Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

ebudka wpisz sie do naszej tabeli : NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM kate1238.........25..........26.09........03.07.........? .........małopolskie agata_85.........25..........03.10........08.07.......... ? śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin monada2003......30.........06.10.........13.07........?.. .łódzkie kasia_k26.........27.........10.10........16.07......?... ....śląskie Asiula2323........23.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07...........? podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska marcelina13.......29......... 15.10........21.07......?........śląskie katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska Lipiec2010........25.........20.10.....26.07.?........... mazowieckie babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielko polska/Irlandia monisia8002......30..........24.10.......31.07..........? Sto ckholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za cieplutkie przyjęcie :) a więc biegusiem dopisujemy się :) NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM kate1238.........25..........26.09........03.07.........? .........małopolskie agata_85.........25..........03.10........08.07.......... ? śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin monada2003......30.........06.10.........13.07........?.. .łódzkie kasia_k26.........27.........10.10........16.07......?... ....śląskie Asiula2323........23.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07...........? podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska marcelina13.......29......... 15.10........21.07......?........śląskie katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska Lipiec2010........25.........20.10.....26.07.?........... mazowieckie ebudka............31.........20.10.....26.07.....CH.....Mazowieckie/Wielkopolska babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielko polska/Irlandia monisia8002......30..........24.10.......31.07..........? Sto ckholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin Z tego co widzę jestem najstarsza ciotka klotka :) a co tam :) ale to moja pierwsza ciąża :) Was jest mniej i z tego co czytam jesteście bardziej zżyte nie takie anonimowe jak na tym drugim forum. Od 8 tygodnia ciąży jestem na L4, źle znosiłam ciążę wymioty, nudności a mam stresującą pracę i w dalszym ciągu jestem na zwolnieniu. To jedyny czas w życiu kobiety kiedy można nacieszyć się sobą i tym co w środku :) więc wykorzystuję to maksymalnie :) Teraz już bardzo dobrze się czuję, rzeczywiście jest power 2 trymestru :D nawet ochota na częsty seks hihiihihihi :) Eliose rozumiem Ciebie i bezsenność też to mam i lepiej to już nie będzie :( Mnie chwilowo pomagała melisa wypita przed snem ale na tydzień był spokój a potem organizm chyba się przyzwyczaił i znów bezsenność od 3.oo i chrapanie męża :) dobrze, że pytanie: czy TY musisz tak chrapać pomaga i przestaje a rano nawet tego nie pamięta :) Staram się nadrobić zaległości w Waszych postach ale jestem dopiero na 10 stronie :( Kiedy idziecie na usg połówkowe? Bo ja mam rozdwojenie jaźni czasami są informacje, że można od 18 tygodnia, że od 20 a moja lekarka mówi o 22 a każda jak najszybciej chciałaby wiedzieć czy z maleństwem w środku wszystko dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebudko :) wiesz że wiek się nie liczy tylko to, co nas łączy :):) Bardzo się cieszę, że nas odwiedziłaś! Co do nadrabiania zaległości, to wiesz jak to jest :) Ciężko (przynajmniej mnie było tak ciężko przy lipcówkach 2011) się zmobilizować do czytania tego wszystkiego. Jeśli wytrwasz to naprawdę będzie dla mnie zaskoczenie! :D Ja też siedzę od początku ciąży na L4. Najpierw był szpital, a później to już kontynuacja zwolnienia. Na szczęście mogę pracować w domku, ale niestety brak mi motywacji i jedynym czego teraz pragnę to powrotu do pracy chociaż jeszcze na te 2-3 miesiące bo brakuje mi ludzi. Jeśli chodzi o [ołówkowe, to ja mam takie badanie 16 marca. Ciekawe jak będzie.. Zawsze są obawy ale szkoda się martwić na zapas ;) A jak Twoje przygotowania? To Twoja pierwsza ciąża, więc pewnie zastanawiasz się co kupić, czego nie kupować i tak dalej.. :D Masz już jakieś zakupione rzeczy? Wiesz już jakie łóżeczko, wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, waham