Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

taa, efekt jakby dodali... 'moczan sikanu' jakiś czy coś :P już ją zmyłam Niedziel, więc nici ze straszenia... ale twarz mnie pali, no! Co najmniej jakbym kilka kieliszków wychyliła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejże! Gdzie poszliście? Ja tu jestem aktywna, udzielam się na forum... piszę do was posty... piszę dla was... niedługo będę pisała o was... a Wy - głucha cisza... głucha, bezlitosna cisza... głucha, bezlitosna...smutna? cisza :P Nie chować się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, nie dobijaj mnie... Ty 90' rocznik? To młoda ziuta jesteś! :P Ja już mam 21 lat skończone!!! Już nie mogę śpiewać "Ja mam 20 lat... Ty masz 20 lat, przed nami siódme niebo"... a Ty możesz...:P Nie dobijaj mnie zatem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsternacja napiszesz coś o nas? xF Nie wiem, ja zawsze chciałam żeby ktoś mi napisał moją psychoanalizę. Ale taką żeby chociaż pięć stron miała...spisu treści w sensie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę, napiszę... ale na razie mam zbyt mało materiałów... :P Muszę jeszcze was poczytać :D więc do dzieła, produkujcie sobie... a ja wejrzę w was moim analitycznym okiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy sprawdzian w moim LO z biologi,tylko z podzialow komorek(mitoza i mejoza) i otoz co sie stalo? zostalam przylapana na sciaganiu,dostalam 1,wstyd mi bylo jak cholera,nastepnego dnia wyniki testu same jedynki i jedna 2,troche mnie to podbudowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah, to słodko xF Idę już, bo padam na twarz (swoją własną, dementuję od razu wszelakie ewentualne pomówienia) xD dobranoc wam, kafeteriusze, sztuk trzy. Idę spać z moimi kotami, sztuki dwie. Przepraszam. Dziwnie się czuję dziś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, szkoda... :P taka rozpisana dzisiaj jestem, a wy idziecie :( i zostanie Niedziel, który nie chce pisać dzisiaj we własnym topełe... marnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×