Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość Ja tak nie dzialalam bazienka
a jak sie pali czerwona lampka to od razu skreslam bo ufam sygnalom ktore mowia mi o tym iz ta osoba moze klamac, chociazby nie odp na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Bazienka, na żaden wszelki wypadek. Zrozum, że wiele dziewczyn jej uwierzyło, mimo oczywistych dowodów, myślała że jest w porządku, ja i Aliksandra byłyśmy bardzo sceptyczne, na nasze konkretne argumenty autorka milczała. Liczyła na kolejne darowizny, liczyła że ktoś więcej się nabierze. Inaczej zamilkłaby po tych pierwszych postach, a jak się okazuje swoje dane do wpłaty słała wielu osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dogomanii była podobna afera, dziewczyna 17letnia wyłudziła kasę (ale to baaaardzo grubą) na ratowanie psa... Okazało się że foty ma ze stron z USA, ale już masa ludzi zdążyła się naciąć :/ Dopiero na 19 stronie tematu wyszło. Było na wykopie: http://www.wykop.pl/link/234417/17-latka-oszukala-na-gruba-kase-wielu-ludzi-historia-o-psie/ Ale link nie prowadzi do odnośnika, więc pokażę screeny z powiązanych... Skapnęli się po wnętrzu auta i kubku ze starbucksa :P http://mirrordogomanii.bravehost.com/index.html http://mirrordogomanii.bravehost.com/index2.html Naciągaczy trzeba tępić... Ja tam Ci oszustko radzę oddać kasę tym, którzy Ci przelali, i odesłać to co wyłudziłaś, bo też możesz się stać sławna na caaaaaaaaaały internet. Ostra - w razie czego możesz liczyć na pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... do tej od psa doszli tez na nk i informowali znajomych ;) Więc tym bardziej na Twoim miejscu zapiertalałabym do banku i na pocztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tak nie dzialalam bazienka
zgadza sie dlatego ja np pomagam,tym przepraszam za wyrazenie ktorych mozna sprawdzic,jakies strony, fundacje..a nie w necie gdzie kazdy moze przedstawic siebie i jako biedaka i jako milionera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpewniej zamierzala z mezem
do Tunezji leciec za wasza kase:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Albo rzetelnie odpowiadałaby na nasze wątpliwości. Tym bardziej, że prosząc o coś obcych ludzi powinna sie była liczyć z wątpliwościami innych. A tu prosze, w pierwszym poście nie chciała by ktośja uznał za wyłudzaczkę. Tym bardziej, gdyby miała czyste intencje, byłaby szczera I teraz na końcu tej szczerości i skruchy zabrakło. jest nie dość że oszustka, to butną i cwaną osobą. I może gdyby to się teraz wydało publicznie, gdyby dostała nauczkę nie powtrzzyłaby tego, A tak, trochę czasu minie i zacznie znowu, ostrozniej, gdzie indziej. I na kogo ma wyrosnac jej syn, mając taki przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka predzej
czy pozniej zdobywajac tutaj zaufanie, np za kilka tygodni lub dni ludzie by zaczeli slac pieniadze, na nastepne"nagle" potrzeby BIEDNEJMAMY, bo z gruntu rzeczy czlowiek jest dobry,a takie BIEDNEMAMY, na tym zeruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
ja po prostu probuje uniknac w przyszlosci sytuacji kiedy objedziecie kogos kto naprawde pomocy potrzebuje... dlatego chcesz pomagać, najpierw przekonaj się komu. i ku temu był ten topik, były pytania, które nie doczekały się odpowiedzi, powstała niezla afera. Dlatego uważam, że takich jak autorka należy tępić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Bazienka,widzisz ona nawet nie potrafiła"dobrze kłamać" Wpadła po kilku postach. To tu jakiś lapsusik, to tu wpadka z biblioteką. Na kafe siedzą rozzne osoby, każdy coś wyłapie. Tak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
A przestała się udzielać, żeby się nie pogrążać, kiedy zaczęło coraz bardziej śmierdzieć, że jednak kłamie. Sporo tu detektywow, wbrew temu że to jedynie damskie forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki obciach?
