Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meriiii

Robienie loda;) Jak bardzo to lubicie??

Polecane posty

Gość meriiii

Mężczyzni co byscie czuli do kobiety ,która chętnie by wam robiła laske?? Czy szanowalibyście ją? Czy też nie? A kobiety lubicie to robić? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tam zadna nie robila
a tak pewnie innym facetom sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna nie lubi
no chyba że jest zboczona , ale to margines a lody to w burdelu za grubą kaskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santa kate
jesli kobieta chętnie laskę robi to ma w tym cel. Wie, że ma faceta w garsci. Kobieta ot tak laski nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda laska sie brzydzi
loda dlatego lepsze sa dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the first and only
ja swojemu facetowi robie loda bezinteresowanie, malo tego bardzo to lubie, wrecz uwielbiam. I wiem ze kiedy ja bede potrzebowac podobnej pieszczoty - z pewnoscia ja dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhfotjhoh
Dorosła kobieta nie zadaje takich głupich pytań. Człowiek dorosły wie, czym jest seks i "jak go używać" :D Szanowanie kobiety nie ma nic wspólnego z seksem oralnym, bo to zabawa dla dojrzałych i świadomych ludzi. Gdyby facet miał nie szanować kobiety, bo ta pieści go oralnie, to ona powinna się odwzajemnić brakiem szacunku, gdy on pieści ją ... więc gdzie tu sens ? Tak samo kocha się kobietę, która jest zdolna do seksu oralnego, jak i tę niezdolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to straszne
" żadna nie lubi no chyba że jest zboczona , ale to margines a lody to w burdelu za grubą kaskę" w takim razie jestem zboczona 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z rozpędu
co za pieprzenie? co ma wspólnego udany seks z mężem/partnerem do szacunku? no pewnie ma, ale nie tak bezpośrednio. Od 15 lat robię mojemu mężowi loda, kiedy mamy na to ochotę. Bardzo mnie to podnieca, wiem, że jestem w tym dobra ;) :P i jakoś nie zauważyłam spadku szacunku do mojej osoby, nawet po bardzo wyuzdanych zabawach. Jak ktoś jest dzieciuchem i przenosi sprawy "łóżkowe" do życia codziennego ,to coż... znaczy, że jest niedojrzały i nie dorósł do seksu oralnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to straszne
moim zdaniem zboczone jest nieuprawianie seksu oralnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z rozpędu
o to to!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisdolina
nie lubię ale skrzętnie ukrywam , bo - uwielbiam gdy on mnie tak pieści - więc jego też pieszczę zawsze gdy chce bo on pieści i mnie w ten sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5433089549568ke
ja bardzo lubie:p czyli ejstem zbocozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na tym punkcie bzika
ja bardzo lubie seks oralny "na" moim facecie:) uwielbiam go tam calowac i lizac. sprawia mi to ogromna przyjemnosc, bo wiem wtedy, ze pieszcze ta najwrazliwza czesc jego ciala i ze jemu tez sprawia to ogromna rozkosz. W dodatku, ta swiadomosc podnieca mnie sama do tego stopnia, ze sama czesto mam orgazm robiac mu to ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na tym punkcie bzika
a najfajniej jest, jak zrobie to z zaskoczenia, np on przychodzi dac mi buziaka albo podejdzie z jakiegos banalnego powodu, a ja wtedy rozpinam mu rozporek i go pieszcze. Jeszcze fajniej jest, kiedy zaczynam gdy on jeszcze spi. Budzi sie oczywiscie zaraz, ale tak podniecony ze az milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapap
ja mu robilam i mnie zostawil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z rozpędu
ale chyba zostawił cię z innego powodu, a nie daltego, że robiłaś mi loda. No... chyba ,że 1. facet ma coś z głową 2. robiłaś to wyjątkowo nieumiejętnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapap
w sumie szybko "konczyl" wiem, ze nie z tego pwodu, ale chyba lubil dziewczyny, sam nie wie czego chce, niech zaluje :*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapap
a jak sie robi wyjatkowo nieumiejetnie? pytalam czy cos boli, mowil, ze nie... w sumie to byl moj 1, wiec i tak jakos poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z rozpędu
nie przejmuj się, nikt nie rodzi się mistrzem :) wszystkiego można się nauczyć, a facet widocznie nie był ciebie wart :) pewnie wszystko było ok, ale co innego mu nie leżało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapap
tym sie pocieszam, ze nie byl mnie wart, choc tesknie... najlepiej, ze on juz malo lat nie ma, ja tez, szkoda, akle oszukiwal mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z rozpędu
no to ch..j mu w oko tego kwiatu jest pół swiatu, a 3/4 gówno warte, jak mawia moja babcia :D nie ma co popędzać szczęścia, przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapap
niewiele do 30 :( chcialabym by zadzwonil, wiem glupia jestem, a znalismys ie tylko0 5mcy, ale to byl moj 1,,, mimo sporego wieku przed ktorym sie otworzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o przepraszam ja sie urodzilam
mistrzynia robienia loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z rozpędu
no nie każdy ma wrodzony talent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utilityyyy
Kobiety, która preferuje seks oralny nigdy bym nie zostawił, toż to skarb ... nie tylko narodów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy sutek
to ja też jestem zboczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie ozenie sie z zadna
lubie lizac tylko suty mojej siory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydlistwo moim zdaniem
nigdy bym nie pozwolil swojej kobiecie tego zrobic :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×