Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podlasie

BIELSK PODLASKI -PRZYSZŁE MAMUSIE I OBECNE

Polecane posty

Gość podlasie
mi jest nie dobrze rano po luteinie ale opracowałam sposób,przed tabletką i po tabletce zjeść kanapkę,takie słabe śniadanie .potem juz ok. chyba po 24 listopada pójdę na wizytę i zastanawiam się czy nie zrobić badania krwi i moczu na własną rękę,i zajść do niego z wynikami? bo jak nawet by mi dał 24 skierowanie na badania to dopiero na wizytę przed świętami w grudniu bym poszłam ,także jak coś zle z wynikami by było to miesiąc w plecy mam z leczeniem.Najwyżej mu się nie spodoba mój pomysł ,ale to już problem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 82
witam. w końcu znalazłam topic o bielsku ,ale chyba nikt nie zagląda juz tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało nas zagląda, ale ważne ,że wogóle ktoś. Jak się postarany to utrzyma się topic. Póki co to chyba jedyna mam już ciążę za sobą, więc wszelkie dolegliwości są mi już obce. Chociaż powiem Wam, że mnie mdliło po Falvicie a po Feminatal już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mika
czy was też coś boli w ciąży? np .łydka ,ręka czy nawet w pośladku ....ja co rano wstanę to coś nowego mnie boli ,choć nic fizycznie ciężkiego nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie:) jaded, i ja juz za max 4 dni bede juz mamą:) Dolegliwości, ja to w sumie cala ciaze przechodzilam dobrze, malo mdlosci mialam, samopoczucie bylo oki, co najgorsze, to od samego poczatku musialam siusuac co chwilke doslownie:) No a juz ten ostatni mieisac to gorzej, bo juz ciezko z takim brzuszkiem, chociaz nie mam bardzo duzego mówią. i te oczekiwanie juz meczy....bo chciałoby sie juz miec to za soba i tak sie dluzyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
ja również witam słonecznie chociaż z chęcią bym spałam nie wiem czemu. skoro piszesz to chyb jeszcze jesteś w dwupaku? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom, jeszcze 2 w 1 :) Ale juz dzis w nocy skurcze niezle mialam, na KTG tez sie pokazaly, wiec lekarz pow. ze jak znowu sie pojawia i tez regularne to przyjezdzac:) Wiec czekam na skurcze:):):) A no wlasnie potrójna mama juz nawet potrojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spanie, na poczatku tez jak nigdy spalam i spalam:) Wiec kladz sie i spij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZDRAWIAM waclał:)
mieszkam w białymstoku i uwazam jak i moi kumple ze najlatwiej wyruchac laske z bielska. macie tam fajne dziewczyny ktore lubia dawac doopska. kocham bielsk podlaski i jego szmatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He:) No coś Ty:) A pisałąś w jakim wieku masz dzieciaczki?? Może przeoczyłam gdzieś??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.no fakt potrójna mamo, więc jest nas dwie:) przepraszam za omyłkę:) w końcu trochę słońca, więc można było się wybrać na dłuższy spacer. a teraz czas na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
Czy Madejski robi usg genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mika
czy podczas porodu kiedy mój lekarz prowadzący nie ma dyżuru akurat , zadzwonią po niego czy jakiś obcy lekarz będzie odbierał poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i dziś:) Jak humorki?? Ja juz cykam coraz bardziej:) A co do lekarza, to chyba lekarz który ma dyżur odbiera poród, bo przeciez tak na chlopski rozum twoj lekarz moze miec akurat swoje wizyty prywatne, czy w przychodni dyzur np. , wiec tego nie rzuci zeby przyjechac do ciabie. Nie wiem zreszta?? Tak mi sie wydaje?? Moze któraś z dziewczyna ktora ma to za soba odpowie dokladniej??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
fakt ty to już wsłuchujesz się w siebie na maksa i tylko o tym myślisz już.ale będzie dobrze. ja się cykam przed kolejną wizyta u lekarza ,za tydzień .niby dobrze się czuję ale zawsze coś wkręcę sobie i się boję. co do lekarza i porodu ,to nie wiem ale mam znajome które trafiły na porodówkę to ściągnęli ich lekarzy.. . w sumie chyba bym lepiej się czułam psychicznie gdyby był przy porodzie mój lekarz ,no bo lekarz prowadzący najlepiej nas zna :-) spośród tych innych lekarzy Bielskowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Poród obiera akurat ten lekarz, który ma dyżur. Innych przypadków nie znam:) Pogoda znowu się popsuła. Jakiś leniwy dzień mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
dziewczyny które chodzą do Madejskiego ,czy robiłyście usg genetyczne u niego ? czy np. u kogoś innego w białym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
no to nie źle .a ile jest położnych u nas? onopiuk albo łuszczyńska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia_24
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamy:* Bardzo proszę o przyjęcie mnie do swojego grona:). Ja jestem w 4 miesiącu:) Korzystam z usług dr Kowalczyk i powiem szczerze, iż jak na razie jestem zadowolona z Jej usług. Mój mąż niestety ma inne zdanie:( Od około miesiąca jestem na zwolnieniu. Miałam długotrwałe bóle brzucha i Kowalczykowa sama zaproponowała mi odpoczynek. Teraz jest już dużo lepiej... i nadal sobie odpoczywam:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy livia_24 :) Pusciutko tu znowu cos, a ja jeszcze jestem w domku do jutra, wiec zagladam a tu puuuuusto. livia_24 ja tez cala ciaze chodzilam do Dr Kowalczyk i nie narzekam, moj maz tez ja lubil. To nie dlugo polmetek u Ciebie:) A jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
witam nową koleżankę na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia_24
Dziękuję za miłe przyjęcie:) Jeśli chodzi o moje samopoczucie to jest ok:) Czasami brzuch mnie pobolewa, ale było gorzej, więc nie mam co narzekać:) A jak tam u Ciebie, "aadzia"? Już niedługo rozwiązanie:) Lekki stresik;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
livia_24 ja tez na poczatku tak mialam:/ Ale jak widzisz wszytko jest oki i jutro juz bede zobacze mojego maluszka:) Stresik, sama juz nie wiem?? Chyba bardziej denerwowalam sie wczesniej niz teraz, chociaz jutro napewno beda spore nerwy, ale trzeba być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×