Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewien facet

CZY MOZNA KOCHAC 2 KOBIETY...?

Polecane posty

Gość sherry ann
do neinka !!! babo ! jak Ty mnie irytujesz, przemadrzala stara krowo :) :P wpieprzasz sie ze swoimi "madrosciami" a czy przezylas cos podobnego w zyciu do cholery ?! nie masz pojecia co piszesz ! jakie kola ratunkowe, jakie zabezpieczenia materialne ??? czy Ty zdajesz sobie sprawe ze w ta "gre" nie wchodza oni sami ??? a dziecko pani M. ? a moze zona pana, ktory tu pisze, nie poradzi sobie sama ? moz eon po prostu w gruncie rzeczy jest dobrym czlowiekiem, a nie takim jakiego Ty probujesz z niego zrobic ??? kurde, od dawna nic ie pisalam bo wydawalo mi sie ze juz wyrazilam swoja opinie ale Ty mnie po prostu wyprowadzasz z rownowagi tymi bredniami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry ann
pewien facet :) troche sie unioslam , ale juz nie moge czytac tych bredni, a badz co badz jestem ciekawa co u Ciebie i czesto tu zagladam :) ciesze sie ze wszystko dobrze :) tak trzymaj i kieruj sie glosem serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
Mam nadzieję,że o sobie piszesz: " przemadrzala stara krowo wpieprzasz sie ze swoimi "madrosciami"..." Owszem, z mądrościami. Napisz, jakie Ty ostatnio mądrości wymyślilaś, bo jakoś nie widzę :D Stajesz po stronie zdradzacza, to stawaj dalej, ale daj żyć innym-np. jego żonie, bo jak na razie, to bronisz własnom piersiom faceta, który sobie ciągle robi dobrze, więc nie wiem, dlaczego go bronisz/ Jakoś jemu nikt krzywdy na razie nie zrobił, a powinien -przyjamniej mąż tej jego kochanki powinien mu mocno obić to i owo. ".....czy Ty zdajesz sobie sprawe ze w ta "gre" nie wchodza oni sami ??? a dziecko pani M. ? " Hahaha..... no właśnie, powinna dbać o dobro dziecka, a nie kradnie mu czas będąc z kochasiem.. ".... moz eon po prostu w gruncie rzeczy jest dobrym czlowiekiem, a nie takim jakiego Ty probujesz z niego zrobic ??? " Ja? Z niego? To on sam z siebie robi ostatniego dupka bez charakteru:D :DWeź się opanuj i przestań bredzić dobra kobieto:D:D Sh....cośtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
23:39 sherry ann pewien facet troche sie unioslam , ale juz nie moge czytac tych bredni, a badz co badz jestem ciekawa co u Ciebie i czesto tu zagladam :D:D:D:D:D:D Tak... jeszcze go przeproś, że nie możesz mu pomóc :D:D:D:D hahhahahahahah zdycham ze śmiechu na Twój pustostan "....ciesze sie ze wszystko dobrze tak trzymaj i kieruj sie glosem serca " A gdzie tu widzisz serce: do żony, do męża kochanki, do dziecka kochanki..... gdzie? W tym wszystkim występuje pewna część ciała, ale na pewno nie jest to serce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry ann
Jestes prymitywna do cna :) a Twoje slowa nie robia na mnie wrazenia :) Ciebie w ogole nie powinno tu byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
miło mi, że nadal piszesz do siebie samej....ale to się leczy --spróbuj jakiejś terapii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry ann
mylisz sie :) pisze do Ciebie :) ale to juz ostatni raz, szkoda czasu dla takiej zgryzliwej, nie wyrozumialej kobiety jak Ty ... wyczulam Cie juz jakis czas temu... nie wiem jaki masz w tym interes ale wylewasz swoj jad na faceta, ktory nieco sie pogubil... ja nie jestem tu z Twojego powodu wiec Twoje opinie od tej pory mnie nie interesuja :) zegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
a żegnaj sobie do woli.... a jeszcze przed odejściem nie zapomnij pozdrowić zdradzacza i pożyczyć mu szczęścia na pokrętnej drodze życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
"....nie wiem jaki masz w tym interes ale wylewasz swoj jad na faceta, ktory nieco sie pogubil... " Ciekawe jaki Ty masz interes w tym, żeby go w tym błędzie utwierdzać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry ann
i owszem :) nie Twoj interes ... P.S. nie wiem skad biora sie tacy ignoranci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
