Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka1209

BOŻE NARODZENIE 2010

Polecane posty

Gość kaczuszka1233
Ja już powoli kompletują kolekcję prezentów. Kupiłam tacie nowa ksiązke Daviesa, a chrzesniakom kredki Stabilo:) Trochę kierowałam się tym, co chciałabym sama mieć:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co do choinki to tylko i wylacznie sztuczna - dlaczego bo choinka taka okolo metrowa musi kilka lat rosnac... Jest nawozona, potrzebuje wody do rozwoju..... Te, ktore niby sa w donicy to niby, bo nigdy w donicy nie rosly.... dopiero okolo swiat wykopuje sie je, przycina korzenie i wciska w donice, nabijajac frajerow w bambuko....." A myślisz, że żyją na tym świecie ludzie którzy wierzą, że choinka była hodowana w donniczce :P? Ja kupuje żywą choinkę, mój tata pracował ponad 30 lat w Lasach Państwowych i troszkę się na tym temacie znam. Po pierwsze choinki są hodowane w specjalnych szkółkach, na niezbyt dobrej glebie. Hodowla wygląda jak hodowla innych roślin, trzeba dbać o szczepienia i zabezpieczenia przez szkodnikami i złodziejami :P a wody choinki dostają z nieba jak deszcz pada :P Jest to duży nakład finansowy który później się zwraca. Nie widze aby hodowwla choinek była jakaś nieekologiczna.... Zbrodnią natomiast jest kraść choinki z lasu. Ja wczoraj jak co roku wziełam udział w akcji KUP MISIA, niedługo zawita u mnie w domu Różyczka :) myślę jeszcze co by nie dokupić Mily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko ino zywe
bo to sztuczne będzie się jeszcze rozkładać 800 lat po tym, jak mnie robaki wpierniczą. To wszak żadna ekologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszka87
Wymysliłam właśnie... Chociaz może mnie za to skrzyczycie...Ale może ktoś chciałby dorzucić swoim bliskim do prezentu jakiś niedrogi kosmetyk? Mam trochę zapasów z Oriflame i Garniera, mogę odsprzedać za 1/2 ceny sklepowej (plus koszt przesyłki). Jesli ktoś byłby zainteresowany- to proszę o odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogrzeb tematu
szkoda,tak fajnie się zapowiadał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____rodzice____
Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm i 19,5., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/alfabet-duzy-literki-naklejki-polskie-litery-i1358654765.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1358654786.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1358654833.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1358654844.html http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1358654900.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 14 dni
za 14 dni święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 dni
za 17 będzie już po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
Mam pytanie, muszę kupić coś sla siostry i jej męża- nie wiem co..3 lata temu byłą książka, 2 lata temu złota rybka, rok temu kupiłam im książkę i hula hop, a teraz myślę o grze np monopoly albo cluedo, tylko moze znacie jakies fajne gry towrazyskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile mają lat? Może jakaś erotyczna ;) :p Tylko, że mogą się czuć skrępowani jak otworzą np. przy rodzicach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska co się z Wami dzieje? za 13 dni święta a tu ani widu ani słychu:O ja dzisiaj zawieszam ozdoby świąteczne. Wszędzie już palą się swiatełka. Najbardziej czuć świąteczną atmosferę w sklepach:P Tylko pogoda nie sprzyja bo jest odwilż:O Jak wam idą świąteczne porządki? Ja mam już pierniczki zrobione i niedługo będę brała się za jakiś stroik:) Trzeba rozruszać ten temat!!!!! Wrzucam moja ulubioną świąteczną piosenkę:classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na dzisiaj ambitne plany :p Jestem w trakcie robienia likierów, które będą prezentami. Teraz się studzą. Poza tym mam zamiar posprzątać trochę, upiec pierniczki, zrobić farsz na uszka, które jutro będę zagniatać i zacząć szyć serwetki :D Oczywiście jak uda mi się zrobić połowę to będę szczęsliwa :p :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej nie uda Ci się wszystkiego zrobić w ciągu jednego dnia:P ale rzeczywiście ambitne plany. Ja tez nie wiem czy dzisiaj się wyrobie ze sprzątaniem ale chce wieczorem mieć już wszystkie ozdoby w domu. Można wiedzieć jak robisz ten likier? i z czego?może też się skuszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
