Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

klara :) moja historia: tak jak i Wy wszystkie zapragnełam mieć maluszka :) starania zaczęłam w kwietniu...udało sie w 1 cyklu..radość przeogromna. Niestety w 10 tygodniu ciąży przeszłam łyżeczkowanie - ciąża obumarła :( Dostałam zielone światło od ginekologa po 4 miesiączce od łyżeczkowania. Teraz jest mój 3 cykl starań :) 16 stycznia planuję testować, ale nie nastawiam się że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie84 to będziemy razem testowac ;) ... mnie tez boli w dole brzucha ale to raczej jest nakrecanie... zobaczcie... takie małolaty to raz dwa zajda w ciaze... a te które chca to sie musza nie wiadomo jak starac i dlugo czekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka zawsze raźniej razem testować :) na upartego to można wszystkie oznaki ciaży u siebie znaleźć :) wierzę że wszystkim nam się uda i trzymam za to mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak bywa. Te które nie chcą to mają a te którym zależy nie wychodzi. Moja koleżanka ciągle mi powtarza że jestem głupia i sie nakręcam że to trzeba czasu. A ona sama wpadła, i czy chciała czy nie chciała to miała dzidziusia. Nie wie co to staranie się co miesiąc i czekanie czy przyjedzie @ czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara tak to jest że jak się za bardzo chce to się nie udaje..niby powinno się o tym nie myśleć. No ale jak tu nie myśleć skoro tak bardzo się chce. Błędne koło. Wiesz co do objawów ciąży to poprzednim razem od owulacji miałam kłucia jajników a piersi stały się pełne. Test mi wyszedł już 5 dni przed okresem. Trzymam kciuki za 2 kreski u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo Katie Będę teraz czekać z testem aż do dnia przyjścia @ Kazałam mężowi schować wszystkie testy żeby mnie nie kusiło robić codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka -> czemu nie ma cie w tabelce? BTW, co wy na to żeby dodać do tabelki kolumnę z wiekiem? Dla mnie to jest ciekawe ile która z nas ma lat - może dlatego, że sama się czuje niemłodo jak na pierwszego bobasa ;) Nawet gin mi powiedział coś w ten deseń, że powinnam się zabierać do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki!!!!!!! Witam nowe forumowiczki:)))) nie wytrzymałam i zrobilam drugi test, niestety jedna krecha,i @ jeszcze nie ma a tempka sie utrzymuje. humory mam takie ze sama ze soba nie wytrzyuje ciagle chodze zla jak osa. Pobolewa mnie podbrzusze i kluja jajniki. dzis jest 40 dzien cyklu. Czy to mozliwe ze w tymcyklu miałam OWU w 32 -34 dniu cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, najlepiej zrób sobie bete, z tego co czytałam testy sikane są omylne.. szczególnie że zrobiłaś go po południu a nie rano. Dotąd miałaś regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatonka testy robiłam rano.....a na bete pojde w tym tygodniu jesli @nie przyjdzie. Cykle miałam regularne do maja zeszlego roku, potem zaszlam w upragnioną ciaze ale niestety obumarła i mialam łyzeczkowanie. Staram sie od pozdziernika, ale cykle od sierpnia nie są regularne, miedzy 29-38 dni. Poprzedni cykl trwał 37 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, przykro mi bardzo z powodu Twojej poprzedniej ciąży! :( Z tego co wiem jeśli cykle są długie, to owu jest ok. 14 dni przed okresem więc 32 dc jest raczej mało prawdopodobny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba że Twój cykl trwałby ok. 50 dni, mnie się to raz zdarzyło ale to było zaraz po odstawieniu tabsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............08.01.................27-28........ .............5. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............23.12................28-30......... ..............4 ................23.01 szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaG...............02.12................29-37......... ..............3...........? rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................20.11.............37-44.......... ..............2................ testuje na Swieta G.........................11.12................31........ .......3............. tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 zacieszka................20.12.............27-28................1 Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ .. Fabiankowa.................3............................. .. G..................................3..................... ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dodalam do tabelki,ale ... to nie zadna tajemnica ;) ja mam 22lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;D Zacieszka... też mam 22 lata ;) Dziś słoneczny dzien... zaraz sprzatanko i lece sie zFabem dotlenic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piekny słoneczny dzien:))))) jak dobrze ze mam dzis urlop:))) na pewo wybiore sie na spacerek. Tempka dzis to 37,1 i na @ sie nie zanosi.....:)))) testwalam wczoraj, dzis nie bede tego robila:))))) poczekamy do piątku:))))) Milego dzionka kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy że mam dziś 34 dc. Poprzedni cykl trwał 51d ale czytałam, że po odstawieniu tabsów pierwszy cykl może być dłuższy o 10-14d. Na razie żadnych sygnałów zbliżającej się @... Wychodzi na to, że kiedy czułam kłucie w jajniku ok. 4 dni temu, to to mogła być owulacja bo mój cykl będzie trwał np. 44d - jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatonka.....mysle ze to mozliwe:))))))) ale lepiej byoby gdyby @ w ogole nie przyszla i cykl trwał.....9 miesięcy:))))))))))))))))))))))))))))))) czego z calego serduszka Ci zycze:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
dziewczny... gdzie wy macie to loneczko :) u mnie szaro buro i ponuro az sie nie chce z domu wyjsc a mieszkam na poludniu Polski moniag jeszcze nic straconego nie ma okresu jest nadzieja, witam nwe kolezanki:) u mnie oki, dalej jestem na l4, dzieciatko rosnie, ruszalo sie juz :) jestem juz troche spokojniejsza pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara....pochwal sie w ktorym tygodniu jestes???/:)))) Bardzo sie ciesze ze u Was wszytsko dobrze:))) w wielkopolsce swieci same słoneczko i ani jednej chmurki:)))) ja cały czas czekam na rozwoj wydarzen:))))a Tynas czesciej odwiedzaj na forum:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
jutro 10 tydzien bedzie :) teraz na tydz jade w moje rodzinne strony, znowu odpoczne;) mam nadzieje ze sloneczko zaswieci i u nas bo musze sie troche poruszac, trzymam kciuki za ciebie, musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kuj-pom tez pieknie swiecilo sloneczko ;) tzn dawalo niezle po oczach bo caly dzien lzy plynely mi z oczat ;D o rany nie wytrzymam do tej niedzieli... wlecze sie ten czas :/ a ten brzusio niby boli jak na okres niby nie ... nie wiem juz sama... nono sara 10tydz. gratulacje ;) ... tatonka nie smutaj uda sie nastepnym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
zapamietam cie to dobry znak te nudnosci:) pociesze cie, ja je mam od 6tyg do dzis -calodniowe, a zeby bylo fajniej mam zgage od prau dni a dzis pierwszy raz przywitalam sie z sedesem , normalnie 3 w 1, takze wszystko przed toba aczkolwiek nie powiedziane ze bedziesz miec tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!!!!! ja chyba na głowe dostane, zrobiłam dzis test ( a miałam dopiero w piątek))):)))) i.......wyszła druga kreska, ale sabiutka, ledwo widoczna ale widac ja gołym okiem:)))))00 szkoda ze ide dzis do pracy,najchetniej zostaabym w domu:))) milego dnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×