Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podlasie

BIELSK PODLASKI -PRZYSZŁE MAMUSIE I OBECNE

Polecane posty

Hej, czy są tu jeszcze jakieś mamusie lub za chwile mamusie z Bielska? Ja rodzę w czerwcu nie wiedząc jeszcze gdzie Bielsk Białystok? dlatego chętnie nawiąże kontakt z którąś z was, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna00
Hej juz malo kto zaglada na te forum Ja rodzilam w bialymstoku na warszawskiej takze jakbys chciala pogadac to odzywaj sie na maila joannasg@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanford
I'm sorry, he's zithromax and Professor Duerden was brought in by the health board in June to review infection control processes in hospitals in North Wales following an increase in the number of patients with C.diff infections at Denbighshireâs Ysbyty Glan Clwyd earlier this year.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deshawn
What part of do you come from? stress ready purchase synthroid online yearling exams Shares of the Polish oil and gas producer continued to fallfor the second consecutive day after brokerage MLV & Co cut itsrating to "hold" from "buy" on Thursday, citing that thecompany's drilling activities did not yield the desired results.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robby
How long are you planning to stay here? aldactone 50 mg for facial hair Froome is clear that the Tour is the one that matters the most to him, and he is unlikely to follow Wiggins' path and turn his attention to the Giro d'Italia next year, nor for that matter the Vuelta a Espana - the race where he made his breakthrough with second place in 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerrod
What's the current interest rate for personal loans? http://www.lexacomlegal.com//david-hutchins/ object regions sulfa bactrim ds cent having The Central Reserve Police (CRP), a Sudanese paramilitary unit that reported to Haroun when he allegedly committed crimes in Darfur, was present in Kadugli during this time and purportedly under his command. According to our teamâs analysis, the CRP had established a compound within a few dozen meters of the UN compound weeks before the IDPs began gathering there.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolland
Good crew it's cool :) where to get doxycycline pills Rodriguez, who hired an army of lawyers, advisers and crisis managers and engaged in a public battle in an attempt to save his contract and what is left of his reputation, attacking the Yankees on Friday night, accusing them of conspiring to keep him off the field.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mishel
Very interesting tale taking 1200 mg of neurontin The researchers also found that children with emotional problems, such as those with lots of worries, tended to have poor attendance rates, but children with behavioural problems, such as those who often fought with others, did not.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benton
Which team do you support? neurontin 600 mg pain ps SIR – Mumbling actors are annoying (Comment, July 17); but I wish the sound of distant, barking dogs, so often used to create atmosphere in films and drama, was restricted. All this does is to prompt my dog to start barking, making it even more difficult to understand the actors.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilam w Bielsku niecałe trzy tygodnie temu i jestem zadowolona z opieki. Położne były miłe i pomocne. Nie zdarzyło się, żeby któraś odmówiła pomocy. Przychodziły w nocy, uczyły podawania piersi. Duży plus i mogę powiedzieć, że po wcześniejszych opiniach przeczytanych lub uslyszanych miło się rozczarowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja urodzilam w klinice Arciszewscy, ciaze prowadzilam na NFZ u lesniewicza na 3maja, zreszta on rowniez tam pracuje. W sumie polecam super warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, Czy któraś z was chodziła w ciąży do przychodni na 3-maja? Słyszałam, że w szpitalu przy porodzie nie traktują dobrze kobiet, które chodzą do tej przychodni. Czekam na wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przychodnia na 3 maja super, ja prowadzilam ciaze u dr przystupy, b fajny mily lekarz daje skierowania na duzo badan, przejmuje sie pacjentką, ale rzeczywiscie w szpitalu w bielsku nie traktuja cie dobrze, ja planowalam rodzic w bialymstoku ale tuz przed narodzinami malego zle sie poczulam (byl to poprostu poczatek porodu) i pojechalismy do szpitala do bielska, zbadano mnie , powiedziano ze porod juz ise zaczal ale nie maja sali zeby mnie polozyc.....wiec zebym pojechala do domu i przyjechala jak juz sie bedzie dzialo...byla to moja pierwsza ciaza wiec wyobraz sobie moj stres...ostatecznie urodzialam kilka godzin pozniej w bialymstoku, potem po urodzinach synka mialam klopoty z laktacja wiec tez pojechalam do szpitala w bielsku to jednak na miejscu powiedziano mi zebym szukala pomocy tam gdzie rodzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info. A w Białym gdzie rodziłaś? Tam przyjęli Cię bez problemów? Ustalałaś to w ze swoim lekarzem? A tak w ogóle to kiedy to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam na Parkowej, tam trzeba miesiąc wcześniej iść na wizyte do któregoś z ich lekarzy w ich przychodni, lekarz prowadzacy tak naprawde nie ma nic do porodu, bo mozesz chodzic do ktoregos z bielskich lekarzy i moga ci obiecywac ze beda przy porodzie, a to nie prawda, bo jesli nie beda mieli wtedy dyzuru to nie przyjada specjalnie do ciebie, a dzidzia tez nie bedzie czekala;) ja rodzilam dokladnie rok temu czerwiec 2015. Polecam porod na parkowej z calego serca nie czekaja z oksytocyna, nie czekaja z czymkolwiek znieczulenie, ludzi dokola ciebie jak rodzisz mnostwo, ja jakos bezpieczniej sie czulam dzieki temu, anestezjolog, polozna a nawet dwie lekarz i czekajacy pediatra na dziecko. Jedyny minus ze dokarmiaja od razu mlekiem sztucznym dziecko ja przez to mialam potem troche klopotów z laktacja, ale mysle ze jak ktos poprosi to na zyczenie pewnie nie daja butelki. Polozne mile, pomagaja przystawic dziecko itd. Jedyny minus ze troche to kosztuje jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku marca urodzilam w Bielsku córeczkę. Akurat było jakieś baby boom, cały oddział przepełniony, ale położne i lekarze byli mili i pomocni.Śmiało możecie rodzic w Bielsku, naprawdę jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do którego lekarza chodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zu090909
Witam. Nam nadzieje ze ktis tu jeszcze zaglada :-). Obecnie nie jestm w ciazy lecz po poronieniu niestety. Mam pytanie co do lekarza w Bielsku. Ze wzgledu na to ze poronilam chcialabym trafic na kompetentnego lekarza ktory naprawde sie zna na tym co robi. Jakiego ginekologa byscie polecili ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×