eeee...nie erotyczna ;) tzn mają ok 30stki, myślałam o czymś co na serio jest ciekawe i nie nudzi się po 2 rundach. Ale jedyne co mi przychodzi do glowy to Monopoly- najpopularniejsza gra planszowa, tyle ze ja nigdy w nia nie gralam wiec nie kojarze za bardzo czy moze sie spodobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię ten: http://www.mojeprzepisy.pl/Przepis/likier_kawowy_3/ ale wiem już, że za dużo cukru i za mało kawy jest w przepisie, trochę go zmodyfikowałam, jeszcze nie gotowy, więc trudno stwierdzić jak będzie smakował :) oraz ten: http://www.pysznie.pl/index.php?m=przepisy&p=pokaz&r=944&sid=877f7193b629299c0fe630a255ea3e8e Też zmodyfikowałam :D Dałam dwie tubki mleka i poza 3 jajkami, dałam jeszcze 4 żółtka, żeby miał ładniejszy kolor, był gęściejszy i bardziej smakował jajkami ;) Dałam za to tylko pół szklanki zwykłego mleka. Ten już skończony i mi smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię grać w Monopoly, ale żeby, jakby to powiedzieć... było fajnie to trzeba długo grać :p Tej drugiej, którą tam wyżej wspomniałaś nie znam. Tabu jest też fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
tzn co masz na mysli mowiac trzeba długo grac? a ktore monop[oly jest najlepsze- ogladalam na necie: jest cos takiego jak monopoly swiat itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja-- ten kawowy chętnie bym wypiła... hm... pomyślę nad tym:) ryjek włoczykija-- monopoly to gra dla wielu osób jak dla mnie już przereklamowana.. A może zrób taki kosz upominkowy ? czyli pełno słodyczy, owoców i może do tego jakoś ładnie zapakowane filiżanki lub kubki. Ja bym się bardzo ucieszyłą z takiego czegoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego, który najlepszy to nie wiem. Wydaje mi się, że różnią się państwami, które można kupić itp. Wydaje mi się, że terminal do kart itp. bajery to są raczej dla dzieci, bo dla dorosłych to raczej bez znaczenia ;) A długo trzeba grać, bo zabawa zaczyna się dopiero jak sobie nakupujesz państw, domków, hoteli, wcześniej to tylko rzucanie kostką i chodzenie po planszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
co do koszyka- to zazwyczaj kupuje na urodziny, poza tym moja siostra i slodycze to nie dobry pomysł :p myslalam jeszcze o grze PrAWo Dzungli- myslalam o czyms czym mozemy sie dobrze bawic- albo jakies karaoke czy cos. nie chce juz kupowac ksiazek bo ilez mozna ksiazki kupowac albo kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjek włoczykija>> no to może kup scrubble, można w też grać we 2 osoby :) Ja dzisiaj chyba nic nie przygotuje do Świąt, niestety nadal remontujemy chate :O mam nadzieje, że w ten weekend skończymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredzioszku, może zamiast siedzieć na kafe weź się za remont :p (Wieme, wieme :D przyganiał kocioł garnkowi :classic_cool: :D ;)) A tak serio to pogoń faceta, żeby się wziął za robotę :p A Ty dbaj o siebie :) Kawowy gotowy. Nie jest zły, ale nie jest to to czego oczekiwałam :p Trzeba będzie zmodyfikować przepis-mniej cukru, więcej kawy. Albo zamiast mleka niesłodzonego dać słodzone. Biorę się teraz trochę za sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
scrabble juz mają :/ zastanawiam sie albo nad Prawem Dzungli albo nad Monopoly, Tabu wydaje sie super, ale od 4 osob jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja>> właśnie wracam na kafe, chwila odpoczynku ;) no może jutro skończymy :) będę się mogła wziąć za porządki. ryjek włoczykija >> no to ja bym wybrała monopol, gra z tradycjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki, cisza, nic się nie dzieje. Oczywiście ja dalej w lesie ze swoimi planami :p ale chociaż część prezentów kupiona :) Teraz będę miała mały zastój w pracach przez kilka dni, ale nadorbię w weekend ;) A jak u Was przygotowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszka87
Masakra! Praca zasypuje pracą do tego stopnia, że nie mam siły myśleć o swiętach. Bardziej świątecnie czułam się w październiku, niż teraz, kiedy jest snieg, lampki i "lastchristmasy" w radio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×