ha ha,najmadrzejsi z calej wsi zaraz po psie soltysa zostali zrobieni w chooja...jak to,koorwa,mozliwe???:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noi co w zwiazku z tym?
zdmaskowalyscie oszustke i co dalej? czy ktos poszkodowany sie zajal ta sparawa w sensie zglosil na poilicje? bo w gebie to wszystkie mocne jestescie a jak przyjdzie co do czego to umywacie rece!!! znajac zycie to sprawa ucichnie a paniusia bedzie dalej nabierac naiwniakow na innych forach!!!!pewnie ma niezly ubaw, co najwyzj moz byc lekko niezadowolona ze sprawa sie tak szybko rypla:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no i co w związku z tym
a co jej policja zrobi jak ona tu nie rzadała tylko poprosila nic na sile ! trzeba bylo nic nie dawac! a nie rznac przed wszytskimi dobroc a teraz plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety zadna z poszkodowanyc
osob nie zglosila tego na policji Polaczkowo:o a oszustka bedzie nadal dzialac tylko na podstawie tego topu udoskonali swoje metody, szkoda ze nikt sie nie zdecydowal pojsc z tym wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety zadna z poszkodowanyc
zrobilaby bo celowo w celu osiagniecia korzysci materialnych wprowadzala swoje ofiary w blad ze byla w niedostatku, ale niestety kazdy z poszkodowanych policje olal, wstyd, bo ona dalej bedzie naciagac innych bezkarnie sie smiejac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no i co w związku z tym
bo kazdy dziala dobrowolnie i co teraz na psy sie osmieszac bo ja chcialam pomoc ale mi nie wyszlo?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDVXCVXVX
A MNIE PODPADŁO,ŻE JĄ WPUŚCILI DO BIBLIOTEKI Z DZIECKIEM,JAK WIADOMO ŻE TO PŁACZE,A TAM OBOWIĄZUJE CISZA,JAK JA ZAPYTAŁAM,TO SIĘ OBURZYŁA I JUŻ MIŁA NIE BYŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no i co w związku z tym
moze i zyje tylko zataila niektore fakty . czasem ludziom sie wiedzie a potem popadaja w dlugi i szukaja roznych roziwazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowuBIEDNAMAMA
jest na orange:D:D bezczelnie udajac ze nic sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no i co w związku z tym
nie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDVXCVXVX
JA BYM TAM NIE JECHAŁA,OKAZĘ SIĘ ŻE TO OPRYCHY JAKIEŚ,PATOLOGIA,JESZCZE DOSTANIECIE PO PYSKU,NA POLICJĘ TRZEBA IŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowuBIEDNAMAMA
do no no i co---vel BIEDNAMAMO ze kiedys cie kurwo jednak ktos przydybie i wjebie za oszustwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDVXCVXVX
TO SIĘ MYŚLI ZANIM SIĘ DŁUGÓW NAROBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8798YU
A TAK W OGÓLE JAK KTOŚ MA BIEDĘ,TO PYTA CZY KTOŚ MOŻE MA NIEPOTRZEBNE,UŻYWANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhuuuuuuuuuu
nagrabiła se... nie wiem na co liczyła, to nie te czasy że oszustwa płazem uchodzą... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIEDNAMAMA
WYBACZCIE MI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
moze i zyje tylko zataila niektore fakty . czasem ludziom sie wiedzie a potem popadaja w dlugi i szukaja roznych roziwazan tak, a przy okazji z męza/partnera zrobiła debila, rodziców uśmierciła, z babci zrobiła niedołężną staruszkę, z siebie niewinną uczennicę z biblioteki, wszystko kosztem synka 3 latka, wiecznie śpiącego w wózku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhuhuuuuuuuuuu
ile ona ma lat w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×