Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Hejka, u mnie dzidzius byl planowany. My jestesmy razem od 14 lat mieszkamy od 6 lat w naszym domku. W zeszlym roku zaczelismy myslec razem nad dzieckiem, ale pozniej nie moglismy sie dogadac z mojej wimy. Gdy wszystko sie ulozylo i uspokoilo powrocilismy do planowania i po 6 miesiacach sie udalo :)) I teraz doczekac sie nie moge! A jesli chodzi teraz o sex to ja nie mam ochoty.... Pozdrawiam :) http://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3ko6cwvouk.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose ja dalam zapisz do zakladek i mi wyszlo na kompie ze zdjeciem..... Ale nie wiem czy wy widzicie zdjecie czy nie he heee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja próbowałam wgrać i dup.... może następnym razem mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy.. Przed chwilką wyczułam że tworzy mi się opryszczka na ustach.. Czy to groźne w ciąży?? Coś się kiedyś naczytałam i nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zapytać lekarza co można kupić, bo ZOVIRAXU na pewno nie wolno. groźna jest tylko opryszczka narządów rodnych. trzeba uważać żeby się nie przeniosła na "dół"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz w domu Maść cynkową? jest dobra na takie rzeczy i na pewno nie zaszkodzi dzdzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzis laski rozpisalysmy :-) fajnie :-) widac ze coraz bardziej sie zżywamy ze soba :-D marcelinko - wszystko bedzie dobrze - MUSI ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIPCOWA RODZINKA :D ja prawdopodobnie w marcu lub kwietniu steruję na Śląsk w odwiedziny do teściowej. W końcu trzeba będzie powiedzieć o niepokalanym poczęciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie mam maści cynkowej. Na Śląsk wpadasz? :) Może będzie to okazja do spotkania się? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki::)ale Wy jesteście słodkie:) Piękne te Wasze fotki:) A co do opryszczki wargowej,ja ją miałam juz 3 razy w tej ciąży smarowałam maścią cynową i ładnie zasuszało:) Z tego co mi wiadomo nie ma zagrożenia dla dzidziusia...gorzej gdyby to była opryszczka narządów płciowych wtedy to by był problem:( A tak nie ma sie cym martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupppppppppi widać Was :D i mnie też :D teraz wiemy kto jest kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupppppppppi widać Was :D i mnie też :D teraz wiemy kto jest kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupppiii widać wszystkie Ciotki Klotki :D JAKIE Z WAS LASECZKI ŚLICZNE!!! Fotki piękne:) babababum jaką masz śliczną fotkę rozmarzoną:) Nio właśnie jeszcze dokładnie nie wiem czy marzec czy kwiecień, ale taki jest plan :D Bardzo chętnie wpadnę do Katowic, a właściwie to zatoczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, też mam termin na lipiec 2011. Pisałam na lipcówki 2011 ale chciałabym do Was dołączyć jeżeli można :) Czytam Was od samego początku tylko nie pisałam. Widzę, że panuje te fajna atmosfera i jesteście ze sobą coraz bardziej zżyte. Mam już synka, który skończy w czerwcu 5 lat. Teraz z utęsknieniem czekam na kolejne maleństwo.Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, jak sie zaczał u Was dzien ? Bo u mnie fatalnie mam lenia ! :)) Nasze nowe suwaczki juz dzialaja, fajnie :) Dzis chce sie zapisac do szkoly rodzenia, bede chodzic sama bo moj M niema czasu buuu.... U nas tez jest gimnastyka do ciezarowek wiec zastanawiam sie czy warto? Siedze caly dzien w domku i juz mam troche dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susi witamy w gronie:) Im nas więcej tym lepiej:)opowiadkaj jak znosisz ciąże i dopisz sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już jest coraz lepiej. Ale początki były ciężkie z powodu mdłości. W zeszłym tygodniu dokuczało mi biodro ale tak, że miałam problemy z chodzeniem. Byłam z synem na zakupach to widziałam jak się jakaś młoda laska ze mnie naśmiewała, że tak dziwacznie chodzę ;) Teraz już jest lepiej. Czuję już ruchy coraz bardziej i jestem z tego powodu szczęśliwa :) Przynajmniej wiem, że małą wszystko ok :) W poniedziałek mam usg prenatalne, kolejne. Byłam już tydzień temu ale jestem tak przewrażliwiona ( straciłam już 1 dziecko), że wszystko teraz robię podwójnie dla pewności. A jak u Was z ruchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc dopisuję się do tabelki :) NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM kate1238.........25..........26.09........03.07.........? .........małopolskie agata_85.........25..........03.10........01.07..chłopak ..? śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin monada2003......30.........06.10.........13.07........?.. .łódzkie susi1978..........33.........07.10..........14.07....córeczka.....śląskie Ukryteznaczenie..26.........9.10........16.07...........d olnośląskie kasia_k26.........27.........10.10........16.07......?... ....śląskie Asiula2323........24.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07...........? podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska marcelina13.......29......... 15.10........21.07......?........śląskie katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska Lipiec2010........25.........20.10.....26.07.?........... mazowieckie ebudka............31.........20.10.....26.07.....CH.....M azowieckie/Wielkopolska babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielko polska/Irlandia monisia8002......30..........24.10.......31.07..........? Sto ckholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, oooo widać nasz zdjęcia:p mamy już dziewczynkę, jestem ciekawa jaka płeć u nas przeważy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susi przechodziłam to samo,mdłości dały mi w kość a niekiedy nawet wymioty...ale było i minęło:) Ja mam we wtorek USG połowkowe,z jednej strony nie moge się doczekac a z drugiej...boje sie ze moze byc cos nie tak,wiadomo każda z nas chce jak najlepiej i takie obawy są uzasadnione... Wiecie od wczoraj mam coś z siusianiem:(biegam często na wc,i mam wrażenie uciskania pecherza tak jak by był cały czas pełny...miałyście tak?ale nic mnie nie boli przy siusiu. Susi moge zadać Ci pytanie?Pisałaś ze straciłas dziecko i wiedze ze był to 23 tydzień:(...Tak mi przykro...ale nie jesteś tu sama są dziewczyny w podobnej sytuacji...Pamietaj razem zawsze raźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Susi zapraszamt do naszego grona.... Asiula ja taksie cieszylam ,ze juz z pecherzem sie skonczylo i nie musze leciec co chwilka do wc a tu znowu sie zaczelo. Ja mam klopot w nocy bo czuje jak bym miala caly brzuch wzdety, wstaje po dwa razy i rano o 6 znowu musze leciec... Jak tylko sie ogarne zjem sniadanie ,spacerek i w pracy wszystko gra, brzuszek ok, a w nocy masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, wiem że nie jestem sama i jest to przykre, że aż tyle par to dotyka. No ale trzeba żyć dalej :) Musimy być silne i jakoś to przetrwać. Zrobiłam sobie suwaczka ale zdjęcie cosik nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×