Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

skrzatunio - witaj :) tez slyszlam, ze po tabletkach w ciczesto szybko sie zachodzi :) powodzonka !! MOniaG - powodzonka jutro u lekarza :) zacieszka - a ciezka masz prace? stojaca? moja kolezanka ma swoj zaklad fryzjerski, i przez obie ciaze pracowala normalnie az do porodu - pod koniec juz na stolku jezdzila po salonie ;) ale dala rade ;) Lorealka - 3mam mocno kciuki, zeby nie przyszla @ :) Ja dzis jestem po 11 godzinach w pracy, z 1 godzinna przerwa ..i padam ze zmeczenia .. nie ma to jak pracowac od 8 do 7 wieczorem.. Jutro mam nadzieje, ze skoncze przynajmiej o 6..ogolnie powinnam konczyc 5 ale to chyba sie jeszcze nie zdazylo od 6 miesiecy.. pocieszam sie tym, ze niedlugo weekend..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i maly update tabelki/ listy ;) badz jak kto woli.. Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............08.01.................27-28........ .............5. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............23.12................28-30......... ..............4 ................23.01 szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................25.12.............37-44.......... ..............3................ tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Bettina81...............11.01..............28-30......... ......12............. Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ .. Fabiankowa.................3............................. .. G..................................3..................... ................ MOnikaG......................3........... zacieszka.....................1.......................... .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOniaG -> tak właśnie zrobie, wrzucam na luz. Nie licze nawet kiedy mam dni płodne. Za bardzo się przejmuję wszystkim. Jak Bóg da, to będę w ciąży, a jeśli nie... to najwyraźniej jeszcze nie mój czas :) Dziękuję za dobrą radę :) Na tym forum jest dużo wsparcia i ciepła, oraz zrozumienia. To jest to, czego potrzebujemy :) Jesteście wspaniałe!!! Życzę Wam samych dobrych wieści u gina!!! Trzymam kciuki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki, wlasnie wrociłam z badania i lekarz stwierdzil ze "chyba cos sie tam zagniezdza" ale a bardzo nie widac.....kazała zrobic mi bete i wynik wyszedł 1112,63 tj. ok 4-5 tydzien chyba....strasnie sie boje dlaczego malo co widac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOniaG ot gratuluję :) Skoro beta wyszła że ciąża, to chyba można już świętować? :) Może mało co widać właśnie dlatego, że to dopiero początek :) Nie znam się na tym, ale myślę, że wszystko będzie dobrze i po wakacjach zostaniesz mamusią :) :) Wogóle dziś jestem nastawiona optymistycznie :) -> Moja bliska koleżanka urodziła córeczkę :) Śliczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............08.01.................27-28........ .............5. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............23.12................28-30......... ..............4 ................23.01 szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................25.12.............37-44.......... ..............3................ tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Bettina81...............11.01..............28-30......... ......12............. Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ ..5 września................ Fabiankowa.................3............................. .. G..................................3..................... ................ MOnikaG......................3........... zacieszka.....................1.......................... ............. uaktualniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wieczór ;D u nas w domu chorobowo... Fabian podłapał gdzies Szkarlatyne... ;/ a mnie dopadło przeziębienie . Yutra do gina... Od ostateniey @ 7 tyg. mam nadzieye że powie mi coś sensownego.. Dziś moi mężczyzni mayą imieniny.. niestety Mąż swietuye osobo bo na obozie yest.. no cóż. :) Ah... mamusiki nie ma się co zamartwiać... WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki przez bite 8h praca stojaca.. kartony i skrzynki ciezke ze czasami we dwie ledwo co podnosimy... do tego hałas i okropne zapachy... :( no i praca 3-zmianowa... babkom z pracy nic nie mowilam o ciazy bo nie chce zeby mnie obgadywaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............08.01.................27-28........ .............5. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............23.12................28-30......... ..............4 ................23.01 szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................25.12.............37-44.......... ..............3................ tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Bettina81...............11.01..............28-30......... ......12............. Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ ..5 września................ Fabiankowa.................3............................. .. G..................................3..................... ................ MOnikaG......................3........... zacieszka.....................1.......................... 27 wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio----Witaj :) - życzę Ci, aby jak najszybciej Ci się udało zajść w ciążę. Też myślałam, że po ostawieniu (marzec 2010) raz dwa będę w ciąży. W moim przypadku stało się zupełnie na odwrót :( Cykle dłłłłłłuuuuuugie i nieregularne...nawet 119 dni. Wiadomo, każda z nas jest inna więc nie chcę Cię straszyć ani prorokować po prostu wiem z własnego doświadczenia, że może być rożnie. Rozczarowanie jest okrutne, ale nie można się poddawać :) A jeśli chodzi o przerwę po odstawieniu to już kilku lekarzy powiedziało mi, ze można się starać od razu, choć faktycznie prawdopodobieństwo ciąży mnogiej wzrasta :)Ale to chyba akurat na plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
