Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Sorka Agata teraz doczytałam Twój wpis,dobrze zrozumiałam ze masz łożysko przodujące??? Moje za to jest nie doklejone ale wierze ze sie doklei i bedzie dobrze:)Ja tez biore magnez,mam taki nakaz...a co do kopniaków to najlepiej czuć ruchy jak sie położe na wznak i tak jak mówisz ręke przyłoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jestem dziś zamotana:) Gratuluje serdecznie:)ja tez ,ja tez chce poznać już płeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia nie pisz o truskawkach bo na samą myśl mam ślinotok:p Asiula o tym że będzie chłopak dowiedziałam się w 15 t.c. a dzisiaj lekarz potwierdził że na 100% chłopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata no to gratulacje , mamy juz dwoch chlopczykow w lipcowkach he heeee... Ja cos czuej ,ze u mnie tez jest synus ,wiec moze i bedzie 3 he heeeee. ale okaze sie za 3 tygodnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolejną wizytę dopiero 28, kurcze też już tak strasznie bym chciała wiedzieć jakiej płci jest Groszek :D teraz sobie siedzę cichutko, a ADHD wariuje:) jeny Monia jak możesz Nas tak dręczyć :D mniami, truskawa prosto z krzaczkaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Ty juz 19 tydzien, czujesz juz kopniaki?? Kurcze kazda z nas czeka i czeka co nosi w brzuszku ... Nas sie nazbieralo, ciekawe jak sie teraz nasze dzieci pomieszaja, czy bedzie wiecej dziewczynek czy chlopczykow na rok 2011 he heeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiedz mi szybko jak Ty tą fotke do suwaczków wrzuciłaś?heheh ja sie mecze i mecze,a mi zawsze wyjdzie "poza"wiesz o czym mówie...może podaj format zdjecia w pikselach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj całą noc wariowało, zresztą razem z tatusiem (wstał o 5, zaczął robić kawę, jedzenie i stwierdził, że jedzie na targ po ziemniaki, po pół godzinie jednak stwierdził że nie jedzie, łaził do 7.30 i pojechał do pracy...:) ) a później pół dnia śpi, i wieczorem znów wariuje :) ja wstawiłam 600x450 :) też na początku myślałam że się nie wgrało i chyba z 10 razy próbowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A całkiem możliwe,a jak nie to trudno:) Dziękuje Aniu:)Dziewczyny mykam najadłam sie ide poleżeć:)mam dzisiaj w planach obejrzenie Paranormal Activity 2,lubie tego rodzaju filmy:) Do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale roZgadane! No proszę! :D:D:D Cześć łobuziarki ;) co o truskaweczkach rozprawiacie? Ale to okropne! ja już mam ochotę na świeże owoce! Mmmmmm..... Wiecie co? Do wczoraj byłam przekonana że noszę pod sercem chłopczyka. A teraz czuję,że to będzie dziewczynka :D dlaczego? Ponieważ od 2 dni jem zatrważające ilości czekolad.. (Wczoraj wtrąbiłam całą tabliczkę czekolady marcepanowej, dziś już prawie całe pudełko kasztanków)i ciągle coś jem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro już pewnie będzie Asiu :) kurcze ja już dawno ściągnęłam Paranormal Activity i nie mam kiedy obejrzeć :D heheheh też sobie lubię podjeść słodkie, na przemian z kwaśnym :D dzisiaj wciągnęłam wieeelką drożdżowę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszka prosto z drzewa, czereśnie, a jak dawno nie jadłam agrestu!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu proszę.... :D Jeszcze z agrestem wyskoczyła :D:D no nie! teraz to pół biurka mam zaślinionego taką mam na to ochotę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop, to fakt ślinka cieknie masakrycznie :D jeny kiedy to lato będzie???!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm, swieze owoce no tak mi tez ich brakuje. Ja najbardziej lubie teraz jabuszka moglabym jesc i jesc. Ale te truskawki to mi teraz chodza po glowie! Pozdrawiam dziewczyny, milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki :-* a za mna juz od dluzszego czasu chodzi soczysty ARBUZ :-))) mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm, z którego aż cieknie po brodzie sok :D ajjj, ta moja wyobraźnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przestańcie już bo ja tu chyba oszaleję, takiego ślinotoku to ja już dawno nie miałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) my z małym już po śniadaniu, zawsze obudzi mnie ten jego głód :D Monisia też mam 17 tydzień ale nie czuję jeszcze ruchów :( wczoraj coś mnie kuło z lewej strony sądziłam, że to mały dał mnie może kopniaka ale to raczej coś mnie ucisnęło na krótko. zaczynam się martwić co ON tam robi, że go nie czuję :( Agata a w którym tygodniu jesteś, że byłaś na usg połówkowym? chciałabym już iść na to badanie ale nie wiem do końca czy 18 czy 20 tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny jeny jak mi brakuje sauny :( wszystkie pory mam pozatykane na całym ciele, aż krzyczą z rozpaczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) ebudka ale z Wa ranne ptaszki :) Ja też mam już coraz większy apetyt. Nie martw się ,że nie czujesz ruchów dzidziusia. Do 20 tygodnia się czuje pierwsze ruchy więc w granicy że tak powiem się jeszcze mieścimy ;) Mnie dziś dzidziak chyba zaczepił z rana, puknęło mnie "coś" od środka 4 razy :D Śmieszne to było :) Co do sauny ja byłam tylko raz w życiu ale nie pójdę niestety więcej bo mam przeciwwskazania lekarskie. Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×