Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kauczukowa

czy można się nie zgodzić na nacięcie krocza?

Polecane posty

Gość betylii
krytykowałam tutaj autorkę topiku ale nie chodziło mi o to ze CC jest gorsze od porodu SN.. chciałam tylko uświadomić autorce ze CC tez boli, ze to nie jest tak różowo, operacja pod znieczuleniem to moze dla niektórych komfort ( u mnie załatwienie kosztuje 1000zł) ale wyglada na to ze autorka nie zdaje sobie sprawy ze później ból ją nie ominie i blizna po CC tez bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slask
jak pisałam wcześniej na ten temat co mniej będzie bolec powinnaś zasięgnąć porady lekarza. teraz piszesz ze już za późno bo rodzice wyjeżdżają bo ostatnia wizyta była itd. ale kochanie ciąża trwa 9 miesięcy nie 3 dni. miałaś mnóstwo czasu na to by dowiedzieć sie cokolwiek o porodach o nacinaniu krocza jak dojść do formy po porodzie, jak przygotować sie do porodu itd. a ty byłaś tak zajęta zbieraniem kasy na usuniecie rozstępów ze teraz wpadasz w szal bo cie olśniło ze na dniach możesz urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszę urodzić za tydzień ???
Dlaczego rodzice nie mogą przełożyć wyjazdu, jak ich córka rodzi lada moment i nie ma nikogo oprócz nich, kto mógłby z nią zostać, nie rozumiem takiego podejścia rodziców. Przecież nie wywołasz porodu na zawołanie.Zostawią Ciebie samą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowa
tak zostawią mnie samą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour110
nie rozumiem podejscia Twoich rodzicow. Ale ok w sumie nie jest to moja sprawa. Masz jakas babcie/kuzynke/przyjaciolke ktore moglyby byc z Toba przez ten czas?? Nie powinnas zostawac sama, nawet jakis czas po porodzie ktos powinien byc z Toba zeby poprostu Ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowa
no tak mam babcie i dziadka, jezdzacych na wozku i to im trzeba pomoc a nie oni mnie, poza tym oni mieszkaja w miescie a ja 45 km od miasta wiec troszke niebardzo. poza tym jest tez moj brat ktory mieszka tez bardzo daleko ode mnie, pracuje i wychowuje male dziecko wiec tez nie ma jak po porostu musze zostac sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę tu pluć jadem, ale moim zdaniem nie ma nic ważniejszego, niż 17-letnia córka, która może urodzić lada dzień. Nie rozumiem dlaczego rodzice zostawią cię samą. Czy to przed rozwiązaniem, czy już z dzieckiem. Nie przesadzałabym także z tym dobrodziejstwem porodu metodą cc. Naprawdę bedzie bolało tak czy siak. Pamietaj też, że każdy człowiek ma inny próg bólu. A dziecku niestety nie jest obojętne jak się urodzi. Już wyżej dziewczyny pisały, że w czasie porodu sn dziecku oczyszczaja się drogi oddechowe. A po cc trzeba to odessac ręcznie. Oczywiście każda opcja ma swoje plusy i minusy. A ty urodzić musisz i tak. Nie rób głupot w postaci brzuszków czy innych "cudownych" metod przyspieszenia porodu. Jeśli naprawdę musisz urodzic JUŻ to idx jeszcze raz do lekarza i cos razem ustalcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjj
pewnie teraz napadna na mnie matki polki, ale jak czytamm wypowiedzi autorki to... odniose sie do jednego z Twoich postow- jako ze niby jestes dobra matka bo nie oddasz dziecka ani tez go nie usunelas. Biorac pod uwage Twoje posty lepiej by chyba bylo gdybys dokonala na samym poczatku aborcji badz tez oddala malenstwo do Okna Zycia bo jest mnostwo rodzicow ktorzy beda to dziecko kochac. W Twoich wypowiedziach czuc jak bardzo nienawidzisz, masz dosc tego dziecka, tej ciazy, ze to najgorsze co Cie w zyciu spotkalo, no i jeszcze przez to okropne dziecko bedziesz miala 'rozpierdolona cipe!!!!'. Wierz mi, tak pustej laski zaden facet na zone nie zechce chyba ze chodzi Ci o pospolitych ruchaczy zeby byli z Twojej cipy zadowoleni. Ja mialam szereg komplikacji po nacieciu krocza, kilkaset zl wydane na leki masci itp, a teraz ponad 2 mies po porodzie blizna jest ledwo widoczna. Pozniej autrorka zalozy temat (jaki juz byl tu niedawno) o tym jak bardzo nienawidzi swojego dziecka i dopiero wtedy zleci sie stado mowiace ze lepiej bylo usunac albo oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowa
przynajmniej na cc sie nie zesram przy parciu ani nic. a jak mnie co zaczyna bolec to jest kaplica bo jesli to brzuch to od razu sa wymioty i musze brac kroplowki a jak glowa to mdleje i tez musze sie faszerowac lekami wiec obawiam sie ze nie wytrzymam nawet 5 minut przy naturalnym porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszę urodzić za tydzień ???
