Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Dziekuje Dziewczyny ;* jestescie kochane ;) Dzastolinatoja tak masz racje udalo sie w pierwszym cyklu ;) normalnie jestem w szoku!! jak pokazywalam mojemu P. test to reka mi sie trzesla jak cholera ;) Wam też na pewno sie uda ;) codziennie trzymam za Was kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomnialam Wam napisac... wczoraj dzwonie do mamy a ona mi mowi zebym usaiadla bo ma dla mnie wiadomosc... co sie okazalo: moja sis jest w ciazy :D o szok!! to teraz zostane podwojna mama bo bedee tez chrzestną ;) a rodzice to chyba padna jak sie dowiedza ze zostana podwojnie dziadkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
Lorealka, a jak nazywają sie te antybiotki które bierzesz? Ja jeszcze do czwartku muszę sie faszerować antybiotykiem:-( A jutro już do pracy...O Bosheee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT!!!! DZISIAJ NASZA IGNACJA OBCODZI URODZINKI!!!!1 Gdybym byla w pobliżu to nakopałabym Ci:))))0a a tak to moge zyczyc Ci przede wszystkim spelnienia marzen!!!!!!!! i przesłac wirtualnie duuuuzo caluskow!!!!! Zacieszka!!!!!!! Moje gratulacje Kochana!!!!!! Ja tu wchodze patrze...i taaaka super wiadomośc!!!!! Sciskam Cie serdeznie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G.. mam Bioparox -antybiotyk na infekcje górnych dróg oddechowych-pomógł w 4dni, drogi ale dobry.. jak inhalator wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka GRATULACJE!!!! Ignacja- wszystkiego dobrego!!!! Lorealka ja właśnie bioparox brałam w ciąży.szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia444 dziękuje-już lepiej:) A wiecie co jak zachorowałam to kilka razy usłyszałam, że tak niektórym to ciaża się zaczynała:) Nawet jak u lekarza byłam to Pani wypisujaca recepty powiedziała mi że jej też tak się zaczeło:) Tylko ja pytam od kiedy infekcja gardła świadczy o zajściu w ciąże:) Ha ha ha w takim razie tylko chorowac i miec nadzieje:) U mnie testy czekają, ale jeszcze dwa dni mam oczekiwań-pewnie jak zawsze ..dostanę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam dzis u gina powiedział ze jest piękna ciąża;) dał mi skierowania na badania i kazał sie zgłosić za msc. dopiero wtedy zrobi usg a ja tak bardzo bym chciała już zobaczyć moją kruszynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamietam Cie -gratuluje ciąży :) to taka radosna nowina :) Ja sie staram juz 12 cykl :( coraz bardziej myśle, ze nigdy sie nie uda, chociaz zdarzaja sie cuda, ale nie w moim zyciu. Zawsze wszystko widze w czarnych kolorach, nie wiem... to chyba psychika mi juz siada :( Dziewczyny, które zaszły w ciąże PROSZE WAS O RADE, co mam zrobić, żeby w końcu się udało... Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Najpierw chciałam podziękować za pamięc i życzenia, mam nadzieję, że się spełnią :) Zacieszka------------> wielki, wielkie gratulacje. Od teraz zaczynasz nowy rozdział w swoim życiu :) Lorealka trzymam kciuki! Bettina -> nawet tak nie myśl... moje obie siostry starały się ponad 2 lata, a teraz jedna ma 2 synków, a drugiej właśnie się jeden urodził :) Ja trochę odpuściłam i juz się tak nie nakręcam, W pacy nerwowa sytuacja, to nawet za często o tym wszystkim nie mam czasu myśleć. Na forum też rzadko zaglądam i widzę, że jest to w miarę zdrowe. Chociaż pewnie jak za 3 tygodnie @ przyjdzie znowu będzie dół, ale póki co działamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamietam_cie - gratuluje :) super, ze kolejnym foremkom sie udaje :) kiedys i przyjdzie pora na reszte.. ja jak pisalam w sobote zrobilam test owulacyjny - na 100% pozytywny, elektorniczny.. dzialamy z mezem codziennie od tamtej pory - nie wiem czy nie za czesto? (1 raz dziennie) - cos mi kumpela ostatnio mowila, ze lepiej co dwa dni..wtedy plemniki sa mocniejsze - co myslicie o tym Dziewczyny? Bettina81 - Tobie tez sie uda, uszy do gory !!! zdrowa jestes? bylas u ginekologa ? Ja jak pisalam bylam ostatnio ( po 