Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość nikt ci dziecka nie odbierze
No to ok, bo tam dziewczyna pisala ze jest ze slaska i wyslal jej ktos mleko wiec szkoda by bylo jakbys az tak oszukiwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BiednaMama 2323233 nie lubie ludzi, którzy kłamią ale ja mimo wszystko nie mysle o Tobie źle. Widac ze strasznie sie przestraszylas tego, że ktos to zglosi na policje i przyznalas sie do wszystkiego. Zrobilas to dla dziecka. Nie chcialas wyludzic pieniedzy na kolejne jeansy czy kosmetyki. Ludzie dajcie jej juz spokoj.. Nie widzicie ze zaluje tego co zrobila? Ale przynajmniej wezcie pod uwage motyw tego kłamstwa.. Autorko moze spotkasz sie z kims jutro z tych osob, żeby udowodnic ze pisalas prawde z ta trudna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak spotkam sie . dziekuje ze we mnie wierzycie jestem glupia jak but nie wiem co we mnie wstapilo nie ma chyab an to logicznego wytlumaczenia , serducho mnie sciska jak mały chce gume albo pojezdzic na autkach za zlotówke które czasmai stoja w sklepach itp a ja nie mam , on jest mega radosny i bez tego ale czasem bym chciala mu cos dac wiecej.oczywiscie nie twierdze ze nie ejstem w stanie zarobic bo jestem i chce tylko sie nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lattra
Dziękuję :) Przeczytajcie jeszcze raz mój post wyżej, ponyślcie trochę i przyznajcie, że mam rację.... Kto by jej dał chociażby te buty jakby napisała, że ma męża, internet i pracy nie ma tylko od miesiąca... nikt. Nie wzbudziłoby to litości i nawet tych butków by nie dostała, a te buty znaczyły dla niej wiele.... Ona nie odpisywała wogóle długo jak ktoś jej coś proponował. Zobaczcie, dyrektor ile się naprosił żeby wskazała mu smak mleka, żeby wogóle chciała to mleko.... Takich przykładów jest wiele.... Postąpiła nie fajnie, ale ja ją potrafię zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt ci dziecka nie odbierze
powtarzam ci ze nawet jak zglosza to nic ci nie grozi a na pewno nie zabiora dziecka. Zreszta zobaczysz nikt tego nie zglosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jedno tylko pytanie
JA ci zadalam proste pytanie ktore non stop omijasz. Dlaczego zalozylas dodatkowy nick (jakas magdaleski) i pisalas ze sie z sama soba spotkalas? :D Magdaleski juz sie nie odzywa bo nie istnieje. Umiesz zmiekczac ludziom serca ale tak czy tak powinnas odpowiadac za to co zrobils.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko nikt Ci nie zabieze dziecka to po pierwsze, po drugie nie dostaniesz zadnej grzywny, zadnej kary poniewaz nie prosilas o pieniadze, niczego nie wyludzalas, a jesli nawet policja by przyszla do Ciebie to potwierdzilabys tylko ze masz ostatnio ciezkie warunki finansowe i zycie Cie do tego zmusilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ta tak co ?
