Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość axik

ciagle sie kłócimy

Polecane posty

Gość axik

Witam, mam problem ostatnio dość często kłócimy się z dziewczyna ja mam 22 lata ona 19 spotykamy się od 6 miesięcy ona ma pretensje kiedy wyjdę gdzieś bez niej chodź mówię gdzie i z kim idę, natomiast ona ciągle umawia się ze swoimi znajomymi nic mi nie mówiąc lub nie mówi całej prawdy, nie dociera do niej, że nie mam pretensji o to, że wychodzi a o to, że nie wiem z kim, gdzie i że się o nią martwię, na początku mówiła mi wszystko teraz muszę od niej wszystko wyciągać i wypytywać, mówi ze mnie bardzo kocha ja ją zresztą też ale kilku dni woli spotykać się ze znajomymi niż ze mną, a jestem strasznie zazdrosny ponieważ kilka razy mnie okłamała gdzie i z kim idzie, ponadto przyznała się, że zdradziła swojego byłego chłopaka z kolegą z klasy który jej się podobał, on jej wybaczył, ja nie wiem czy bym potrafił wybaczyć jej zdradę, mówi też, że zmądrzała i już tego nigdy nie zrobi, a ja po prostu się boję, że znowu ktoś jej się spodoba zwłaszcza że poszła teraz na studia i ma kilku nowych kolegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×