Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Gość Ania P
masakra jakaś:( ja się tak fatalnie dzis czuję,że szok. odkąd przyszłam z pracy leżę cały czas,bo glowa chce mi pęknąć. boję się wziaść jakąkolwiek tabletkę.wiem ,że najłagodniejszy jest paracetamol,ale spróbuję wytrzymac. o szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio---> ja już pisałam jakiś czas temu, że wykupiłam sobie ubezpieczenie zdrowotne w Allianz, tzn to jest ubezpieczenie do konta w Multibanku (ale konto zawsze możesz sobie założyć :) Mam za 69 zł miesięcznie dostęp do wszystkich lekarzy, badania i prowadzenie ciąży w cenie itp. Ginekologa możesz sobie wybrać z listy ośrodków (mogę Ci ją przesłać na maila) i po prostu dzwonisz na infolinię i informujesz, że chcesz wizytę u takiego i takiego lekarza. Zazwyczaj jest na drugi dzień (w zależności od obłożenia danego specjalisty). Ja się zdecydowałam właśnie ze względu na planowaną ciążę i ewentualne badanie przyczyn braku ciąży, bo wcześniej za jedną wizytę u gina płaciłam 120 zł, więc w razie monitoringu cyklu itp. chyba bym zbankrutowała. Jeśli będziesz zaintereowana, to daj znać, prześlę Ci szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania P. ---> paracetamol jest bezpieczny dla dziecka, najlepiej apap. Lepsza tabletka, niz cierpienie... sama wiem, co to ból głowy, bo miewam straszne migreny. Możesz smiało wziąć tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja - bardzo Cię proszę o ta listę i dzięki za odpowiedź. Mój mail: skrzatunio@o2.pl Pamiętam że któraś z Was pisała coś o ubezpieczeniach, ale nie pamiętałam która i tym bardziej, na której stronie. A na czytanie wszystkich stron szkoda czasu ;) Pomyśle o tym ubezpieczeniu. :) A konto i tak miałam założyć nowe, wiec może skusze się na ten Multibank właśnie. Dziękuję :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłane :) W mailu znajdziesz 4 załączniki: pierwszy to niestety podpis mojego doradcy z multi )niechcący się wkleił :), drugi to taka ogólna onformacja o tym ubezpieczeniu, trzeci to szczegółowe info jakie usługi sa dostępne w jakim wariancie i ostatni to wykaz placówek medycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
Hej pppolaaa, dziewczyny mają racje nie nakręcaj się to nic nie da,ja w tamtym miesiącu miałam niezłego kręćka tak sobie wmówiłam że to może byc ciąża że miałam prawie wszystkie objawy :zgaga, rano miałam mdłości,zawroty głowy zrobiłam chyba z 5 testów i nic miesiączka przyszła po prostu 7 dni później :( Więc teraz nie myślę wogule o tym,daje na luz i nawet wczoraj napiłam się lampkę wina,przecież nie mogę tak świrować co miesiąc....Poczekamy razem do 29,03 i wtedy testujemy :) co do objawów to takie jak zwykle ból piersi a szczególnie sutków i ból jajnika . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja - dzięki :) Chyba się na to zdecyduję. Jeszcze sobie na spokojnie wieczorkiem poczytam. Podoba mi się to, ze nie ma okresu karencji dla kobiet w ciąży i podpiszą umowę w każdym stopniu zaawansowania. Niektóre firmy ubezp. już nie chcą podpisywać.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja też staram się z mężem o dziecko. Zaczeliśmy starania od stycznia :) @ ma być plonowo jutro lub pojutrze - tylko do dziś nie było jej żadnych obajwów brak bólu piersi, za to od tygodnia niesamowita wrażliwość sutków, temperatura 37 wczoaj dziś 37,1 i niestety dziś dość dziwny ból brzucha i pojawiło się plamienie... Co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastolina---> wysłane :) Zaletą jest tak jak napisała Skrzatunio: brak karencji, 1 miesięczny okres wypowiedzenia i niska cena :) Jeśli chodzi o wykupienie tego ubezpieczenia, to jeśli się zdecydujecie do 15 dnia miesiąca, to ubezpieczenie jest od kolejnego miesiąca (czyli jeśli do 15 kwietnia, z usług można korzystać od 1 maja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolina---> wydaje mi się, że wyniki są całkiem niezłe, jedynym czym bym się ewentualnie martwiła (ale też nie jakoś szczególnie), to podwyższona ilością leukcytów (może to świadczyć o jakiejś przebytej niedawno infrkcji). Jak dla mnie (ale nie jestem lekarzem), to naprawdę dobre wyniki ma Twój m. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta nie było mnie jakiś czas a tu takie info Aniu i Skrzatuniu moje gratulacjeeee!!! :) Strasznie się cieszę, teraz czekamy na pozostałe dziewczęta :) Ignacja mogłabyś i mnie przesłać na e-maila o tym ubezpieczeniu. Ja miałam ubezpieczyć się w pracy ale niestety tam obowiązywał okres karencji 9 miesięcy a ja już w 5 miesiącu jestem więc mijało się to z celem. Mój e-mail to gosiaosika@wp.pl z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiderka----> 5 miesiąc!! :) wow, ale ten czas galopuje :) Już wiesz, czy będzie chłopiec, czy dziewczynka? Wysłałam ci na maile ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno też byłam tu na topiku... Staraliśmy się stosunkowo krótko ale wystarczająco by się stresować.. Obecnie 16 tydzień ciąży ;) Spokojnie, bez spinania się...:) Najlepiej gdzieś