Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka1209

BOŻE NARODZENIE 2010

Polecane posty

Gość czarnuszka87
...ufff.. wielkie zakupy zrobione:) takie prezentowo- okołoświąteczne Tearz siedze i bawię się pomarańczami- nabijam goździki. Zapach przecudny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , długo nie zaglądałam na ten świąteczny topik, u mnie już całe ulice poprzystrajane czuc świąteczną atmosfere:) częśc prezentów leży już w szafie teraz biore się pomału za świąteczne porządki w sumie takie bardziej już noworoczne bo wróce do domu dopiero w połowie stycznia najważniejsze ,że sylwestra spędzimy u moich rodziców na Mazurach więc dopiero wtedy poczuje magie Świąt:) Życze miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a od kiedy
od kiedy wypada przystrajac dom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
Dziś oficjalnie po raz pierwszy usłyszałam Last Christmas- co jest dowodem ostatecznym, że Okres Przedświateczny się juz zaczał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszka87
Nie ma chyba daty "pficjalnego" rozpoczęcia przystrajania... Ja zaczynam od jutra, od pojedynczych elementów. Żeby już zaczęło pachnieć Świetami. Najpierw oczywiście porządki, a później uwieszanie, ustawianie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja we wtorek koncze swiateczne porzadki i przystrajam a co bede czekac:P ozdoby swiateczne z masy solnej juz zrobione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc ten mak z puszki
co tu takie puchy ? rozruszajmy temacik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc ten mak z puszki
gumo ,mozesz pokazac ozdoby z masy ? Jak suszyłaś ,w piekarniku ?Aniołki czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta,święta
Koniecznie choinke juz postaw ,na wigilie bedzie jak znalazl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz mam
choinkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ja zartuje sobie
u moich sasiadow w ogrodzie stoi juz ubrana choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszka87
A moje radio (regionalne Radio Gdańsk) dziś przed ósmą zagrało pierwszą "christmasową" piosenkę. Sezon rozpoczęty. A! Radiowęzeł w mojej szkole (gdzie nauczam i wychowuję) dziś cały dzień zażynało "Last Christmas" i "All I want for Christmas" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat umiera
Hej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat umiera>> no właśnie i to mnie dziwi, czym bliżej Świąt tym mniej wpisów :P może wszyscy są zajęci przygotowaniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny :) Prezenty pozamawiane- do pracy oczywiscie aby w domu nikt nic nie wiedzial;) Ciasto na piernik od ponad tygodnia sie "zmraza", w tym tygodniu dzwonie zamowic ges na 2 dzien swiat- sama ja zrobie, zobaczymy co z tego wyjdzie. Mysle tez o jakiejs rybie- oczywyscie poza sledziami i karpiami- np: w ciescie albo nadfziwanej- macie moze pomysl na rybe w ktorej jest malo osci ale jest smaczna? A i za tydzien zaczynam rekolekcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała :)
Witajcie :) Mam mały problem z prezentem :( Moja siostra w czerwcu wychodzi za mąż, więc chciłam kupić pod choinkę coś jej i jej narzeczonemu. Na początku myślałam, żeby kupić im jakiś ładny album na zdjęcia albo ramkę, żeby mieli już tak na ślub. Bo według mnie po co kupować jakieś pierdołki, które mają stać i się kurzyć, albo coś takiego, jak można kupić coś, co bardziej się przyda. Co o tym myślicie? Ewentualnie jakies inne pomysły może by ktoś miał? Ciężko coś im razem kupić, bo chyba nie mą wspólnych zainteresowań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała :)
Arletta Carter Polecam dorsza, bo są duże ości i łatwo je wyjąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te osciii
najgorsze są te osci ,juz raz mialam zepsute swieta-->mojemu dziecku utkwila taka osc i zamiast wigilii zasuwalismy na pogotowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorsz tylko i wyłącznie
panga to śmieć z kanałów, fuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierzcie mnie tak na poważnie :D Z pangą żartowałam, chociaż rzeczywiście lubię ją od czasu do czasu zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam I943
u mnie bedzie panga i ludzie nie przesadzajcie ,nic sie nie stanie jak się ją zje pare razy na rok,gorsze swinstwa /ulepszacze macie w chlebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam I943
u mnie bedzie panga albo tilapia i nikt z tego pwowodu nie padnie ,na codzień spotyka się masę trucizn ,a powietrze wdychane tez do czystych nie nalezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perw i mklaro 😘 jeszcze raz :) co do ryb to....... albo dorsz albo losos..... fladra..... albo pstrag czyli ryby z naszych bliskich morz i jezior (taka ekologiczno/uswiadomiona/dbajaca o naszych rybakow fanaberia) co do choinki to tylko i wylacznie sztuczna - dlaczego bo choinka taka okolo metrowa musi kilka lat rosnac... Jest nawozona, potrzebuje wody do rozwoju..... Te, ktore niby sa w donicy to niby, bo nigdy w donicy nie rosly.... dopiero okolo swiat wykopuje sie je, przycina korzenie i wciska w donice, nabijajac frajerow w bambuko..... co do swiat to mamy tradycje, ale nie obchodzimy wigilii jako polska wigilia..... jest uroczysta kolacja, jest milo rodzinnie..... I jest tradycja, ze maz idzie do pracy w swieta, nowy rok, wielkanoc...... pracuje jako koordynator pewnych sluzb i jest na tyle kompetentny, ze pracuje sam, dbajac by poszkodowanym jak najszybciej udzielic fachowej i kompetentnej rady/pomocy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate-90
co roku finansowo dobija mnie kupno prezentów dla całej rodziny. ale jest taka strona pogrosiku.eu - mają mnóstwo aukcji na których dosłownie za grosze można kupić na prawdę fajny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×