Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Cześć:) po pierwsze podziękowania dla pomarańczowej KAsi za miłe słowa dodania nam wszystkim otuchy ( czy Ty kiedys u nas pisałaś?) jeśli nadal nas czytasz napisz czemu rodziłaś tak szybko i co z Dzidziusiem, jak długo musi zostać w szpitalu? babababum, dobrze, że wszystko ok, ja nie wiem ale ja czułabym niedosyt po takiej wizycie, ja wiem, że to kwestia przywyczajenia, ale życzę Ci żeby następnym razem zrobili Ci usg:) Lillien, ja też mam pessar, bardziej profilaktycznie, tez często stawia mi się brzuch, lekarz stwierdził że lekko mi się szyjka skróciła ( nie podał ile ma) i że tez robi się powoli lejek w środku. Nie robił mi posiewu przed założeniem, ale teraz co drugi dzień muszę brac Nystatynę i chyba następnym razem będę mieć posiew kontrolny. Myślę, że u Ciebie był bląd pomiaru, bo to niemożliwe, że tak szybko szyjka sie skróciła i to o tyle.. Monisia, szalejesz:) ale rozumiem Cię w 100% :) Susi jak po lekarzu? 35ala xlander ma duzo pozytywnych opini, gondolka troche mała, ale ogólnie super wózek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za podtrzymanie na duchu:))) Szczególnie dodała mi otuchy i nadziei wypowiedź Kasi:)) Mam nadzieję, że z Twoim Maleństwem wszystko będzie dobrze i za jakiś czas będziecie razem w domku:)) Też mi się zdaje że któryś pomiar był błędny, niestety obawiam się ze ten pierwszy. W każdym razie dziś o 18 idę do swojego gina i zobaczymy co mi powie.. trochę się denerwuję. całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki. Ja od wczoraj w ciut lepszym nastroju, chociaż po 2 miesiącach leżenia ciężko o tryskanie euforią. Po wizycie u lekarza lepsze wieści - nadal muszę leżeć ;( , ale z ciążą już lepiej , a co najważniejsze łożysko już nie jest przodujące, więc prawdopodobnie obejdzie sie bez CC. Poza tym ogólnie dalej ten sam zestaw leków Luteina, Fenoterol itp. Pozdrawiam was wszystkie ciepło, postaram sie częściej zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-Szczęśliwa Mama
Hej :) Nie pisałam z Wami z pewnych względów,po prostu po niemiłych przejsciach na innym topiku,zrezygnowałam z udzielania się na kafeterii i teraz tez nie chcę pisać pod czarnym nickiem(więc wybaczcie) Ale czytałam,ze względu na to,że tez miałam być Lipcówką... Miałam termin na 17 lipca,ale od początku stwierdzone łozysko centralnie przodujące bez szansy na podniesienie się :( Spędziłam miesiąc w szpitalu na podtrzymaniu z kilkoma krwawieniami,aż w końcu silne skurcze i krwotok w 25 tygodniu...Lekarze bali się,że sie wykrwawię,więc mimo wszystko zrobili mi CC. No i Córeczka przyszła na świat z waga 790 gram,ale teraz ma już nieco ponad kilogram,rośnie ,jest ruchliwa i jak na razie (odpukać) nie stwierdzono żadnych poważniejszych wad. Cały czas jest pod respiratorem,ale najwazniejsze,ze będzie żyła. Tak więc,nie musicie się martwić,że takie Maluszki nie mają szans,one sa bardzo silne i mają ogromną chęć życia. Życzę Wam spokojnych dalszych tygodni ciąży i obyście wszystkie urodziły w terminie zdrowe Maluszki :) Dbajcie o siebie,u mnie dzięki temu,że praktycznie przez całą ciążę nic nie robiłam,cały czas leżałam,zdrowo się odżywiałam,to córeczka jest taka silna...To miało ogromny wpływ :) Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, trzymam kciuki żeby Twoja kruszynka zdrowo rosła:) pisz z nami jak masz ochotę! agata, kurcze też masz brzusio konkretny hihihihihi Michaś słodki! marcelinka, a jaki jest teraz stan Twojego łożyska? rozumiem, że skoro nie jest przodujące to sie podnioslo tak? ale dalej jest na przedniej ścianie? i czemu dalej masz lezec? lilien daj znać po lekarzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja już po wizycie u lekarza i na szczęście trochę mnie uspokoił. Zbadał szyjkę na usg i wyszła 36mm , czyli bez paniki, nie jest tak źle. Powiedział ze skoro zapisałam się już na ten pessar, to że mimo wszystko warto go założyć, choćby z powodu przedwczesnego skrócenia szyjki w I ciąży. Bardzo się cieszę, że nie jest tak źle:))) A swoją drogą, to trochę przerażające że różnym lekarzom wychodzą tak skrajnie inne pomiary:// przecież to chyba raczej