MOniaG, ja u lekarza byłam 19.01. i jest to według moich obliczeń już 6 tydzień bo ostatni @ mialam 11.12. a lekarka po zbadaniu powiedziała mi, że musze przyjść za 2 tygodnie bo jeszcze nic nie moze stwierdzić. Podobno dopiero ok 7-8 tygodnia zmienia się macica i po badaniu ginekologicznym dopiero wtedy można stwierdzić ciąże. Więc nie martw się że u ciebie "tak mało widać", to raczej normalne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzień dobiega końca a u mnie narazie cisza:) Testy czekają... ale nawet nie wiecie jak się boje ich użyć i się rozczarować... Jutro też jeszcze mogę dostać.. no a też może się opóźnić, bo chorowałam przecież :( Poczekam jutro i jak nie to zrobię test ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorealka - trzymam kciuki, jak tylko zrobisz test napisz co wyszło!!! Oby pozytywnie :) Życzę Ci tego i innym forumowiczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam jeszcze dziś... jak będzie cisza to jutro zrobię test.. Dziwne, bo jak zawsze sporo przed @ robiłam testy, bo byłam ciekawa to teraz boję się zrobić za szybko aby się nie rozczarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorealka -> może Twój organizm czuje, że jednak może zaskoczyło :) Życzę Ci tego z całego serca. Ja póki co muszę czekać do 7 lutego, dla mnie będzie to znów cała wieczność... Ale pewnie i tak @ przylezie jak co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oglądałam program w tv o leczeniu niepłodności. Wypowiadał się lekarz który mówił że dopiero po 12-13 cyklach starań o dziecko można podejrzewać że coś jest nie tak a wcześniej to nie ma co sie przejmować. I za nim lekarz wyśle kobietę na badania specjalistyczne to w pierwszej kolejności powinien wysłać faceta na badanie nasienia. Fajny program taki podtrzymujący na duchu. ale występowały w nim tez kobiety które starały sie o dziecko od 6 do 9 lat. strasznie smutne to było. także głowa do góry dziewczyny. na pewno w końcu nam się uda. u mnie 5 cykl starań. jestem dobrej myśli. trzeba myśleć pozytywnie ze będzie się w ciąży a nie ze znowu się nie uda. powodzenia dziewczyny trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście sie dopisuje Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............08.01.................27-28........ .............5. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............23.12................28-30......... ..............4 ................23.01 szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................25.12.............37-44.......... ..............3................ tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Bettina81...............11.01..............28-30......... ......12............. klara1984...............14.01.................28..................5............. Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ ..5 września................ Fabiankowa.................3............................. .. G..................................3..................... ................ MOnikaG......................3........... zacieszka.....................1.......................... 27 wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka - dbaj o siebie !! Twoja praca do lekkich na pewno nie nalezy .. klara1984 - piszesz o tym programie, to samo mi moj ginekolog powiedzial, ze najpier sie powinno zbadac meskie nasienie - jezeli para nie moze zajsc w ciaze.. Lorealka - 3mam mocno kciuki!!! ja mam nadzieje, ze moze tym razem nam sie udalo.. 3ci cykl staran - widze, ze najwiecej z Was w tym czasie zaszlo Dziewczyny :) ehh..znowu sie nakrecam.. milego piatku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się dopiszę :) Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............08.01.................27-28........ .............5. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............23.12................28-30......... ..............4 ................23.01 szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................25.12.............37-44.......... ..............3................ tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Bettina81...............11.01..............28-30......... ......12............. klara1984...............14.01.................28......... .........5............. skrzatunio.............01.01.................28................1 Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ ..5 września................ Fabiankowa.................3............................. .. G..................................3..................... ................ MOnikaG......................3........... zacieszka.....................1.......................... 27 wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Nas już dużo :) Oby nie długo ta druga część tabelki była tak zapełniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorealka - oby :) jak najszybciej. Im blizej konca cykly - tym bardziej zaczynam sobie wkrecac, ze jestem w ciazy.. nie wiem czy Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam każdy cykl, aż ten ostatni mówie sobie cały czas że na pewno dostane @ i sie nie uda , ale to dlatego żeby było na przekór... no i narazie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dziewczyny, ja też tak miałam co miesiąc. Jak sie zbliżał koniec cyklu wyszukiwałam u siebie objawów ciąży, nieraz nawet czułam ze jest mi niedobrze i że odrzuca mnie od kawy! I nawet miałam zawroty głowy. Po prostu za dużo sie naczytałam i za kazdym razem wyszukiwałam opisywanych objawów tez u siebie. Ale ostatnio już tak nie robie. Nie myśle o tym czy dostane czy nie, bo za kazdym razem @ i tak przychodzila. Nawet testy mam przygotowane, ale przestalam je robic od 2 miesięcy. Postanowilam, ze zostawie je na ten szczególny dzień. Wierze, ze kiedyś się uda skoro jestesmy zdrowe! Powodzonka życze i owocnego weekendu dla starających się!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorealka daj znać z samego rana jak tam testowanie!!!!! Trzymam kciuki kochana!!!!! A ja sie troszke niepokoje bo mam małe boleści jajnikow i juz sobie wkrecam ciąze pozamaciczną....niekiedy wyobraznia jest straszna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się dopiszę Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............08.01.................27-28........ .............5. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............23.12................28-30......... ..............4 ................23.01 szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................25.12.............37-44.......... ..............3................ tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Bettina81...............11.01..............28-30......... ......12............. klara1984...............14.01.................28......... .........5............. skrzatunio.............01.01.................28.......... ......1 Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ ..5 września................ Fabiankowa.................3............................. ..9.wrzesien G..................................3..................... ................ MOnikaG......................3........... zacieszka.....................1.......................... 27 wrzesien Bylam dziś u gina :D 7 tydz. Serduszko stuka :D badania mocz, krew i inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×