Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

ja mam górę prasowania, więc jak wrócę trzeba będzie to ogarnąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hey dziewczyny! ;-) ja dopiero co wtalam (ladny ze mnie leniuszek) :D ale u mnie jest dopiero po 10 :-P zjem sniadanko jakies platki chyba i biore sie za sprzatanie calego domu :-) dzis sie jakos tak lepiej czuje :) ogolnie mysle ze ja mam te mdlosci przez kwas foliowy i teraz biore go przed snem i jest lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja dopiero co wstalam, ale u nas 10 rano :P Probuje zjesc sniadanie ale organizm protestuje :( Dzis mam pierwsza wizyte u GP (lekarz generalny). Powinien wyslac list do szpitala i w styczniu powinnam miec usg i badania krwi. Postanowilam korzystac z dobrodziejstw darmowych mi badan krwi i wizyt usg rowniez tutaj. Po obliczeniu samych badan na:grupe krwi,toksoplazmoze,zoltaczke,rozyczke plus wizyta to jakies 300zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XanulaX- uwielbiam :) Sprzątac też lubię... szkoda, że nie mam z kim napić się lekkiej kawy albo chociaż soku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoana87 to dawaj do mnie :D poprasujesz mi, strasznie dużo tego nie ma :) zrobię Ci pycha kawusię, ciacho itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laska steruj prosto na SZCZECIN :D wracając do domu zaszłam do ciuchlandu i wygrzebałam fajną sukienkę z H&M taka zwiewna, idealna na lato jak już będę okrągła :) jak znajdę na necie to wkleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenkowo
Hej dziewczyny, ja też od pewnego czasu czytam Wasze forum no i postanowiłam dołączyć. Ostatnio miesiączkę miałam 10października i wychodzi że jestem obecnie w 9tc, ale to moje drugie dzieciątko. Helen ma 14miesięcy. Mieszkamy tymczasowo w Szwajcarii ale wracamy za trzy tygodnie (nareszcie), dopiero wtedy pójdę do lekarza, tutaj jest bardzo drogo... Mam tylko nadzieję, że z dzieciątkiem wszystko w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ja wlansie wrocilam z pracy i w koncu zjadalm jakis obiad... wcisnelam piers z kurczaka ziemniaki i buraczki... Kurcze dalej apetytu brak i nawet mi w brzuchu nie za burczy... Jeszcze jutro i w piateczek bede wszystko wiedziec co z moja dzidzia.. Ciesze ,sie ze tak szybko przynajmniej swieta na spokojnie.... Musze dzisiaj troche ogarnac w mieszkanku i mojego psa zmusisz do jedzenia bo cos tez nie ma apetytu a jak go powkurzam to odrazy je albo chowa he heee... Dzisiaj u nas minus 5 wiec nie tak zle.... Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita_25
Hej Dziewczyny! Jestem na początku 11 tygodnia. Martwię się troche bo wczoraj byłam na USG i się zastanawiam czy mój dzidziuś nie waży za mało bo jak go zmierzyła od główki do pupki to wyszło 2,8cm wydaje mi sie że to troszkę mało. Ogólnie powiedziła że wszystko jest jak najbardziej w porządku. Co o tym myślicie? Jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyczytałam coś takiego : "Dzidziuś rośnie teraz w zaskakująco szybkim tempie, w tej chwili osiągnął rozmiar ok. 5cm i waży ok. 7 gramów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Xanula, to co Ty się nie chwalisz?...do ciuchbudy możemy razem łązić..:)..bynajmniej czas zajmę sobie..:P:D a ja byłam u mojego M w pracy ( od dziś zaczął pracować w rajskim ogrodzie..:( ) zmarznięty , ale zaskoczony ze aż tam dotarłam i co lepsze trafiłam..:) teraz musze posprzątać w mieszkanku bo można się przewrócić..;P i tak myśle co na obiad zrobic...ale chyba schabowy z piersi i pire i surówke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Xanula takiego koloru kupiłaś? no za***sta po prostu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
No posprzątałam troszke...i za chwile bede musiała się za obiadzik wziąć... a taka juz śpiaca zmęczona jestem że szok..;) widzę ze w takich godzinach każda zajęta..i nikogo na kafce nie ma..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
nie dołuj się Dżoana..:P pomyśl co to będzie jak maleństwp się urodzi...ja jak się nudzę to czytam wszystko na tem ciaży w necie..albo myslę jak tu sę zrobi , gdzie łóżeczko...itp.. ja moim narzeczonym mieszkamy na kawalerce jednopokojowej..;p..wiec jest o czym myślec.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam do 26go grudnia i lęcę do mojego faceta. Pierwszą wizytę ( jeszcze w Polsce) mam 16go grudnia. Jeszcze tydzień i będę wiedziała co i jak z dzieckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
No widzisz, juz 16 masz wizytę..i bedziesz w końcu spokojna..a ja musze czekac i czekać ...aż do 2go..:(.. przeraża mnie to czekanie...wydaje mi się jakby to wiecznośc trwało..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
ja aż do 22go..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam o tyle dobrze, że mojej mamy przyjaciółka jest współłaścicielką kliniki ginekologicznej , więc dlatego tak szybko się dostałam :) Wybiorę się jeszcze do położnej w Angli, niech odnotują że istnieję ;) Kochana Tobie też zleci szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×