masz komputer w domu bo nie masz przelogowań w nicku więc po co ta biblioteka, babcia , sąsiadka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BiednaMamo, serce mi peka, gdy pomysle ze to moze byc prawda. Teraz jeszcze mąż na Ciebie zly, Ty załamana, na dziecku sie to tylko odbije. Szkoda gadac. Wyszlo koszmarnie, ale da sie to odkrecic. Moja propozycja: OSTRA SIOSTRO, POJEDZ DO BIEDNEJMAMY ALBO WYSLIJ KOGOS OD SIEBIE Z POLECENIA, NIECH SPRAWDZI JAK SYTUACJA WYGLADA, POROZMAWIA Z NIA. Zeby te biedna (byc moze) kobiete mozna bylo wybielic i usprawiedliwic. sama bym to probowala jakos sprawdzic, ale nie mam jak. A Ty, autorko, juz sie nie martw. Nawet jesli nadal sciemniasz jak z nut, mi jest Ciebie żal i dziecka żal. Nikt Ci dziecka nie odbierze ani nie pojdziesz siedziec, to sie wszystko jakos wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka wyrazila chec spotkania sie jutro z kims zaufanym z forum, więc moze niech ktos pojdzie i porozmawia z nia. Skoro jestescie tacy madrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lattra
Wszyscy teraz tacy uczciwi jesteście.... Miała autorka okazję, po prośbach i namowach podała adres do sysyłki i numer konta - powtarzam - po namowach, nie z własnej woli !!!! I z tej Waszej hojności skorzystała.... Proste pytanie do Was - ilu z Was gdybyscie znaleźli pieniądze na pustej ulicy poszłoby ją zwrócić np na policję ? No ilu? Tacy wszyscy uczciwi jesteście, tak? Też byście skorzystali, ona też skorzystała z Waszej hojności, dla dobra swojego dziecka.... przecież pisała jak się cieszy, że sama w to szczęście nie wierzy... no i fakt, szczęście nie trwało długo.... Przykro mi autorko bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie sciemniam , telwizor u mnie stoi jak byk komputer stoi jak byk to z tych lepszych czasów nam zostalo . po co mialabym sie wkolko przyznawac imklamac maja moje dane maja wszytsko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym pojechala, ale mieszkam w cambridge, cholera. wyłudzacze- czy Ty moglabys tej osobie jakos pomoc, sprawdzic ja? jestes dobra i wartosciowa osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za debilni ludzie niektorzy
biednamamo tu pelno jest debilnych ludzi ktorzy tylko czychaja na to aby sie na kims wyzyc itp.mysle ze nikomu nawet nie bedzie sie chcialo zabrac dupy i pojsc na ta policje.a nawet jesli juz ktos to zrobi to na pewno nic nie grozi Tobie i Twojej rodzinie.dobrze zrobilas ze powiedzialas o tym mezowi i moze spotkaj sie z ta kobietka nie pamietam jej nicka (chodzi mi o ta ktorej znajoma miala sie z Toba dzis spotkac) zyzce Ci powodzenia jestes mloda tak wiec jeszcze wszystko sie dobrze ulozy i z mezem dorobicie sie czegos w zyciu.najwazniejsze ze Twoj synus jest zdrowy i pogodny :) trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez samotna i bedna
ludzka zawiśc !!!!!!!!!!!!Kiedys moze miała dobrze a teraz jest źle.Uważajcie żeby was taki los nie spotkał,bo zycie plata nam figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore :o to była ironia z tym cambridge daj sobie siana, nie mam czym sie chwalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie wszyscy sa tutaj aniolkami kuźwa:O Nie widzialam autorki profilu na nk ale podobno naprawde ma dziecko, wiec mimo wszystko nie klamala z tym i na pewno sie teraz boi ze moze ja spotkac kara. Mysle ze by juz nie oklamywala wiecej skoro i tak juz jest zdemaskowana. Do tego wszyscy macie jej dane... Autorko a napisz jeszcze jak to jest, bo ktos wczesniej pisal ze byl w Łodzi pod tym adresem ktory podalas i tam byla jakas stara kamienica ale nikt podobno o takim imieniu i nazwisku nie mieszkal tam. Mozesz to wytlumaczyc? Moze pominelam jakis fakt, ale dlaczego podalas dwa adresy- w Pabianicach i Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez samotna i bedna
dajcie jej spokój,niech CI którzy wysłali jej kase pisza sobie mejlami bo tu wszyscy czekaja żeby ja tylko zlinczowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totez dlatego uwazam, i juz to pisalam rano, ze lepiej ten top zglosic do usuniecia. kto ma miec maila do autorki to ma, wyjasnia wszystko prywatna korespodencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jedno tylko pytanie
No i nadal nie wiadomo co z ta magdaleski :D Autorko sama to sobie wymyslilas? Czy ktos ci podpowiedzial ze tak bedzie wiarygodniej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×