Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tllenka

Faza naprzemienna dr Dukan

Polecane posty

przejrzalam zdjecia na mojej nk ojjjjjjj jak widac te moje kilogramy!na czesci tych zdjec bylam juz w ciazy,pozniej jeszcze przytylam.Czas najwyzszy wstawic obecne zdjecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Witam! Tllenka a ja ciebie nie widzialam na zdjecich-czy mnie zaprosilas na kolezanke? karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tlennka! Juz cie odnalazlam! Super dziewczyny jestescie! Pa! Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie jest zle na dzisiejszym protoczwartku,zjadlam otreby z jogurtem,tunczyka,jajecznice z kielbasa no i budyn:) Nie jestem glodna:D Jak Wam mija dietkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś słabo:( Zamiast zrobić sobie coś na obiad, to zjadłam rogala z dżemem i poprawiłam wafelkiem do kawy! Ale jestem beznadziejna! A jutro uczta i pewnie znów pojem czekolady, aż mnie zmuli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam takie pytanie, może dla Was dość banalne, ale wolę się upewnić :) Chcę zacząć dietę dukana, trochę już poczytałam na ten temat, wiem, że ciężko będzie mi wytrzymać w I fazie, bo nie przepadam za zbyt dużą ilością białka, ale może jakoś dam radę! Chodzi mi właśnie o fazę naprzemienną, jak dokładnie ją stosować? 5 dni kontynuować białkowe produkty, a w kolejnych 5 dniach dodawać warzywa, czy mogę spożywać wtedy same warzywa? Czy w pierwszych 5 dniach mogę już łączyć białko z warzywami? Proszę, odpowiedzcie mi dokładnie :) Z góry dziękuję, pozdrawiam Was, i może niedługo będę potrzebowała Waszego wsparcia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po uderzeniowej zaczynasz naprzemienną najpierw PW potem P sprawdź sobie jaki system ci będzie odpowiadał 5/5 czy 1/1 czy jakiś inny jeszcze jak masz PW to jesz warzywa jednak ja nazwa mówi z białkiem, gdzieś przeczytałam, że warzyw około 1 kg powinno się zjadać czyli jak mam obiad daję dużo warzyw (np z mrożonek) i do tego albo kawałek piersi albo filet ryby, na śniadanie np serek z pomidorem kolacja jakaś sałatka z szynką i będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jeśli chcę stosować 5/5 to jem przez 5 dni PW, i przez kolejne 5 tylko P, tak? nie wiem, czy dobrze rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :) zaczynasz uderzeniowej powiedzmy 5 dni a później jesz warzywa z proteinami 5 dni następnie same proteiny, później znowu warzywa z proteinami i tak do ideału :D oczywiście jeśli masz 5/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, super! :-D A Ty jak lecisz? 5/5, 1/1 czy jeszcze jakoś inaczej? ;> miałaś dużą nadwagę? I ile dni robiłaś uderzeniową? Jak dobrze pójdzie, to może od jutra zacznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!:) Byla u mnie kolezanka i nauczyla mnie robis szybki biszkopt Dukanowy-moze byc jedzony od samego poczatku bo zawiera tylko jajka i otreby plus serek. Robi sie go tak: piekarnik podgrzac na 160 Ubic 2 bialka z odrobina slodzikaw plynie, dodac 2 zoltka i 2 lyzki otrebow ciagle ubijajac. Wylac na foremke(ja uzylam takiej malej do zapiekanek) wylozonej papierem do pieczenia Pie 10-15 minut, otworzyc piekarnik, wylozyc na wierzch ok 200 g serka homo (moze byc owocowy lub zwykly ze slodzkiem lub zapachem,albo serek wiejski). piec jeszcze z 5 minut.Gotowe! Ja polozylabym na to troche jagod lub innych owocow,-(od IIIfazy!) Jesli samiast slodzika doda sie soli to wyjdze taki biszkoptowy chlebek, ktory mozna pokroic w kromki. Pozdrawiam cieplutko-Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze jestem na dukanie do początku listopada i zaczyna mi brakować pomysłów na