się jeszcze z zakupami. Zaczekam do maja żeby mieć pewność, że gdyby coś to jest szansa na przedwczesny poród i utrzymanie dziecka przy życiu. Może to staroświeckie ale nie chcę zapeszać. Czasami mam takie obawy czy nic złego mnie nie spotka, w różnych etapach ciąży różne rzeczy się dzieją i chcę mieć spokój psychiczny. Będzie dobrze musi :) Dlatego pytałam o to usg połówkowe bo jak najszybciej chciałabym je mieć za sobą. w ubiegłym tygodniu miałam wizytę i lekarka to co mogła wymierzyć mierzyła i wszystko jest książkowo, nawet wiek ciąży jest tydzień do przodu albo mam wielkiego chłopa w sobie hihihihi :) już 144 g :D Z mężem mamy sprecyzowane jaki wózek i jakie łóżeczko ale bez wszystkich szczegółów bo wózek to jednak fizycznie trzeba sprawdzić a to moje typy: http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-angielski-model-2-gratisy-i1397683365.html http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-angielski-model-2-gratisy-i1397683365.html odezwę się później teraz pędzę z mężem po odbiór autka od malowania :) w ubiegłym tygodniu ktoś zarysował mi nowy samochód całą stronę kierowcy czymś ostrym, jakiś złośliwy typ niech ma myszy w całym swoim domu matce z dzieckiem takie rzeczy robić grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale fajnie tu u Was, bardziej rodzinnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tzw. polowkowe mam na 23 marca i bede wtedy w 22 tygodniu ale kiedy ono dokladnie powinno byc to nie mam pojecia ;-/ co do chrapania to moj wlasnie nie reagowal na moje pytania "czy Ty musisz tak chrapac?" i musialam zakupic wczesniej wspomniane korki heh :-P mojej mamy kol. teraz w styczniu rodzila majac 37 lat takze 31 lat to wcale nie jest duzo. Najwazniejsze aby wszytsko dobrze przebiegalo :-)) kurcze dziewczyny mierze sobie brzuch od tego czasu jak Ania nam o tym powiedziala ale w cm nic sie nie zmienia wciaz mam 80cm ;-/ dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, faktycznie.. polski naród taki nie dobry? :(:( Kurcze tyle złości i zawiści w innych.. Nie znoszę tego... Badabum - nie martw się! Mnie co prawda brzuszek widać, ale dzwoniła do mnie koleżanka która ma juz 2 dzieciaczków (oj to już są panny po kilkanaście lat) i mówiła, że do 6 miesiąca nie widać u niej było tego że jest w ciąży! :) może masz taką urodę? Twoja macica pewnie jest ulokowana troszkę dalej, w kierunku kręgosłupa i wybije Ci dopiero później :) Nie martw się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laski :D właśnie wróciłam z wojaży :) byłam u lekarza, wszystko jest OK. macica się rozciąga, naciąga i nie wiem co tam jeszcze:D TSH mam w porządku, a kołatanie serca nie mija.. :/ jeny jakie mnie skurcze łapią.....masakra. chciałam dzisiaj przymierzyć kozaki?(obecne już się rozpadły) trzy razy wkładałam nogę i trzy raz tak mi wykręcało palce na wszystkie strony, że dałam sobie spokój :D babababum ciesz się "talią osy" póki się da, bo później będzie ponad sto :D ja mam obecnie 84, a czuję się jakbym miała 184 :D gdzieś czytałam, że dopiero po 19stym tygodniu zaczyna się zwiększać ilość wód płodowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy :) wszystko ładnie pomalowane tylko taka przyjemność to 4.ooo pln ufff dobrze, że z ubezpieczenia się udało :) ale takie sytuacje potrafią ciśnienie podnieść a MY ciężarówki powinnyśmy być spokojne i nie narażone na takie doznania bo to zawsze może stymulować skurcz i krwotok :( a jak to jest z ze zmianami w Waszym życiu z powodu ciąży? Fizyczne to wiadomo robimy się grube :) mąż mówi, że piersi mam teraz takie fajne było B a jest C i pewnie na tym nie koniec i brzusio taki okrągły ale nie aż tak bardzo widoczny ale w końcu wielkość płodu to wielkość dłoni więc nie mamy się czym martwić jeszcze się nanosimy te brzuchole :D Mam wrażenie, że mnie ciąża bardzo zmieniła, stałam się taka spokojna, rozważna a przed ciążą to zakręcona jak słoik majonezu, szalona a teraz prawdziwa matrona hihihihhiihii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wszyscy mówią, że się wyciszyłam, ale i tak jeszcze czasami wyłazi ze mnie diabeł :D niezła baletnica też ze mnie była, achh te imprezy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S ja swoje stopery kupiłam w aptece:) M na szczęście nie chrapie, ale za to wierci się strasznie, zresztą