Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upokorzona, rozczarowana

Pomóżcie mi przetrwać tę noc, pierwszą noc po tym jak dowiedziałam się o

Polecane posty

I kużwa zawsze to samo!!! Kobita potrzebuje odrobinę wsparcia, a w efekcie musi się przekopywać przez sterty gówna, które się na nią wylewa...przepraszam, ale czy ona gdzies prosiła o radę co ma zrobić? podjęła już decyzję, więc podszywaczki nie jątrzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki szminell
zaciekawiłaś mnie ,tzn jaki? jąkam się czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki szminell
dziadku mrozie nie podniecaj się ,bo ci ciśnienie skoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki szminell
:)) ;)) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki szminell
źle "r" ? a co ja Tusk jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kiki, Smarkulko jedna, a dowód osobisty to Ty już dziecino masz? Bo jak nie to nie wpadaj dorosłym w zdanie, i tak mała niczego nie zrozumiesz. A o dziadkowe podniety się nie martw, mamy stałą opiekę kardiologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ten post z 18:58 to podszyw- przy nicku jest kropka! Jak ludzie mogą być tak wredni???? Kobieta, ma problem, ma też postanowienie jak postąpi, co zrobi... chyba należy jej pomóc!!!! Sama nie wie, jak zareaguje, gdy stanie oko w oko z "giaurem". Inaczej się mówi do momentu, gdy nie nastąpi "ta chwila".... będą nią miotać uczucia NIEWYOBRAŻALNE! Należy ją wesprzeć a nie zachowywać się, delikatnie mówiąc, ordynarnie! I to... tak... robią to kobiety (niestety)... najprawdopodobniej te, które są z cudzymi mężami i które wiedzą, że są tylko "zabawką" chwilową... :D no cóż... może jedna żona wywali męża i on będzie mój..- tak myślą! Żenada! Upokorzona- ciuszek jest zawsze ok! na poprawienie nastroju :D Ciężki dzień przed TOBĄ- staraj się opanować emocje! To trudne ale już jesteś tak daleko....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp"
moi rodzice w młodości przeszli przez coś podobnego. Ciężko było, ale zestarzeli się niedawno swiętowali szczerze złote gody. Życie pisze różne scenariusze, jeszcze nie wszystko stracone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudnietak...Może trochę zbyt radykalna ta generalizacja, zapewniam Cię, że wśród "legalnych" małżonek tez niestety zdarzają się wredne małpska, które każdej innej kobiecie najchętniej wyrwałyby łeb z płucami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek- wybacz... ale zdradzanej kobiecie? :O. To trzeba już zupełnie być pozbawionym ludzkich odruchów. Przecież one też mogą się znaleźć w podobnej sytuacji :P Ja święta nie jestem, jeśli czytałeś, co pisałam o sobie, ale rozumiem i WIEM, co może przeżywać kobieta zdradzana. I co...., pozostałe tak bezinteresownie się cieszą?, że komuś się świat zawalił??? Nie załamuj mnie... czyli myślą " im gorzej innym- tym lepiej ...dla mnie". No to już paranoja... cieszyć się z cudzego nieszczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem Cudnietak❤️ dziękuję po raz kolejny za wsparcie🌻 Tak to jest z ludzką naturą, że niestety co niektórych nic tak nie cieszy jak ludzkie nieszczęście. Niech tylko się modlą, żeby to nie stało się ich udziałem:( nie życzę nawet tym, którzy byli dla mnie tutaj okrutni, żeby musieli kiedykolwiek przechodzić przez to co ja teraz. Wiem że ta chwila zbliża się co raz bardziej i boję się, jestem przerażona!!! Znowu czuję, że grunt wymyka mi się spod nóg. Jak ja to podźwignę, jak będzie wyglądać nasze dalsze życie? czy będę potrafiła dalej mówić MY? Już nie wiem czy nadal będziemy patrzeć w jednym kierunku? Kocham go i gardzę nim jednocześnie:o jak w ogóle mógł mi to zrobić? jak mógł zadrwić z naszej miłości. Nie wiem czy nasza miłość