Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podlasie

BIELSK PODLASKI -PRZYSZŁE MAMUSIE I OBECNE

Polecane posty

Gość daisy1984
A czy do Madejskiego można się umówić na wizytę , dzwoniąc po prostu na jego komórkę? Pytam, bo przecież nie jestem jego pacjentką i dopiero chciałabym zacząć do niego chodzić, żeby robił mi za ok. miesiąc cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz w Białym też każe mi przyjeżdżać co miesiąc czyli jak wszystko jest ok to chyba standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się nad tym zastanawiałam, czy pod koniec ciąży można zmienić ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
daisy ja dzwoniłam do niego na wizytę gdy szłam na kontrol jeszcze przed ciążą , potem w ciąży z raz . a potem dałam sobie i jemu spokój bo teraz idę kiedy mi pasuje lub wypada. tam liczy się kolejka między kobietami , będziesz pierwsza to pierwsza , a jak piąta to piąta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma w sumie tak zrobiła ale trochę ją skrzyczał ten do którego się zapisała co prawda chodziła prywatnie a w 8 miesiącu zapisała się dopiero kasowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
tak standard jak jest ok . pod koniec ciąży to chyba jakoś co 2 i co 1 tydzień będą wizyty . napewno można pod koniec zmienić , a co za różnica. masz kartę od starego lekarza ,a nowy pewnie przebada po swojemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
może dlatego coś gadał bo był państwowym lekarzem ,pewnie prywatnemu nic by nie przeszkadzało . tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem jestem dopiero w połowie a już zaczynam panikować z tymi lekarzami gdzie i do kogo? Jak człowiek się nasłucha to ma o czym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
tez miałam z tym dylemat ,ale póki co nie żałuję decyzji .oby tak dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak ma być dobrze to czy ten czy inny lekarz jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Hej dziewczyny, jak się macie w ten piękny słoneczny poranek ?? :) U mnie od soboty ostry ból w krzyżu ;/ Nie przestaje nawet na chwile. I tak się zastanawiam czy przejdzie do porodu (ciężko mi się na bok przewrócić, a jak dojdą skurcze to będzie nie fajnie). No ale zobaczymy. A właśnie jak ma być dobrze to będzie dobrze. I tak nie wiadomo na jakiego lekarza się trafi jeżeli chodzi o poród naturalny. Ja się dogadałam ze swoim, że w razie cięcia (bo będę próbować naturalnie) to mój lekarz przyjedzie. A jeżeli ktoś ma wskazanie do cc to lekarz do którego się chodzi wyznacza dzień. A właśnie, niedawno byłam na pierwszym KTG i jescze ani jednego skurcza :( W następnym tygodniu znowu idę na zapis. Aha, podlasie spotkałam tam dr Madejskiego, b. dobre pierwsze wrażenie. Bardzo sympatyczny lekarz. Na dyżurze był z dr Śliwko. Ciekawe czy zawsze razem mają dyżur? Czy to różnie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Hej dziewczyny, jak się macie w ten piękny słoneczny poranek ?? :) U mnie od soboty ostry ból w krzyżu ;/ Nie przestaje nawet na chwile. I tak się zastanawiam czy przejdzie do porodu (ciężko mi się na bok przewrócić, a jak dojdą skurcze to będzie nie fajnie). No ale zobaczymy. A właśnie jak ma być dobrze to będzie dobrze. I tak nie wiadomo na jakiego lekarza się trafi jeżeli chodzi o poród naturalny. Ja się dogadałam ze swoim, że w razie cięcia (bo będę próbować naturalnie) to mój lekarz przyjedzie. A jeżeli ktoś ma wskazanie do cc to lekarz do którego się chodzi wyznacza dzień. A właśnie, niedawno byłam na pierwszym KTG i jescze ani jednego skurcza :( W następnym tygodniu znowu idę na zapis. Aha, podlasie spotkałam tam Madejskiego, b. dobre pierwsze wrażenie. Bardzo sympatyczny lekarz. Na dyżurze był z dr Śliwko. Ciekawe czy zawsze razem mają dyżur? Czy to różnie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
oj, sorki. Czasami się nie wkleja za pierwszym razem. A jak drugi raz wkleje to wyskakują 2 wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1984
Colina, a gdzie się chodzi tu na KTG, bo jeszcze ani razu nie miałam, a już 34 tydzień zaczynam, to pewnie zaraz każą chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
