Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość tempa strzalo
a nie pomyślałaś że mogło być tak że starając się o ten zasiłek z MOPSu nie uczyła się? więc dlatego jej renta nie przysługiwała? A potem jak podjeła naukę to zgłosiła się do MOPSu po ten dodatek? wiec gdy tylko podjela nauke na bank MOPS, bo taki ma USTAWOWY obowiazek sprawdza od razu prawo do renty rodzinnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OstrejSiostry
Napisz tym pieprzonym jątrzycielom, zazdrośnikom i zwykłym gnojkom (bo inaczej tego nazwać nie można), że ta dziewczyna nie jest żadną naciągaczką. Ty to wiesz najlepiej, Ostra. Nie da się tego czytać. Net daje anonimowość i nie powiem, że nieraz z tego korzystałam, ale nie wyobrażam sobie jak można być tak podłym i zawistnym. Jak to jest żyjąc ze świadomością, że jest się żywym zazdrosnym gównem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julek co za matol
nie chodzi o zalegle alimenty od ojca dziecka tylko alimenty z funduszu alimentacyjnego, ktore wyplaca panstwo a ojciec dziecka musi je potem panstwu zwrocic albo idzie do wiezienia. no chyba ze ojciec jest nieznany ale wtedy tez sie naleza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JEST CIEKAWY POST
Wiesz Biedna Mamo co mnie zastanawia? Prosisz o buciuki dla dziecka. Ja w lipcu kupiłam w ciucholandzie za 5 (pięć) zł buty zimowe dla malucha. Dobre, w zasadzie nowe, skórkowe. Szukałaś?Byłaś? Nie wierzę Ci, nie dlatego że ktoś twierdzi, że masz konto na allegro (choć taka zbieżność nicków w zasadzie byłaby dziwna) Nie wierzę Ci, bo ściemniasz. Głupie przykłady Ci podam Bo dziecko w wieku 3 lat pije zwykłe mleko z kartoniku, a nie nestle modyfikowane. Tym bardziej, że twierdzisz że nie masz kasy, gdyby tak było to te Twoje dochody w całosci by Ci szły na mleko Poza tym 3 latek nie śpi w dzień 3 godziny Może niemowlak przespałby w bibliotece 3 godziny,ale nie duży chłopczyk, który w ciągu dnia potrzebuje ruchu i zabawy przede wszystkium, a nie 3 godzin snu. Biblioteka mówisz... hmmmm Tak, w to tez Ci uwierzę I ostatnie. Faktycznie osoba w potrzebie nie będzie przesyiadywac na forum, tylko zacznie działać. A jak, było juz mówione nascie razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julek co za matol
ja nie wiem jak u niej jest ale znam mnostwo samotnych matekktore potrafia zalatwic w mopsie zapomogi, alimenty i to bez problemow. no chyba ze komus sie nie chce dupy ruszyc. nie twierdze ze jest jej latwo samej z dzieckiem ale czego to matka nie zrobi zeby dziecko mialo dobrze w zyciu? autorka powinna bardziej sie starac o te zasilki i alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JEST CIEKAWY POST
do tego dochodza 1.kity o niby nie niby rencie 2.alimentach i o tym ze nie wie gdzie ojciec( a to nic do rzeczy nie ma) 3.babcie ktora raz moze raz nie moze pilnowac dzieciaka 4.a teraz jeszcze o wyludzaniu zdjec i zakladaniu profili 5.o policji w domu i chuj wie czym jeszcze uczciwa nie jest do konca na bank MAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julek co za matol
majac 3 letnie dziecko mozna pracowac. np opiekowac sie czyims dzieckiem u siebie w domu, jakas praca chalupnicza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jak pojdzie do roboty
to straci zasilki o to chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julek co za matol
i nic w tym wstydliwego ze sie krzykiem zalatwi dziecku papu do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julek co za matol
przeciez dzieckiem moze sie opiekowac bez umowy o prace, na gebe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna mama przykro mi , myślalam że jesteś uczciwa. Teraz zablokowałaś galerię swojego męża/chłopaka w której byly zdjęcia twojego synka. dosłownie 10 minut temu nie była zablokowana. Oszukałaś tu dużo ludzi, ja tak tego nie zostawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJLEPSZE to jest to
Ze Mama do zadnych z tych postow co wyzej sie nie odniosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka lat 26
Mnie ciekawi czemu u autorki była Policja? Obserwuję ten wątek od poczatku i szczerze powiem, że nie wiem czy to jest oszustwo czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sie porobiło
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra przeciez bylo
od razu wiadomo ze kity wciska:D A jednak OSZUSTKA:D niby ojca dziecka nie widziala:Di wez tu ludziom pomagaj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka lat 26
czyli jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać , nie widać. kilka razy pomagałam osobom w takiej sytuacji jak ona. też wyglądało na oszustwo a jednak było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pisala ze ojca dziecka
3,5 roku nie widziala:D podalabym ta bladzine na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu.....
Uuuu..czyli naprawde byla to sciema? Dla pary uzywanych butow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sie porobiło
I co zamierzasz, Ostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pisala ze ojca dziecka
przez takie szmaty wlasnie,przestalam pomagac,tutaj przez 6 lat odkad tutaj jestem bylo takich topow kilka,kazdy oprocz topu Adrianny okazal sie oszustwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gadaj że każdy
bo ja dwa razy pomogłam pewnym osobom i się nie nacięłam, więc nie generalizuj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu.....
Ostra napisz wyraznie - czy to byla sciema czy nie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOooooooooooooo
Nie rozumiem, to mogła napisać że ma ciężko bo może tak być nawet jeśli sie ma meża. A nie klamac jak z nut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pisala ze ojca dziecka
albo nie wiesz ze sie nacielas:o ja jak teraz pomagam to jedynie tym z ktorym moge sie spotkac,nic nie wysylam i w nic nie wierze,tylko ze przez taka bladz inna moze pomocy potrzebowac i nikt sie nie odezwie suka jedna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdemaskowac oszustke
dajcie linka do jej nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra, ale jestes pewna, ze to oszustka? moze jakis zbieg okolicznosci, moze to przypadek, moze to jakis wujek/kuzyn i ma kilka zdjec z jej synem? pytam dlatego,ze gdyby faktycznie chciala oszukac, to nie dawałaby linka nikomu do swojego profilu, nie podawałaby prawdziwego nazwiska, imienia, danych adresowych...ktos ja odwiedzil... w jaki sposob mialaby oszukac? ze wziela jedna pare starych butow? bo wszak tylko tyle chciala a galerie moze zablokowala, bo jej wstyd bylo, boi sie, jest zastraszona pomyslcie logicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pewna, że oszukała mnie - nas . Dostałam linka na naszą klasę , wyświetla się jej profil [identyczne dane podała mi do przelewu] zgadza sie jej miejscowość. Ma w znajomych chłopaka do którego pisze "kocham cie" czy per "kochanie" , a ten z kolei ma w galerii zdjęcia synka [tak pisze] ja dostałam właśnie te fotki na maila. Kiedy zapytałam jej się o co chodzi, ospisała że nie konta na nk bo nie ma internetu [skąd konto na allegro? notabene nazwa konta jest identyczna z nazwą jaką ma w mailu] .po 5 minutach od mojego maila zablokowała galerię u męża/chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka lat 26
Czas na konsekwencje swojej głupiej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×