Młoda dziewczyna w ciąży, bez wsparcia rodziny. Nie dziwię się, że przerażona i ma dziwne pomysły w głowie. Najlepiej umów się z lekarzem, przedstaw sytuację, może wezmą Ciebie do szpitala już teraz, żebyś miała opiekę już do porodu. Bo naprawdę może być tak, że rodzice wyjadą, Ty jeszcze nie urodzisz i zostaniesz sama, a tu poród Ciebie weźmie. Chyba najlepiej iść do lekarza i poprosić o przyjęcie na oddział szpitalny, żebyś miała opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowa
do jjjjjjjjjjjjjjjjj jjjj: a tty bys nie miala dosc ciazy? nie wiem czy jestes juz mama czy nie ale jesli tak to chyba dobrze wiesz ze nie jest lekko z takim balonem pod nosem, jeszcze jak przytylas tyle kg i wygladasz jak stara cyganka... nie powiedzialam ze dziecka nienawidze, bo kocham, ale nie dam sie oszpecic wole miec blizne na brzuchu niz na c*pce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossip girl .....
a mieszkasz koło jakiegoś większego miasta? może zdecyduj się na prywatną klinikę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slask
to w takim razie ja ci gwarantuje ze po cc tez zwymiotujesz z bolu. bo nikt nie napisał ze cc jest bezbolesne. po porodzie gdy nie będziesz potrafiła oddać stolca lewatywy staną sie norma. naprawdę autorko doucz sie trochę. i DOROŚNIJ. najwyższy czas wydorośleć kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowa
musze urodzic za tydzien?? : nie zartuj, nie dam sie polozyc do szpitala na tak dlugo wystarczy jak bylam ostatnio i nie wytrzymalam po tygodniu i wyszlam bo lekarze byli straszni i przy badaniu zamiast lekarz i ktos tam bylo jeszcze 20 studentow i komentarze na temat mojego wygladu. do szpitala mam pojechac jak zaczne rodzic a wyjsc z niego wtedy jak urodze i dojde do siebie ktos tam mowil ze po jakis 5, 6 dniach max wypisuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowa
gossip girl w prywatnej klinice bede musiala zaplacic miliony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam ciętą pipkę
z innych wzgledow niż ciaża i blizny nie ma. a naciecie mialo ponad 4cm. przy porodzie ani nie pekłam ani mnienie cięli bo krocze codziennie ćwiczylam. ale fakt poożna tez zrobiła swoje. autorko, gdybys dziecko kochała to nie liczyłyby się dla ciebie rozstępy, blizny czy cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszę urodzić za tydzień ???
