Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Gość celinka88
A wiecie co... ja się cały czas zastanawiam, jak to właściwie jest, że niektóre kobitki mają krwawienia jak okres podczas ciąży. Ta moja małpa jest taka dziwna, że już mi różne myśli chodzą po głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie byc powinna w poniedzialek.. dzis piatek nadal nie ma. ale test negatywny.. wiec testow nie robie :] Poczekam do po weekendzie i wtedy do lekarza sie wybiore albo zrobie test.. abo według kalkulatora yednego wychodzi ze powinna byc 3-4 grudnia.. a nie ma dzis... zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara- staranka zaczynyamy od dzisiaj:) przedtrzymałam mojego M, żeby miał mocniejszą "całą armię zolnierzyków" hehe będzie strzelał jak z armaty:):) oby celnie:):) okres pod koniec miesiąca, także sporo czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinka- ja tez ten okres mialam jakis dziwny: Pierwszy dzien normalnie, a potem juz same brudy?? w sumie to te brudy miałam 3 dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
No ja też dziwnie, pierwszy dzień tak bardzo skąpo, że już myślałam, że tylko 1 dzień będzie, drugi normalne krwawienie, a dzisiaj 3 dnia już bardzo bardzo malutko, a zazwyczaj mam 3 dni mocno bardzo i potem 2 dni słabiej i 1 plamienie tylko. A poza tym jakoś w innym miejscu i inny sposób boli mnie brzuch... I jakoś mnie też w kręgosłupie coś kłuje. A Ty jak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
aaa nie doczytalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakos dziwnie brzuch boli?? Nie wiem co myslec?? Poczekam jeszcze co z tego wyniknie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno tu nie zaglądałam. Widzę, że nas się tu całkiem sporo zrobiło :) Ja już jestem po starankach, a teraz czekam na wynik, jeszcze pewnie jakiś tydzień... W tym miesiącu spróbowałam z testami owu i mam nadzieję, że coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
Gzela ja sobie tak myślę, że jak tylko mi się skończą te plamienia to zrobię test... Aż z czystej ciekawości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie też jednak przyszła @ ;/ no ale nic, nie poddajemy się i niedługo zaczynamy działać:) Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po nie kąd macie racje mój mąż chciał by ucelować chłopca ale mówi że jak będzie kolejna cura to też będzie szalenie szczęśliwy dzisiaj miałam nawet ubaw z niego bo mówi że jak już się zgodzę to po miłym wieczorze każe mi świecę robić bo ponoć męskie plemniki są słabsze tak że kupa śmiechu dzisiaj była faceci są zabawni chciała bym się zarazić od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wam polecam trochę przestać myśleć intensywnie o chęci bycia w ciąży zrelaksujcie się weżcie przyjemną kompiel jakąś komedie sobie puście i nawet się nie obejrzycie i wszystkie napiszecie że jesteście w ciąży bo czasami zbyt wielka chęć nas blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zdycham...mam straszne skurcze w dole brzucha ... ale to chyba normalne gdy dostaje się okresu po 4 miesiącach ............? Zła jestem na siebie, ze wcześniej do lekarza nie poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
no zle zrobilas, ale teraz bedziesz wiedziec na przyszlosc:) bierzesz jakies tabletki przeciwbolowe? Ktory to dzien masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara! i stokrotka198514---------->Byłam oczywiście u lekarza. Milion testów zrobiłam=negatywne. Dostałam luteinę na wywołanie, a po @ idę na USG. W marcu odstawiłam Cilest, a teraz tak się bujam z tymi moimi cyklami...co gorsza bezowulacyjnymi. Teraz wspomagam się Castagnusem i wiesiołkiem no i oczywiście kwasem foliowy :) Zobaczymy co lekarz powie po USG. Dziś trzeci dzień okresu, a ja chodzę skulona. Jak na razie biorę nurofen forte. W razie czego mam ketonal, ale to już by była " ostateczna ostateczność " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dawno nie pisalam ale śledziłam na bierząco co u Was, u mnie kiepsko z samopoczuciem do tego sie rozchorowalam i jestem na anty biotyku wiec ze staranek w tym miesiacu chyba nici... :( trzymam kciuki za te ktore sa jeszcze przy nadzieii ze @ ine przyjdzie i za te co rozpoczynaja starania na nowo, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś od 5 rano nie śpię...wstałam do synka i pomyślałam że dziś Barbary, a to jest moje wymarzone imię dla córeczki..temp. 37 , @brak..więc zrobiłam test....negatywny :( ale że się tak nakręciłam to się popłakałam.... :( już nie będę testować bo to bez sensu tylko się nakręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
Cześć Kasiu :) Ja też jestem z tych, co się nakręcają, ja nawet jak dostaję okres, to mi się wydaje, że w ciąży jestem, bo przecież są takie przypadki... Ja jestem z tych nieuleczalnie nakręconych ;) Nie przejmuj się, może w następnym miesiącu się uda... Hej dziewczyny, co tak cicho?? Żadna nie testuje, żadnych nowych fasolek na Święta?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja też jestem z tych co się strasznie nakręcają. Mąż już na mnie krzyczy że przesadzam że nie powinnam się tak martwić. A ja tylko robię te testy z nadzieją że zobaczę 2 kreski. Dziś w nocy śniło mi się że test pokazał 2 kreski ale niestety tylko sen. Spodziewany @ 19 grudzień więc jeszcze czas. Wszystkie moje koleżanki mają już dzieci albo są w ciąży a mi niestety coś nie wychodzi. Ale próbujemy do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczeta:) Dzisiaj Mikołajki, każda cos znalazła w bucie dla siebie??:):) Witam nowe koleżanki:) Razem zawsze raxniej i każdy może do nas dołączyc:) Ja tez należe do tej grupy strasznie nakręcająej sie:) No cóz tak to jest jak się chce mieć małego bobaska:) Miłego dzionka wszystkim życze...:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy pomiar - temperatura spadła, niedługo potem przyszła @ :( a dziś mamy 10 rocznicę odkąd jesteśmy razem... no nic trza wziąć się do roboty :) no i poprawiam Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............10.11.................27-28........ .............3. ................8.12 aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............22.10................26-30......... ..............2 ................22-30.11 Fabiankowa...........6.11..................24............ ..............2 ...............? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaG...............02.12................29-37......... ..............3...........? rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję sara!.....................02.11.............28-30 .......................3 ..........nie testuje Felicja^..................6.11..............29-33....... .............5. .................ok. 12.12 kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×