Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewien facet

CZY MOZNA KOCHAC 2 KOBIETY...?

Polecane posty

Gość matacz ,,,...
masz do niego prawo , ja do swojego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagrakabra
matacz, tak się właśnie zastanawiałam skąd u Ciebie te poglądy, teraz doczytałam że masz dwie kobiety i rozumiem że z obiema sypiasz. I powiem Ci tylko tyle, że ja też miałam kiedyś dwóch i też się łudziłam tak jak Ty. I z inteligencją ten temat naprawdę nie ma nic wspólnego, a Ty nie masz tu czego tłumaczyć, bo mówisz nieprawdę :( chociaż może bardzo chciałbyś mieć rację, ale uwierz że prędzej czy później stwierdzisz że TO NIE JEST MOŻLIWE. Zastanów sie przy kim chciałbyś umrzeć? Trzymając te swoje dwie panie za rączkę :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagrakabra
DO AUTORA moim zdaniem bardziej zależy Ci mimo wszystko na żonie. Radzę odejść Ci od kochanki, znowu poczujesz tę świeżość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam taką historię
witam, byłam w podwójnym związku, myślałam podobnie jak matacz i być może autor tematu, ze kocham męża i kochanka, mój romans trwał ponad rok, myslalm nawet od odejściu od męża(dobrze ze nie odeszłam), z dnia na dzień postanowiłam sobie, ze kończę ten romans, bo inaczej się nie da, kilka razy chciałam i zawsze nic z tego nie wyszło, to musi byc krotka i konsekwentna decyzja. Dziś wiem ze do tego 2 to nie była miłość, zauroczenie, coś nowego, oderwanie od problemów domowych, które wtedy miały miejsce,. Kiedyś nie wyobrażałam sobie życia bez niego a dziś traktuje t jako epizod w moim życiu, nie żałuję tych cudownych chwil - to egoistyczne, ale żałuję ze krzywdziłam męża... NIE DA SIĘ KOCHAĆ 2 OSÓB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagrakabra
DOKŁADINE 100% tak jak moja historia!!! Cieszę się że zostałam ze swoim partnerem! BARDZO BYM ŻAŁOWAŁA JAKBYM ODESZŁA! GŁUPIA BYŁAM JAK BUT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
:)a takie tam moje.... kłaniam się, jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
kagrakabra matacz, tak się właśnie zastanawiałam skąd u Ciebie te poglądy, teraz doczytałam że masz dwie kobiety i rozumiem że z obiema sypiasz. I powiem Ci tylko tyle, że ja też miałam kiedyś dwóch i też się łudziłam tak jak Ty. I z inteligencją ten temat naprawdę nie ma nic wspólnego, a Ty nie masz tu czego tłumaczyć, bo mówisz nieprawdę chociaż może bardzo chciałbyś mieć rację, ale uwierz że prędzej czy później stwierdzisz że TO NIE JEST MOŻLIWE. Zastanów sie przy kim chciałbyś umrzeć? Trzymając te swoje dwie panie za rączkę ? --------------------------------- matacz jak wiekszosci tego forum wiadomo to ktos kto ma lat 46 a kochanke ma od lat 9 juz - matacz to specyficzny ktos , matacz nie chce umierac u boku zadnej z tych kobiet , bo nie chce by widziały go w agoni ! taki ze mnie typ , jedna z drugą potrafi to zrozumiec ? czy nie ogarnia ? Wiec prosze mi nie pisać , ze sie łudzę , ze mówie nie prawde ! Tak sie składa , ze ja to akurat jestem typ co jak jzu mówi to jest tego pewnien , a jak ma watpliwosci to też o tym jak mówi tak pisze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora tego tematu
mam żonę od 15 lat, kochankę od 3 lat, mamy swojej rodziny i nie chcemy tego niszczyć, przecież dzieci nie są niczemu winne to czemu maja cierpieć, kocham ja nie zonę,z zoną dobrze mi sie uklada ale nie kocham jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..pewien facet
widzę,że wkradło się tu małe zamieszanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
No widzisz 'pewny facet' nie tylko ty jeden jesteś rozdarty uczuciowo i fyzycznie :) A gdybyś uracil penisa, jak myślisz, która kobieta zostałaby z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..pewien facet
heh, dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość została by Ta która kocha
napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysola
I co byłes w odwiedzinach :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry ann
czesc mysolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry ann
no wlasnie, pewien facet :) co u Ciebie ? :) jestem bardzo ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..pewien facet
oczywiście :)niedawno wróciłem, teraz zaległości w pracy nadrabiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysola
no witaj sherry ann :) ale dyskusja powyżej była :) ten temat wzbudził wiele kontrowersji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..pewien facet
spotkanie jak zawsze bardzo udane, ale nie lubię się z Nia rozstawać, czuję taka pustkę...nie da się tego opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysola
ustaliliście cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry ann
noo, moi drodzy, dyskusja byla tu bardzo zywa, juz mialam wiecej nie wchodzic bo "do neinka" prawie pozarla mnie zywcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..pewien facet
powiedziałem Jej, że chcę z Nia być i od Niej wszystko zależy, Ona też chce, ale nie jest to takie proste (chodzi m.in o jej dziecko), rozmawialiśmy o ewentualnej Jej przeprowadzce do mojego miasta, jest na tak...ale to narazie sama teoria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry ann
wiem z wlasnego doswiadczenia, ze to bardzo ciezka decyzja... nie tyle dla mezczyzny, co dla kobiety, a do tego matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysola
a co ciebie najbardziej trzyma przy zonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..pewien facet
mysola niby proste a jednak trudne pytanie, nie wiem, nie zastanawiam sie nad tym, jestem przepelniony myslami o Niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysola
sytuacja nie jest az tak trudna skoro wy nie macie dzieci a ona ma , to przeciez nie wy pierwski mozecie ułozyc sobie zycie na nowo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..pewien facet
niby tak, ale dziecko mnie nie zna ani ja jego a przecież od czegoś trzeba zacząć, sam fakt zupełnie mnie nie przeraza, poza tym dziecko jest już duże, nie wiem czy... zaakceptuje mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysola
ważne, że ona chce być z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..pewien facet
tak, ale chcę żeby Jej dziecko też dobrze się czuło w moim towarzystwie, wtedy i Ona będzie szcześliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysola
no wtedy jak najbardziej bedzie szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×