Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM agata_85.........25..........03.10........08.07.......... ? śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin Asiula2323........23.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07...........?podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska monisia8002......30..........24.10.......31.07..........? Sto ckholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice teraz wszystko gra i buczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wlasnie doczytalam ze ominelam XanuleX w tabelce. Dobrze ze mnie poprawilyscie i wszystko gra:) A ja sie objadlam pizzy na kolacje, nie tkne jej juz przez najblizszy czas :P Co do ciuszkow to ja na razie ogladam ale tez jeszcze nie kupuje. Ide spac, zmulilo mnie po kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM agata_85.........25..........03.10........08.07.......... ? śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin Asiula2323........23.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07...........? podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska monisia8002......30..........24.10.......31.07..........? Sto ckholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?......Szczecin Termin co prawda na sierpień...ale to przecież nigdy niewiadomo...;p ja wczoraj narobiłam sałatki grckiej, najadłam się jej na noc...pychoota...:) miłego dniaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal apetytu tak nie za bardzo mam :s a już bym coś pojadła żeby dzidzia się dobrze rozwijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie zażywacie witaminki??? Ja obecnie Feminatal,ale zastanawiał się czy nie przerzucić się na jakieś inne?! Jakie polecacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ale nas sie nazbieralo.... Wlasnie sobie leze i odpoczywam ogladalaj filmik stary jak swiat.. Niekonczaca sie opowiesc.... Dzisiaj na obiad piecze sie babka ziemniaczana bo na nic innego nie mam ochoty... Wciskam owoce na sile,zeby chociaz witamin nie brakolwalo. Naprawde ciezko z jedzeniem , dzidzia mi apetyt odbiera na wszystko.... No ale cos trzeba jesc.... Ogolnie z witamin biore tylko kwas foljowy i magnez.. We wtorek ide do lekarza ,wiec sie zapytam co mam sobie kupic jakie witaminy na dalszy ciag ciazy ,bo bedzie to ostatni tydzien 12 tyg, gdzie juz kwas foljowy odpada. Tak wiec sama nie wiem jakie beda nastepne.... U nas znowu sypie juz naprawde mam dosyc zimy.... Pozdrawiam Was i zycze Milego Dnia.... Buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 13 t.c. zażywam femibion . Co do jedzenia to dużo rzeczy które lubiłam jeść przed ciążą teraz mój organizm nie toleruje. Za to jem dużą ilość owoców w każdej postaci, a najbardziej uwielbiam grejpfruty, których kiedyś nie lubiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1991-szczęśliwa mój pierwszy termin porodu był na 17.07 , przy kolejnej na 12.07 teraz jest na 08.07 a lekarz powiedział że poród będzie na początku lipca, więc wszystko przed Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) ja biorę Femibion Natal 2 od 13stego tygodnia:) ja dzisiaj wyskoczyłam z kumpelą na sklepy, oczywiście poszłyśmy na chińszczyznę i lody :) mniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
agata_85, też tak myślę..;):)...Dlatego nie nastawiam się że akurat tego dnia przyjdzie maleństwo na świat...a nawet to mało prawdopodobne w sumie, żeby tak idealnie wszystko wyszło..;p a co do witaminek, ja jak narazie biorę zwykły folik, babeczka w aptece mi go poleciła, powiedziała że on jest najczęściej używany przez kobitki w ciaży... gdy powiedziałam swojemu Gin. o tym co biorę, stwierdził, ze bardzo dobrze. Teraz w poniedziałek będę robiła różne badania, przy okazji dowiem się jaką gr. krwi mam..;p i wtedy gdy będą jakieś niedobory zacznę brać inne witaminki, gdy byłam w 3 tyg i robiłam badania, wszystko było w jak najlepszym porządku..;p myślę nad kupnem słuchawek lekarskich, żeby posłuchać serduszka maleństwa....ale nie wiem czy to aby dobry pomysł... dziś na obiadzik pire z kotlecikiem, jakąś suróweczkę...heh a co do jedzenia, też tak mam, że rzeczy które uwielbiałam, teraz zwyczajnie nie lubię.... Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