powinno być łatwe do zmierzenia, a wynik obiektywny.. pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ... strasznie żałuję , że nie moge z Wami pisać- brak czasu.... ale czytam Was prawie codziennie i zazdroszczę bo tak się z soba zaprzyjaźniłyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lillen zaciekawiła mnie twoja wypowiedź wiesz ja od jakiegos 16-ego tygodnia mam szyjke o długości 29 mm .. bez żadnych cech rozpulchniania tworzenia lejka itd.... ale martwię sie bo twój gin przy długości 36 mm kazał sie lepiej zabezpieczyć ....i założyć pesser... ja przy pierwszym dziecku nie miałam problemów z szyjka ... we wtorek mam wizytę mam nadzieje , że wszystko dobrze... POZDRAWIAM WAS DZIEWCZYNY BARDZO SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiu - Szczęśliwa Mamusiu.. Trzymam mocno kciuki by Twoja Kruszynka była silna tak jak mama :) To wspaniale wiedzieć, że medycyna tak poszła do przodu. Dobrze,że dzięki temu co i jak robiłaś podczas ciąży sprawiłaś, że Mała jest tak silna. Lilien Ty się nie martw. Rozbieżności zawsze będą wśród opinii i diagnoz lekarzy.. Wynika to z wielu czynników niestety (...) Ja we wtorek po południu dowiem się, czy będę miała zakładany pessar. Zobaczymy, bo mnie też się skraca szyjka. Monisiu nie przejmuj się brakiem przerw w tym, co piszesz :) Mnie osobiście to bardzo nie przeszkadza. Orianko - jakieś dziwne masz te wizyty kurcze :/ ja bym chyba z tej niewiedzy a raczej niepewności już chodził po ścianach. Podziwiam Cię ;) Dziewczyny co do gapienia się innych, nigdy tego się nie ominie. Ja mam taki sposób, że jak ktoś się bezczelnie gapi z miną zgorszenia (też mam wrażenie że myślą "gówniara wpadła") to wypinam dumnie brzuch, uśmiecham się i patrzę im prosto w oczy. Ale to tylko w stosunku do tych co wredniejszych. Prawie za każdym razem widzę zmieszanie na ich twarzach, może czegoś ich to nauczy choć wątpię.. Niektórych rzeczy się nie wyplewi z takich xxxxxxx :) W końcu weekend. Dużo pracy przed świętami ale we wtorek ostatni dzień w pracy i tydzień wolnego. Cieszę się, bo zmęczona jestem tym akordem pracy jaki miałam w ostatnich dniach. Pozdrawiam Was ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, chociaż dla mnie średnio dobry, wczoraj kuł mnie ten brzuch znów ( na prawo od pępka, pisałam Wam kiedyś, że czasami mi sie to robi) i w nocy też, postanowiłam iść do lekarza, chciałam iść na izbe przyjęć, ale boje sie, że zostawią mnie w szpitalu, na szczęście dzisiaj w przychodni dyżur ma mój lekarz rodzinny, więc ide na 11.30 mam nadzieję, że to nic powaznego, boje się bo mam to łozysko na przedniej ścianie i czy z tym się coś nie robi:( trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex :* Bądź dobrej myśli.. Daj nam po wizycie koniecznie znać.. 3maj się kochana!! Mam nadzieję, że to tylko więzadła :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny :) Lipiec, napisz coś więcej co tam u Ciebie??? :( no i wpisz się do tabelki koniecznie!! Eliose odpoczniesz sobie w weekend i święta:) Alex napisz koniecznie co Ci lekarz powiedział. TRZYMAM KCIUKI!!! :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a co tam u Ciebie? Jak tam relacje z Mareckim po "wtopie" z komunikacja między jego mamą a Tobą? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie są "ciche dni" :) obraził się, bo zapomniałam kupić cynamon i musiał sobie w piątek zejść do sklepu. a wczoraj musiał sobie zejść po tabletki p/bólowe bo nie było w domu, oczywiście wcześniej je sam wyżarł. czasami mam wrażenie, że to on jest w ciąży a nie ja. w ogóle ostatnio chodzę jakaś rozdrażniona, wszystko mnie wkurza. czuję, się dobrze. ostatnio w tą brzydką pogodę chodziłam ja zdechła:D :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam. mój lekarz rodzinny zamienił się na dyżur z bratem i przyjął mnie gbur, który stwierdził, że on nie oceni łożyska bo jak ( heelloł a usg to od czego ma) i jak mnie boli to mam wziąć apap.. i tyle.3 min wizyta trwała. poszłam na izbę przyjęć, tam miły lekarz zrobił mi od razu usg, na szczęscie to nie łożysko, wszystko ok i powiedział, że mogą mnie ciągnąć zrosty po cesarce, że teraz będę je bardziej