Groszek chyba po nim też taka wiercipiętka :D Asia ja bez kawy nie wyobrażam sobie dnia!! :D teraz piję codziennie rano rozpuszczalną z mlekiem, ale czasami robię sobie słabą sypaną też z mlekiem. w poprzedniej pracy potrafiłam wypić 10 w ciągu 12h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to roznie sa dni ze jestem nie do zniesienia i na wszytskich sie wkurzam przy czym krzycze i tych gorszych dni mam chyba wiecej :-P no macie racje przyjdzie czas bedzie duzy brzuszek :-P mam takie pytanie do Was, takie troche odbiegajace od naszych tematow.. oglada ktoras z Was "gotowe na wszytsko"? ja uwielbiam ten serial i teraz wlasnie sciagam sobie 14 odcinek 7 serii z 2 tyg. musialam na niego czekac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z Ciebie Aniu prawdziwy KAWOSZ! :-P ja kawy nie lubie sporadycznie w niedziele do cista wypije a teraz pije Inke hehe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety tego nie oglądam :( a co z rozstępami? smarujecie się? pytałam mojej mamy mówi, że nie ma więc pocieszam się, że nie mam predyspozycji genetycznych. ale z tym smarowaniem to taka głupia jestem bo zamiast profilaktyki i codziennie nawilżać ciało to nie chce mi się :( a potem będę jęczeć buuuu :( a na suchą skórę buźki zróbcie sobie peeling enzymatyczny fajnie zbiera stary naskórek i twarz jak pupa niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum - ja tego nie oglądam ja w ogole tv nie oglądam ostatnio :o ebudka- zmiany w życiu? Hmm :D nie odczułam jeszcze większych :D Co do rozstępów to smaruję się Pharmaceris Foliacti w poprzedniej ciąŻy stosowałam i sprawdził się super, teraz są mocniejsze i trudniej je zredukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kawę rzadko piję w ciąży straciłam ochotę na nią ale nie wiecie jak bardzo mnie się chce sushi i białego wina :( wlewam sobie do ładnego kieliszka tonik :D a co chociaż taka zmyłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego to sie boje jak ognia! kurcze nie chce miec rozstepow :-/ moja mama tez nie miala, ogolnie jak moja mama byla ze mna w ciazy to przytyla tylko 6kg hehe jak poszla do lekarza bo byla po terminie to lekarz jej sie pyta na kiedy ma termin moja mama mowi ze na 17 grudnia lekarz chyba tego grudnia nie przyjal do wiadomosci i sie pyta na 17 lutego czy marca? hehe a moja mama mowi ze jest juz dwa dni po terminie bo miala na 17 grudnia, ale byl zdziwiony - taki maly brzuszek miala . Tez bym tak chciala, ale watpie. Z moim bratem w wieku 27 lat przytyla ponad 20 i wtedy to ladny grubasek z niej byl :-P ja to stosuje tylko oliwke, ale ost. jak bylam u fryzjera to fryzjerka mi mowial ze oliwka wysusza. Troche mnie to zdziwilo. Od czasu do czasu robie sobie peeling z cukru (polecam go Wam jest rewelacyjny, skora po nim gladziutka jak nie wiem) musze go czesciej teraz robic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wasi faceci już się oswoili z ciążą, że rodzina będzie większa? mój to panikuje, że nie wie czy będzie dobrym ojcem bo to coś nowego, odpowiedzialność, obowiązek (bo on to taki ułożony jest hihihihii nie to co ja głupol :D) jeśli męczę tym pisaniem to mówcie bo ja ostatnio jakaś taka niewyżyta się zrobiłam na kontakty międzyludzkie może dlatego, że jestem na L4 i mam mało kontaktu z ludźmi i w Warszawie mało ludzi znam bo mieszkam tu od października a mąż całe dnie w pracy, pracoholik bleeeeeeeeeee :( dziś mija pól roku jak jestem szczęśliwą żoną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose "teraz są mocniejsze i trudniej je zredukować" oznacza to, że zaczynają się już pojawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ty nie zameczasz.. ja z moim ostatnio w ogole sie nie moge dogadac ciagle sie klocimy.. a jak przyjmuje fakt ze bedzie tata? cieszy sie, ale widac ze sie tym wszystkim przejmuje jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamęczasz? No nie żartuj sobie :D Co do rozstępów to niestety mam je od zawsze.. Na udach zaczęły mi się pojawawiać jak byłam w podstawówce bo za szybjko rosłam. Przy 1 ciąży od razu mi w 1 m-cu urosły piersi i były na nich rozstępy. Po poronieniu zaczęłam więcej tyć, tak że przy 171 przed ciążą ważyłam 53 kg a po poronieniu około 64 i to wystarczyło do pojawienia się nowych rozstępów. Teraz mam ich pełno, niektóre zredukowane a niektóre , te bardziej świeże niestety