Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Ania - Skrztunio - gratuluje serdecznie :) U nas kolejny, niestety 5ty juz cykl. Okres dostalam w czwartek :( Poza tym bylismy w Polsce i robilam badania pod sam koniec cyklu, wyszly tak: TSH 3cia generacja 0.804 - norma min 0.35 norma max 4.94 E2 Estriadol 115 norma w fazie lutealnej od 38 do 312 Progesteron 9.6 norma w fazie lutealnej 1.2 do 15.9 Prolaktyna 29.41 norma min 1.20 norma max 29.93 bylam u gina i powiedzial, ze wszystko ok. powiedzial, ze progesteron swiadczy o tym, ze bylo jajeczkowanie - myslicie, ze pekl pecherzyk? prolaktyna jestem nadal zmartwiona gdyz to gorna granica, ale mi gin powiedzial, ze po to sa normy.. ze jak sie mieszcze w niej to jest ok, i mam sie wuluzowac i nie szukac w sobie choryby..itd.. ze po wakacjach jak nam sie nie uda mam przyjsc z badaniami nasienia Meza... ale ja bym chciala zostac maja teraz...a nie czekac do po wakacjach :(( pozdrawiam cieplo staraczki z zaciazone :) Nick..........Ostatnia @..........Dł. cyklu.........Cykl starań.......Data przyszłej @ Scarlet0983.....18.01................29.................. ..2.................. Ignacja...........06.02...............30... .................6.................. aja_wolę.........30.10..............30-31. ............. ..2. ................ dzastolinatoja..01.03..............37-119....... ...... ..5................. szczęśliwa...... 6.11................28-2 9.. ........... ..1 .................. róż-owa......... 8.10...............30-3 3..... ......... ..5 ............... gragragraaaa..10.11...............28........ ............25 .............. Sylwanka89.....27.10...............29-32................. .7 ................. kasiula201......26.11...............28-29... ..............3 .............. Felicja^.........13.12...............29-33 ..................6. ................ kasia444.........6.12...............28-30. ... .............4 ................ celinka88........1.12................27-31. ................5................. kiki007..........17.03...............37-44 ....... .........5.................. tatonka81.......8.12 ...............? max 51...... ........1................. Bettina81...... 09.03...............28.... .................14............... klara1984.......14.01...............28.... .................5................... scooby84........21.03...............30.... ... ............13...........20.04 AniaMyszula.....28.02...............32..... .. ............4................29.03 Satelite...........02,03.............28-32. .................3................... Sczęśliwe Mamy: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Ania P..................6.....................??????............. .......... Skrzatunio............2....................???????....... ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. dziewczyny. Dzastolina - jeżeli patrzeć stricte na przecinki i kropki, to wyniko oznaczałby cztery i pół tysiąca (bo jest kropka), ale cos mi się wierzyć nie chce... może ktoś się pomylił, w końcu nie każdy pracuje w banku i kuma o co chodzi z tym podziałem - kropki i przecinki :) Niestety u siostry nie byłam, bo się rozchorowałam i nie chcę zarazić małego, ale jak tylko będe coś wiedzieć, to dam Ci znać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka ja juz od ponad dwóch miesięcy łykam kwas foliowy:)AniaMyszula co do moich objawów to były one podobne jak te przd miesiączką,tzn piersi mnie trochę bolały,a co najciekawsze zaczęły pojawiać się na nich żyłki ,których do tej pory nie miałam,mocno