Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

gdybym nie chciala pisac pod moim nikiem, to bym nawet nie prosila o rozwiazanie pod nim :D zastanow sie. ja mam jeden nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC ZABAWY WYLUDZACZE
Zapomnialas sie przelogowac moja mila 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC ZABAWY WYLUDZACZE
Kurcze mi mala a mialam nadzieje, ze sie mylisz :-( Nadzieje bo chcialam komus pomoc ale mieszkam za granica i nie mam mozliwosci weryfikacji tej osoby. Teraz nie wiem, zaplace za przesylke a jakis dzieciak sobie zbawe zrobil. Moze w ogole takiego adresu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamto to chcialam sie podszyc pod nia:D ale sie nie wylogowalam to fakt :D ale teraz juz i tak nikt nie uwierzy. ale tamta dziewczyna to oszustka, tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awefiaknief
podszyć czarnym nickiem? przecież ona od początku pisała na czarno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akjmgbytrdnhygs
ale dałaś no nie mogeee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyludzacze ale z Ciebie oszustka... szkoda, bo w ten sposób zniechęcasz ludzi do pomagania i przede wszystkim zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyIudzacze
bede sie podszywał a co nie wolno mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt wpadlam tak ze mi tu juz nikt w nic nie uwierzy :D chcialam sie podszyc tak jak ten pan wyzej pode mnie. trudno, nie udalo mi sie. nie mam juz co tu szukac. szkoda tylko ze mi na moim topiku nikt juz nie uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akjmgbytrdnhygs
"pan" się pod ciebie podszył :D noż gówniara....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awefiaknief
kobieto, jak niby miałaś się pod nią podszyć, skoro od początku piszecie pod jednym nickiem?! :O nie rób z ludzi idiotów, to jest jeden nick!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz zmienić nicka
z wyludzacze na wyludzaczka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
prawdziwa CO TO JEST DO HUJA????? SLUCHAJCIE! MNIE TO JUZ WKURWIAC ZACZELO!!! NIE CZYTALAM WSZYSTKICH STRON WCZESNIEJ ALE JESLI WYLUDZACZE TO BIEDNA MAMA , BIEDNA MAMA JEST W JAKIEJS KONSPIRACJI Z SIOSTRA KTORA FAKTYCZNIE MILCZY JAK GROB TO JA J U Z N I E W I E M NICCCCCCCCC!!!!!! O CO TU CHODZI POWIEM TYLE ZE BIEDNA MAMA - Z NIA BYLAM W KONTAKCIE MAILOWNYM- POPROSILA ZE CZY TA 100 MOZE ODDAC MI POD KONIEC MCA ITD ,,MOWIE OK NIE MA TEMATU MOWI MI ZE SPOTKALA SIE Z PANIA ANETA PANI ANETY NIE MA OSTREJ NIE MA ,, CICHOCIEMNI WSZYSCY TEMAT"WYLUDZACZE" ZOSTAL ZALOZONY RAZEM Z TEMATEM O BUTY DO HUJA PANA!!!!! JA SIE PYTAM O CO TU CHODZI>>???? I JAK J A SIE WKURRRWIE TO SIE ZA TO WEZME ALE KURWA PORZADNIE!!!!!! MAM DUUZO CZASU ,,,, BO MI NAPRAWDE COS TU JEBIE A SIEDZIALAM CICHO!!!!!!!!!! SKORO OSTRA WYPUSZCZAJAC KOLEZANKE NC NIE CHCE MOWIC TO JEST DZIWNE!!! I BIEDNA MAMO - LEPIEJ SIE DO MNIE ODEZWIJ NA MAIL CHOCIAZBY - DOBRZE RADZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO 3 SZANSY NIE BE DZIE!!! A GENERALNIE ; UWAZAM ZE GDYBY OSTRA NIE BYLA TAKA IRONICZNA BYLOBY INACZEJ .. OSTRA___________________PRZECIEZ TYLKO TY MOZESZ WYJASNIC O CO TOBIE KOBIETO CHODZI ZE TAK SCIEMNIASZ??????????????????????????????????? JA JEDNAK WIERZE TYM POMARANCZA MAMA MI CZY COS TAKIEGO I DZIEWCZYNY ! JESLI TO SAIE NIE WYJASNI A MACIE WOLE ZEBY TO PRAWNIE ZALATWIC I NAROBIC SMRODU - JESTEM ZA TYM,!!! ILEZ RAZY MOZNA BYC ROBIONTM W HUJA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC ZABAWY WYLUDZACZE
