Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Gość sara!
kasia a ja _wole chyba musi ostro dzialac i czasu nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
kasia444, mam pytanie: czym objawiają sie cykle bezowulacyjne? Skąd wiadomo, że są bezowulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) długo mnie nie bylo ale juz wrociłam:)) u nas staranka ida pełną parą chociaz w tym miesiacy wrzucilam na luz i o dziwo nie jest to takie trudne:))))))))0))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cykle bezowulacyjne można poznać po: -brak rozciągliwego śluzu -temperatura cały cykl na podobnym poziomie...brak skoku - brak kłucia w jajniku co mam przy owulacji - i ogólnie przy owulacji jestem taka lekko napompowana a tak nic Monia powodzenia!!! kolejny test owulacyjny -negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G - witaj :) Dziewczyny u nas teraz spokojnie, dwa dni mielismy przerwy (jeden dzien zmeczenie, z drugi impreza -wczoraj- w pracy) - ale dzis znowu probujemy, choc jak juz pisalam owulacja byla w miniony weekend - ten test owulacyjny sie do mnie usmiechnal :) mam nadzieje, ze one sie nie mysla - potwierdzicie mi? bo kurcze ciagle o tym mysle, zrobilam sobie test tak o.. bo lezaly na polce pod reka.. i bylam bardzo zdzwiona , ze pokazalo na owulacje.. nastepnego dnia juz nie bylo usmiechu, wtedy tez sie kochalismy i dzien pozniej tez :) ehh..znowu sie napalilam na ta ciaze.. okres ma byc planowo na poczatku stycznia (3ciego). ciagle sie zastanawiam czy czekac z testowaniem..czy testowac na swieta.. ciagle mi sie zdanie zmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia444 - Kasiu ja nigdy nie mierzylam temeratury :( mam tylko taki termomentr normalny elektroniczny. z ta temperatura to u mnie jest tak, ze nawet jak jestem chora to mam niska 35.7-36.4 chyba maks.. ale z ciekawosci zmierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura 36.3 (mierzona pod pacha) - niestety nic mi to nie mowi :( mam dalej mierzyc codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki to nie bardzo ci pomogę bo musiałabyś znać temperature przed owulacja.. owulacja byla gdy byl skok temperatury min o 0,2 stopnia ... test owulacyjny pokazuje że stęzenie hormonu LH jest najwyższe czyli jajeczko jest uwalniane..a wzrost temperatury świadczy o tym ze pękł pęcherzyk i jajeczko gotowe jest na zapłodnienie... także może być też tak że test owulacyjny będzie pozytywny ale owulacji nie ma bo nie pekł pęcherzyk..ale żeby to sprawdzić trzeba znać temperaturę przed i po..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. A u mnie spore zmiany. Otóż za namową sióstr zrobiłam sobie badanie prolaktyny i okazało sie, że o ile wynik podstawowy mam idealny, o tyle po obciążeniu wzrasta mi 14-krotnie, a powinnam maks. 5 razy. Dlatego poszłam do lekarza, przepisał mi 1/4 tabletki dostinexu na tydzień na zbicie i przy okazji zrobił mi usg. Powiedział, że jajniki wyglądają na owulacyjne i że mam już pęcherzyk ok 1cm, więc powinna być owulacja. Umówiłam się z nim jeszcze na za tydzień, żeby zobaczył, czy pęcherzyk rośnie i pęka. Powiedział, że nie widzi nie co mogłoby przeszkadzać w zajściu w ciążę (no może poza tą prolaktyną, ale po tych tabletkach podobno b. szybko spada). Z jednej strony wydałam pieniądze, ale z drugiej bardzo mnie ta wizyta uspokoiła i juz tak nie wariuję, więc jeśli któraś z Was ma jakieś wątpliwości, co do stanu swojego zdrowia i ciąży, polecam wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie kolejny cykl starań na marne. To już 3. Przyszła @ i to punktualnie co do dnia. A nawet można powiedzieć że co do godziny. Zawsze co 28 dni i to rano. Aż nie możliwe. Ale nie ma co się załamywać przed nami kolejny cykl starań. PoZDRAWIAM I powodzenie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