2gim cyklu staran) - i powiedzial mi wlasnie, ze za duzo sie przejmuje.. itd.. z reszta jeden cykl bralam antybiotyki i nawet nie wiedzialam kiedy mam owulacje.. akurat wtedy bralam leki.. i nie bylo dzialan z mezem ..wiec pewnie dlatego sie nie udalo.. Moj maz twierdzi, ze staramy sie 2gi cykl..bo tego z moja choroba nie liczy..ja licze wszystkie.. czyli teraz jest 3ci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki007 - tak byłam u ginekologa, miałam kilka badań, dostałam skierowanie na inne też badania, ale niestety już ich nie zrobiłam, bo sie przeprowadzałam. Daje sobie jeszcze czas do końca lutego, jeśli do tego czasu nic nie wyjdzie, ide do gina. Może jednak cos nie tak, albo ze mną albo z moim mężem... on na złość nie chce iść na badania, widze że sie boi, że to jego winna, że sie nie udaje... Póki co faszeruje go Salfazinem - na razie drugi cykl... Pozdrawiam i życze owocnego starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie kochalismy dzien w dzien i to jeszcze tak rano wieczor ;) i sie udalo ;) w pozycji "nozki na szyje partnera" ;) a po tym jeszcze kilka minut z tylkiem do gory ( najlepiej pod scianą ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina81 - w takim razie 3 mam kciuki !!! Mi ostatnio ginekolog powiedzial, ze czesto przyczyna tego, ze para nie moze miec dzieci..jest choroba partnera..nie wiem ile w tym prawdy..ale powiedzial, ze jak cos bedzie nie tak to najpierw skieruje nas na badania nasienia. Poza tym tlumaczyl mi, ze im starsza kobieta tym mniej cylkow owulacyjnych ma.. no ja juz rocznikowo 29 lat mam.. i jak pisalam na moje 8 cyklow w roku..powiedzial mi, ze okolo 5 srednio wychodzi plodnych..zeby sie nie przejmowac.. zacieszka - hehe :) kochana, a Wam za pierwszym razem sie udalo? my niestety nie mamy czasu rano na dzialania, tylko wieczorem. Ja wczesnie do pracy wstaje - o 6.30- moj Maz wtedy jeszcze spi..a po 7 zaraz wychodze.. choc my tez pozno chodzimy spac.. kolo 23-24 codziennie.. bo zanim z pracy wrocimy to juz 19ta conajmiej..i tak mija 5 dni w tygodniu.. plus jeszcze mi dochodzi stres w pracy.. choc ostatnio staram sie nad tym zapanowac..nie zawsze sie udaje jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak udalo sie za pierwszym. ale mysle ze jak raz dziennie to tez dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki007 --> ja mam za miesiąc 30 lat, więc pewnie dlatego mam z tym problem, z moim jajeczkowaniem ;) Miałam dawno temu torbiel na jajniku, ale od momentu wyleczenia farmakologicznie wszystko jest ok. Więc myśle, że to nie jest przyczyna problemu... Nieliczni mają takie szczęscie, by przy pierwszych staraniach się udało, my dziewczyny mamy problem, a jedna moja koleżanka z dwiema ciążami zaszła za pierwszym razem! Ale są później tego plusy i minusy, bo dziewczyny które dłuższy czas się starają, są psychicznie pozytywnie nastawione na długo oczekiwaną ciążę... Ja mam dziś 9dc, też staramy się z moim codzennie, raz w ciągu dnia. Na początku mówiłam mojemu, zeby starać się najlepiej co drugi dzień, ale biedaczek tak się przejął swoją rolą, że chce codziennie :) W sumie staranie się jest przyjemne, ale przyjemniejsze by było, gdyby były efekty tego działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tyle tu się ciężarówek porobiło, ze postanowiłam uaktualnić tabelkę (mam nadzieję, że wpisane do tych którym sie udało nie będa miały mi tego za złe :) Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............08.01.................27-28........ .............5. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............23.12................28-30......... ..............4 ................23.01 szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................20.11.............37-44.......... ..............2................ testuje na Swieta tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ .. Fabiankowa.................3............................. .. G..................................3..................... ................ MOnikaG......................3........... zacieszka.....................1.......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............08.01.................27-28........ .............5. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............23.12................28-30......... ..............4 ................23.01 szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................20.11.............37-44.......... ..............2................ testuje na Swieta tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Bettina81...............11.01..............28-30...............12............. Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ .. Fabiankowa.................3............................. .. G..................................3..................... ................ MOnikaG......................3........... zacieszka.....................1.......................... ............. Pozwoliłam sobie dopisać się do listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Czytam Wasze forum co jakiś czas, postanowiłam się przyłączyć, przygarniecie mnie? ;) Też planuję dzidziusia. Dopiero od stycznia odstawiłam tabletki, więc raczej nie powinnam zachodzić teraz w ciążę, ale kilka razy kochałam się z mężem bez zabezpieczenia i jednak mam nadzieję, że "zaskoczyło" ;) Czekam do końca miesiąca, i robię teścik :) Może nam też się uda za pierwszym razem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzatunio - Ty masz największe szanse zajść w ciążę. Podobno po odstawieniu antykonceptów jest bardziej prawdopodobne zajście od razu i to z jakim efektem - ciążą mnogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
Hej Dziewczyny Dziś byłam u lekarza. Tak jak przypuszczałam- jest jeszcze za wcześnie żeby wykryć ciążę zwykłym badaniem ginekologicznym. Kolejną wizytę mam za 2 tygodnie- 2.02. 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina81 - ja wiem że mam spore szanse, tylko boję się że organizm nie oczyścił się z tych hormonów itp z tabletek, i że (o ile zajdę w ciążę) może to zaszkodzić dziecku. Jeśli chodzi o ciążę mnogie, to u mnie dodatkowo istnieje takie zagrożenie, bo w mojej rodzinie ze strony mamy już się takie zdarzały ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzatunio -> to prawda, powinnaś najpierw dać wrócić organizmowi do normalności, czyli odczekać jakieś 3-4 cykle. Powiem Ci, że moja koleżanka ledwo odstawiła tabletki zaszła w ciążę. Ale ona nie brała ich długo, bo jakieś 1,5 roku. A Ty długo brałaś anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobetki!! Skrzatunio witaj:)))) ja w maju odstawilam tabletki po prawie 6-ciu latach i od razu zaszłam w ciaze, nestety po dwochmiesiacach obumara, a teraz chyba sie udało:)))) jurto ide do lekarza:))))) ciekawe czy to nie za szybko??:)))))) Bettina wrzuc troszke luzu, daj swojej psychice normalnie popracowac bo Ty sie zadreczasz, wiem ze to nie jest łatwe, ale psychicznie troszke sobie odpusc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina81 , ja brałam tabletki 3 lata z kawałkiem. Z jednej strony bardzo bym chciała być już w ciąży, a z drugiej trochę się boją że za wcześnie. Więc tak naprawdę każdy wynik testu będzie dla mnie na swój sposób dobry :) MOniaG, przykro mi z powodu tego obumarcia :( Mam nadzieję że tym razem wszystko będzie ok :) Będę trzymała kciuki za jutro, żeby lekarz miał dla Ciebie same dobre wieści :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) jutro ide do gina ;) watpie zebym sie czegos dowiedziala bo to za wczesnie ale przynajmniej dostane skierowanie na badania... a w ogole dzisiaj bylam w pracy... ogolnie masakra... balam sie czego kolwiek dotknac... :/ niestety praca na produkcji nie nalezy do najlatwiejszych :( wiem wiem jestem strasznie przewrazliwiona... poradzcie cos na to ... plissss :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×