przezwycięży tę pogardę, chcę żeby jutro wrócił, chcę próbować, ale cholernie się boję że nie dam rady, że nie będę potrafiła zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulam cię ❤️... spij już teraz. Zakupy zostaw na ... potem... z mężem :D Mój tera ogląda mecz... swojego kochanego Lecha- no niestety porażka- jak do tej pory!!! Ja za chwilę wskakuję do łóżka- Tobie radzę to samo... A to dla Ciebie... piosenka- taka trochę nostalgiczna ale.... odzwierciedla trochę trudne sytuacje... Pa dobrej nocy 🌻 http://www.youtube.com/watch?v=JkNBKC95Nv8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudnietak, dzięki za piosenkę, ale boję się otworzyć link. W ogóle boję się słuchać muzyki, zaraz będę ryczała więc wolę nie. Jest tyle utworów, naszych. Normalnie na co dzień słucham ich, tera wolę się nie katować. My jesteśmy z pokolenia SDM, sztywny pal azji, kobranocka, kult, kancelari itp. ale też nie odżegnujemy się od nowości. Tylko teraz muzyka mnie rani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tulę mocniutko !!! U mnie dzisiaj był ostatni dzień wyrzutów, tak sobie postanowiłam. Po tym co mu powiedziałam, widziałam pierwsze szczere łzy w oczach. Wierzę, że teraz może być już tylko lepiej i zyczę tego samego naszej Kochanej Autorce. Mimo, że rzadko tu piszę, to nawet nie wiesz, jak często śledzę Twoje losy i jak dobrze ci życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joti🌻 do2do🌻 Bardzo Wam dziękuję, że jesteście ze mną. Jak ja się boję, jestem przerażona. Instynkt samozachowawczy mówi mi że mam go pogonić, a serce jest głupie i chce wierzyć temu kutasowi. Jestem na niego wściekła i tęsknię za jego oczami, za jego męskim uściskiem, zapachem skóry, dotykiem dłoni. Jak przestać kochać? Jak wyrzucić z serca, kogoś kto tak mocno w nie wrósł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za jakis czas....
zostawisz go, zrobil raz i... tak juz bedzie, nie szarp sie. Nabierz dystansu i podejmij wlasciwa decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może za jakiś czas będę potrafiła go zostawić, albo nauczyć się z tym żyć:( Wszystko zależy też od jego postępowania. Wiem że we mnie coś pękło i już będę inną kobietą, nie będę już tak ślepo w niego zapatrzona, może z czasem nauczę się żyć ze świadomością, że mogłoby go zabraknąć u mojego boku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki na dzień dobry 👄. Trzymaj się zobacz ile ludzi "przesyła" tobie pozytywną energię. Do spotkania masz jeszcze trochę czasu.... więc wypisz sobie na kartce po jednej stronie wszystko "za" a po drugiej wszystko na "nie- abyście byli razem! Zobacz czego jest więcej.... Wiem, że jest w tobie dużo żalu, zostałaś poniżona jako kobieta ale... podczas rozmowy nie krzycz ( to do niczego nie doprowadzi). Powiedz co ci się nie podoba, jakie masz oczekiwania, co powinien zrobić aby "zasłużyć" na ciebie... Zresztą ty czujesz co jest ważne i wiesz, czego chcesz! A teraz wypij ze mną poranną kawę ( jestem w pracy) i głowa do góry🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudnietak:) piję kawkę, ostatnio tylko kawa i papierosy przy życiu mnie trzymają, a tego drugiego właśnie mi zabrakło, więc będę musiała niedługo odwiedzić biedronkę:) Też mam dużo pracy, zamówienia się piętrzą, zdjęłam aukcje z allegro, a i tak mam sprzedaż bo cały czas dzwonią stali klienci. Dzisiaj powinnam wysłać duże zamówienie, ale raczej nie widzę tego, żebym się wyrobiła. Na obiad zrobię krokiet:) to dobry symptom, że w ogóle chce mi się coś gotować, bo ostatni tydzień dzieci jadły to co zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuk
co to sa te vipy ? On ma zalowac i Cie prosic o wybaczenie.Plus dla niego,ze sam sie przyznal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×