Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Gość agi21 :)
klara 1984 -To boli jak ludzie dostaja szczescie jakim jest nowe zycie i nie umieja sie z niego cieszyc albo go nie szanuja . Tyle par sie stara oddalo by tak wiele za dzieciatko a inni zlewka. Opowiem Ci mocna historie- moja znajoma na pierwszej lozkowej randce z facetem zaszla w ciaze dziecko usuneli (mieszkam w uk - i to legalne do 24 tyg..chyba) ale po miesiacu zwiazku stwierdzili ze chca dzieciaka wiec zaczeli sie starac i NATYCHMIAST zaszla w ciaze! dzis na swiecie jest juz sliczny chlopczyk i oby byl zawsze zdrowy ale powiedzccie mi GDZIE TU JEST SPRAWIEDLIWOSC? ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi21 :) - dzieki, moze to i dobry znak .. ale boje sie zeby nie zapeszyc.. brzuch mnie boli ciagle.. a okresu brak.. choc w sumie jeszcze nie moj termin na @ - dopiero 3ci stycznia..no chyba, ze sie cos poprzestawialo.. zapamietam_cie :) dzieki.. juz zaczynam sobie robic nadzieje.. no ale w wigilie sie testuje.. zobaczymy..boje sie..bo to jeszcze nie czas..ale bedzie prawie 2 tyg po owulacji..a ten test ponoc moze wykryc ciaze tydzien po ;) ps. tez jestem z Uk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;) my zaczynamy starać się za miesiąc... ;) nie wiem jak to będzie bo rok temu próbowaliśmy ale niestety nie udało się... :( pewnie starania trwały by do dzisiaj,ale plany się zminiły i musieliśmy odłożyć to na nadchodzący rok. Mam nadzieje, że za którymś razem się uda ;) i tego samego życzę również Wam ;* oby jak najszybciej!! będę zaglądać na forum jeśli mogę ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki-----> tak czytam i nie za bardzo rozumiem, termin @ masz 3 stycznia i chcesz testować 24 grudnia???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka - witaj :) 3mam kciuki zeby Wam sie udalo :)) Ignacja - tak, okres mialam ostatnio 20 listopada, owu byla prawie 2 tygodnie temu - wiec moze test wykryje ciaze? (o ile takowa w ogole jest:P). Czytalam opinie na necie, ze dziewczyny uzywaly tych testow co ja ClearBlue - ouwlacyjnych - jak byla buzka usmiechnieta to staraly sie o dziecko. Po tygodniu - dwoch robily test tez digital ClearBlue tylko ciazowy. I wychodzil im pozytywnie. Dlatego chce sprobowac. Moze wyjdzie a moze nie. Wtedy nastepny zrobie po 3 stycznia (mam cykle 44 dniowe) albo po prostu przyjdzie @. Dziewczyny mi w tym watku pisaly, ze moge sprobowac przetestowac sie na swieta - wiec tak zrobie. Choc przyznam, ze boje sie rozczarowania. hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki- poki @ brak jest nadzieja... ja jak byłam w ciązy to pierwsze testy były negatywne... a miały wykrywać ciąże po 10 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
kiki ja bym poczekala z tym testem,szkoda sie smucic w swieta, wg mnie test ci nic nie pokaze chociaz z calego srca ci zycze zeby w koncu to bylo to !! ja sie czuje juz lepiej ale sluchajcie w pracy mnie juz nie chca :( wysylaja mnie na zwolnienie lekarskie jakby moim lekarzem byli, jak sie pracodawsca dowiedzial ze w ciazy i juz na poczaku takie problemy to od razu bez gadania mi powiedzial ze juz do pracy nie wroce i mam siedziec i odpoczywac.... w szoku jestem, bo ja chce pracowac !! Maz moj chodzi szczesliwy ze tak sie stalo a ja nie moge sie przyzwyczic z mysla ze mam tyle siedziec w domu mimo iz wszystko dobrze bedzie... ze lekarz jeszcze sie nie wypowiedzial i nie przedluzyl mi zwolnienia a ktos za mnie zdecydowal co i jak, fakt ze mam prace 12 godz przed kompem, no ale tego sie nie spodziewalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara---> ale nie chcą Cię wsensie, że po porodzie teżjuz nie będziesz miała wracać do pracy???!!! Jesli tak, to nie daj się... bez zwolnienia lekarskiego nie mogą cię niedopuścić do wykonywania pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
