Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość BiednaMama2323233
gumo orbit-dziekuje , zadna prowokacja to nie jest-samo zycie. nie nie znalazlam jeszcze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellaio
proszę spróbować chociaż jakieś ulotki albo drobne zlecenia przez internet....a na kasę do marketu nie wymagają chyba matury już teraz?choćby do układania towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednaMama2323233
proboje napewno cos złape w przyszlym tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellaio
ja też tylko dorabiam narazie ale lepsze to niż nic,zawsze lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellaio
miałam dość kłótni o pieniądze,ruszyłam trochę głową...przez problemy finansowe są problemy w związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellaio
nie warto się kłócić,szkoda młodych lat i małżeńskiego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i w końcu
THEEEEEEEEEE EEEEEND,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz xyz zyx
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolenie o szopenie
dojebali sie do Ostrej ze nic nie hcce powiedziec, ostra spierdoliła wystraszona że sie wyda że to ona za tym stoi i teraz pisze za biedna mame jak to juz sie jej nie ułozyło i juz są buciki i wszystko bedzie dobrze...a pierdolenia na 10000 stron! I TAK JEDNO JEST WIADOME! OSTRA- JESTES POJEBANĄ SZMATKA< ZAKŁAMANĄ SUKA< chciałaś pokazać jaka to dobra nie jesteś a każdy wie ze jesteś ścierką która szuka uznania wśród intenetowców.... idz juz ogolić tego swojego wąsa, wsiądz na motur i wyperdalaj z kafe jak najdalej ty kupo zasrana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3tycx84
wcale nie,ja wiem co się stało:ostra tam pojechała,okazało się że to szajka miejscowych Cyganów,zastraszyli ją,trzymali dobę w piwnicy,gwałcili i okradli.Teraz nic nie chce powiedzieć bo się boi.W dodatku musi im haracz płacić,a on dalej grasują i naciągają ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVV8GGVGT
ostra nie ma już nawet swoich zdjęć w stopce,bo to nie były jej zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvx-=
przecież najpierw sama się pieniła że to oszustwo,chciała żeby biedna mama zwróciła co dostała,a teraz milczy albo jej broni-poprostu się czegoś boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6rtfgxxx
baba cwana,to ją omamiła i kasę wyłudziła,a ostra ma dobre serce i jej żal cwanej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba pogubilam
juz nie kumam o co chodzi. dlaczego ostra nie napisala co sie stalo z aneta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie chyba pogubilam
juz nie kumam o co chodzi. dlaczego ostra nie napisala co sie stalo z aneta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6rtfgxxx
albo to albo to: 1.bo się czegoś boi 2.bo trzyma strone biednej mamy,gdyż ją omamiła i wzięła na litość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23DSASDX
widać czarno na białym:BIEDNA MAMA POJAWIŁA SIĘ DZIŚ NA TOPIKU ZARAZ PO TYM JAK POJAWIŁA SIĘ TU OSTRA SIOSTRA,WCZORAJ NIE BYŁO ANI JEDNEJ ANI DRUGIEJ,BO TO TA SAMA OSOBA-OSTRA BYŁA GDZIEŚ GDZIE NIE MIAŁA DOSTĘPU DO INTERNETU.dziś się nie tłumaczy z niczego,bo nie chce się już dalej ogrążać w tej prowokacji,ludzie chcieli zgłosić wszystko na policję,to się gówniarze wystraszyli i siedzą cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodziakowa
aneta zostala zamordowana w parku a ostra teraz sie boi o wlasna dupe :D:D:D:D:D ALe udalo wam sie prowo, na tyle stron, chociaz te ostatnie to juz popluczyny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23DSASDX
ciekawe,że nikt z darczynców nie chciał iść na policję po tym jak rzekomo oszustwo wyszło na jaw,zapierali się nogami i rękami żeby nie iść na policję,wszystkie te dobre osoby niby pisały e-maile z biedną mamą,ale nie chciały zdradzić ich treści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo!!
Wiesz co Ostra Siostro mogłaś chociaż napisać czy wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghg n
jogo,napisała jako biedna mama,że kupiła już buciki i nic już nie chce od nikogo....po czym pojechała na chatę kończąc swój dzień w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo!!
Wez spadaj karwa jak reszta czekałam na ostrą a tu amba poszła i cwaniakuje wkurwiłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli reasumując-Ostra i biednamama to jedna i ta sama osoba.TAk jak ktoś wyżej zauważyl dziwnym trafem OStrej i biednejmamy wczoraj nie bylo a jak Ostra dzis sie odezwala to i biednamama raczyla zabrac glos :O Wkurwiaja mnie tacy ludzie bo przez taką pindę staję się coraz bardziej nieczula na ludzka krzywdę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghg n
a mnie wkurwia jeszcze dyrektore co to jest do kurwy nędzy:chłop czy baba,w stopce ma zdjęcie jakiejś laski,piszą do tego czegoś raz:"on"raz "ona' jogo kto ma spadać,ja ci prawdę napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore to facet,chociaż daleko mu do faceta po tym co wypisuje tutaj na kaffe :OZapomina co pisal wczesniej i tym samym wiadomo że klamie.Raz pisze ze dziewczyna z fotki to jego milosc a za chwile pisze ze nie ma nikogo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×