Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Satelite--- witaj :) sara---- to już 13 tydzień !!!ale zleciało nie wiadomo kiedy :) ! myślicie już nad imieniem ?? A co do moich cykli to tak nadal są tak długie obecnie mam 61 dc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Bettina81 ja Ci powiem tak : nie wiem czy pamiętasz jak ja pisałam o swojej chorobie w połowie miesiąca- trzy osoby mi mówiły, że to ciąża, a ja na to od kiedy na ciąże wskazuje ból gardła?:) Trochę mnie to trzymało, no ale co się okazało, że ciąża jednak jest:) Także miejmy nadzieję, że to to:) -----> MOniaG jak super :)U mnie też juz tak będzie 6tydz.z moich obliczeń, dziś robiłam powtórny test i 2 krechy jak nic, ale do lekarza sie nie dostałam, koniecznie muszę iść w tym lub przyszłym tyg. i tez bym chciała zobaczyć to maleństwo:) Trzymam kciuki za staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imiona ;) dziewczynka : Inga albo Kaja chlopiec: Aleksander, Jakub albo Filip ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynka: Aleksandra, Alicja, Izabela, Oliwia, ale najbardziej prawdopodobne Alicja CHłopak: Patryk, Jakub, Aleksander, najbardziej prawdopodobne Patryk:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
Dzięki za odpowiedz, ja jeszcze pisałam z koleżanka która podobnie jak ja robiła test po spodziewanej miesiączce i test nie wykrył ciąży a na drugi dzień zrobiła krew BHCG i była w ciąży,więc jest nadzieja.Problem w tym że mieszkam w Irlandii i tu z tym badaniem krwi to różnie, drogo i czeka się do 5 dni nawet....To już szybciej jak poczekam jeszcze 2 dni i zrobię test rano. Ale wiecie mam luteinę pod język i zażyłam ją w razie czego.... jak to ciąża to ją podtrzyma i pomoże ładnie rozwijać się a jak nie jestem to wywoła okres.Gratuluje dziewczyną którym się udało, super ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! gratuluje Lorealka, i Wiki!! Monia super że widziałaś maleństwo! kiki..testy owulacyjne pokazuja stężenie hormonu ktory jest potrzebny do owulacji ale nie musi do niej dojść..nie zawsze pęcherzyk pęka..dlatego dobre jest połączenie testów z badaniem temperatury..jeśli nastąpił skok to wiesz ze była.. co do testów ciazowych mi przy ciązy na początku wychodziły negatywne..pierwszy pozytywny dopiero dzien po terminie..zresztą tu masz przykładowe normy: NORMY DLA PIERWSZYCH DNI PO OWULACJI (DPO-dni po owulacji) Dni po owulacji Zakres hCG inmIU/ml 10 DPO - 5 - 50 12 DPO - 10 - 100 14 DPO - 20 - 200 16 DPO - 40 - 400 18 DPO - 70 - 800 20 DPO - 140 - 1600 22 DPO - 180 - 3200 a testy wykrywają dopiero powyżej 25 z reguły ..no i nie wiadomo kiedy doszło do zagnieżdżenia jak pisała ignacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Hej dziewczynki poradzcie mi bo juz nie wiem jak to liczyc ? w ostatnich miesiącach miałam takie długości cyklu: 25, 30, 25, 26, 26, 29, 25, teraz mam 13 dc i robiłam testy owulacyjne - dzis jest jedna kreska przed wczoraj tez była jedna kreska. Jak w końcu liczyc średnią długość cyklu ? Czułam lekki ból w dole brzucha dzis rano, ale owu nie ma jakby patrzyc na testy. Jak sądzicie kiedy najlepiej byłoby się starac ? Czekac do jutra z testem ? Czy zaryzykowac już dzis wieczorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
