Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tllenka

Faza naprzemienna dr Dukan

Polecane posty

Ja prawie od początku II fazy odstawiłam słodzik, bo mnie po nim tak dziwnie muliło na żołądku. W dzień P na śniadanie jem zazwyczaj jogurt z otrębami, potem jakiś serek homo (kupuje takie owocowe 0%), parówki drobiowe, ser biały, drobiowe kabanosy i w sumie tak przez cały dzień. Nie chce mi się w ten jeden dzień wymyślać jakiegoś ekstra obiadku-no chyba, że jakieś naleśniki lub racuchy i do tego serek homo, ale to raczej rzadko. Już za długo trwa ta zima i chyba dlatego tak nam odbija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaM jak robisz racuchy?? BezWeg pale długo z przerwami na ciąże i karmienie, a swoją drogą mogłam rzucić na ten czas a teraz nie mogę jaka ja jestem słaba :o namaluj coś do jedzenia :P a ciastka znalazłam dość fajny przepis 12 łyżek otrąb po 6 pszennych i owsianych, 1 jajko, 2 łyżki kakao, 1 opakowanie serka wiejskiego i 1 opakowanie małego jogurtu naturalnego no i słodzik wg uznania, ja nie używam słodzika tylko ksylitol i jestem zachwycona :P wszystko mieszamy na blaszkę na której położymy papier do pieczenia i do piekarnika nagrzanego chyba 200 st na 10 minut i wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tllenka indyk + przyprawy ( byle nie sól!) + kapusta kiszona do worka ( są takie worki do piekarnika) zamknąć, 180 stopni, i z 1h 15min.. zależy jaki piekarnik w sumie bo mój trochę pali. :) taki bigosik wychodzi w smaku (bez pomidorów) pychota, chodź dla mnie trochę za słone ( ja ogólnie nie sole potraw bo nie lubię soli) ;) niewidzialna ja palę od 5 lat prawie, raz tylko rzuciłam na pół roku bo się zakochałam a mój wybranek był uczulony na tytoń. Nie wiem jak to możliwe ale jak miałam paczkę papierosów w kieszeni to od razu dostawał kataru itd. o.0 Mmm to ciastka brzmią nieźle ale dużo tych otrębów! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga porcja na 4 dni :) ale numer z tym uczuleniem, szkoda, że ja takiego nie mam :P a nie wiem czy pisałam Lena dostała antybiotyk, ale taki fajny na 3 dni dzisiaj już ciut lepiej i noże w końcu wyjdzie z tej choroby :) dzisiaj robię chleb i te ciacha już postanowiłam :D a teraz idę na kawę komu zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Po wczorajszym proto waga dzisiaj pokazala 67,1-jeszcze troche i dogonie stopke...;) Tak bym chciala na moje marcowe urodzinki miec na dluzej 65 kg! Nistety idzie mi teraz dalsze odchudzanie jak krew z nosa. Co osiagne jakis spadek zaraz go wyrownuje w gore! :( Moze te 67 jest jakies zaczarowane? Milego dnia-Karokasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo a robiłaś test dukana, może to jest Twoje optimum ;) a może trzeba zacisnąć zęby i jakoś to przeczekać no nie wiem :P u mnie chlebek nawet dobry wyszedł a ciastka takie se ale się zje tylko polecam 1 łyżkę kakao bo za mocne z 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to można dać cycek z indyka albo nogę ;) Indyk jest w Szkocji dość tani, szczególnie w okolicach świąt. :) Tllenka musisz coś wykminić ze stopką ;) Karo może spróbuj jeden dzień proto więcej?? Właśnie ile ci test dukana wyliczył? Mnie tam waga się waha cały czas.. Góra dół góra dół potem nagle kilo w dół i powoli do góry.. i dół i góra.. i tak do zajeb.. Wkurza mnie to a już się nie mogę doczekać 7 z przodu!!!!! :( wtedy zostanie mi tylko 10 kg.. tylko.. hahah ;) Może do końca lutego mi się uda ;) Dziś znów nie poćwiczyłam bo wczoraj jak zwykle źle stanęłam na prostej drodze ( ja nie umiem chodzić jak człowiek zawsze się wywalam) i mnie do teraz kostka boli.. chyba już ją miałam skręconą z 10 