Dziewczyno , to lepiej zostać samemu , tak ? kilkadziesiąt km od szpitala, bez wsparcia kogokolwiek niż iść do szpitala ? Pomyśl, dziewczyno, co Ty piszesz. Dla Ciebie liczy się to, że Ci będzie źle w szpitalu, a nie to, by ktoś Ci pomógł przy porodzie w razie co ?Myśl,myśl, rozumiem, ze nie masz 18 lat, ale pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowa
no pewnie mam sie nie liczyc z tym ze pare miesiecy temu bylam normalna dziewczyna ladna zgrabna i wgl a teraz jestem 20 kg grubsza nie mieszcze sie w normalne ubrania mam rozstepy i pryszcze na buzi? zwariowalas? do konca zycia mam tak wygladac nie ma mowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossip girl .....
nie miliony ;) 3 tysiace złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie daje rady co za dziewcz
nie mogę pop prostu.. skąd biorą się takie dziewczyny? co one mają w głowie? najgorsze jest to jest tyle osób, które bez skutku starają sie o dziecko, i są dziewczynytego pokroju co autorka.. które zachodza w niechcianą ciaże..i mimo ze poród tuż tuż one mają w d... dziecko, liczy się JA JA i tylko JA i moje samopoczucie, moje rozstępy moje niedogodnosci... a jesli Twoich rodzicóe nie bedzie przez ten tydzien to w co bedziesz przewijac w tym czasie dziecko? jak swoja kase zbierasz na operacje brzucha.. jak rodziców nie bedzie to kto Ci zafunduje pieluch i inne kosmetyki i akcesoria dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno!!! Czy do ciebie dociera, że do cesarki trzeba mieć wskazania? Chodziłaś do lekarza co miesiąc i nie ruszałas tematu, a teraz na forum czego od nas oczekujesz? Masz jakąś obsesję na punkcie tej blizny "na ci..e". Przecież podpowiadamy ci co możesz jeszcze zrobić, a ty swoje. Jakbyś wcale tego nie czytała tylko myslała o tym kroczu. Chyba naprawdę jestes niedojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowa
no jak zostane sama to sobie wezwe karetke ale chyba lepiej urodzic wczesniej i jak ich nie ebdzie to juz sobie siedziec spokojnie z dzieckiem w domu i odpoczywac niz meczyc sie tyle czasu w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossip girl .....
och, kochanie, bardzo łatwo się zrzuca kg. ja przytyłam tyle samo, a 6mcy po cc zostały mi 3 kg do zrzucenia. A na pryszcze najlepszy jest acne - derm, po porodzie doprowadzisz siebie szybko do formy :) A zobaczysz ile szczęścia z taką dzidzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour110
to juz nie te czasy ze sie sra podczas porodu. Ja dostalam czopka i bylo po sprawie. Poza tym rozumiem, ze nie masz blizszej kolezanki/przyjaciolki?? I ojciec dziecka tez pewnie odpada?? Tak w sumie to troche mi Ciebie zal, bo nie masz nikogo na kim moglabys polegac:o a wogole Twoi rodzice sa zadowoleni z fakty, ze bedziesz matka?? Czy poprostu maja to w dupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam ciętą pipkę
tylko po co ci ta zgrabna sylwetka i ładna buzia skoro w glowie brak szarych komórek?? chceszmieć męża w przyszłosci, tylko czy jakikolwiek facet poleci na tak zadufaną w sobie kobietę, w dodatku z dzieckiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowa
do no nie daje rady.. : przeciez mowilam ze wszystko dla dziecka mam juz kupione a pieluch jest tyle ze starczy na miesiac spokojnie. proszkow do prania tez wiec jak obsra swoje ubranko to nie bede miala problemow w co ubrac dziecko bo sie upierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossip girl .....
dziewczyna z nadzieją, nie trzeba, ja jestem żywym przykładem tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour110
no jak zostane sama to sobie wezwe karetke ale chyba lepiej urodzic wczesniej i jak ich nie ebdzie to juz sobie siedziec spokojnie z dzieckiem w domu i odpoczywac niz meczyc sie tyle czasu w szpitalu z tym odpoczywaniem i spokojem to juz Ci mowie rozczarujesz sie sromotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjj
tak kauczukowa, od 2 mies jestem mama ,mialam nacinane krocze. mialam mnostwo komplikacji, nacieci wygladalo OHYDNIE a po 2 mies nie ma nawet wyraznej blizny, ledwo co widac a i tak ta resztka znika wiec wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×