Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aliksandra

MAM TALENT komentujemy NA ŻYWO

Polecane posty

Gość Ale BEDNARKOWI utarli
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z osoba która pisa
ła ze kamil jest przystojny bo jest gdzie tacy się rodzą? chciałabym mieć takiego boyaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cos tam, ze wszystkich ucztesników bardzo polubiła i jurorów, ze jej ulubiona wokalistka to Geppert, ze spiewu uczy ja pani od muzyki, ze nie przejmuje sie negatywnymi komentarzami ani zazdrością kolezanek... bla bla bla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Bednarek miał koncert w Łodzi to laski chciały go zeżreć i rozerwać,piszczały jakby Roberta Pattinsona zobaczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigig
to jest po prostu żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtttytytytynn
Pytenie do Magdy z czatu Co sądzisz o podziale na odpowiednie grupy w Mam Talent - np - osobne głosowanie na śpiew, osobne na taniec, akrobatykę, sztuczki magiczne itd...? Byłoby to bardziej czy mniej sprawiedliwe wg Ciebie? odpowiedz To byłoby bardziej sprawiedliwe według mnie. Można by było podzielić głosowanie także na kategorie wiekowe. Niektórzy ludzie się bardziej boją sceny, świateł itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niektórzy mają puste główki i wygrywają 300 tysięcy. zróbmy z mam talent przedszkolanię! ja chcem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianka awew
wojewodzki mial niezadowolona mine nie widzieliscie? to bylo albo w trakcie jak ta mala-stara spiewala albo zaraz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale BEDNARKOWI utarli
emocje opadły? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale BEDNARKOWI utarli
sram mordą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem, ze to glupie
ale jest mi tak strasznie zal i Piotrka i kamila. Naprawde, az lzy mi plyna do oczu. Bardzo im zyczylam wygranej. a teraz zycze by mimo wszystko zrobili kariere ponad wszystkich. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja bede ogladac w
sobote, niedziele, srode wieczor :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze
i bardzo dobrze ze ta mala wygrala, od samego poczatku bylam za nią, bardzo sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każdy1
głosował na co lubił.Jeden woli bednarka drugi co innego.Ja np chciałam żeby wygrali ania i jacek a że wygrała magda cóż zrobić.Mówi się trudno ale żeby wyzywać magdę nie fer.Po prostu jesteście zazdrośni że nie wygrał bednarek tylko magda.Magda miała zapalenie krtani i tak ładnie zaśpiewała czysto mimo chorego gardła.Mi się np nie podobał bednarek.Podobał mi się niewidomy chłopak co grał na fortepianie bo to jest talent niewidziać a grać i ania i jacek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvn jest zaloosneeeeee
widzieliscie mine kamila przed ogloszeniem wynikow kur..final byl ustawiony to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam minę Kamila
przed ogłoszeniem wyników, był smutny. Ale on był też smutny zaraz po wypowiedzi Kuby na jego temat - że zły utwór wybrał. Od tamtego momentu był smutny, bo pewnie już wiedział, że nie wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Wam się tak podobało w tym
Kamilu? Zadna rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny jest
^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyga
mala magda w finalowej piosence niesytety ale fałszowala nie wierzycie to odsłuchajcie na spokojnie jej występ jak na 11 lat dzięki mamusi dokładnie wykonała jej program i wygrała osobiscie do dziewczynki nic nie mam ale albo to jest program mam talent albo jak zrobic ludzi w konia i puknijcie sie w glowe to nie tvn placi jej ta kase tylko tacy frajerzy jak ci co glosuja w takim beznadziejnym programie ja juz na poczatku finalu wiedzialem kto wygra.WSZYSTKO bylo juz wczesniej ustawione i jury nie ma nic do gadania,mam bratanka ktory pracuje w tvn pewnie was zadziwie ale dowiedzialem sie od niego ze nawet w jury wiekszosc wypowiedzi jest z gory ustalone.Wezmy edycje brytyjska tam jeden z finalow mam talent wygrala zwykla gospodyni domowa ,brzydka normalnie nie bylo na czym oka zawiesic bojkotowana przez jury i publike ale jak zaspiewala to jury ,publike wszyscy oniemieli z zachwytu i momentalnie zaczely sie kontrakty i sukces na calym swiecie i to jest MAM TALENT,czy podano w tvn ilosci glosow na finalistow .....NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Osobiscie dla mnie powinien wygrac ..........Bednarek.....fenomenalny glos!!!!!!!!!!!!!!!!i jeszcze o nim uslyszymy a o malej Magdzie beda programy w tvn dopuki bedzie na topie a potem nikt juz wiecej o niej nie bedzie slyszal i zniknie kolejny ;TALENT; PAMIETAJCIE tylko kasa sie liczy i na to liczy tvn i nie tylko!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunajeccc
Z tym ustawianiem to niestety prawda. Znam przypadek, że pewnemu kolesiowi tvn proponował występ ze względu na jego talent, on nie chciał się zgodzić, bo nie chciał być rozpoznawany na ulicy i kojarzony wyłącznie z programem MT. Wówczas gdy odmawiał udziału, producenci zaczęli zapewniać gp, że do półfinału dojdzie na pewno. W rezultacie i tak się nie zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaas
Cholernie, zal mi Lisieckiego... Ale wierzę, że wyda płytę, a wtedy na pewno będę za nią stała w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×