To jest na porodówce. Na oddziale położniczo-ginekologicznym. Trzeba przejść pod takim garażem dla karetek i cały czas prosto, tam są drzwi nad którymi jest taki czerwony okrągły znak (nie ma szyldu, że to porodówka). Drzwi zamknięte, trzeba zadzwonić, ktoś otworzy. Wchodzisz do poczekalni i jak ktoś jest to zajmujesz kolejkę. Położna wychodzi z drzwi na lewo i prosi po kolei. Tam też trzeba się zgłosić w dniu porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1984
Dzięki. A tam trzeba mieć skierowanie na KTG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Nie, nie trzeba. Lekarz powie kiedy masz pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ktg lekarz wysyła dwa tygodnie przed terminem porodu i w karcie ciąży wpisuje datę od kiedy masz chdzić na ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
colina nie wiem jeśli byłaś dziś ,czyli we czwartek to być może miał dyżur dr Madejski. bo kiedyś byłam na wizycie to umawiał się z kimś przez tel że we czwartek ma dyżur. a może oni wszyscy mają stałe dni dyżurów tych? bo w sumie część z nich ma gabinet prywatny więc może dyżur jest stały i każdy z nich może dorabiać prywatnie . Dr Madejski to jest miły na codzień. swoją drogą to dobrą mu reklamę robię tu :-) trzeba by było pogadać o obniżeniu ceny wizyty albo chociaż o zrobienie cc :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
to ja tu zostanę na forum sama nie długo ,bo wy wszystkie si rozpakujecie długo przede mną . i do kogo będę pisać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Ja byłam we wtorek na KTG. Nie zostaniesz sama, jak się uda będę pisała jak najczęściej. No i może ktoś dołączy nowy. Dziewczyny macie zrobione badanie na paciorkowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
a jakie to badanie na paciorkowca? pierwsze słyszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1984
Na paciorkowca nikt mi badania nie robił, ale wiem że trzeba więc chcę jutro lekarza poprosić, bo akurat mi się kończy zwolnienie i mam wizytę. Zresztą chcę na HBS i jeszcze coś tam, bo przed porodem trzeba jeszcze raz niby zbadać na wszelki wypadek, a do porodu coraz bliżej...Ja to się jutro jeszcze jadę do swojego lekarza do B-stoku, ale chcę już w przyszłym tygodniu zapoznać sie z Madejskim i zapytać go o cesarkę. Obawiam się tylko, że jak nie jestem jego stałą pacjentką, to może nie zechcieć mi robić, chociaż ciąże mam raczej "czystą" i bezproblemową...Nie wiem, czy pyatć go o cenę za zrobienbie tej cesarki. Mam wskazania więc teoretycznie i tak mi każdy zrobi,ale ja chcę żeby on... Jak radzicie zrobić? Jak z nim zagadać?Coś tam mogę mu zapłacić, ale żeby nie było jakbym robiła prywatnie, bo to byłaby przesada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
i gdzie to robi cię to badanie? jak masz wskazania do cc to i tak zrobi lekarz. nie wiem czy zechce ale sądzę że lekarz odmówić nie może? to może spotkamy sie w poczekalni u dr Madejskiego , bo ja albo po tej niedzieli albo po 20 lutym idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
jak z nim zagadać? prosto z mostu podczas wizyty zapytaj , no wiesz jak już się zapoznacie i ob luka kartę ciąży i pewnie ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Właśnie też nie mam tego badania zrobionego, a tu czytam, że to jest ważne badanie. Jutro chyba jadę do Białego do lekarza. Na wynik badania czeka się 5 dni, nie wiem czy zdąże. daisy jeżeli masz wskazanie do cc to nie płać kasy ginekologowi. Zajdz do niego i powiedz, że chcesz, żeby on zrobił cięcie. Niech cie ustawi na swój dyżur. Jak będzie coś kręcił to zapytaj ile by to kosztowało. Ale wydaje mi się, że nie będzie robił problemu. Pochodź tylko do niego kilka wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
colina a to badanie w białym trzeba robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Właśnie chyba kazdy lekarz ginekolog powinien to badanie zrobić. A przynajmniej poinformować o nim. To jest wymaz z pochwy. Pobiera ginekolog i wysyła się do laboratorium. Robi się je w 33 - 36 tyg. ciąży. Ważne badanie przy porodzie naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
mam nadzieję że mój lekarz to robi ,chociaz jeszcze nie mówił o tym ale mam czas. a ty colina przecież do dr ŚLiwko chodzisz to czemu do Białęgo chcesz jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Chcę się upewnić, że wszystko jest ok i że mogę naturalnie rodzić. Zdenerwowałam się trochę tym badaniem, że nie mam go zrobionego. A skoro mój lekarz nic nie mówił o tym to już sama nie wiem. Nie potrzebne jest w szpitalu w Bielsku? Czy na oko widać, że zdrowa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×