obiad, może coś doradzicie mam nadzieję że nie będzie wam przeszkadzać że się dołącze do waszego grona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze jestem na dukanie do początku listopada i zaczyna mi brakować pomysłów na obiad, może coś doradzicie mam nadzieję że nie będzie wam przeszkadzać że się dołącze do waszego grona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w naszych skromnych progach ;) Napisz co do tej pory jadłaś postaramy ci urozmaicić jadłospis ;) Karo dzięki za przepis, muszę wypróbować! Ja od jakiegoś czasu opanowałam jedzenie rzeżuchy ;) "Jest bogata w łatwo przyswajany jod, ponadto zawiera pewne ilości witamin: A, B1, B2, E, PP oraz siarkę, chrom, potas, mangan, magnez i wapń" "Rzeżucha ma właściwości oczyszczające nasz organizm, poprawia apetyt i wspomaga trawienie" Na 100g : Wartość energetyczna11 kcal Białko2,3 g Tłuszcz ogółem0,1 g Węglowodany1,29 g A jaka pysznaaa ;) Podsmażam sobie kurczaczka z przyprawami, zalewam koncentratem pomidorowym i dodaje rzeżuchy, prawie jak spaghetti! Hahaha ;) tak tylko chciałam wam polecić na dzień warzywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga ja uwielbiam rzeżuchę, ale nie jadłam jej chyba ze 100 lat!!! Jak byłam mała, to na Wielkanoc wysiewałam ją na ligninę na talerzyku... ale to były czasy:D A potem jadłam ją na chlebku, mniam pycha! A ten Twój przepis też brzmi nieźle:) Kasia może spróbuję tego Twojego biszkopta, bo ciągle chce mi się słodkiego... Tylko, że mnie zazwyczaj dukanowe ciasta nie wychodzą:( Zastanawiałam się dziś czy nie włączyć do jadłospisu więcej "normalnego" jedzenia, bo waga spadła mi już do 60kg, a więcej to ja raczej nie chciałabym schudnąć. Dodam chyba jeszcze 3 ucztę i zobaczę co się będzie działo. Schudłam już 18kg i jak dla mnie wystarczy!:D:D:D Ludzie, którzy nie wiedzą o diecie, zaczynają się zastanawiać czy nie jestem chora!!!??? Dzisiejszy dzień minął mi spokojnie, byłam u rodziców i objadłam się jak dzika świnka!!! Witam nową koleżankę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do tej pory na moim talerzu królował kurczak, najczęściej gotowany na wodzie w czasie dni P, a na PW przeważnie filet z warzywami coś w rodzaju chińszczyzny dzięki za miłe przyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Femina nie gadaj że żyjesz od listopada na kurczaku gotowanym o.0! Jest tyle różnych przepisów od pasztetów, zapiekanek! Dla mnie prawdziwą inspiracją jest ten blogi: http://dukan.blox.pl/html http://dukanforever.blogspot.com/ http://metodadukana.blox.pl/html A jest ich jeszcze więcej! ;) I jeszcze dużo przepisów na małe co nieco ;p : http://forum.gazeta.pl/forum/w,95274,105570519,105570519,PRZEPISY_DESERY.html POLECAM!!!! :) Anna trzymam kciuki za ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa koleżankę polecam pizze i lasagne i pani dukanowa ma fajne przepisy :D a ja dzisiaj zgrzeszyłam okrutnie :o chyba kolacji nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewidzialna trzymaj się! Zjedz tą kolacje ale jakieś jajko albo serek żeby same białka były! :) A ja właśnie doczytałam się że na Dukanie można rabarbar jeść ;) Ależ ciacho zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placuszki Serowo-Piernikowe Placuszki sa genialne na zimno i dlatego właśnie dość często robimy je na w części czysto proteinowej. Mozna do nich dodac serek waniliowy czy nutelle, można z powodzeniem brać je do pracy jako 2-gie śniadanie. 