Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Kurcze ale co jej znów powiedzą, że nie mogą nic zrobić.. Co za ludzie :/ Wiesz co Oriana, może faktycznie jedź i powiedz, że się nie ruszysz aż nie zrobią Ci porządnych badań... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no do szpitala moge w kazdej chwili jechac.. my auta nie mamy tylko moja mama i mnie zawiezie jak cos. ale widzisz jak tu jest oni tu niczego konkretnego nie robia.. ja poczekam do jutra a teraz chyba pojade po to no-spe. ogolnie jak idzie sie do lekarza i nie jest to umowiona wizyta to oni nie sa w stanie zalatwic tlumacza;/ i ja go dzis wlasnie nie mialam i ta wizyta tez byla zarabista. dogadac sie dogadam, ale wiadomo, ze nie wszytsko zrozumiem. A jak teraz czy jutro pojade to bedzie to samo.. ech ;-/ bycie za granica jest OKROPNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose żartowałam, mnie aż wtrzącha jak pomyślę o szpinaku :D lepiej się upewnić, że to nie wyrostek, bo jak się rozleje to będzie kiepsko. Bądź twarda. Nie wyjdziesz dopóki Cię dokładnie nie przebadają. napisałam do Asi smsa, ale coś na razie nie odpisuje:/ ale się dzisiaj spiekłam na klacie w parku:) zrobił mi się nawet pasek od torebki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedź, ale jak naprawdę Ci nie przejdzie to jedź do szpitala. :( kurcze no, oby to były tylko wiązadła. przetrząsnęłam internet i wyczytałam że: 1) wiązadła - dziecko rośnie, rozpycha się, macica rośnie. 2) wyrostek 3)woreczek żółciowy 4)dzidzia wchodzi pod żebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,ech przepraszam że się nie odzywałam,ale jak pisałam w niedziele wieczorem wróciliśmy z grilla:)więc byłam padnieta bo jak by nie patrzec pół dzionka na dworku spędziłam:) Wczoraj pełniłam nadzór na podwórku,bo Olo buduje domek z drewna dla małej-niestety wiadomo jak jest latem-bedziemy na "ostatnich nogach",więc nie latwo bedzie mi się chodziło chociażby na plac zabaw,więc mała jakies urozmaicenie musi mieć:) No i dostałam telefon od kumpeli,która urodziła w styczniu ze mam wpasc na pogaduchy,i tak dzionek zleciał wróciłm dopiero po 21.00,a dzisiaj posprzatałam mieszkanko-i niestety mój teść jest w szpitalu z ostrym zapaleniem płuc:(ale co się dziwić na dodatek 2 paczki dziennie wypala:( ale musze przyznać,że jestem pod wrażeniem ze mam tak bliskie osoby jak wy:)wszystkim wam dziękuje za pamięć:)jesteście kochane:):) Aniu a smsik nie doszedł:( Oriana taka służba zdrowia i to wszędzie!!!Dopiero jak człowiekowi się cos stanie to szukają winnego a tak najlepiej wysłać do domu i mieć spokój-wrazie czego nie daj sie dzwon po karetke i już niech coś robia...Chociaz mam nadzieje ze to tak na prawde nic powaznego...a no-spe spokojnie bez obaw możesz zażywać więc sie nie martw... eliose-najważniejsze ze dzidzi rośnie:)i jest cały i zdrów to najpiękniejsza nowina dla mamy:)a co do glukozy-nie jest taka straszna,mi się chciało strasznie pić więc nawet mi smakowała:) Dziewczynki raz jeszcze dziękuje jesteście kochane-szczerze mówiąc od miesiąca nie rozmawiam,z moją "przyjaciółką",i powiem Wam szczerze ze jakoś bardzo mi jej nie brakuje-tym bardziej ze przyjaciół poznajemy w biedzie a tu niestety zabrakło czegoś ważnego-niewiem czy moze zaufania??!!ale tak w życiu bywa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, kurdeeeeeee, ale dlaczego nie doszedł? mam aż 4,00 zł na koncie:D muszę sprawdzić numer, czy mam dobry.ehh Asiu, nie martw się. Ja ze swoja przyjaciółką nie gadałam 2 lata. dopiero niedawno się "pogodziłyśmy" :) obraziła się, że nie poszłam na balety:D (akurat wtedy M przyjechał do mnie na Weekend z Danii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co ale tez miała powód...Jak to się mówi koleżanki idą na bok jak pojawia się miłość naszego życia heh:) A ja mojej powiedziałam coś otwarcie co myslałam:)i tyle od tego czasu zero odzewu:)a ja też jestem uparta:)I pozatym mam żal o jeszcze jedną rzecz do niej...ech ale mniejsza o to... Dostałam ciuszki od tej kumpelki u której wczoraj byłam słodziutkie:) Dziewczyny doszliśmy z moją męża:)do porozumienia i do wyboru zostały nam dwa imiona które nam odpowiadają czyli Igor,lub Kacper:)jak dla mnie to są dwa przeciwieństwa...i powiem szczerze ze nie mam pojęcia jakie wybrac:) A co do smsków to jak byłaś w szpitalu to raporty