Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tllenka

Faza naprzemienna dr Dukan

Polecane posty

Asia nie mam pojęcia jak ja to robię!!! Szczerze Wam mówię, że pozwalam sobie na więcej niż każe dieta: więcej owoców, chleba i słodyczy. Waga mnie raczej nie oszukuje, bo faktycznie wchodzę w coraz to mniejsze ciuchy:) Nie jestem do końca przekonana, że to chudnięcie teraz jest takie dobre, ale na innych forach niektóre dziewczyny piszą, że też tak mają...Jak tak dalej pójdzie, to będę te utracone kg utrwalać w nieskończoność;) Asia a Ty to gdzie pracujesz? Kasia ja też marznę!!! To chyba wina tego straconego tłuszczyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje z uposledzonymi umyslowo,pomagam w zajeciach domowych,wychodze z nimi np do szkoly,na zakupy itp A Ty Aniu?pracujesz?wracasz do pracy czy zostajesz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Anna ty to masz organizm. Też bym tak chudnąć chciała ;) Powiedzcie mi dziewczyny jak u was z piersiami? Ja schudłam 20 kg, a cycki nie zmalały nic, a pod biustem ostro w dól o.0 no jestem w szoku. Na dodatek cellulit mi sam znika i skóra się wstępuje ładnie. Na innych dietach tak nie miałam. Dieta cud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Anna, czy ty tez podczytujesz inne fora w necie? Znalazlam jedno gdzie czytalam o takiej dziewczynie, ktora na III i IV fazie mimo jedzenia czekolady, ciasta itd chudla nadal! Ale potem okazalo sie, ze jadla poza tym bardzo dukanowo-np nie smakowal jej normalny chleb-tylko bulki dukanki, malo sera, malo weglowodanow i rygorystycznie stosowala sport- wlasciwie kazda ucze "wyrownywala" dodatkowym ruchem! Ale faktycznie bywaja przypadki, ze organizm sie przestawia i oddaje i oddaje ... Pomyslalam, ze bylo by milo sie nawzajem zobaczyc. Ja jestem kiepska z umiejetnoscia wstawiania zdjec ale wy moze macie jakas idee ? Pozdrowionka-Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja raczej taka obowiązkowa jak ta dziewczyna, nie jestem! Mnie to chyba ratuje to, że codziennie ok 3 godzin spaceruję z małym. I może jeszcze to, że w sumie całe życie byłam szczupła i nigdy nie stosowałam żadnych diet. Sama siebie zadziwiam!!! Olga u mnie z biustem-TRAGEDIA!!! Ale jest to też związane z ciążą i karmieniem; ale cellulit zniknął mi prawie w 100%!!! Asia to pracę masz raczej nie lekką. Ja teraz jestem Matką Polką, ale myślę że w przyszłym roku Mati pójdzie do przedszkola i coś sobie znajdę, bo inaczej w domu zdziczeję!!! Ja niestety nie mam żadnych aktualnych zdjęć, ale teraz jak się wylaszczyłam to muszę jakieś zrobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piękne i szczupłe :D BezWeg mi cyce poleciały ;) a powiedz mi czy otoczenie reaguje na twoja nową figurę???? bo u mnie wszyscy udają, że nic nie widać ale może to przez kurtki, no i kupiłam sobie portki o 3 rozmiary mniejsze (chodzę w tamtych dużych tylko pozwężanych :P) a że córcia będzie miała roczek to się odwalę jak stróż a Boże Ciało :P co do fotek to może się wymienimy mailami albo stworzymy coś gdzie będzie można się oglądać ;) tlenka ale masz pracę chyba wymaga dużo siły wewnętrznej szacun kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dzis waga poazala 67g:( pocieszam sie tylo ze to dlatego ze mialam uczte wczoraj no i @ sie zbliza,jutro protoczwarte i mam nadzieje ze waga spadnie(co ja bede jadla??... :/ ) U mnie piersi zmalaly i co gorsze opadly:( ale to kwestia wczesniejszego karmienia chyba.Nie powiem ze zaluje ze mi zmalaly bo ciesze sie - nie czulam sie dobrze z takim ogromnym biustem (powiekszyl mi sie do DD)ale chcialabym zeby byl jedrny tak jak kiedys!ehhh coz,juz chyba niewiele na to moge poradzic.Skore mam ladniejsza,mniejszy cellulit:) Na wakacjach bez problemu powinnam dobrze wygladac w bikini:) Pracuje juz w tym moim domu ponad 2 lata i rzeczywiscie mam juz pomalu dosyc,mysle teraz nad zmiana pracy ale na taka na jaka mam ochote moj angielski powinien byc suuuuper a az taki nie jest:/ Martwilam sie jak to bedzie zostawic Mala w domu i isc do pracy ale zadnych problemow nie mielismy,jak jestem w pracy Zuzia zajmuje sie moj maz a na mnie dobrze wplywaja te dwa dni spedzone w pracy.Szkoda tylko ze atmosfera w pracy u mnie sie pogorszyla i to diametralnie,to wcale nie zacheca..nawet jak praca ciezka to gdy ma sie fajny zespol ludzi jakos lekko sie ja wykonuje,no nie?a jak jest na odwrot to i zapalu brakuje. Dzis mialam byc w pracy ale maz mi sie pochorowal,Malutka tez jakas taka a ja wymeczona tak okrutnie ze nie dalabym chyba rady wytrzymac tam calej zmiany..Jutro ide.No i jutro pierwsze zajecia zumby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Mozemy oczywiscie wymienic sie mailami-a co to jest ten adres Tlen.pl?Z czym to sie je? Amoze jestescie na Naszej Klasie-ja jestem i sa tam moje zdjecia.Tylko jak podac namiary-nie chcialabym robic tego tak ogolnie tutaj bo nigdy nie wiadomo kto i do czego to wykorzysta. Co wy na to? Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem na NK, to mój adres mailowy czekam na dane annam26@vp.pl Na profilu mam dużo zdjęć małego i swoje jakieś stare, ale pooglądać można;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja co chwilę słyszę że schudłam ale to raczej od bliższych znajomych, koleżanki z collegu nic nie mówią;p Ja jestem na NK ale zdjęcia to mam sprzed dwóch lat. Nic nowszego nie mam. Korzystam bardziej z Facebooka. No ale miło się będzie zobaczyć ;) olgak1992@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga wysłałam Ci maila z danymi na NK:) Mnie, że schudłam mówią zazwyczaj panie w sklepach;) Teraz w zimie człowiek się naubiera i tak wygląda grubo:) Są też osoby, które jakby udawały że nie widzą, a zrzucenie 18kg to się chyba rzuca w oczy, nie???!!! Już wiem jak wygląda Kasia i nie mam pojęcia z czego ona się odchudza???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodam jakieś aktualne fotki za dwa tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olge też już poznałam:D Ale masz oczy dziewczyno!!! Ja nie wiem kiedy coś nowego wrzucę... Muszę się zmobilizować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,Ania wyslalam Wam na maila moje namiary,czekam na reszte dziewczyn:) Nie mam za duzo zdjec na nk ale zawsze cos;) Musze wstawic nowe zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha już widziałam Anie i Joanne :) jakie fajne bobasyyy :) Ależ wam zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam swoje namiary do Ani :D Aniu jak możesz podziel się z dziewczynami :D właśnie ogarnęłam stertę prasowania więc trochę cal spalone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUper pomysł z tymi zdjęciami dziewczyny :) ależ mam radochę ;) Zuzia jest piękna ! Zwariowałam na punkcie tego zdjęcia z mokrymi włoskami! No cudo ;) A Mati jakie miny robi do zdjęć ;) Ale musicie dodać więcej swoich zdjęć! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karolina, Olga za tę "Olę" to Cię zje!!! Pomysł ze zdjęciami na prawdę się udał!!! Wysłałam zaproszenia do Kasi, Karoliny i Asi, Olgę już mam:) A Zuzia to mała piękność, fajniutka jest:D Olga doczekasz się swojej pociechy i jeszcze zatęsknisz za byciem solo:D:D:D A mój Mati to taki mały model, ciągle sobie każe robić zdjęcia i pozuje tak, że boki zrywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamuśki to mamy narąbane w głowach: profil mamusi, a zdjęcia dzieciaków! Ale fajne dzieci mamy!!! A swoją drogą, to co te dzieciaki mają z tymi oczami-co jedne to większe i ładniejsze! Uwielbiam je:D Karolina Twój mały to jeszcze będzie rwał laski na te czarne ślepka, że ho ho!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina czuj się zjebana ;) Zaproszenie wysłane ;) Anna mnie się do pociechy nie śpieszy ;) lubię dzieci, ale muszę się przygotować psychicznie na macierzyństwo --> złą matką będę ;p Za bardzo lubię dzieci rozpieszczać! Zawsze kupuje worek słodyczy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLGA czuję się zjebana ;) sorki za byka błagam o litość :P Ania no Mati wymiata i faktycznie w całej galerii zdjęć naszych brak :D tzn ja mam 1 :D no i dzięki w imieniu syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzialam juz nasza Olge (super zdjecia),Anie a wlasciwie Matiego(super maluszek,bedzie z Niego przystojniak,no i widac jaki szczesliwy:) ) Ojjj dziewczyny trzeba powstawiac wiecej naszych zdjec,jakies uaktualnienia;) zmienilysmy sie przeciez:) A co do dziecka to masz racje Olga,nie spiesz sie,trzeba sie najpierw wybawic i wyszalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny nie chwalcie tak moich zdjęć muszę się przyznać. Jako początkujący grafik niezwykle dobrze opanowałam Photoshopa. ... .. I cała magie prysła. Wszystkie was już chyba mam, aż się pogubiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyna muszę ci powiedzieć że masz niezłe ciacho w rodzince ;) I dlaczego ty się odchudzasz co? Chudzielec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga photoshop photoshopem, oczy i tak masz powalające tlenka no cudnie wyglądasz i mąż przystojny (mogłam to napisać ;)) Kasia ty coś tu ściemniasz z wiekiem, strasznie młodo wyglądasz a te dzieciaki to chyba rodzeństwo ;) no i czemu wy się odchudzacie :D tzn fajnie, bo w gromadce raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ale was pobudzilam do dzialania! Wszystkie jestescie piekne a pociechy jeszcze piekniejsze! Dzieki za komplementy w moja strone-no jak sie przeciez umyc i uczesac...;) Dobrej nocy! Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nasza anonimowosc zniknela...ale fajnie wiedziec jak wygladacie dziewczyny:)Moje zdjecia starawe,sorki,postaram sie cos wstawic i dzieki za mile komentarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×