Sabcia 74,ja stosowałam 2 miesiące testy owulacyjne a potem wylądowały w koszu.Za duży stres i napięcie... kochać się- nie kochać, są kreski nie ma kresek a to nie teraz!!!Dla mnie to był koszmar i dla męża też.Wiec postawiliśmy olać to wszystko i po prostu cieszyć się sobą,po seksiku tylko robię święcę i tak z nogami do góry pozostaje chyba 20min:)Ale też słyszałam że wiele par stosuje te testy i pomogło im to :)A czytałam gdzieś artykuł że jeśli mężczyzna nie ma problemu z plemnikami to one odnawiają się już po 12 h i kochanie się codziennie sprzyja zajściu w ciażę- jakieś nowe badania Amerykanów które obalają tezę że co 2 dni zależy sie kochać bo plemniki są wtedy najsilniejsze.Wiec mniej więcej w te płodne dni codziennie i na pewno trafisz w ten dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satelite...ja miałam @ dostac 8 stycznie ale nie dostałam a wynik testu byl negatywny...zrobiłam po dwoch dniach po południu i byla druga krecha ale słabo widoczna, po kolejnych 3 dniach juz dwie grube krechy:))))) wiec sie nie przejmuj, trzymam kciuki zeby sie udało:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorealka - pamietam kiedy pisalas, gdy lekarz Ci powiedzial, ze ból gardla moze oznaczac ciaze. Po tym wszystki boli mnie gardlo juz 2 dzien i mam stan podgoraczkowy, rano tez mierzylam tempke w pochwie i pokazuje 37,2. Ale zobaczymy co bedzie. Nie chce sie znow nakrecac, by kolejny raz sie zawiezc :( Do 7 lutego niedaleko. Jak nie przyjdzie @ to testuje. Dziekuje Ci za odpowiedź. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mnie strasznie kłuje w dole brzucha po prawej stronie. Mam dzis 22dc. Chyba juz kompletnie sie nakrecam, ale naprawde, czuje taki dziwny klujacy bol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettina mnie tez kulo w dole brzucha... tez myslalam ze to zwiazane z okresem a tu prosze okazalo sie ze to objawy ;) tylko ze mnie tak bolalo dosc czesto. trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mnie też kilka razy zakuło, ale dosłownie kilka sekund, więc sobie nawet nie wkręcam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka --> w ciągu 5 minut zaklulo mnie kilka razy dosc mocno, a teraz mnie jakis dół brzucha pobolewa, ale tak nieznacznie. Cieszyla bym sie bardzo gdyby sie okazalo, ze to ciaza. Jednak znajac mojego pecha, to nic z tego nie bedzie. A to pewnie objawy nadchodzacej @ :( Ale mam mały rąbek nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pani gin powiedziala ze to normalny objaw bo macica sie powieksza . mnie to nie pokoilo bo takie bole ogolnie mialam 1-2 dni przed @ a te moje pobolewania zaczely sie 1,5tyg przed spodziewana @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś idę do lekarza:) Troszkę sie boję :) Ale cieszę się bardzo no i jak wszystko dobrze pójdzie to chyba dziś będziemy jeździć z nowiną :) ---->Betina81 trzymam kciuki :)cos mi sie wydaję ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi zaczęły jakieś takie pojedyncze duże pryszcze wyskakiwać :( na twadzy mam 2 i 2 na dekolcie... porażka :( Nawet nie moge tego wycisnąć, bo sama woda leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja wow! 61dc ! mam kolezanke ktora tez ma takie dlugie cykle ale ona ma tez anamie(ktora leczy), robila sobie jakies badania ginekologiczne, jak sie czegos dowiem to dam znac, a ty cos wiesz juz czemu masz takie cykle dlugie ?? ja jeszcze nie mysle o imieniu czekam az bede wiedziec czy to chlopec czy dziewczynka:) dziewczyny starajace sie :) ja zanim dowiedzialam sie ze w ciazy jestem to przed od 6dni bolal mnie brzuch ale to nie chwiele tylko caly czas nawet w nocy, taki troche przytlumiony ból niz na okres ignacja co do pryszczy to daj sobie czas to hormony szaleja, tez tak mialam na poczatku, teraz tylko od czasy do czasu cos na plecach mi wysoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorealka - powodzonka u lekarza :) Ja zaczelam dopiero obsersowac swoje cykle odkas zaczelismy sie starac, czyli z koncem wrzesnia 2010. I zawsze pod koniec cyklu mnie wlasnie jajniki bolaly - tak od 1,5 tygodnia