Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka1209

BOŻE NARODZENIE 2010

Polecane posty

Gość hu hu ha hu hu ha
nasza zima zła :D zmieniliście opony na zimowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas wrocic do tematu swiąt
zmieniłam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas wrocic do tematu swiąt
i tak trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam zazdroszcze śniegu, u mnie tylko chlap plucha i nic więcej,za pare dni już Mikołajki a od 6 to już z górki:) Moja córcia już codzień wieczorem się dopytauje czy jak będzie grzeczna to Mikołaj przyjdzie:) jestem ciekawa jak zeraguje w tym roku na choinke i wogle Święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hu hu ha hu hu ha
mojej chrześniaczce 4letniej teraz co roku daję jakiś dziecięcy drobiazg, zabawkę na święta i ona już od tygodnia mi mówi: ciocia ja taka grzeczna jak w tym roku to nigdy jeszcze nie byłam :D :D :D oczywiście wszystko w kontekście świętego mikołaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hu hu ha hu hu ha
a znacie jakąś roślinę pokojową, kwitnącą jak najdłużej, która może w półcieniu stać? na prezent takiej szukam, a w kwiaciarniach różnie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieciaczki tez sie dopytuja o Mikolaja.Caly rok daja mi popalic hihi a teraz potulne jak aniolki.Boja sie ze mikolaj rozge przyniesie. Ja tez bym chciala snieg ale niestety za oknem tylko 5 st i slonko swieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryska..
Przymierzam się do zrobienia wieńca adwentowego a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecile
Ajć sypie znowu :) Nie wiecie czasem od kiedy zaczynaja puszczac w radiu swiateczne piosenki jak: last christmas, all i want for christmas is u etc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
od Mikolaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta,święta
Gdzie pada???Gdzie??? W zamojskim zimno,ale zadnego bialego puchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta,święta
Anuleczka swietna strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecile
W Krakowie padalo przez pewien czas.. ale wyszło slonce i to co wczoraj spadlo to juz stopnialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka566666
jak chcesz przeboje świąteczne w radiu to puść sobie rmf święta, u mnie leci od kilku dni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka566666
tylko nie moge zrozumieć czemu pośród super piosenek świątecznych puszczają strasznie wkurzające "angels" robbiego williamsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziś jusz jest
Thanks Giving :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszka87
i mamy śnieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma wspólnego Dzień Dziękczynienia ze świętami Bożego Narodzenia? :p W planach miałam i zrobieniei wieńca adwentowego i kalendarza. Przy czym kalendarz chciałam zrobić z różnokolorowych woreczków, które chciałam uszyć ze ścinków różnych materiałów. Ale zabraknie mi czasu chyba :( więc zrobię tylko wieniec adwentowy. A adwent zaczyna się już w najbliższą niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze Perwera
czesc Perwersja ,fajnie ,że wróciłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę wpadać jak nie będzie osób, które mnie drażnią, bo nie chcę wywoływać konfliktowych sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze Perwera
Wpadaj i poprawiaj byki ,każdemu przyda się lekcja poprawnej pisowni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zamiar powkładać głównie jakieś słodycze. Ten kalendarz to tylko dla mnie i dla męża :D :D :D Jakbym miała dzieci to poszukałabym też jakichś małych zabawek, ale nie każdego dnia, tylko co któryś tam dzień na zmianę ze słodyczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fęksgiwin ma
tyle wspólnego z BN, co wymiary dzieci , buhahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszka87
W tym roku również planuję zrobić wieneic adwentowy, z jakimis pięknymi świecami walcowymi:) Pewnie zastanawiasz się kiedy jest adwent ? Adwent to szczególny czas dla wszystkich chrześcijan. Jest to czas przygotowań do narodzin Jezusa. Kiedy jest adwent ? Adwent rozpoczyna nowy rok kościelny i obejmuje 4 kolejne niedziele. Rozpoczyna się między 27 listopada a 3 grudnia, kończąc się w dzień Bożego Narodzenia. Teraz wiemy już kiedy jest adwent. W kościele katolicki adwent dzielony jest na dwa okresy. Od początku adwentu do 16 grudnia (czas szczególnego oczekiwania na powtórne przyjście Jezusa) oraz od 17 grudnia do 24 grudnia (czas bezpośredniego przygotowania do uroczystości Narodzenia Jezusa). Kiedy jest adwent i jak go obchodzimy? Z dzieciństwa wielu wam, adwent kojarzy się zapewne z czekoladowymi kalendarzami adwentowymi. Jedna czekoladka każdego dnia adwentu. Ostatnia w Boże Narodzenie.To łatwy i przyjemny sposób, żeby pamiętać kiedy jest adwent. Pamiętajmy, że adwent to także czas robienia stroików adwentowych i palenia świeczników w oknach. Już czuć atmosferę świąt, pomimo braku śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszka87
http://www2.polskieradio.pl/trojka/idaswieta/aukcja.aspx od wieeeeeeelu lat Polskie Radio Trójka prowadzi aukcje charytatywne na Rodzinne Domy Dziecka- właśnei z okazji świat. Co roku redaktorzy nagrywają też piosenkę "karpiową". Moze ktoś z Was zna niektóre:). Myślę, ze warto skusić się na płytę "Idą Święta" i wspomóc aukcję. Bo na licytacje to my za małe pikusie jesteśmy.... PS. Mój ukochany to "Karp" z 2003 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
od jutra zostało 28 dni :D cieszę się jak dziecko czasem, ale pamiętam w zeszłym roku jak wyglądały moje święta... miałam straszna grypę, straciłam smak i węch- nic mi nie smakowało, niczego nie czułam, miałam gorączkę, straciłam głos i wiadomo jak człowiek wygląda chory- włosy sklejone, kicha się co 5 sekund, i najchętniej by się przespało- i to były moje święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perwersja z doskoku
czegos tu nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×