Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podlasie

BIELSK PODLASKI -PRZYSZŁE MAMUSIE I OBECNE

Polecane posty

to musisz umówić się na wizytę u nas do lekarza żeby chodzić do nas na ktg, na ktg lekarz kieruje 2 tygodnie przed terminem. Nr ci napisałam to zadzwoń i się umów do którego z lekarzy, na którego się zdecydujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuję "z podlasia " :) i tobie też życzę dobrego wyboru lekarza i nie denerwuj się porodem to na lepsze wyjdzie :) ja jakoś się nie przyjmuję chociaż termin mam już tuż tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może któraś z Was miała do czynienia z dr.Świątecką w Białym? Jeżeli tak to powiedzcie w którym szpitalu ona pracuje? Nie denerwuję się tylko chcę zacząć w miarę wcześnie się rozglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
Dr Madejski przyjmuje w Bielsku na ul.chmielnej ,prywatnie. na kasę chyba przyjmuje aż w Boćkach czy Brańsku ,jakoś na B miejscowość. Ja chodzę prywatnie i rodzić będe w Bielsku . chyba nie trzeba się przemeldowywać żeby u nas rodzić .a le warto lekarza spytać bielskowego. kalina to jaki wydał ci się mój lekarz Madejski na ktg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
w przychodni na jagielońskiej nie pracuje dr Madejski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madejski no wydał mi się fajny, miły, w sumie tylko mi podłączył ktg i za bardzo nie miałam z nim przyjemności wiecej ale mówię pierwsze wrazenie wywarł na mnie dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
no i taki jest on :-) dlatego ja przed zajściem w ciążę byłam u niego ot tak na kontroli ,i od razu mężowi powiedziałam że jak będę w ciąży kiedy to do niego będę chodzić ,bo zrobił na mnie dobre wrażenie jako facet ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
kalina a na ktg to nie umawia twój lekarz prowadzący kiedy ma akurat dyżur na oddziale? czy trafiasz na przypadkowego ginka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ktg chodzi się co 3-4 dzień np. jak masz w poniedziałek ktg to następne ktg masz w czwartek i na jakiego lekarza trafisz taki ci robi ktg, w sumie to położna ci podłącza ktg, a lekarz tylko przychodzi i patrzy czy masz już skurcze czy nie i wyznacza następną wizytę na ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
jak jest właśnie na tej izbie gdzie się rodzi? tak krok po kroku może ktoś opisac jak się idzie na to ktg i do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo właśnie, dołączam się do pytania :) A jak wezwiesz pogotowie to przyjadą czy każą samemu przyjechać?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:) daisy1984 mi cesarke robiła Dr.Kowalczyk i ten młody on chyba Kulesza?? Chodziłam tez cala ciaze do dr Kowalczyk, dla mnie ona psuje jako lekarz, zle o niej nie powiem. i teraz mam tylko niewielka kreseczke bardzo nisko, wiec nawet w skąpej bielizie nie widac blizny. szwy byly rozpuszczalne, ja jestem zadowolona z efektu ze tak to określe:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1984
Super, dzieki za odpowiedź.Ja kiedyś też chodziłam do Kowalczykowej, tyle że to było parę lat temu, ale skoro tak piszesz to może warto się do niej udać. Aha, i czy da się umówić żeby ten lekarz co się chce przyjechał zrobić cesarkę? Jeśli tak to jak to z nim załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wiem?? Ja mialam cesarke planowaną wiec zajechalam na dzien ktory mi wyznaczyli, moze i wyznaczyli mi specjalnie ten dzien akurat co dyzur miala moja doktorka??bo to dr Sliwko mnie zapisywal, termin na 19 mialam a zapisal mnie na 18 wiec nie wiem?? ale to chyba od dyzuru zalezy jaki lekarz. ale jak tez masz planowana to zapisza cie na taki dzien w ktorym bedzie twoja dr. prowadzaca, chyba ze zaczniesz rodzic wczesniej?? nie wiem?moze jeszcze jakas dziewczyna cos wie na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
ja słyszałąm że cc robi ten lekarz który prowadził ciązę. a przynajmniej jest duże prawdopodobieństwo że ustawi cię tak żeby mieć cię na swoim dyżurze. ja bym chciałam bo przynajmniej znasz tego lekarza i mu ufasz , i szkoda że przy naturalnym nie ma twojego lekarza przy tobie. chyba że da się dogadać jakoś ,ale nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy cc to możesz zapytać swojego lekarza czy to on będzie robił cc, a przy naturalnym to się nie da bo pytałam i nie ma takiej możliwości, od czasu do czasu zagląda lekarz który jest akurat na dyżuże ale to wszystko :( A jak to jest z porodem, jak się przyjeżdża na izbę przyjęć to idzie się tam gdzie robią ktg tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
a na ktg to na lewo czy na prawo ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
a na ktg to na lewo czy na prawo ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
znacie w bielsku godne uwagi lumpki żeby poszukać ubranka dziecięce? na ktg to trzeba samej pilnować kolejki na korytarzu czy trzeba się rejestrować wcześniej na konkretny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colina
Na KTG zajmuje się kolejkę w poczekalni i trzeba czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ktg przychodzisz i zajmujesz kolejkę i czekasz, a co do lumpików to na piłsudckiego koło biura arhelanu nawet czasmi są fajne rzeczy i możana coś wybrać ewentualnie jeszcze w stokrotce na górze chociaż tam nie za wiele tego, a jeszcze można coś w szmajterce czy jakoś tak koło rynku :) A co do lekarza to myślę że ja wybiorę dr. Tokarewską- Lewczuk w leko :) chodzę do niej sama i jestem zadowolona z wizyt u niej jak i jej mamy dr. Tokarewskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Podlasie" a możesz mi podać więcej namiarów na dr. Madejskiego? Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
komórka do dr Madejskiego 602310427 zawsze odbiera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
przyjmuje w poniedziałek i środę od 15 -18 ale z tego co słyszałam w poczekalni ,przyjmie do ostatniej osoby nawet o 19 . jak dobrze adres pamiętam to chmielna 18 A , znajdziesz bo wisi szyld.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
wizyta 50zł , usg 50zł, jak na bielsk cena chyba jest ok ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasie
mi mówi co miesiąc , ale idę jak coś mnie martwi w 3 tygodniu bo nie mam cierpliwości , albo jak mi lek się kończy na receptę to już za jednym zamachem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×