też dochodziły później,najbliżej siebie mieszkamy a te smski sie gdzieś gubią po drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jestem i mam ta no-spe, ale jakos boje sie ja wziac, ale skoro prawie kazda z was ja bierze i nic sie nie dzieje to powinno byc ok. Asiu jak klikam na ta stronke to pokazuje ze strona nie istnieje;/ jutro sobie was Kochane poczytam, bo przyznam szczerze ze czytalam tylko to co bylo do mnie kierowane, ale jutro nadgonie.. no chyba ze od rana znow bede po szpitalach latac ;-/ dziekuje za rady Kochane ;-* z wami to jednak razniej ;-) teraz wezme ta no-spe i poloze sie troszke.. oby to byly wiezadla. Ale wiadomo jakby mi ktos dzis powiedzial konkretnie co to jest to bylabym spokojniejsza, a tak boje sie okropnie ;-/ a jeszcze wczoraj albo przed wczoraj mowilam do mojego chlopaka, ze wzorowo przechodze ciaze ze nic mi nie jest ze nic mnie nie boli a tu masz ;-/ aaa i jeszcze zaczyna mnie przeziebienie lapac;-/ ech Dobrej nocki Wam zycze ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asiulka :* dobrze, że jesteś :) bababum, ja brałam na ten ból 3 x dziennie no spe forte :o i 2 x 100 mg magnezu. W szpitalu magnez dożylnie mi podawali 2 x dziennie i w tabletkach jeszcze.. Po magnezie i no-spie mi troche przeszlo ale nadal bolało. Przestało po kilku dniach i do tej pory w taki sposób już mnie nie boli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech cała kafeteria,babababum po" brzucha"trzeba skasowa spacje bo inaczej nie da rady,masz racje odpoczywaj i się nie zamartwiaj mam nadzieje ze rano bedzie lepiej,najlepiej połóż sie na lewym boku. Eliose tak to jest z tymi naszymi bąblami musimy się tyle namęczyć-ale wiadomo wszystko dla dzidzi zdrowia;) Ja do dzisiaj biore rano luteine,potem euthyrox 50 na czczo,potem magnezin3x1.do tego urinal no i wieczorem znowu luteine...ech masakra jakaś,no i do obiadu witaminke,aż ciężko nadązyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczynki mykam:)zagrałam w remika sie powkurzałam:)i lece ziulać:)śpijcie dobrze a Ty babababum w szczególności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Asiu, niektóre osoby obrażają się za byle głupotę, albo nie umieją przyjąć do siebie pewnych rzeczy jak to mówi przysłowie "prawda w oczy kole" :) no ja nie wiem co jest z tymi smsami:/ no, ciąża to podobno nie choroba:D a tyle tabletek trzeba brać:/ babababum, ja biorę 2x dziennie po 80mg no-spy:) więc jak masz 40mg, to spokojnie 2 tabl. możesz wziąć. szybciej poczujesz ulgę. też idę na półkę, bo już mnie plecy bolą, kark/szyja mi dokucza:/ babababum, odpoczywaj. mam nadzieję, że jutro już wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu sprawdziłam na poczcie numer, czy mam dobry i nie jest taki sam. zaczyna się na 695...........:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale dziś piękna pogoda :) A nie mogę nigdzie wyjść z powodu tej ospy Oskarka. Mam nadzieję, że już w sobotę będzie zdrów i pójdziemy poświęcić pokarmy :) Bababum jak się czujesz? Dziewczynki jak przygotowania do Świąt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Susi :* :) U nas też cudownieeeee :) aż chce się żyć :) Dostałam dziś pościel i poszewki dla Wojtusia - są piękne. Faktycznie dobrego gatunku bawełna mimo tak niskiej ceny. Za niedługo będę je prać i prasować wszystko :) Czekamy tylko na łóżeczko jeszcze. My mamy już całe mieszkanie wysprzątane, okna pomyte, teraz absorbuje nam czas chodzenie po sklepach, czekanie na kurierów itp. :) a Ty jak stoicie z przygotowaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Dobrze, że z Oskarkiem już lepiej :) ale miałam dzisiaj noc. o 2.00 wstawałam napić się mleka, bo tak mnie zgaga paliła, że nie dało mi się leżeć. tyle rzeczy mi się przez noc na śniło, że maskara.:) ja raczej nic nie będę robić na święta, bo zawsze spędzam je w domu u rodziców, jutro jadę pomóc robić potrawy:) pożyczyłam sobie wczoraj kombiwar od koleżanki, M kupił pizzę i testowaliśmy Nas nowy nabytek:) jeny ale mi ta pizza smakowała:D dzisiaj chyba skorzystamy z pogody i z tego, że M ma wolne i pojedziemy nad jezioro.:) Eliose ciekawe jaka będzie po praniu ta pościel:) napisz jak wypierzesz, to może też się skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:)co do porządków u mnie okna mył Olo:)przez 6 lat nie wiedziałam ze ma takie ukryte