Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

znaczy ogólnie to jest typologia osobowości. Z tym że nie taka jak większość, dokładniejsza. Taki test na tej stronce jest żeby określić typ charakteru, chociaż test może się pomylić, lepiej przeczytać wszystkie opisy i tak się sklasyfikować. Ale jak ktoś nie lubi takich rzeczy to zrozumiałe, szufladkowanie to zawsze szufladkowanie, nawet jeśli trochę dokładniejsze. Mi to na przykład pomogło bardzo właśnie zrozumieć siebie i takie... A 5w4 to nie jest zły typ według mnie, ale prawda ma ciężko w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc nie wiem, czy przed startem, ale 4 i 5 to dwa typy które właśnie mają problemy ze sobą największe. Jakbyście chcieli to mogę kiedyś jakąś książkę o tym hostnąć, bo kilka mam na kompie. Tam jest dokładnie, poziomy zdrowia i takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też, choć wstać późno potrafię, nawet i o 14 sobie samemu psychoanalizy niestety nie da się zrobić :P a enneagram nawet nie jest elementem akademickiej psychologi, ale według mnie jest ciekawy bardzo i pomoga siebie zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigh, jak to się nie da? ja sobie zrobiłem... mam zespół Aspergera, psychozę maniakalno-depresyjną, skłonności sadystyczne, masochistyczne, narcystyczne, mizantropię, socjopatię... wszystko się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×