widoczne i są do dziś:) brzuch mnie baaardzo bolał,tylko tak inaczej,ciągnął jakoś do dołu i pachwiny bolały. już myślałam,że @ przyjdzie. Ale nie przyszła:):):) A z tego wszystkiego najgorsze były zawroty głowy,których nigdy nie miałam,i pojawiały się nagle,rano,w południe,wieczorem. Teraz ich już naszczęście nie mam. Aha i jeszcze jedno,byłam i jestem jakaś śpiąca,ziewająca:)najchętniej to spałabym cały czas. skarzatunio,ty nawet tak nie myśl,że coś się może złego stać,ja też bardzo się boję,ale myślę pozytywnie,będzie dobrze. Urodzimy piękne i zdrowe dzieciaczki:) ppppppola witaj u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> dzastolina - niby ta kropeczka oznacza 4 500, ale nie wiem, czy to w ogóle możliwe.. zadzwoń może do laboratorium i dopytaj, no i oczywiście, idź do lekarza. Ja też kiedyś miałam bardzo wysokie OB, jak się potem okazało ,przez zepsutego zęba - miałam potem leczenie kanałowe. Więc to niekoniecznie coś co utrudni Ci zostanie mamusią --->AniaMyszula - trudno stwierdzić, co było objawem, a co urojeniem i podciąganiem pod objawy ;) Ale: - zaczęłam mieć zawroty głowy - myślałam że anemia, ale okazuje się ze teraz mam za dużo żelaza, więc to napewno nie anemia ;p - Jestem zmęczona i śpiąca. Ale to też dlatego, że więcej pracuję (jak na złość!) i nie piję już kawy. - Przestała mi smakować kawa - i to było baardzo dziwne, bo piłam kilka dziennie do tej pory, od dawna. - raz zachciało mi się wymiotować po coli. - miałam i mam bule podbrzusza. Przez kilka dni były takie jak przed @. I miewałam takie nagłe uciski w podbrzuszu, jakby ktoś mi w środku szpilkę wbijał. Tak jak Anna P łykam kwas foliowy od jakiegoś czasu. ---> pppolaaa -witaj :) mnie też bolał brzuch, ale nie wiem, czy tak szybko już bolał. Może wiele oznaczać - że idzie fasolka, że idzie @.. ciężko powiedzieć :( ---> kiki - dziękuję :* Myślę, że spapugowany od Ciebie castagnus w połączeniu z wiesiołkiem na początku cyklu nie były bez znaczenia :D ---> Anna P - napewno urodzimy zdrowe :D Ale mam takie chwile, ze nie dowierzam w swoje szczęście i boję się, ze to takie nierealne itp. No i naczytałam się o tych poronieniach, obumarciach ciąż i wogóle. Bardzo się cieszę z tych dwóch kreseczek, moich i Twoich. I niesamowite że zaszłyśmy w ciąże w tym samym czasie :D Pozdrawiam Cię (Was) cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja... zaraz spojrze na swoje tsh , ale nie mozliwe zeby to bylo 4i poł tysiaca!! mysle ze tam jest blad. tsh masz w normie,mozna by bylo to troche obnizyc ale to juz zalezy od lekarza. ja mam podwyzszone i biore euthyrox25 od miesiaca. jutro jade na badania zobaczymy co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie martw sie wszytsko jest oki :) tsh masz w normie, a i w laboratorium nie zrobili bledu!! normy sa z przecinkami a wynik z kropkami i nie ma to znaczenia czy to czy to odczytuje sie normalnie nie w tysiacach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio... ale mnie nigdy nie bolał brzuch przed @ w dzień kiedy dostałam @ owszem. a mam dostać 29 więc to chyba za szybko na ból:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pppolaaa ciezko okreslic co to za bole... kazda kobieta inaczej je przechodzi i odczuwa :) ja mialam takie pobolewania od owulacji wydawalo mi sie to dziwne ale przypisawalam to @ okazalo sie jednak inaczej :) aaa i kolejne objawy u mnie to : wzdecia i podwyzszona temperatura oraz niechec do ulubionej pepsi :) a po dwoch tygodniach piersi staly sie zylaste i duzo wieksze :) mozliwe wiec ze u Ciebie to objaw ciazy :) zycze Ci tego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swędzenie i lekki ból piersi też mam ale nie nakręcam się... A Tobie gratuluje i dziękuje za dobre słowo!