Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewien facet

CZY MOZNA KOCHAC 2 KOBIETY...?

Polecane posty

Gość ..pewien facet
w zasadzie to chyba już sobie sam odpowiedziałem na pytanie zawarte w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie można
jedną kochamy a wobec drugiej mamy wyrzuty sumienia... czasem mylimy to z miłością a jest to przyzwyczajenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
a czasami jest tak, że zauroczenie odbieracie jako zakochanie i miłość, po jakimś czasie zamieszkujeciez tą osobą, zaskakuje was szarość, bylejakość i okazuje się, że tęsknicie za tamtą, która dawała ciepło i miłość i z której zbyt wcześnie zrezygnowaliście.... i chcecie wrócić, ale już nie ma gdzie i po co, bo okazuje się,że żonie spodobała się taka "inność" i wolność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrixxx
'Wiem, ze robię wielką krzywdę zonie,a le nie umiem zrezygnować z tej drugiej i nie chce' :-O Zrezygnuj wiec z zony. Na pozegnanie, zycze ci, aby zrezygnowaly z ciebie obie. '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
autorze rozumiem, ze masz na myśli kochankę:), zastanów się dobrze czy warto niszczyć to co masz, nie żebym Ci odradzała, ale przemyśl wszystkie za i przeciw, wiesz, że możesz skrzywdzić 2 kobiety i sam nie być szczęśliwym, a jedną z nich skrzywdzisz na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
a tam sranie w banie , gdyby w domu wszystko było oki mysli nie krazyły by gdzies indziej , oczywiscie wielu jest takich co ma oki , ale innosc jest zawsze lepsza , stad mysli ukierunkowane w zla strone . Tyle , ze zawsze - podkresam - zawsze !! znajdzie sie trzecia , a jak nie trzecia to czwarta !! Tak jak zdradzone zony znajduje innego tak i ów maż czy to coś stracił czy też nie ... znajdzie inną ! pchają sie drzwiami i oknami - tylko wybierać ! dupki mają jednak problem , ktora zechce dupka ? i kto zechce kretynkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
uderz w stół ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
aż miło poczytać, jaki wysoki poziom dyskusji nie ma to jak dwóch inteligentnych mężczyzn zaczyna ze sobą klikać na kafeteryjnym forum :D ależ piszcie, piszcie.... nie przerywajcie sobie ... jeden mądrzejszy od drugiego, nie wiadomo, któremu przyznać rację, bo obie wypowiedzi tych samych lotów ... miłego weekendu mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala56
jasne...posuwaj sobie obydwie... ale zonka zapewne kiedys i tak sie dowie... wiec zastanow sie czy warto;> http://infobot.pl/r/1Sns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
do mnie ten tekst ? jestes nie w temacie , moja zona wie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
matacz .... zacznij jarzyć :) to nie było do Ciebie, tylko do autora topu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..pewien facet
... żonka zapewne kiedyś i tak się dowie... wiec zastanów się czy warto;> warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..pewien facet
nie mam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
i znow idealny przyklad na "przyganial kociol garnkowi" czekam na kontynuację jakże owocnej dyskusji obu panów --- a raczej już trzech - gospodarz topiku dołączył.. zręczne trio: chrzestny, wuj i stryjo nic nie wygrali bo się wciąż o g.... spierali :O bęc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
próżno wyglądasz nadziei szczery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien facet pytanie
dlaczego ożeniłeś się,jeśli wiedziałeś że Twojej żonie czegoś brakuje to trzeba było się nie hajtać.Faceci tak mają jak jest coś pod ręką to biorą,nadarzy się coś lepszego to żałują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
ano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
brakuje .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..pewien facet
dlaczego ożeniłeś się,jeśli wiedziałeś że Twojej żonie czegoś brakuje to trzeba było się nie hajtać. a co konkretnie masz na myśli, bo myślę w 2 różnych kierunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien facet pytanie
mam na myśli to czego nie ma żona a ma kochanka.To Ty muszisz wiedzieć czego żonie brakuje .wygląd,charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka - cd.cd.
Szczery :D nie wiedziałam, że znasz takie słowo, jak penis ..... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..pewien facet
jeśli chodzi o te kwestie to kochanka jest przepiękna kobieta (mój ideał wizualnie), a co do charakteru na tyle ile Ją znam bardzo mi powiada, zona z czasem się zmieniła, kiedyś jej charakter bardziej mi odpowiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×