razy! Głupia cipa ze mnie! Niewidzialna daj jedneeego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Cos dzisiaj spac nie moge! Dostalam @! Akurat dzisiaj, kiedy mi tego najmniej potrzeba, bo idziemy wieczorem na bal przebierancow i mialam zamiar pic i tancowac do upadlego! BezWeg dzieki za przepis na indyka w kapuscie- koniecznie musze wyprobowac, bo lubie take rzeczy! Masz racje co do tego drugiego dnia proto...moze mi przez to pojdzie lepiej. System 2/5 jest w zasadzie forma fazy naprzemiennej i odpowiednia wg Dukana do powolnego odchudzania w dolnych partiach. A system 1/6 jest w zasadzie faza IV, na ktorej ma sie wage trzymac nie chudnac! Ja caly czas skacze od 2 kilo na plusie do 2 kilo na minusie. Milego dnia dziewczynki! Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezWeg łap :) bo mam jeszcze z 10 :P karo szalej i pij co ci okres przeszkadza :P mówisz że 2/5 to na dolne partie chyba sie powinnam przerzucić bo mi taka wielka doopa zostaje że szok :o a dzisiaj zjadłam tosta ale pyszny ten chlebek co upiekłam z mozzarella i szynką normalnie jak prawdziwy, to zaskakujące że mozzarella zachowuje się jak ser żółty pod wpływem temp jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa :P co do kg to u mnie też czasem masakra spadnie w dół a później wzrasta i znowu spada i znowu wzrasta i tak w kółko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zarlam jak swinia...gorzej nawet!nie wiem co sie ze mna dzieje ale jak tylko mam na cos ochote to nie moge sie opanowac....wczoraj zaczelam juz w pracy - ciasteczka,chleb,w domu wieczorem zjadlam slodycze,duzy obiad gdzie wciagnelam m.in.groszek z majonezem,kanapki z majonezem,polalam to wszystko pol butelka wina i zjadlam dwa jablka...pekalam!musialam pic gaviscon bo az mi niedobrze bylo:( Mam wielki brzuch i wcale nie czuje sie lekko:( Dzis lepiej ale juz mysle o czyms nielegalnym...Nie chce przytyc! BezWeg dzieki za przepis z kiszona kapusta,napewno wyprobuje bo lubie takie wynalazki:) Dzis u nas padalo i zimno jest,ja chce wiosne!!! A zumba znow byla zajefajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tllenka jak naprawiłaś swoją stopkę? Eh.. Mi dziś waga pokazała 1,5 kg więcej :( jeść mi się chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam wykasowac czesc wpisow na stopce..i to nawet sporo..Mi sie tez chce jesc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! A sie narobilo! Jak wam pisalam mialam wczoraj bal przebierancow(zdjecia zrobione,przy sposobnisci dam na NK). Ale to bylo pozniej... Kolo poludnia dostalam telefon z pracy, ze polowa moich ludzi chora na biegunke, ja udawalam chojraka bo mnie nic nie bylo! Na imprezie bawilam sie...cale dwie godziny, jadlam,pilam, tancowalam i nagle... swinskim pedem pogonilo mnie do toalety. Do 1 w nocy przelezalam u kolezanki na sofie z przerwami na wizyty w lazience, potem odwiazlam rozbawione towarzystwo do domu... a pozniej to juz nie pamietam gdzie spedzilam wiecej czasu czy w lozku czy na ubikacji. Rezultat na wadze o zgrozo nawet nie taki wielki...;) -a ja tyle sie nacierpialam! Pozdrowionka-Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no karo toś poszalała nie ma co :) no ale organizm masz przeczyszczony i gotowy do dalszego faszerowania białkiem ;) a tak na poważnie współczuję kochana, a teraz już lepiej??? dużo pij i odpoczywaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje Karo!jakis czas temu tez to mialam...cala noc w lazience:( a na wadze prawie zadnej roznicy,dziwne,nie? Jak Wam idzie dzisiaj dietkowanie?mi narazie dobrze i mam nadzieje ze wytrzymam bo waga rosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo nie