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję za odzew :) Co ja bym bez Was zrobiła ❤️ Mama mi sprawdziła (jest pielęgniarka) , że jest to 4 i pół i mam się nie stresować za bardzo :) W piątek mam wizytę , a mąż był dziś na badaniu nasienia. Stwierdził, ze było gorzej niż to sobie wyobrażał . Pani w rejestracji chciała zażartować i wręczając pojemniczek mojemu chłopcu powiedziała "Tylko ma być do pełna" .. Głupio mu się zrobiło i się zestresował chłopina, ale ważne ma to już za sobą :) Powiedział, ze ma nadzieje, ze wszystko będzie ok , bo drugi raz nie chce tego przechodzić :D ahhh faceci :) pppolaaa witaj w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My postanowiliśmy jednak powiedzieć rodzicom wcześniej Już nie mogę wytrzymać :D I doczekać się ich reakcji. :D Znów robię co innego niż mówię, i zamiast cierpliwie czekać do przyszłego tygodnia już się omówiłam do ginka :D Najpierw na sobotę, ale stwierdziłam, że za długo muszę czekać (tak, wiem że tylko trzy dni ;p) i zadzwoniłam do drugiego, i umówiłam się na dzisiaj, po pracy idę. Ciekawe czy będzie mi już mógł potwierdzić :) Trzymajcie kciuki - wieczorem napiszę co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
skrzatunio jak Tobie coś już powie po badaniu,to ja w przyszłym tyg. pojde:)myślę,że da ci skierowanie na usg. u mnie już rodzice wiedza,siostry,babcia,i wszyscy w pracy.w pracy juz pytaja czy mam zamiar wrócić zaraz po macierzyńskim do pracy,bo miejsce będzie czekać:) ja tak daleko nie wybiegam myślami,ale zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna P - szczerze - odradzam ,nie idź jeszcze. Moja gin od razu zrobiła mi usg i zupełnie nic nie było widać. Jedynie, że endometrium jest powiększone i przygotowane na ciąże, Pęcherzyk się nie pokazał. Mówiłą, że jest coś, co w jakimś tam stopniu może przypominać pęcherzyk. Ale mówią też, przed badaniem jeszcze, że ciąża jest baardzo wczesna i może nic nie być widać. Potwierdziłą ciążę na podstawie bety no i testu, ale nie mogłą potwierdzić poprzez usg. Kazała tylko łykać kwas foliowy - pochwaliła że już łykam ;) i prowadzić zdrowy tryb życia. I zaprosiła za dwa-trzy tygodnie. Więc się nie spiesz. Szkoda kasy. Wystarczy, że ja już wydałam niepotrzebnie. A napewno kaska się przyda - w ciązy i po jest nieco przypadków. Nie żeby mi było szkoda ,o to ni majątek, ale na badanie "ciążowe" po prostu za wcześnie, i lepiej zrobić je później. A ja tylko byłąm zawiedziona, i już sie bałam, że nic z teg, i się popłakałam ,jak tylko wsiadła do samochodu. Mimo ze uprzedzała że może nie być widać. Więc naciesz się narazie kreseczkami ,a do ginka pójdż za jakieś dwa tygodnie. W marcu już nie idź :) Tzn, oczywiście nic nie narzucam - tylko doradzam z własnego doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
Ania - Skrzatunio - gratuluje!!!!!!Super dziewczyny ja czekam do 30 marca i mam nadzieje na 2 kreski ....Scooby84 ja tez byłam na badaniu HSG, bardzo sie bałam bo naczytałam sie głupot w internecie,a tu spoko troszkę boli ale to taki ból jak przy miesiączce i tylko chwilę trwał, po badaniu poleżałam może 10 min i do domku super sie czulam przez cały dzień.Więc nie stresuj się na zapas u mnie wynik był ok.jajowody droższe i wszystko oki tez ci życzę tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio :) prosze :) myslisz, ze ten castagnus cos pomogl? ja biore juz 2gi cykl