po porodzie ok nie ma problemu z powrotem, tylko teraz bo jestem na tym zwolnieniu z powodu plamien, teraz nie mam mozliwosci powrotu, bo wg nich przy ciazy zagrozaonej nie wazne cz zagrozenie minie nie moge pracowac 12 godz przed kompem, wg mnie sie boja ze jak by byla kontrola to leza, a ja glupia nieswiadomie do zwolnienia lekarskiego dolaczylam zaswiadczenie ze jestem w ciazy i stad ten problem a i niby ze moj kiero taki opiekunczy jest ze sie boi o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
teraz mne nie zwolnia tego jestem pewna tylko wiesz wkurza mnie to ze ktos za mnie decyduje czy moge pracowac czy nie, relacje u mnie w pracy sa bardzo dobre no ale takiej pseudo nadopiekunczosci sie nie spodziewalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara ---> no ale jak zwolnienie Ci się skończy i lekarz Ci nie przedłuży, to musisz iść do pracy... czy się mylę? Chyba nikt z pracy nie będzie Ci załatwiał jakiegoś lewego zwolnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! moje cykle sa 28-30 dniowe, uzywam testów owulacyjnych i obecnym cyklu kochałam sie z mezem w dniach gdy na tescie były dwie kreski, choc jedna słabiutka, jestem po 1 poronieniu. do @pozostało mi jakies 8 dni a ja od kilku dni mam bolesne obrzmiale piersi i wydaje mi sie ze pojawily sie fioletowe zylki wokoł sutków ( choc moge byc poprostu przewrazliwiona ), wczoraj pojawil sie dziwny biały sluz i ból piersi po bokach , rano jak sie budze to moje sutki wygladaja jakby byly popuchniete! czy jest szansa ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pracy jest tak ze zaraz po macierzyńskim zwalniaja... nie potrzebuja takich osob... :/ a ze zwolnieniami to jest tak ze praktycznie od pierwszego miesiaca ida na zwolnienie, ale nie dziwie się bo stycznosc z chemikaliami, roznymi duszacymi zapachami, praca stojąca, dźwiganie ciężkich kartonow i poza tym praca 3-zmianowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
niby tak, ale wychodzi na to ze musze posciemniac zeby mi przedluzyli... w glowie mi sie to nie miesci ale bede musiala tak zrobic bo inaczej zwolnia kogos z pracy a ja raczej bym tego nie chciala bo co inni sa winni, po drugie chyba dopiero od 3 miesiaca kobiety sa chronione a mi jeszcze troche brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
to juz od strony prawniej wiem wszystko, zwolnic mnie nie moze, nawet jesli nie dostane zwolnienia lekarskiego to i tak jestem chroniona i to juz pracodawca sie bedzi martwil i albo mnie zwolni z obowiazku wykonywania pracy albo ja dostosuje do mnie, ale pewnie wezme to zwolnienie zeby nie bylo problemu, czasami trzeba myslec tez o innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba że tak, a długo tam pracujesz? A u mnie... byłam dzisiaj u gina na monitoringu i mam pęcherzyk 20 mm, więc powiedział, że owulacja powinna być w ciągu 2 dni (powiedział, że dokładnie się nie da określić kiedy pęcherzyk pęknie, ale jego zdanie pewnie jakoś z czwartku na piątek :) Poza tym usłyszałam, że wszystko jest w jak najlepszym porządku i czeka tylko na info, że @ nie przyszła :) Jakby się udało, to zapłodnienie byłoby w wigilię :) A zmieniając temat, macie już prezenty dla swoich mężów/partnerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