są bardzo mocne i wydaje mi się ,że będzie gorzej z ich zmniejszeniem no coż- taka uroda ;) Gratuluję półrocznicy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawosz to mało powiedziane :D jestem uzależniona od kawy :D chyba po mamie, bo ona też litrami pije:) zobaczyć ją z herbatą to święto:) ja akurat nie oglądam tego serialu, ale moja siora ogląda i też ciągle ściąga jakieś odcinki :) ja to bardziej jestem maniaczka horrorów, thrillerów, filmów psychologicznych i seriali medycznych:) ja smaruję się balsamem z garniera czerwonym i brzuch, plecy, pośladki oliwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zauważyłam, że zaczyna mi ginąć pępek :( mój pępuszek kochany:D właśnie zrobiłam ogórkową :) całkiem nieźle pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa85 Ty jesteś z Konina? :) właśnie doszłam do tego wpisu :) jutro jadę do Konina, w zasadzie często tam jeżdżę bo stamtąd pochodzę i całe życie tam spędziłam, mama mieszka wciąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, ale sie rozpisałyscie. Ja staram sie smarowac codziennie brzych piersi posladki i uda. I tez mam stare jakies rozstepy paniecznie boje sie nowych. Moja mama nie miala rozstepow a urodzila 3 dzieci. Ale moja siostra z to ma bardzo duzo i do tego brzydki wiszacy brzuch, wyglada nieciekawie ale jej to nie przeszkadza. Zakupy bede robic dopiero w maju, ale doczekac sie juz nie moge. Moj M to sknera najchetniej nic nowego by nie kupowal tylko oszczedzał!!! Masakra. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M też wiecznie oszczędza :) kiedyś pisałam jakie ma pomysły...np. łóżeczko planuje zrobić sam, części kupić w castoramie :D wózka też, nasze dziecko nie będzie miało, tylko będzie noszone w chuście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
hej dziewczęsta/kobietki!!!.. Jak mnie długo juz nie było..ale to przez remont...mialam malowanie, nowe mebelki, kącik dla dziecka itp...i teraz już jest tak ślicznie i tak przestrzennie..:P:P byłam tydzień temu w środę u gina...już taki duży mój robaczek..:) ogólnie lakrz nie powiedział mi płci , bo powiedział że 100% nie ma...że to mogą się okazać tak duże wargi sromowe... ale ja później na zdj oglądałam..to jak nic widać pisiorka.... echh...jeśłi to naprawde okażą się wary to będę w szoku..:):) teraz następna wizyta aż 16go marca-jak ja wytrzymam do tego czasu/? dziś 17tydzień rozpoczety.... jakoś tak dłuży mi się ten czas,chciałabym jż kwiecień, maj..;/;/ brzuchol mi wywali, ..z dnia na dzień w sumie ...mam jż spory ten brzuszek... zaczęłam już w końcu jeśc... minęło mi to obrzydzenie ... a jak tam samopoczucie wasze??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.... ale sie rozpisaliscie..... od czego zaczac nie wiem heheee............ moze tak , do kawy mnie wogole mnie nie ciagnie i nie pije bo wczesniej istaniala tylko dla mnie rozpuszczalna i late, wiec nie mialam problemu.. Co do rozstepow to ja zaczelam dzielnie sie smarowac rano i wieczorem kremem Mustela 9 Mies. Jak narazie nie mam zadnego ,ale pewnie jakies sie pokaza bo nie naleze do szczuplutkich, chociaz moja mam urodzila nas 4 i nie ma nic a nic. Ale znowu moja siotra jest mlodziutka i niestety zaczela szybko rosnac i poszlo jej na piersi i brzuszek mimo nie bycia w ciazy, wiec tak naprawde zobaczymy co bedzie pozniej...ale mam cicha nadzieje ,ze mnie to ominie..... Co do zmiany w organizmie czy samopoczucia to mam wiecej energi, ciagle chodze z usmiechemod ucha do ucha i ogolnie bomba. Brzuszek juz mi widac,ale jeszcze zapianam sie w swoje spodnie i ciazowe leza i czekaja, dzisiaj mialam spotkanko u szefowej , dziewczyny w szoku ,ze nic po mnie nie widac mimo 17 tygodnia.... hmm nic tylko sie cieszyc he heee.... zobaczymy potem.... Co do mezulka czy ogarnal mysl zostania tatusiem Chyba Tak... Coraz czesciej sam porusza temat wyposazenia pokoju ,zakupow i ciekawski jak dzidzia bedze wygladac!!! Ja sie bardzo ciesze bo moja zabka kocha tylko siebie mnie i naszego psiaka.... No ale w koncu po 9 latach malzenstwa nasze zycie zmieni sie na maxa, i mysle ze z malenstwem bedzie tylko lepiej...... Buziaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
„długość ciąży od miesiączki 113 dni 16 tygodni i 1 dni 4 miesięcy i 1 dni 2 trymestr zapomniałam o tym..;) pozdrawaim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×