Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka1209

BOŻE NARODZENIE 2010

Polecane posty

Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
zacznij szanowac je od adwentu idz chociaz raz w tyg do kosciola idz do spowiedzi tak ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
tylko rodzina i jedzenie a gdzie w tym wszystkim Bog co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta są dla wszystkich - zresztą to jest przede wszystkim święto kościelne - nie jestem z tych gorliwych ale świąt bez kościola sobie nie wyobrażam - nie czepiajcie się siebie o pierdoly i nie gadajcie tu u ciążach - czy wigilię spędzacie w jednym domu czy krażycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
nie ja rozumie dla ciebie sa wazne prezenty itp nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
wezcie 3 glebokie wdechy, wlaczenie Last Christmas Wham i skonczcie ta bezsensowna dyskusje! kazda do swojego pokoju :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, znowu wlazla tu jakas nawiedzona Jania czy Kamelia ktora gada tylko o jednym. Ten temat jest o tym jak sie cieszymy tym ze nadchodza swieta- dla niektorych maja one wymiar religijny dla innych nie. Melduje ze pod Warszawa ciagle nic nie pada- moze jak jutro wstane bedzie juz bialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dla mnie jest ważne spotkanie w rodzinnym gronie :) Ja wigilę spędzam tylko w jednym domu. Mój mąż nie jest Polakiem i jego rodzina mieszka daleko, więc spędzamy święta u mojej rodziny, wigilię ZAWSZE u moich rodziców. Pierwszy i drugi dzień świąt to już różnie, ale zawsze w pełnym gronie, czyli moi rodzice, rodzeństwo i ich dzieci, no i my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
rozumiem jak bym zaczela przeklinac robic nie wiadomo co to znaczy jakies erotyzmu itp bylo by sie czego czepiac ale w tym wypadku smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Areltto, podobno w Warszawie-gdzieś pada :) Może gdzieś w Centrum albo południowe okolice :) U mnie-praga płn, nie pada :) To znaczy pada, ale deszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię domek z herbatników i twarogu, bardzo lubie też filety z ryb w zalewie pomodorowej z papryką i ogórkami konserwowymi i oczywiście salatki, pierogi różne, krokiety - karp fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
i uwazam ze kazdy ma swoje zdanie prawda ale mozna to zrobic delikatniej a nie od razu bachory itp wam by nie bylo milo jak by ktos na wasze dziecko tak powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
a kto powiedzial BACHORY? roksana, a jak robisz ten domek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na domek już był. Podała go gdzieś między 5 a 10 stroną Perwersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
tez w tym roku bez karpia- ja bede zajadac dorsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
dzieki, juz sie cofam i szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
ja nie moge jesc nic smazonego :p a poza tym karp ma za duzo osci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
no sory no przeciesz gowniarz to nic zlego nie . dobra zamykam juz o tym bo nie chce mi sie pisac. karpia tez nie lubie a dorsza jak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Perwersja "Domek" Dużo herbatników bebe i dużo nutelli(co najmniej jeden duży słoik . Herbatniki maczamy w mocnej kawie, tak, żeby były miękkie, ale trzeba uważać, żeby się nie rozwalały. W gorącej kawie szybciej miękną, w miarę jak stygnie trzeba moczyć chwilkę dłużej. Namoczone herbatniki układamy w kształt prostokąta-najlepiej dość wąski np. dwa rządki herbatników, ale za to długi, łatwiej będzie kroić. Smarujemy nutellą, którą dobrze jest wsadzić do jakiejś miseczki z ciepłą wodą, będzie rzadsza i będzie się łatwiej smarowało. Na to kolejna warstwa herbatników i kolejna nutelli itd. Można zrobić 1-2 warstwy ze słodkim twarożkiem, wtedy nie będzie aż takie słodkie. Układamy warstwy aż domek będzie miał zadowalającą nas wysokość, górę można udekorować jak domek Ale nie jest to konieczne, smakować będzie tak samo Wkładamy do lodówki, żeby zastygł i generalnie trzymamy w lodówce cały czas wyjmując tylko po to, żeby pokroić "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
tolerancja dlaczego? szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
dorsza? gotuję :D serio.w jarzynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
Taka sobie...ale mów, opowiadaj nam o świetach, o tym jak spedzacie je z dziecmi ale NIE O WOZKACH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
sluchaj zakladam nowy temat chodz idziemy zstad tolerancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
czekaj nie moge zalozyc ehh zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
Forum - strona główna Blad W tej godzinie umieściłaś/eś już 10 nowych tematów. Odczekaj trochę czasu, zanim będziesz mogła/mógł wysłać kolejny nowy temat na forum. Wróć do poprzedniej strony i spróbuj umieścić swoją wypowiedź po małej przerwie . napisali mi to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×