ponad 3 lata, jak troche poczytalam to po czesci rozumiem dlaczego moj kiero ma takie podejscie, ale mogl normalnie o tym pogadac a nie zebym ja sie przypadkiem dowiadywala to ladny pecherzyk masz:) teraz pozostaja juz tylko starania, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka - o jakiej firmy testy owulacyjne Ci chodzi? Ja w ostatnio robilam digital clearblue test i pokazal mi ladnie owulke :) czy sie udalo zajsc w ciaze sie okaze niedlugo.. Dziewczyny - troszke mnie zniechecilyscie do tego testowania.. i tak rozmyslam czy testowac czy nie.. mam dwa testy w sumie, moge jutro zrobic jeden a w styczniu drugi.. hmm..zobacze jeszcze. A! Jutro jedziemy do znajomych na Swieta. Wiec chcialabym juz Wam dzis zlozyc zyczenia: Zdrowych, wesolych, spokojnych Swiat Bozego Narodzenia :) oraz Szczesliwego Nowego Roku :)) zeby w tym nowym roku pojawily Wam sie dwie kreseczki na tescie :))) Pozdrawiam cieplo :)) ps. nie wiem kiedy sie odezwe, bo od znajomych lecimy do Polski - wiec pewnie czasu bedzie malo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara....---wybacz ze Ci brzydko napisze ale skoro masz zagrozoną ciaze to siedz na czterech literach!!!! Żeby nie spotkało Cie to co mnie!!! Nie mysl w tym momencie o sobie tylko o dziecku!! a co do pracodawcy....kobieta jest chroniona od MOMENTU W KTORYM POINFORMOWAŁAS PRACODAWCE ZE JESTES W CIAZY. Sara dobrze Ci radze, ja w poprzeniej NIEDONOSZONEJ ciazy czulam sie fantastycznie i chcialam pracowac, pływałam i nie chcialam zmienic trybu zycia, jednak gdy zaczelam plamic bylo juz za pozno....musialam siedziec w domu i brac duphaston na podtzrymanie ciazy, jednak sie nie udalo. uwierz mi gdybym nie siedziala w domu to nie wybaczylabym sobie ze to przeze mnie sie stało. Przemysl wszystko co Ci napisalam. Wszystkim kochanym forumowiczkom zycze duzo milości i obysmy w przyszła Wigilię spędziły w większym upragnionym gronie!!!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U nas starania pełną parą, bo dzisiaj mam owulację, trochę to zabawne, że gdyby się udało, to dziecko byłoby poczęte w Boże Narodzenie :) No a teraz życzenia: Kochane moje, wszystkiego naaaajlepszego, spełnienia wszelkich marzeń i oczywiście upragnionych 2 kresek na testach wszystkim Wam jak i sobie życzę! about:home

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U nas starania pełną parą, bo dzisiaj mam owulację, trochę to zabawne, że gdyby się udało, to dziecko byłoby poczęte w Boże Narodzenie :) No a teraz życzenia: Kochane moje, wszystkiego naaaajlepszego, spełnienia wszelkich marzeń i oczywiście upragnionych 2 kresek na testach wszystkim Wam jak i sobie życzę! about:home

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
Witam Was Dziewczyny :-D Akurat w Wigilię miałam owulację (Tak przypuszczam bo od czwartku rano do piątku wieczorem bolał mnie prawy jajnik). A od 21.12 zaobserwowałam płodny śluz-był przezroczysty i rozciagliwy. Oczywiście działaliśmy w zamierzonym kierunku :-D Przed chwilą zrobiłam sobie test owulacyjny i pokazał mi dwie kreseczki, więc dziś jeszcze też trzeba wykorzystać wieczorek :-D Trzymajcie kciuki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G.. więc zycze powodzenia;) ja ostatnio dziwnie sie czuje brzuch pobolewa jak na @ jestem ciągle senna i zmeczona piersi bolą okropnie a brodawki wyglądaja jakby były opuchniete jesli @ sie nie pojawi testuje 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
zapamietam_cie, nie dziękuje a Tobie również życze powodzenia! Trzymam kciuki!!! Miejmy nadzieję, że tym razem będzie tak, jakbyśmy tego z całego serduszka chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×