codziennie po jednej tabletce , ale pierwszy cykl zaczelam od 6 dnia, wiec moze sie nie liczy ;) olejek z wiesiolka tez bralas? mozesz mi napisac jakie ilosc? bo ja biore po 1 tabletce, co chyba jest za malo.. ja ostatnio po tym castagnusie nie czulam nawet owulacji :( przed okresem piersi ani nic mnie nie bolalo.. sama nie wiem. a Ty czulas owulke? kurcze mam nadzieje, ze w tym cyklu bedzie lepiej..wlasnie dzis mam 6 dc, czas zaczac brac sie do dziela.. Ania i Skrztunio, napiszcie mi prosze jak czesto kochaliscie sie ze swoja druga polowka? bo ja juz nie wiem czy codziennie probowac, robic przerwy czy jak.. pozdrawiam Dziewczyny cieplo :) u mnie juz wiosna w UK - taka pelna para.. kwiatki kwitna...itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satelite ja czekam podobnie jak ty ja do 29marca i też mam ogromną nadzieje na dwie kreski już ponad rok sie staramy. jakie masz objawy? szyjka macicy twarda i zamknięta, ból i swędzenie lekkie piersi i ból brzucha gdzie przed @ nigdy nie miałam,i biały śluz, uczucie mokrości, a i czasami zawroty głowy... to moje obiawy.pozdrawiam trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki007 ja sie kochałam 2 dni codziennie przed ow. a teraz czekam... moje objawy juz napisałam a Twoje są jakie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Kiki - ja też nie czułam owulacji - widać ją tylko na wykresie. Myślała nawet ,że była tydzień wcześniej, niż faktycznie była. Ale byłą, co widać po dwóch kreskach :D Olejek brałam Oeparol - też jedną tabletkę. Chyba od 60kg są dwie, ja ważę 55. Chociaż ostatnio może więcej, bo podjadam :-| Castagnusa też nie brałąm od początku. Chyba od trzeciego dnia cyklu. Do tego kwas foliowy. Co do sexu - kochaliśmy się nieregularnie, jak nas naszło. I rzadziej niż wcześniej, a już napewno rzadziej niż w poprzednim cyklu. Mieliśmy strasznie dużo pracy i nie mieliśmy już siły później na sex. Myślałam, że się nie uda tym razem, bo mniej sexu i w ogóle. Dodatkowo w dniu owu (nie wiedziałam wtedy, ze ją mam), nieco poimprezowaliśmy i nie było mowy o żadnym sexie ;p Wię już chyba nie ma reguły z tym sexem. Ja w ciągu cyklu starałam się nie myśleć, że "może dziś się uda" itp, i ne robiłam tyle testów co w poprzednim cyklu. Może podejście, bez maksymalnego napinana się, też ma znaczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:((( dziewczyny pisałam wcześniej żę moja szyjka macicy jest twarda i zamknięta dzisiaj jest już tak jakby rozpulchniona nie tak twarda jak wcześniej i ciągle zamknięta co to może oznaczać??? :( już tracę nadzieje:( a jest to mój 20 dzień cyklu wcześnie ale bardzo mi tak jak i Wam zależy na dzidzi. Moje sutki czasami są bardziej ciemniejszego koloru niż zwykle??? mam jakieś szanse waszym zdaniem??? :*:*:* dziękuje wszystkim za odpowiedzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppoollaa----> wyluzuj :) Wiem, że łatwo sie pisze, ale strasznie się nakręcasz, patrząc na twoje wpisy. W niczym to nie pomoże, a tylko może zazkodzić takie stresowanie się... U mnie dzisiaj 19 d.c., więc w zasadzie jesteśmy na równi i musimy czekać na @. Ja co prawda mam minimalne szanse na ciąże, ale wiadomo jak to jest - łudzę się, chociaż MoniaG przepowiedziała mi ciążę na maj :) Tak czy inaczej musimy zachować spokój, bo tylko spokój nas uratuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm nakręcam się niesamowicie wiem to niestety....:( już ponad rok się staramy a w sierpniu mamy ślub i tak bardzo chcemy mieć już beybe... a czekać muszę do 29marca na @ chociaż moje cykle są różne od 25 do 31 dni... hmmm ciężki nasz los:( pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
