Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

babababum oby do wtorku:)nie moge sie juz doczekac wizyty:)ogólnie bardziej USG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babababum ja też mam taką nadzieję :) Asiu - u nas przyczyną zakazu jest moje wcześniejsze poronienie. Teraz jest ok, ale lekarz mówi że lepiej nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oops nie wiedzialam,przykro mi..mam nadzieje zę nie narobiłam głupoty z tym pytaniem...ale dziewczyny mam nadzieje ze tutaj mozemy porozmawiac o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee kochana Asiu :) To nie żaden problem, gdybym nie była gotowa na rozmowę o tym, to bym nie wspominała i tyle ;) Teraz się liczy to co jest, a tamto noszę sobie w sercu i wiem że czuwa nad nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia 8002
U mnie kochane byla dzidzia planowana w sumie od mojej 30-tki,ale ogolnie starnia trwaly 4 miesiace. Nagorzej bylo robic testy i ciagle negatywne, ale zaczelam czytac buszowac i kupilam testy na owulke i udalo sie za pierwszym podejsciem, tak wiec jak komus ciezko wyliczyc co do dnia jajeczkowanie to polecam jak najbardziej , sa dokladne i w miare tanie..... Teraz czeka nas rewolucja zyciowa ,ale warto bylo......... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) czesto zaglądam, rzadziej pisze... Przez moje wczesniejsze straty jakoś nie moge oddać sie tylko radości .... Ale sie staram.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose Miło słyszeć takie słowa...widać silna kobieta z Ciebie:) Cały szacunek dla Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina13 A może chciałabys porozmawiać z nami? Bardziej się otworzyć? Na początek powiedz jak tam brzusio się ma i dzidzi?Kopie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety jeśli nie ma przeciwskazań medycznych to nie ma powodów aby zabezpieczać się w ciąży. 6 tygodni przed porodem powinno się wyhamować z seksem bo sperma ma swoim składzie substancję, która może stymulować przedwczesne skurcze. a teraz to można szaleć :) ale coś w tym jest seks w ciąży jest inny lepszy :D ja w czerwcu 2010 odstawiłam tabletki bo długim okresie brania ich i trzy miesiące były takie zachowawcze żeby organizm pozbył się substancji z pigułek, z mężem byliśmy na odległość ja pracowałam i mieszkałam w innym mieście niż on i ten seks nie dawał pełnego spełnienia. i w październiku już na stałe przeniosłam się do Warszawy, miałam nową pracę i byliśmy oboje spełnieni i za pierwszym razem zaszłam w ciążę. komfort psychiczny przy zajściu w ciąże jest jednak nieoceniony w swojej mocy czego owocem jest mały Antoś w moim brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Asiu.. :) :* Marcelinko, tu zawsze Cię ktoś, o ile nie wszystkie wysłuchamy, wesprzemy. Tak musi być, bo razem jest łatwiej przejść przez trudności życia codziennego. Choć każdy ból przeżywa tylko sam, można go załagodzić. Ebudko, ja też słyszałam o właściwościach nasienia pod kątem skurczy. Ciekawe kiedy mi się to zdjęcie z suwaczka w końcu wgra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula brzusio ok, ale jeszcze nie kopie - może wtedy będę juz spokojniejsza :) Mysle pozytywnie, że wszystko bedzie dobrze, bo przeciez musi byc :) Ale jednak czasem mysli powracaja .... Poprzednią ciążę straciłam w sierpniu ub.roku i jakos tak do końca nie potrafię jeszcze sie cieszyć - jestem szczęsliwa, często w myslach planuję, ale głosno o tym nie mówie ... Pewnie za niedługo - gdy pierwszy kopniak- bede happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elise to dzielna dziewczyna :) 🌻 🌻 Również gorąco podziwiam.... A poza tym WSZYSTKIE musimy się pochwalić Maluszkami, więc Marcelinka BĘDZIE DOBRZE!!! :) ❤️ U mnie Groszek to wpadka, ale Ciiiiii :) w październiku miałam II cykl bez tabletek, byłam święcie przekonana, że nie zajdę w ciążę bo mam wysoką prolaktynę, a tu ZONK do dzisiaj pamiętam tą rozmowę z M jak mu powiedziałam o ciąży. 3 dni się nie odzywał w takim szoku był...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka, ja zanim poczułam I ruchy dziecka, to też ciągle myślałam czy wszystko jest O.K pomimo tego, że co jakiś czas robi się to USG, do tej pory mam takie myśli. czy do końca będzie wszystko dobrze, czy Groszek będzie zdrowy.. Razem damy radę. Tutaj są same wspaniałe dziewczyny, tak jak na początku topiku napisała Ukryteznaczenie "(...) razem raźniej. Zawsze można się podzielić wątpliwościami, lękami, ale i tymi radosnymi rzeczami..." Będziemy się wspierać do Lipca, a może i dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu nie wiem dlaczego z tymi zdjęciami jest coś nie tak, ja zmieniłam swoją stopkę i jest tam nowy link, tym razem powinno być widać zdjęcie :) Chyba za duże rozmiary :D Marcelinko będzie dobrze! Pamiętaj, że teraz jest znacznie mniejsze ryzyko niż na początku. Życzę Ci, abyś jak najszybciej poczuła kopniaki i tym samym się już cieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dalej nie ma :D oj to musimy chyba jednak poczekać aż się wczytają tak jak Ania mówiła wcześniej :) a jak nie, to będziemy kombinować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wierze że Marcelinka będzie szczęsliwą mamusia:)zresztą jak my wszystkie...Widze ze masz córcie 4 letnia:)moja w grudniu skonczy 4 latka:)ale wiecie co jest w tym najlepsze,mała nie chce słyszeć o braciszku ma być dziewczynka i koniec...a jak ktoś sie pyta co mamusia ma w brzuszku to mówi tak"Pani jeszcze mamusi nie powiedziała ale ma byc dziewczynka":)ciekawe co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekamy zobaczymy... Zrobilam wlasnie herbatke dla mezulka i dla siebie , nie zdazylam przyjsc znia a moj maz zasnal na sofie he heee no super......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula heheeee , ale masz fajnie. Ja jestem ciekawa czy sie zdecyduje na drugie dziecko... Nam bedzie ciezko bo jestesmy tutaj sami, nie ma dziadkow i rodzenstwa... Bedzie to dla nas trudna decyzja..ale znowu szkoda dziecka zeby bylo jedynakiem... Ja sama jestem blizniakiem, i mam jeszcze siostre i brata i nie wyobrazam sobie zeby moj babelek byl tutaj sam jak palec.... Dzieci to najwieksze skarbki na swiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop, Kombinujeta Ciotki Klotki niesamowicie :D jutro powinno być na 100%. Monia wrzuć na stałe do stopki to jutro będzie suwaczek z fotką. jak będziesz wklejać to nie będzie go widać. tak żeby było >> .png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sobie zrobić herbatkę i jakaś paszę, bo już mnie ssie :D byłam dzisiaj u rodziców i jadłam biały barszcz z grzybkami, mniami :D siora się mnie pytała jakie mam zachcianki. Jak jej opisałam to mi powiedziała że mam sobie iść... hahahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Będę się częściej odzywać - obiecuje :) Moja córcia też bardzo chciałaby siostrzyczke, a prawdopodobnie bedzie chłopak, ale ciiii ;) nikt jeszcze nie wie , bo to na razie na 60% :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm może mój się jakoś wczyta :D a jak nie no to trudno będziecie musiały sobie mnie wyobrazić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×