Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Gość milka80
Witajcie szczęśliwe mamusie! Serdecznie Wam gratuluję. Eliose, Monisia8002, więc jesteśmy na tym samym etapie. Pierwszą wizytę u lekarza mam 10 grudnia. Już teraz dokuczają mi mdłości, okropne, odbierają chęci na wszystko i trwają cały dzień. Ale są do przeżycia, bo w pierwszej ciąży też tak miałam i później to już nawet się do nich przyzwyczaiłam. A jak Wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum - jestem z poludniowej Irlandii :) Co do opieki to akurat ja sie nie zgodze a to dlatego ze mialam 3 drastyczne przypadki zaniedbania moich znajomych w opiece lekarskiej w Irlandii. Nie rozumiem po pierwsze dlaczego do 12 tyg. ciazy nie mozna miec nawet usg panstwowo ? no chyba ze sie naklamie ze masz bole i krwawisz to musza ci zrobic aby sprawdzic czy z dzidzia wszystko w porzadku. Badanie krwi jest w szpitalu na hiv,grupe,zoltaczke i rozyczke ale nie ma na toksoplazmoze (ja mam kota :) )itp. Zgadzam sie ze o wiele lepiej jest podczas porodu : wiecej poloznych (ale malo lekarzy...),bezplatne znieczulenie i nie nacinaja. Kolezanka po porodzie tutaj w szpitalu Rotunda omal nie wyladowala u sw.Piotra u bram , zona znajomego nie bedzie mogla miec wiecej dzieci bo po cesarskim cieciu nastapilo zarazenie rany itd. Mam nadzieje ze w polnocnej Irlandii jest lepiej, Dublin to siedlisko zarazkow i dziwnych przypadkow jak dla mnie :) ale to tylko moje prywatne obawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie tylko samych superlatywow nasluchalam. A w Polsce przeciez tez kolorowo nie jest, ale wiadomo to jest Twoja decyzja :-) Najwazniejsze, aby zawsze byc dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Zrobilam sobie dziś test- ot tak..;p- i mam w końcu takie ładne 2 wyraźne kreseczki.:):) czemu nikogo nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja musiałam odsapnąć po obiedzie. myślałam ze padnę tak się nażarłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nic nie moge jesc, jestem glodna, ale jak sobie pomysle o jedzieniu to mi sie nie dobrze robi ;/ jedyne co moge jesc to owoce i warzywa ;/ i tez caly czas zle sie czuje. praktycznie calymi dniami mam mdlosci :( a dzis o 6 nad ranem wymiotowalam.. ech koszmar. najgorsze, ze za chwile swieta, a ja nie bede mogla sie tymi wszystkimi przysmakami delektowac! :(:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki;)Byłam dzisiaj w ośrodku zapisać się na wizytę i o dziwo..to juz jutro o 11.45;) ciekawa jestem czy da mi od razu skierowanie na usg do szpitala bo w ośrodku nie robią ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj trochę sprzątam, muszę też jeszcze poprasować:/ zaraz przyjdzie moja siora z chłopakiem :) byłam dzisiaj pooglądać trochę ciuszki dziecięce. ehh jakie one słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i po weekendzie..... jak widze kazda ma rewolucje zoladkowe a ja dalej nic.... Brak apetytu i ciagle cos wymyslam ,zeby cos dobrego zjesc.. he heee wczoraj ugotowalam sobie zupe ze szparagow zielonych i teraz tym sie delektuje.. No nie wiem czy to dobrze ,ze zadnych objawow nie mam he heeee... Az dzisiaj znowu sobie zrobialm test czy aby napewno jestem w ciazy he heeee... no i jest jest... Moze mam naprawde dobre geny ze nic mnie nie bierze, doslownie energi mam za dwoch... Nie dawno wrocilam z pracy teraz pranie sprzatanie i ogarniam wszystko do okola... Potem musze sie brac za obiad dla mezulka no i pieska wykapac he heeee... Tak to wszystko w pozadku..... Pozdrawiam Was i zycze kolejnego tygodnia udanego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Ja dziewczyny również nie mam żadnych mdłosci.. ale..dziś dostałam juz nosidełko- fotelik samochodowy!!... na allegro zamówiłam..hah..jaki prezent na Mikołajki... i jak tu chłopczyka Mikołajem nie nazwać..:)... heh..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia Ty sie ciesz, ze nie masz tych mdlosci ile ja bym dala aby to sie juz skonczylo, a to dopiero poczatek! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia może My należymy do tych szczęśliwych ciężarnych które nie mają mdłości :)) tylko się cieszyć :) wcisnęłam siorze i jej chłopakowi obiad, zjadłam sobie z nimi, a później wciągnęłam pół opakowania delicji :) BYLI POD WRAŻENIEM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, no jak dobrze ,ze tez sa dziewczyny co nie maja wogole zadnych dolegliwosci.... Wlasnie pije sobie kawke zbozowa z mleczkiem i szperam tu i tam na komputerze..... u nas dzisiaj odwilz , brzydko sie robi i w miare cieplo.... Ciesze sie bo jutro mam wolne i z rana jade do kolezanki w odwiedzinki.... czy macie juz jakies imona dla swoich pociech?? ja mysle i mysle i wymyslec nie moge he heee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też już powyżej zera. fajnie nie cierpię zimna :) oglądałam sobie jakieś sukienki na allegro, ale jakoś nic ciekawego nie mogę znaleźć. u mnie na pewno będzie Weronika albo Bogdan, ale ja chce jeszcze jakieś drugie. dla chłopca mam Michał, a dla dziewczynki jeszcze nie wiem. kiedyś mi się podobało Aurelia, Róża i Julia. Moja kuzynka ma Amelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala83
ja mam termin na 12 lipca 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dziewczynek : Julia, Wiktoria, Zuzanna, Maja, Oliwia, Natalia, Amelia, Aleksandra, Nikola, Martyna, Weronika, Anna, Zofia, Emilia, Karolina, Patrycja, Gabriela, Maria, Alicja, Hanna. dla chłopców - Jakub, Kacper, Mateusz, Szymon, Bartosz, Michał, Filip, Dawid, Wiktor, Piotr, Maciej, Patryk, Igor, Mikołaj, Jan, Paweł, Adam, Dominik, Kamil, Oskar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mezem chcemy miec Olivke,Luise,Kornelia.... a dla chlopca nic nie mozemy wymyslec...Kurcze tyle imion a wybor trudny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam sie nazywac Dominika a moj braciszek blizniak Krystian,ale w ostatecznosci jest monia i dawid he heee, tak wiec pewnie imie zostanie do konca nie wiadoma.Bedzie latwiej jak sie juz zobaczy swoja kruszyne i wtedy imie bedzie pasowac a jakie hmm?? to sie okaze.... Dla dziewczynek mi latwo, bo duzo jest fajnych, gorzej z chlopakiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala83
oby nam tylko nie wypadło na 13 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M uparł się że będzie Weronika, wiec mi pozostało wybranie drugiego imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze nie slyszalam zeby jakas moja kolezanka urodzia w terminie, jesli jest wszystko w pozadku to za pewne i tak przenosicie do dwoch tygodni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala83
mój brat i bratanica urodzili sie 13 lipca i z doświadczenia wiem że to nie jest dobry dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhe hheee nie ma zlego co by na dobre nie wyszlo.... Ja mam termin na 31 licpa,ale mam nadzieje,ze przenosze i bedzie to okolo 15 sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×