klara bardzo dobre myslnie, grunt zeby sie nie poddawac a u mnie ?? :( dostalam plamien leze w lozku juz ktorys dzien z kolei, mam tabletki na podtrzymanie a mimo to przy najmniejszym wysilku, znowu plamie :( mam nadzieje ze to sie nie rozkreci, az sie dzis poplakalm z tego wszystkiego pozdrawiam was wszystkie i zycze powodzenia przy straniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara!--------- odpoczywaj jak najwięcej, nie forsuj się, nie zamartwiaj (wiem wiem łatwo powiedzieć) trzymam cały czas za Ciebie kciuki. Będzie dobrze, musi być dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encepence3tte
a tak przy okazji...macie może 5 sekund wolnego i chcecie to wykorzystać na spełnienie dobrego uczynku? zagłosujcie, bardzo Was proszę. http://pokazywarka.pl/99no85/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Sara ---> oszczędzaj siły i bądź dobrej myśli, a wszystko będzie dobrze! Plamienia to nie koniec świata, wiele dziewczyn tak ma i potem przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorenka... kochana no wlasnie tez nie kumam ale niestety dostałam @. ale yestem po owu. wlasnie i wykorzystalismy dzien owu i mam nadzieye ze pomyslnie ;D Pozdrawiam i owocnych staran ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara1984 - i to sie nazywa dobre podejscie :) kochana 3mam mocno kciuki za kolejny cykl staran. sara! - odpoczywaj i nie martw sie na zapas, ja czytalam, ze plamienia w ciazy zdarzaja sie dosc czesto - niejmniej jednak trzeba byc ostroznym, ja 3mam kciuki :) zapamietam_cie - ja wiem cos o tym... U mnie test owulacyjny wyszedl pozytywnie w poprzednia sobote, piatek, sobote (ta co test wyszedl pozytywny) , w niedziele, poniedzialek i wtorek z mezem sie kochalismy.. w srode mialam impreze w pracy swiateczna, wiec nic nie dzialalismy..no i dalej moj Maz sie przeziebil..wiec tez nici.. moze dzis sie uda, bo widze, ze lepiej sie czuje ;) i jutro zamierza juz isc do pracy ;) Mnie strasznie bola piersi, sa takie obolale, jakby posiniaczone byly tak bola..wrazliwe strasznie.. Czy to mozliwe, zeby okres mi sie przestawil i za kilka dni przyszedl? Zaczelam brac od poprzedniego miesiaca witaminy z kwasem foliowym - czy to moze miec wplyw na dlugosc mohego cyklu? ogolnie mam 44 dniowe, a teraz dopiero jutro miesiac minie.. wiec jeszcze 2 tygodnie mi zostaly do 3 stycznia.. Juz nie wiem co robic, boje sie testowac - mam testy elektroniczne, ktore ponoc nawet tygodniowa ciaze wykrywaja.. ale boje sie rozczarowania.. Poza tym jajniki mnie czasem zakluja jak na okres.. :( ehh.. pozdrwionka Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
Hej Dziewczynki:-D U mnie 10 DC. Od wczoraj już "działamy". Dziewczyny, jakich tesów owulacyjnych używacie? Bo ja mam takie kupione na Allegro i jeszcze ani razu nie pokazały mi dwóch kreseczek, a używam ich już od dwóch cykli. Przypuszczam więc ze to jakas tandeta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G... - ja uzywam ClearBlue Digital :) pokazaly mi owulacje, choc myslalam, ze bede miala pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się załamałam. Dowiedziałam sie że moja koleżanka z którą jesteś my tyle samo po ślubie jest w ciąży. W ogóle nie planowała dziecka uważała że jeszcze nie czuje sie w roli matki. A ja staram sie już 3 m-c i nic. Co to za sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi21
czesc dziewczyny przyjmiecie przyblede :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nie dawno dowiedzialam ze kolezanka ktora wychodzila za maz 3 tyg wczesniej ode mnie jest w ciazy chyba 5 msc a my sie 5 msc staramy ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi21 - witaj :) Co tam u Was dziewczyny? U mnie chyba zle wiesci, brzuch mnie podolewa jak przed okresem, wypryszczylo mnie na buzi (3 pryszczochy wstretne mam- na boku, i w sumie nie widac, ale sa ) - piersi mnie bola juz 3ci dzien :( chyba przyjdzie @ :( tylko czemu tak wczesnie? ciagle zastanawiam czy kwas foliowy z witaminami (mam w jednym) moze byc tego przyczyna ... a tak chcialam na Swieta zostac Mama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi21 :)
Kiki :) To moze byc dobry znak brzuch piersi kto wie moze wczesne objawy ciazy - tego Ci zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×