to masz na zastanawianie całą noc... miło mi,że jest jeszcze coś, czego nie wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry ann
:) to mile ze dbasz o moj rozwoj intelektualny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
polecam niezawodnego kochanka o wdzięcznym imieniu Google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezjestem
Witaj Autorze ja rowniez jestem w identycznej sytulacji, mam meza i kochanka czesto sie zastanaiam czy mozna kochac dwoch.Z kochanka nie zrezygnuje , nie wyobrazam sobie zycia bez niego choc dzieli nas duza odleglosc spotykamy sie tak czesto jak to tylko jest mozliwe, nie wiem czy kocham meza moze na swoj sposob tak, to bardzoo trudne, rozumiem Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezjestem
do neinka cd,cd. Jestes bardzo zlosliwa kobieta, duzo w tobie jadu i zlosliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
no masz... dzisiaj wysyp patologii, czy co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
etam jadu ale wkurzają mnie tacy krętacze bo na pewno sytuacji w której jesteście godzi w osoby niewinne i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezjestem
Znasz powiedzenie" nic nie dzieje sie bez przyczyny"?kij ma zawsze dwa konce , wiec jesli nic nie wiesz "o tych drugich stronach" nie wypowiadaj sie okladajac wyzwiskami" tych zdadzaczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
00:19 [zgłoś do usunięcia] jatezjestem Jestes bardzo zlosliwa kobieta, duzo w tobie jadu i zlosliwosci we mnie? :D to raczej w Tobie ... piszesz o sobie bzykasz się raz z jednym, raz z drugim, a śmiesz oceniać mnie?:D jednego i drugiego oszukujesz i to ma być w porządku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
"...kij ma zawsze dwa kokij ma zawsze dwa konce " Dobrze, że ma dwa, to może którymś dostaniesz po doopie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezjestem
"W tym wszystkim występuje pewna część ciała, ale na pewno nie jest to serce " skad ty mozesz wiedziec co ten czlowiek czuje do tej kobiety?skad? Jestes beszczelna baba podla baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezjestem
skad ty wiesz jak jest w naszej sypialni malzenskiej?jak mozesz tak pisac nic nie wiedzac, kto ci dal takie prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
00:27 jatezjestem skad ty wiesz jak jest w naszej sypialni malzenskiej?jak mozesz tak pisac nic nie wiedzac, kto ci dal takie prawo ? :D:D:D:D rozbawiłaś mnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezjestem
niby czym cie ta rozbawilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
podejściem do tematu "Róbta co chceta" w wydaniu ludzi skażonych menopauzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezjestem
Wiesz, latwo jest oceniac innych czytajac to co pisza , ciekawa jestem jak ty zyjesz ?, nic o sobie nie napisalas ,wlazisz tu wyczytujesz to co inni pisza i oceniasz, widocznie sprawia ci to pryzyjemnosc jak widac ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
jeśli piszą, to znaczy, że chcą być oceniani --proste. poza tym niektorzy piszą tak, jakby byli dumni ze swojego postępowania, z wyznawanych zasad === a z daleka widać, że zasad nie posiadają, ich postępowanie wynika z potrzeby chwili, jest chaotyczne, bez żadnego planu, niekiedy bez celu i jednocześnie takie, jakby nigdy nie czekały za rogiem konsekwencje... a niestety konsekwencje ponoszą zazwyczaj największe najbliższe osoby, niekiedy dzieci okradane z czasu, ktory zdradzacz przeznacza na kochankę lub kochanka.... człowiek ma prawo oceniać i nikt mu nie ma prawa tego zabraniać na całe szczęście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry ann
do nienka :) jezeli jestes tak szczesliwa kobieta to co Ty tutaj robisz o tej porze ??? czy nie powinnas przypadkiem lezec teraz u boku meza ..? idealnego bez skazy, nie zdradzajacego cie ??? cynik... bajkopisarz nie majacy co robic ze swoim czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×