Ja tez chcialam pomoc pewnej osobie z topiku wyludzacze. Wymienilam z ta osoba kilka maila, chodzilo o ciuchy na zime dla dzieciakow. Opis sytuacji tragiczny wrecz. Plakac mi sie chcialo. Popralam, przygotowalam ciuchy do wysylki. Mieszkam za granica, nie mam mozliwosci weryfikacji tej osoby, przesylka kosztuje. Pal licho z kosztami jezeli ktos naprawde nie ma ubran dla dzieciakow na zime, najwyzej nie kupie sobie dodatkowej pary butow czy nastepnych spodni na tylek. Nic sie nie stanie. Ale jezeli to jest zabawa, moze ta osoba w ogole nie istnieje, moze nie ma takiego adresu...skad ja mam to wiedziec. Szczegolnie w tej sytuacji. Dlatego sledzilam te topiki. Cholera, cholera, cholera!!!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
fajne laski : mail. ja nie znikam skoro cos obiecałam to tak jak Pani obietnicy dotrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓWIŁAM WAM. MÓWIŁAM WAM OD KILKU DNI. aż w koncu wpadła, jak śliwka w kompot. aż w koncu każdy może się naocznie przekonać... po czym poznałam? po kilku kwestiach. - ten sam styl, co biedna mama - gówniarski, na poziomie gimnazjalnym - te same odzywki, okreslenia, zapożyczenia - założenie równoległego topiku w podobnym czasie - podawanie nie istniejących kont pocztowych (zbadałam sprawę), wymyślanie nie istniejących osob - pisanie na pomaranczowo tym samym stylem - krętactwo, kombinowanie, zmienianie faktów i naginanie ich do danej sytuacji i wiele innych pytanie teraz: kim jest nasza wyłudzacze vel biedna mama? czy faktycznie chciała okraść i wyłudzić, czy tylko się powydurniać i zakpić z ludzi dobrej woli? osąd i decyzje, co z tym zrobic, pozostawiam wam 🖐️ - bo ja sie w pore zorientowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy tutaj do czynienia albo z przestępstwem (lub jego próbą), albo z głupim żartem, który również powinien być napiętnowany, a autor ukarany adekwatnie do czynów, których dopuszcza się od wielu dni. i ja, i wielu innych użytkowników, nie pomożemy już nikomu w ten sposob, przez internet, gdyż mamy uraz i stracilismy zaufanie, skoro takie kpiny i wyłudzenia są na porządku dziennym. moje pytanie brzmi: GDZIE SĄ I GDZIE BYLI MODERATORZY FORUM? GDZIE JEST JAKAS REAKCJA Z ICH STRONY? GDZIE TUTAJ JAKAKOLWIEK NETYKIETA, REGULAMIN OBOWIĄZUJĄCY NA FORACH SPOŁECZNOSCIOWYCH? Boże, zatrzymaj swiat - ja wysiadam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
nie nie jestem wyludzacze nie chcialam okrasc ludzi i nie znikam i nie trace kontaktu z tymi którym jestem cos winna , mała mi ... Także szkoda ze robisz takie zamieszanie , skoro sie do czegos zobowiazuje to sie z tego wywiaze ... pare stron wczesniej ostra napiasala wyraznie ze jestem istnieje , i ze moze nie wszytsko bylo zgodne z prawda ale napewno nie zyje w przepychu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
co ma byc to będzie ja już niestety nie mam sił tłumaczyc przezyłam najgorsze chwile w swoim zyciu i raz mi wierzycie a raz opluwacie moze wystraczy poczekac i sie poporstu przekonac a potem wydac opinie. przyznac sie jest zle nie przyznac sie jeszcze gorzej , ja rozumiem zlosc ale bez przesady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×