wyjechać na wypoczynek z kochanym swym. Odpocząć nawet upić się.. nie myśleć ciągle o poczęciu ;) Powodzonka życzę ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja-- podbudowałaś mi chłopinę :D Bo się biedny stresował. kiderka-- ja Cie kręcę to już 5 miesiąc !!!Fabiankowa za chwile tez :D A wydawałoby się , ze to dopiero początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mu na dodatkowe podbudowanie (ale w tajemnicy :) dodać, że mój jak zerknał na wyniki twojego, to się z kolei zdołował :( Ale nie ma co - pracujemy nad poprawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje te co mają już fasoleczki w brzusiu albo i większe dzidzisie,powiedzcie bo bardzo się martwie,czy takie upławy troszke pomarańczowe sama nie wiem jakie,ani brazowe ani z krwią o czymś złym świadczą?:(:( Załamałam się jak wczoraj wieczorem zobaczyłam na bieliznie:( Miałam nie iść do lekarza,ale lecę dziś popołudniu na wizytę,bo bardzo się boję:( Przyznam,że to było tylko wczoraj. Fabiankowa i kiderka czy wy też miałyście od czasu do czasu bóle podbrzusza i takie kłucia? Ja fisiuje poprostu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna P --> idź dzisiaj do lekarza. Z tego co wiem często na początku ciąży zdarzają się plamienia czy małe krwawienia. Ale mi w środę babka powiedziała, że jak zacznę krwawić lub złapie mnie nagły ostry ból brzucha, to mam lecieć do lekarza/ na pogotowie. Bo to są objawy niepokojące. Lekarz Ci zobaczy czy wszystko ok. Lepiej chuchać na zimne. Ja nie mam czegoś takiego. Tylko zwykła wydzielina, jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Anna P----> hej, tak jak już mówiła skrzatunio takie plamienia są normalne ale lepiej się przejść do lekarza, takie plamienia najczęściej się zdarzają na początku ciąży zwłaszcza w te dni w których miałby przyjść @. a co do bóli brzucha to norma!! ja w pierwszym miesiącu ciąży myślałam że oszaleje przez nie bo miałam wrażenie jakby miało ze mnie wszystko wylecieć:D:D ale nic się nie działo poważnego. moja dzidzia ma już ponad 6cm i bardzo ładnie się rozwija;] brzuszek też już zaczął rosnąć:) pozdrowienia dla wszystkich pań;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam z usg:( niestety nastąpilo samoistne poronienie wg mojego lekarza:( dziś rano w pracy mocno zabolał mnie brzuch i poleciałam do toalety,a tam katastrofa,na papierze i w wc skrzepy krwi:( zadzwoniłam do swojego ginekologa i kazal mi przyjechać,na usg stwierdził brak pęcherzyka plodowego:( wg jego wyliczeń to był 5tydzień.powiedział że to krwawienie mam potraktowac jako @:( jestem załamana,ryczę cały czas :( nie chcę mi się nic.Jak to mozliwe,jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu P mnie również jest bardzo bardzo przykro :(, aż się popłakałam na tą wieść. Sama nie wiem co napisać na pocieszenie. Choć niestety samoistne poronienia są. Początkowo też się o to bałam tym bardziej, że miałam problem z dostaniem się do lekarza ale to dłuższa historia. Ja od początku ciąży nie miałam żadnych bóli, po prostu nic i bałam się, że to nie jest normalne ale jak widać było normalne. Bądź silna Aniu gorzej by było gdyby się to stało w późniejszej fazie ciąży. Przepraszam za te przykre słowa... tylko to mi się nasunęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacjo--> dziękuję za e-maila :) Pytałaś czy znam płeć, niestety nie znamy. Niedawno byłam na usg ale maluszek zrobił rodzicom psikusa i odwrócił się pupcią. W efekcie lekarz nie mógl się dowiedzieć z kim mamy do czynienia :). Oj zleciało połowa za mną. Niestety teraz rzadziej bywam na forum bo niestety ktoś mi nie pozwala na siedzenie przy komputerze, wbiając coś mamusi w żebra :). Niby nie mam dużego brzuszka (choć już ukryć się nie da) to jednak dzidzia dokazuje. Nawet spać nie mogę na lewym boku bo czuję moje żebra :). Niestety obecnie troszkę się nipokoję ponieważ dopadł mnie jakiś wirus i mam mega katar i boli mnie gardło. Nie wiem jak się leczyć. Domowymi sposobami się kuruję ale zbytnio skutków nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca2
hej nie czesto pisze ale czesciej podczytuje was - bardzo Ci wspolczuje AnnaP - jakie to niesprawiedliwe....... trzymaj sie kochana.... ja tak wogole to napisalam bo czytalam ze bodajze scoby sorki z gory za przejezyczenie nazwy jesli nastapilo ale chyba masz miec badanie Hsg - ja tez je mialam wykonywal je wspanialy lekarz dr Kosacz w Certusie Poznan - bol taki jak przy okresie - chwilowy nie ma strachu a lecze sie w medart w Poznan to z tamtad lekarz dr Zak pokierowal mnie na to badanie droznosci, co do samego lekarza to sama nie wiem jest troche dziwny ale nie zrobil na mnie az tak zlego wrazenia jak pisuja niektorzy na necie - jedni go chwala jedni nie nie wiem moje hsg wyszlo oki ... niestety inne problemy slade nasienie meza uniemozliwia nam zajscie lekarz proponuje ivf - tak sobie mysle moze kolo jesieni podejdziemy mial ktos do czynienia z tym lekarzem albo klinika? skrzatunio gratuluje - fajnie masz :) dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×