10 dag chudego białego sera 1 jajko 2 białka 0,5 kubeczka małego jogurtu naturalnego 1 łyżka maizeny 1 łyżeczka słodziku w płynie/proszku Cynamon do smaku ( ja daje 1,4 łyżeczki) Jeśli lubicie: gałka , anyż, imbir, gwoździk Wszystko razem porządnie zmiksować i usmażyć na rozgrzanej patelni bez tłuszczu. Placuszki kładziemy łyżką . Wychodzi około 9 szt średniej wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady z tym kurczakiem :-) on raczej miał przewagę. Zresztą to gotować najszybciej , czasu niewiele BezWeg dzięki za przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co tu tak cicho???? Pamiętam jak rok temu zaczęłam się interesować dietą dukana i szukałam informacji. Po wpisaniu w google wyskoczyło może 10 stron? A teraz? Haha.. Najpopularniejsza dieta w PL ;) Dziś rano waga pokazała 84,5 ;p Może do końca lutego zobaczę 7 z przodu?? Chyba musiałabym zacząć więcej ćwiczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga no suuuuuuuper :D trzymam mocno kciuki za tą 7 :) u mnie @ wiecie co odkąd jestem na tej diecie są bardziej bolesne :o u was też tak jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Niewidzialna pytasz o @... u mnie tragedia! Moze nie bolesne, ale za to tak obfite i czeste, ze...szkoda gadac! Ale ja powoli wchodze w okres menopauzy-wiec zwalam wine, nie na diete tylko na ten fakt, ze wkrotce mam 47 lat! Ide wkrotce do ginekologa, moze sie cos wiecej dowiem. Waga na dzien dzisiejszy 67,1-chyba zaczynam trzymac ten wynik... szkoda troche-mialam nadzieje ze jeszcze troche schudne-ale bedzie ok jesli nie zaczne zpowrotem przybierac! Pozdrawiam-Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Weekend minął i znów kolejny tydzień przede mną, dziś dzień P i w związku z tym już od rana nic mi się nie chce...:( Kawa wypita, jogurt z otrębami zjedzony-popijam teraz herbatkę i myślę, co ja dziś będę jadła??? Wczoraj napchała, się po same uszy i dziś waga pokazała prawie 61kg. Muszę sobie jakoś tak zaplanować dzień, żeby nie mieć czasu myśleć o jedzeniu;) Po południu idę z małym na te pierwsze zajęcia, o których Wam kiedyś pisałam-ciekawe jak będzie?! U nas robi się piękna wiosenna pogoda i od razu lepiej się żyje:D Karolina jeśli pytasz o okres, to u mnie jest zupełnie odwrotnie. @ mam bardzo skąpy, krótki i bezbolesny, ale ja od kilku miesięcy znów jestem na Yasmin; zaczęłam brać tabletki wtedy co i dietę, więc nie mam porównania-z resztą ja nigdy nie miałam bolesnego @. Kurczę, jak mnie się nic nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się z wami o 20 kg chudsza :D masakara ale sukces :D:D:D:D:D:D:D cieszę się okrutnie ;) z okresem to u mnie paranoja, teraz miałam przerwę 24 dniową, no ale to może po zabiegu niech będzie :o do tego boli i długi jak jasna cholera a raczej nie przekwitam ;) na dokładkę Jaś znowu kaszle więc nie poszedł do przedszkola, ale pogoda cudna ciepło i nie wieje mocno, więc jak się młoda wyśpi to ruszam na spacer niech się chlopina przewietrzy, nie wspomnę o nas bo strasznie mi brakuje spacerów :o Ania ja mam udka z wczoraj pieczone pyszne, chcesz no obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja już na kurczaka nie mogę patrzeć!!! Przez 3 tygodnie z rzędu jadłam kurczaka z rożna i już mam dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Niewidzialna: 20 kilo???? To ile chcesz jeszcze schudnac? Na zdjeciach nie wygladasz, zeby bylo az tyle do zrzucenia...;) Bo Cie jeszcze wiatr porwie! U nas tez "wiosna"-troche sprzatalam w ogrodku suche liscie na grzadkach kwiatowych -ale wg prognozy pogody na koniec miesiaca maja wrocic minusowe temperatury. Mam nadzieje,ze nie jakies extremalne, bo forsycje nabrzmiewaja pakami-szkoda by bylo zeby wszystko pomarzlo! Pozyjemy-zobaczymy... Jestem dzis nieco nerwowa-moja corcia ma dzis o 18 tej badanie bo jej cos naroslo w gardle-mam wielka nadzieje, ze to nic powaznego! Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×