XanulaX , to Ty w sumie już 4 miesiąc zaczęłaś jak juz masz 13tydzień?..jak masz fajnie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XanulaX bierzemy te same witaminki:) lekarz i pani w aptece powiedziała że są bardzo dobre jedyny ich minus to nie zawierają żelaza ani magnezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 miesiąc i 4 dzień :) już nie mogę się doczekać 1 kopnięcia:) nie wiem czy mi się wydaje(?) ale czuję takie jakby łaskotanie od środka...:) Agatko magnez można sobie ewentualnie dokupić, ja na razie nie czuję takiej potrzeby bo nie mam żadnych skurczy łydek, wyniki krwi też mam dobre więc żelaza też jak na razie nie potrzebuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zjadłam obiad i tak mi się dorze zrobiło, ze bym się zdrzemnęła lae M ciągnie mnie na spacer, terrorysta jeden. Mam się ruszać, bo mi się boczki zrobiły....bosheee litości ;) ale za to w nagrodę dostanę później lody orzechowe..mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnez biorę bo skurczę męczyły mnie nawet przed ciążą a żelaza jak również nie potrzebuję, napisałam jakby któraś z dziewczyn by się zdecydowała również na te witaminki:) Ja uciekam na razie na małą drzemkę bo coś śpiąca się robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM agata_85.........25..........03.10........08.07.......... ? śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin Asiula2323........23.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07...........? podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielkopolska/Irlandia monisia8002......30..........24.10.......31.07..........? Sto ckholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin dzis w nocy bolal mnie lewy jajnik (tak mysle) i to dosc mocno czy to normalne? mala ktoras z Was tak? marta8322, mak82, katiaa85 z jakiego miasta dokladnie jestescie?? moze gdzies blisko siebie mieszkamy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Feminatal N i dobrze się po nim czuję :D Lekarz powiedział, że można go spokojnie brać, moja bratowa go zażywała od 4 tygodnia ciąży i ma zdrowiuteńką córeczkę więc cóż innego mogłabym brać :D Ja dziś pół dnia spałam! Aha, odnośnie spania, wie z Was może dlaczego sen w ciąży jest tak bardzo ważny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja dzis sobie pospalam wstalam gdzies o 10.30 :) pozniej tyle bylo do roboty ze nie mialam kiedy usiasc,ale o dziwo nawet ciasto upieklam :) Co u mnie dziwne bo ja sie za pieczenie ciast nie biore bo nie umiem. Zrobilam latwego murzynka i wyszedl. Mialam gosci przyjechal szwagier z zona i dziecmi, wiec tesciowej pol blaszki dalam :P niech jej zawioza. babababum Tez wlasnie mialam sie zapytac skad jestescie :) ja jestem z Konina. Jest moza ktoras z okolic :) Co do witamin ja biore tylko kwas foliowy i od czasu do czasu pije magnez. Biore jeszcze luteine zapobiegawczo jak pojde do lekarza zapytam sie jak dlugo jeszcze lutke mam brac. Dzis zaczelam 13 tydzien :) Co do spania to czasami sie zdrzemne w dzien, tak to nie mam objawow i nie czuje sie na ciaze :) Juz nie moge sie doczekac lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też tak bolało i wydawało mi się że to jajnik, a lekarz mi powiedział ze to macica się rozciąga, a mam wrażenie że to jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum nie przejmuj sie bolami, bo mnie tez wieczorkiem pobolewa podbrzusze, jak sie rozciagne za mocno to mnie lekko Boli,ale sie nie martwie bo macica sie rozrasta wody plodowe sie zbieraja i wszystko nas rozpycha... Wazne, ze nie ma zadnych niepokojacych uplawow czy krwotoku.,, wiec nie martwmy sie na zapas.. Jutro koncze 11 tydzien i w koncu zaczne 12 wiec mam nadzieje,ze najwieksze ryzyko za mna.... Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny od 2 godzinek mam wrażenie pobolewanie brzusia...po obu stronach jajników...Czyżby macica dawała znać o rozciąganiu? Wiecie,że ten kto mnie nie widział w stanie błogosławionym jeszcze to reaguje tak:ale Ty masz duży brzuch?w którym jesteś miesiącu?"jak odpowiadam że koniec 3 szczena opada... Z pierwszą ciążą to ludzie kumali dopiero w 5,6 miesiącu,a teraz???masakra:)w poprzedniej ciąży przytyłam 35 kg...z 53 do 88:)po ciąży doszłam do 70-72(dobrze ze jestem wysoka)...jak na dzień dzisiejszy dobrało mi sie ponad 3 kg:)i znowu mamucice bede przypominała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula no mnie nawet teraz lekko pobolewa,ja wlasnie wogole jeszcze nie przytylam wagowo,alewczoraj zrobilam sobie zdjecie brzusia na lezaco i juz wodac zaokraglenie i wzgorze wyzej niz pepek.... Niby jak jest brzusio zaokraglony jak pileczka to na dziewczynke a jak sie rozchodzi to chlopczyk...Ale zobaczymy ile jest w tym prawdy...Ja mam narazie rozlazly he heeee i wogole mam przeczucie ,ze bedzie chlopak....Nic tylko czekac na te nasze skarbki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mowicie, ze tez tak macie, wiec pewnie to nic zlego i tak juz musi byc. Ja jestem z okolic Piły także troszkę daleko mamy do siebie :-P ale obecnie i tak jestem w Irlandii, do Polski moze w marcu zawitam i pozniej w listopadzie z maluszkiem juz :-)) mi tez sie brzuszek zaokragla i spodni nie moge dopiac, ale w kilogramch nic nie przybylo poki co.. Asiula2323- przytylas 35kg? to dosc duzo. ale slyszalam, ze jak sie jest szczupłą przed ciaza to sie wiecej przytyje.. ciekawe ile ja przybiorę :-) bo teraz mam jakies 52kg :-) i dosc niska jestem bo mierze jakies 167 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na początku ciąży też pobolewały jajniki nawet teraz czasami odczuwam ból ale lekarz powiedział że to macica i nie ma co się martwić no chyba że to jest ból nie do wytrzymania i trwa ciągle... w 12 t.c. przytyłam 3 kg i lekarz stwierdził że dużo ( zresztą sama byłam tego świadoma), mimo że na początku nie miałam apetytu i w ogóle nie podjadałam i nie podjadam, nie mam tzw. zachcianek a tyję - stwierdziłam że taka moja natura , a po ciąży będę się tym martwić, teraz najważniejszy bąbelek, żeby się dobrze rozwijał i będę szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie po kolacji znow pizze zjadlam no nie jak tak dalej pojdzie to bede szersza niz wyzsza :P Ja poki co na wadze nie przytylam co mnie dziwi bo apetyt mi dopisuje, ale brzusio mi wywalilo juz tez sie dopiac w spodnie nie moge i chodze w leginsach :) Co do bolu brzucha tez czuje lekkie bole jakby jajniki ale wiem ze to macica sie rozciaga powoli. Jak tu sie wstawia suwaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciolka do 21 tyg, nic nie przytyla,a potem jej polecialo 18 kg, wiec nawetsie nei obejrzymy jak bedziemy ladnie zaokraglone he heee,ale bedzie cieplutko i tuniczki jak najbardziej bede wspaniale.... Najwazniejsze ,zeby po ciazy sie nie zaniedbac ... Wiadomo nie bedzie lekko bo dzieciaczek nam zabierze caly dzien,ale dla siebie samej trzeba sie bedzie ogarnac..... Teraz licza sie tylko babelki,zeby zdrowo rosly i prawidlowo sie rozwijaly, a kg i tak przybeda.... a potem z nikna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szwagierka przytyla 12 kg jest tej budowy jak ja i mierzymy tyle samo po ciazy szybko wrocila do swojej wagi obywdoch synkow karmila piersia, drugiego nadal karmi maly ma 8 mies. Ja tez planuje karmic jak sie da :) byle pokarm w piersiach byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku u mnie w rodzince ma urodzic sie 5-tka dzieci. Jak narazie kazda z nas calkiem inaczej ciaze przechodzi..... Mi najbardziej zazdroszcza bo nie wiem co to nudnosci itp... Kazda z nas jest inna i hormony robia swoje.... Ja sie waga nie bede przejmowac, wazne zeby donosic i dzieciaczek zdrowy byl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×