przed @ oraz mialam nabrzmiale na maksa piersi, nie sposob ich bylo dotknac. Tym razem tez tak bylo, za kazdym razem mam nadzieje, ze jestem w ciazy. No ale wczoraj wieczorem przeszedl okres :( smutno mi, ale nie zalamuje sie. Kochane, powiedzcie mi jak mierzycie tempke ? Rano codziennie tak? Odkas Wam sie okres skonczy? Mierzycie takim zwyklym termometrem elektronicznym? (innego nie mam). Dzis poszukam na necie gdzie w Londynie moge zmabadac prolaktyne i za ile. chcialabym do sprawdzic. Niestety musze znowu kupic testy owulacyjne - ja mam elektroniczne i naprawde sa latwe w odczytywaniu, nie musze patrzec na kreski czy sa mocniejsze czy nie, tylko jak jest podwyzszony poziom LH to usmiecha sie do nie buzka. Juz mniej wiecej wiem, ze przy moich dlugich cyklach mam 3 tyg po pierwszym dniu miesiaczki - ten test wtedy pokazuje buzke. Teraz musze wyczaic z ta temperatura co i jak i czy pecherzyk peka. Pozdrawiam Was wszystkie cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - mam jedno pytanie, czy warto brac CASTAGNUS ? Znalzlam go w aptece internetowej, nie wiem czy kupic - czy naprawde dziala i pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Kiki Ja co prawda nie mam pojęcia czy ten Castagnus pomaga, porozmawiam o nim z moim gin. ;) Ale tu masz link do forum też na kafeterii ,gdzie dziewczyny dużo o tym pisały: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3899825&start=5610 ----> Lorealka, daj znać po wizycie jak było :) Jak ja już bym chciała moc chodzić do lekarza w tej sprawie i móc oświadczać rodzinie ze będzie nas więcej.. A tymczasem nadal czekam na @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzatunio - dzieki, wlasnie przed chwilka ten sam topic znalazlam i czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tymi pryszczami jakoś specjalnie nie przejmuję, tylko raczej nie mam problemów ze skórą. Hormony tez nie mają powodu, żeby buzować :) To straszne... O ile w pierwszej części cyklu miałam luz, to teraz odliczam każdy dzień... też tak macie? Kiki---> przykro mi z powodu tego okresu, ale kiedyś nam się musi udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Ignacja, tez tak mamy z cyklem. A przynajmniej ja tak mam.. Może to ze nigdy nie masz problemu ze skóra, a tu nagle pryszcze, oznacza coś bardzo fajnego :) :) :) Mnie już wkurza to że nie mam @. Przyzwyczaiłam się,, że na tabletkach, przez przeszło 3 lata miałam idealnie regularny, jak w zegarku. Raz tylko się przesunął, ale to dlatego że pomyliłam się i po @ wzięłam tabletkę o dzień za wcześnie ;) A teraz jego brak budzi we mnie głupie nadzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignacja nie wiem czemu ale ubzduralam sobie ze ty w ciazy jestes, i to pewna bylam;) sluchaj a progesteron to co przed okresem wiadomo ze jak cos wyskakuje to nie samo z siebie :p mi tamprawie zawsze cos wyskakiwalo, wiadomo cykl nie zawsze bedzie idenryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki007 --> ja biore Castagnus. Zaczęłam go brać na wyregulowanie @ i na plamienia, bo gdy mialam jakies 2-3 dni do @ zawsze plamiłam od pewnego czasu. Znalazłam ten lek własnie w internecie i postanowilam go wypróbowac. Naczytałam sie tez samych superlatyw na jego temat, ze wspomaga jajeczkowanie. Stwiedziłam więc co mi zalezy i biore go juz 3 cykl i ostatni, bo mozna go brać przez 90 dni nie przerywając. Podobno po 3-miesiecznej kuracji widac efekty. Ale ja biore tez cały czas kwas foliowy i olejek z wiesiołka na dobry śluz. Mojemu M dziennie dawkuje Salfazin do polepszenia nasienia i witaminy. Zobaczymy, jak nie teraz to moze kiedys sie uda z fasolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×