Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podlasie

BIELSK PODLASKI -PRZYSZŁE MAMUSIE I OBECNE

Polecane posty

Gość Monikaa200990
Mi kiedyś powiedzieli jak chciałam znieczulenie (mówiłam że zapłace ile trzeba) że oni nie dają nigdy kobieta ma urodzić sama bo i dla nich łatwiej przyjąć poród i kobiecie łatwiej bo wie kiedy ma bóle i kiedy ma przec a niby jak ze znieczuleniem to nie czuje nic i nie ma takiego parcia jak bez znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1984
CC mam przez kołatania serca które często mi występują, a przy bólach to zawsze. Tak naprawdę to mam wskazania do porodu ze znieczuleniem, ale że w bielsju nie ma to prawdopodobnie musi byc cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
mi kiedyś koleżanka powiedziała że u dentysty bardziej boli ,niż poród naturalny , także lepiej tego będę się trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
jaki kupowałyście stanik do karmienia? większy numer niż obecnie macie stanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
tylko że musicie wstawić województwo i bielsk podlaski , bo nie da się skopiować linku do strony o bielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1984
"Znieczulenie zewnątrzoponowe jest dostępne nieodpłatne dla wszystkich", to jakieś jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
daisy tylko teraz doczytałam że to starocie jest ,sprzed 2-3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ..
czy nie uważacie że DR Madejski jest strasznie mało mówmy na wizycie? czy wam sam opowiada o waszym stanie dokładnie ,szeroko czy musicie się dopytywać o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1984
Nie małomówny tylko dziwny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ....
dziwny ? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
co do tej chorej hani z bielska to córka kolegi z podstawówki ,mego męża.jakiś koncert robia w niedzielę na rzecz jej. bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1984
O tak, tragedia. 1% podatku przekazuję na tę dziewczynkę, a o koncercie też wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ...
daisy jak się odezwiesz to powiedz czemu Madejski dziwny ?:-) pod jakim względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1984
Z Madejskim to jest tak że po prostu takie wrażenie na mnie zrobił, jakby się dziwił spawom oczywistym,dlatego tak napisałam. Ale to moje subiektywne odczucie...A poza tym jego zdaniem to chyba żadne badania w ciąży nie są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) znowu dawno nie zagladalam:) i nowe osoby sa:)fajnie:) Ja z madejskim spotkalam sie na ktg ostatnim przed wyznaczonym terminem kidy mialam sie stawic do szpitala, tez mnie pocieszal:)ja mialam miec cc, to mowil ze to nic strasznego, poloze sie nic nie bede czula, bobasa wyjma i tyle:) ze to bardziej przyjemne niz porod sn.ale i tak sie balam:) a co do pytania o wiek, to ja rocznik 85:) wszyskie w podobnym wieku jestesmy widze:) a jezeli o wyprawke chodzi, to tez stopniowo kupowalam, troche na allegro, bo wychodzilo taniej nawet z przesylka niz w tej hurt.Bambino w bialym. troche w textilu, troche moja mam kupila. i tak jak to chyba monika pisala nie kupujcie duzo, bo ja niektorych rzeczy nawet nie zdazylam zalozyc. a teraz czasem odwiedzam ciuchlandy:) i tam za pare groszy mozna sie obkupic, nawet wyprawke i to jakosciowo duzo lepsze niz w normalnych sklepach.do szmizjerki tu kolo niebieskiej cerkwi jezdze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) znowu dawno nie zagladalam:) i nowe osoby sa:)fajnie:) Ja z madejskim spotkalam sie na ktg ostatnim przed wyznaczonym terminem kidy mialam sie stawic do szpitala, tez mnie pocieszal:)ja mialam miec cc, to mowil ze to nic strasznego, poloze sie nic nie bede czula, bobasa wyjma i tyle:) ze to bardziej przyjemne niz porod sn.ale i tak sie balam:) a co do pytania o wiek, to ja rocznik 85:) wszyskie w podobnym wieku jestesmy widze:) a jezeli o wyprawke chodzi, to tez stopniowo kupowalam, troche na allegro, bo wychodzilo taniej nawet z przesylka niz w tej hurt.Bambino w bialym. troche w textilu, troche moja mam kupila. i tak jak to chyba monika pisala nie kupujcie duzo, bo ja niektorych rzeczy nawet nie zdazylam zalozyc. a teraz czasem odwiedzam ciuchlandy:) i tam za pare groszy mozna sie obkupic, nawet wyprawke i to jakosciowo duzo lepsze niz w normalnych sklepach.do szmizjerki tu kolo niebieskiej cerkwi jezdze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny....
jakiego dentyste polecacie w bielsku zeby miał znieczulenie bez problemu ?również prywatnie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do dr. prystupy na krynicznej 8 i w ciazy chodzilam tez. znieczulenie bez problemu. przyjmuje i prywatnie i na fundusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny....
do prystupy faceta? czy tej babki? faktycznie nie boli jak dadzą znieczulenie? bo ja się strasznie boję dentysty . ile kosztuje u nich prywatnie borowanie i wyrywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa200990
dziewczyn a gdzie ma być ten koncert dla tej chorej dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa200990
ok dzięki właśnie też już znalazłam informacje o tym, ale niestety nie będę mogła jechać bo mąż pracuje w niedziele:( bardzo bym chciała jakoś jej pomóc... może chociaz też 1%podatku chociaz to niewiele... może to dziwne ale dla mnie po porodzie biust jeszcze się zmniejszył! niewiele ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. to facet,ja tez sie boje dentysty, ale do niego nie boje sie chodzic jakos:)tu kontakt i info: www.twojstomatolog.org, tam na str. jest jeszcze gabinet jego mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny.....
czy któraś z was robiła test obciążenia glukoza w przychodni na jagielońskiej lub w diagnostyce w bielsku ? jak tam jest na tym badaniu ? czy ludzie po godzinie wpuszczą ? w diagnostyce jest wciąż dużo ludzi kiedy nie zajdę i boję się że nie wpuszczą bo to same stare ludziska i wredne siedzą .czy któraś robiła ten test prywatnie bez skierowania? -ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Ja robiłam ten test na Jagiellońskiej. Miałam skierowanie, ale od lekarza, który przyjmuje prywatnie. Płaciłam chyba 5 zł no i jeszcze za glukozę coś ok 5 zł. Miałam receptę na glukozę. Dlaczego ludzie mają cię nie przepuścić jeśli wytłumaczysz o co chodzi? A jeżeli ktoś nie rozumie tego to trudno, jego sprawa. Wchodzisz i tyle. A wypicie szklanki bardzo słodkiej wody nie jest straszne, przeżyjesz. Najważniejsze żebyś po wypiciu posiedziała spokojnie godzinę. Mi przyznam szczerze było trochę później niedobrze, ale każda kobieta reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ....
colina ty jak chodziłaś prywatnie do dr Śliwko , to te wypisywał ci skierowanie na badanie ? czy po prostu mówił tylko że morfologię mocz? bo ponoć jak od prywatnego lekarza skierowanie to jeszcze droższe badanie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Wypisywał mi skierowanie zawsze. Płaciłam za krew chyba 5 zł, a za mocz 3. Już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×