zazdroszczę ci to samo przerabialiśmy w domu miesiąc temu. Wszystkich wzięło nie oszczędziło nawet małego, ocierpiał się biedak. dzisiaj mnie coś rozłożyło mam wszystkie objawy włącznie z gorączką 39st., oby chociaż małego ominęło. chyba jutro wezmę i pójdę do lekarza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo kurna super wyglądałaś!!! Skóra i kości o! Ale tak poza tym to super ;) Pasowało ci ;) Szkoda tylko że taki finał .. :( Mmm.. dziś jadłam wątróbkę z cebulką.. kocham tą dietę. Unikam teraz wagi jak ognia... Obżarstwo! Jak to jest że jednego dnia rano ważę 83,5 a następnego 85?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita was grzesznica a tak mi ładnie szło do 15 :P czekolada mnie zgubi :o Karo cudnie :D a ta babka z dupką mi się spodobała, ale miała pomysł :P jutro mam dzień P i już się boję co ja będę jeść BezWeg nienawidzę wątróbki :( chociaż mam gdzieś przepis na 1 dobrą muszę poszperać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tllenka nie poddawaj się! Każdy ma gorsze i lepsze dni :) grunt to dobre podejście nie? Niewidzialna a próbowałaś zrobić dukanową czekoladę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale my durne jesteśmy!!!! Aż miło poczytać;) Ja też grzeczna nie byłam, w sb oczywiście dnia P nie zrobiłam, a wczoraj napiekłam górę oponek (nie dukanowych!) i sama zjadłam ponad połowę-grubo ponad połowę. Dziś na wadze 61 z groszami i ogromny wyrzut sumienia na twarzy...ehhh. Na szczęście dziś P i mam nadzieję, że mi trochę ulży, ale nastawienia do życia to ja nie mam za dobrego. Karolina chciała przepis na racuchy, proszę bardzo: serek homo jajko 2 łyżki maizeny-wszystko wymieszać i smażyć małe placuszki, można dodać słodzik, szczyptę soli i cynamonu A ja dziś chyba zrobię sobie placuszki z kurczaka i jakoś postaram się ten dzień przetrzymać. Mały dalej śnupie i zaczął pokasływać, na zajęcia chyba dziś nie pójdziemy. Szkoda mi go, bo bardzo na nie czeka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezWeg jasne, że robiłam :D alr to nie to co prawdziwa :P no głupie głupie aż milo, że w większym gronie a nie tylko ja :P a moja dzisiaj świruje pobudka o 4 rano i powiem szczerze ledwo zyję bo poszłam spać o 24 :o teraz nie chce się położyć tylko wyje i marudzi a mnie zaczyna to wkurzać :( a racuchy zrobię koniecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam pobudke o 5:30...i tak od paru dni..dziewczyny,padam:( dola dostaje,jestem okropna maruda jak nie jestem wyspana a juz nie pamietam kiedy dobrze sie wyspalam..dzis juz mialam naprawde dosyc:( Jeszcze nie moglam wczoraj zasnac a jak juz zasnelam mialam glupi sen,taki strasznie smutny.Przez to zmeczenie nie mam na nic ochoty,nawet nie chce mi sie isc dzisiaj na aerobik:/ Potrzebuje snu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tllenka ja padłam z mała na drzemce :P a wyśpisz się hmmmm jak to mój mąż mówi po śmierci :) no ale dzisiaj ładnie i szybko spać idź jutro będzie lepiej :) znalazłam świetny przepis właśnie się objadłam jak głupia więc szybko przybiegłam się podzielić kluski leniwe 250g chudego białego sera 1 jajko 2 łyżki zmielonych otrąb owsianych sól pieprz ser biały połączyłam z jajkiem i potraktowałam blenderem, żeby było takie ładne jednolite, dodałam resztę składników i robiłam maleńkie kuleczki wrzuciłam na osolony wrzątek gotowałam około 3-4 minut, polecam jedną spróbować, miałam jogurt pitny waniliowy i nie doszłam do stołu bo zjadłam od razu :P i nie mam dużych odległości od kuchenki do stołu :D myślę, ze dobre będą "odsmażane" albo na ostro można dodać mięso no i są sycące polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×