czuć, zwłaszcza w godzinach aktywności dziecka. bardziej się przejął skurczami które miałam podczas tego bolu ale powiedziałam mu, że po nospie mi przeszły więc ok. Nina dalej nie ujawniła swojej buzi, za to od ostatniej wizyty ( 10dni temu) przybrała 300g! dzisiaj ważyła 1360g:) jestem uspokojona i to najważniejsze. dziękuję za trzymanie kciuków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex no tyle dobrze, że na izbie był jakiś normalny lekarz.. A tamtego idiotę to chyba bym zjechała normalnie. Mam nadzieję, że to tylko zrosty. Kurcze mam nadzieję, że na wtorkowej wizycie lekarz powie ile Wojtek przybrał choć on nie jest zwolennikiem usg. Może go namówię :P Aniu no to Ty masz widzę "rewelacje" codzienne z Mareckim. Mój na szczęście spokojny, ale on przechodzi ze mną ciążę. Jak np. mnie boli brzuch, Mariusz mówi że go też boli bo odczuwa to tak jak ja. Jest chyba za bardzo empatyczny :D Ja też sflaczała chodziłam ostatnio. Teraz może nadejdą cieplejsze i pogodniejsze dni.. Oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;)) chciałabym się do Was przyłączyć, mam termin na końcówkę lipca:) Można?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zulu :) Oczywiście że można :) Witamy w naszym gronie ;) To Twoja pierwsza ciąża? Jak przebiega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki u mnei kolejny dzien wiosny.... A razem z wiosna lenistwo heheeee..... Alex jak dobrze ,ze wszystko ok!!! Uwazja na siebie i opdoczywaj!!!..........Hej Zula zapraszamy serdecznie do naszego grona lipcowek!!!!..... Wczoraj piateczek szybko zlecial, wieczorkiem przyjechala do mnie kolezanka na filmik i siedzielismy do 1 w nocy. Nawpierniczalam sie chipsow i kuzwa nie za dobrze sie czulam w nocy.....ehhh .Staram sie od 18 juz jesc lekko a tu tak w siebie nawciskalam......Z rana wypilam cieple kakao i zoladek sie uspokoil.... I tak sobota sobie leci na spacerkach i lenistwie... Teraz leze wcinam winogronka i ogladam Kuchenne Rewolucje..... Mezulek kolo mnie i zajada sie chipsami i pije zimne Tyskie ehh ,tez bym sie napila z soczkiem heeeee...... Wszystkiego dobrego i milego wieczorka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zula, napisz coś o sobie:) oj monisia jaką ja mam ochotę na piwko mniam mniam, właśnie na takie z soczkiem:) ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie lecha free z sokiem, trochę pragnienie zaspokoiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to fanką piwa nie jestem, ale żubrówki z sokiem jabłkowym, albo wiśniówki z colą to bym się chętnie napiła:) mniami, mniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:)wczoraj dzionek zleciał moment,byłam z małą na moto-serce:)Zlot motorków,mała miała frajde:)po południu troszke pospałyśmy no i wieczorkiem byłyśmy znowu na spacerku,a nogi to masakra,bolały na maxa nio i zauważyłam że jak troszke pochodze to łapią mnie skurcze łydek w nocy,no ale to normalne.Wczoraj sąsiadki zadawały głupie pytania:Ty jestes w ciąży ja nic nie wiedziałam heheh:)Ciekawe ile jeszcze osób zaskocze???idzie wiosna pełną parą więc kurteczki pójdą do szafy:) Wiecie jaką mam ochote na grilla mniam musimy dzisiaj coś pomyśleć:) Aniu a co do wpisu powyżej to się nie przejmuj bo Ty najlepiej wiesz jak jest o i tyle:)zostawmy to bez komentarza,bo pewnie jeszcze nie raz to będzie się zdarzało... Buziaki przesyłam dla każdej z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orianka ale świetny brzuszek,a jaką Ty masz figurke:)Ja to zostawie moją bez komentarza hehe:)Wiecie co zróbmy głosowanie-ja stawiam na to ze Oriana będzie miała synka a Wy jak myślicie???:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ktos się wyżył.. zostawię to bez komentarza. ja obstawiam, że Orianka będzie miała Córcię:) ja wczoraj miałam zachcianki jak na poczatku ciązy hihihi ogórki kiszone zagryzałam ciastkami a wieczorem wypiłam mleko, w nocy myślałam, że mi dupcię rozerwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He alex to ja wczoraj zjadłam koreczki śledziowe:)(uwielbiam),i za chwile czekolade:)normalnie śmiechu warte te nasze zachcianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×