pppolaaa nie nakręcaj się tak,naprawdę,jeśli odpuścisz i wyluzujesz się zajdziesz szybciej w ciąże:) U mnie tez tak było.od pierwszego cyklu,fisiowałam,wmawiałam sobie objawy,a jak tylko sie zbliżała @ to robiłam testy,i to mnóstwo. teraz powiedziałam koniec,i dop w dniu @ zrobiłam test i w końcu w 6tym cyklu jest fasoleczka:) Tylko,że w tym cyklu dokładnie co do dnia wiedziałam,że mam owulację. Pojawiło się kłócie jajników i śluz lekko brązowy i wtedy do dzieła:) Tak było tylko jeden dzień,czyli to musiała być owulacja. A takto,to jeszcze ze dwa dni przed się kochaliśmy i jeden dzień po owulce. Było różnie:) I od tyłu i pozycja klasyczna. Ale wydaję mi się,że zaszłam w ciążę kochając się od tyłu,bo tak kochaliśmy się częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
skrzatunio,tak myslałam. z tego co czytałam,czy słyszałam od znajomych,to że w bardzo wczesnej ciązy jeszcze nic na usg nie widać. Ja pójde własnie za jakieś dwa tyg.Już się doczekać nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pppolaaa to dopiero 20 dc trzeba czasu :)nie chcę byś mnie źle zrozumiała ale wychodzisz za mąż w sierpniu jak zajdziesz teraz w ciążę (życzę Ci tego jak najbardziej) to wiesz rożnie dziewczyny znoszą odmienny stan. Dość często mam styczność z Pannami Młodymi w ciąży i już się napatrzyłam, że nierzadko w dniu własnego ślubu źle się czują, są opuchnięte zmęczone i ten piękny dzień ich nie cieszy ze względu na samopoczucie. doskonale rozumiem, ze zajście w ciążę to nie pikuś jednym zajmuje jeden cykl innym 10 lat ale nie wolałabyś poczekać te kilka miesięcy ? Nie mówię tego złośliwie , bo przecież nie jest powiedziane ze z Tobą będzie tak samo poza tym to Twoja prywatna sprawa po prostu nasunęła mi się taka myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Niepotrzebnie poszłam wczoraj do tego ginekologa. Tylko się zdenerwowałam, że nic nie widać. Ale czytałam, że, żeby pęcherzyk było widać, beta musi wynosić co najmniej 1500, a ja miałam połowę. Więc wiadomo - nie mogło go być widać.. ;) Szukam teraz lekarza, do którego chodziłabym już docelowo, w trakcie ciąży. Zastanawiam się nad takim z NFZ, bo prywatnie chodzenie na badania i usg drogo wynosi. Ale z drugiej strony na gadanie z NFZ trzeba czekać po kilka miesięcy nawet. Dziewczyny -wiecie coś na temat ubezpieczeń zdrowotnych? W jednej z przychodni honorują np. karty ubezpieczeniowe od Uniqua ,Signal Iduna i Inter Polska. Ale nie mogą znaleźć (na stronie uniqua kosztów takiego ubezpieczenia. Wiecie coś na ten temat? Wiem że pytanie nie w temacie, ale myślę, że każdej się może przydać :] Miłego popołudnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka, tak się rozpisałam i mi wcięło!!!! Niepotrzebnie byłam wczoraj na tym USG :/ Tylko mnie zmartwiło, ze nie widać nic. Ale przeczytałam dziś, że beta musi być minimum 1500, żeby było iwdać. A ja miałam połowę.. ;) Dziewczyny ,wiecie coś na temat ubezpieczeń zdrowotnych? Bo np. jedna z przychodni, do której chce się zapisać, honoruje karty ubezp. zdrowotnego Uniqa, Signal Iduna i Inter Polska. Ale np na stronie uniqa nie mogę znaleźć nic o kosztach takiego ubezpieczenia, tzn. o składkach miesięcznych/rocznych. Czy któraś z Was wie coś na ten temat? Wiem że pytam nie w temacie forum, ale nam wszystkim się to może przydać. Tym bardziej, że w pakiecie nie tylko ginekolog, lae też ini lekarze. Wiecie coś na temat tych ubezpieczeń? Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×