talenty heeh:)muszę to wykorzystać w przyszłości:) Wyobraźcie sobie ze sie ogarnełam poodkurzałam, pomyłam podłogi wszystko na cacy i goście mi zlądowali-goście jak goście ale 2 dzieci do tego-masakra wyglądało gorzej jak przed sprzątaniem...więc 2 raz odkurzałam,podłogi sobie podarowałam... Dostałam klka par spodni ciążowych od szwagierki,ale pech pechem tylko w jedne wchodze...ale w takim przypadku dobre i to:) Aniu jakim cudem pomieszałaś numery heh?:) Babababum jak samopoczucie odezwij się koniecznie. Susi widzisz jedno w tym dobre-ospa już bedzie za Toba,a mi jak mała w przyszłości zachoruje to pewnie zaraz i też mały,no ale dobrze ze za jednym zamachem...chociaż to nie mówione... U mnie tgeż pogoda rewelka zresztą cała Polska sie dziś opala:)oby tak dalej:) Eliose-fajnie tak czekać na te wszystkie rzeczy nie? ja się nie moge doczekac kiedy wszystko będzie poprane a pachnące łóżeczko będzie czekało na bobaska:)ale to napewno zleci moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu poszewki wyprane, nic nie zafarbowało, nic się nie rozciągnęło :) te w owieczki tylko jakieś takie dziwne :D troszkę lżejsza ta bawełna niż ten z zajączkami a od jednego sprzedawcy. Ale nie ma co narzekać, dobry wybór i niezłe wykończenie. Zapinana na zamek błyskawiczny,wszystko ok więc jakbyś chciała kupić, to możesz swobodnie. Idę robić obiadek :) Dziś mamy paluszki rybne bo nic mi się więcej nie chce robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Kochane ;-* nie miaalm czasu wczesniej pisac teraz zreszta tez tylko na chwilke wpadlam aby wam napisac co i jak ;-) no wiec tak: dzis czuje sie juz o wiele lepiej ;) juz mi wczoraj jak sie polozylam przechodzilo ;-) a tej no-spy jednak nie bralam. Czyli to chyba te wiezadla byly, do tego moze babel mi cos ugniatal i stad to wszytsko ;-) tak sie ciesze, ze mi przeszlo.. jestem spokojniejsza ;-) ale jak te bole beda sie powtarzac to ja dziekuje ;-/ oby nie.. u mnie upal na maxa ;-D jest jakies 25 stopni ;-) ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orianko najważniejsze że przeszło:)Super wiadomość:) Ja mam dzisiaj na 16.45 endokrynologa,wspominałam ostatnio że miałam robione USG tarczycy,dzisiaj sie dowiem więcej na tem temat... No i jutro rano pobudeczka,ide robić badania:mocz,morfologie i odczyn Coombsa... Odezwe się wieczorkiem,buziaki:) Aniu tylko się za mocno nie opal bo Cię nie poznamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piękne!!! Kurde nie nadążam z czytaniem .... agata 85 tak udało mi się wrócic nawet dość szybko ...a w tej ciązy jeszcze schudłam na początku przez chorobę i antybiotyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale słoneczko grzało na placu zabaw aż miło:)za mną na ławce siedziały 2 babki które były(są)w ciąży:)jak fajnie sie je słuchało:)a ile to przytyły,a czy miały mdłości hehhe fajne to było:) Pozatym właśnie szykuje sie do kolacji:) Napiszcie jak Wam dzionek zleciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) no niestety, jeszcze nie jestem murzynką:) ale fajnie było:) troszkę pojadłam:) Asia, ja właśnie się tak zastanawiam skąd mi się ten numer wziął??????? wydawało mi się, że zapisałam ten z którego do mnie pisałaś:) jak tam u lekarza? babababum, dobrze, że Ci przeszło:) Eliose, to fajnie że jednak się nie rozlazły po praniu:) Dostałam dzisiaj od lekarki ode mnie z oddziału komplet poszewek na pościel w żyrafy i w taki sam wzór ochraniacz na łóżeczko :) Dała mi też dwie pary spodni ciążowych 3/4 przydadzą się na cieplejsze dni:) na jedne patrzę i mówię do M, że jakieś wielkie i ze chyba nie mam jeszcze takiej wielkiej dupy:) ale jak przymierzyłam to okazało się, że są w sam raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, oj dlugo mnie nie bylo ale jakos nikt nie tesknil :) U mnie wporzadku, pogoda super wiec czesciej jestem na dworze i na zakupach :) Juz mam wiekszosc, chodze do szkoly rodzenia i zadowolona jestem :) Dzis mialam robiona glukoze, nie smakowalo mi.Za tydzien wizyta u ginekologa.Pozdrawiam Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli macie supermarket Piotr i Paweł w poblizu to jest super promocja na chusteczki nawilzajace JonsonBeby dla noworotkow podobno super, sa zapachowe i bezzapachowe CENA 4,99 bez promocji kosztuja 8,99 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×