Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

--->Satelite - życzę, żeby utrzymująca się temperaturka oznaczała drugą kreseczkę na teście :D Trzymam kciuki :] ---> Bettina - mnie też brzuch pobolewał (prawie?) identycznie jak przed @. Ale nie przyszła paskuda tym razem. I mam nadzieję, że nic jej się nie odwidzi i długo nie przyjdzie. Też nie dowierzałam w kreskę. Oglądałam ją pod każdym kątem. Ale kolejne testy i beta mówią same za siebie ;) Jeszcze niech na usg się pokaże!! A nie, bawi się w chowanego i robi sobie jaja z matki ;) Myślicie, że powinnam zrobić sobie jutro betę żeby się uspokoić, że na pewno coś tam rośnie? Miałam to zrobić dzisiaj rano, ale dziś jestem sama w hurtowni i nie mogłam się spóźnić, i jak na złość utknęłam w korkach - a specjalnie wcześniej wyjechałam... Hmm.. nie chcę zapeszać ,ale może grono zafasolkowanych powiększy się w tym miesiącu o Bettinę i Satelite - no i oczywiście o Kasię (bo myślę że nie masz się co martwić) no i o mnie - uspokoję się dopiero jak zobaczę zarodek na usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam 26 dzień cyklu a @ powinna być wczoraj hmm mam przeczucie że przyjdzie niebawem, ale i nadzieje cichą ze się udało... --->Satelite a co tam u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
pppolaaa u nic też tak pisałam wcześniej temp nie spada utrzymuję się na 37,1.W sumie okres powinien być wczoraj lub dziś a tu zero,ale mój organizm płata figle więc poczekam jeszcze.A ty robiłaś drugi test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
No i wcięło posta .. ==pppolaaa u mnie tez nic na razie temp.37,1 więc nie spada ale mój organizm płata figle więc ja czekam spokojnie a ty robiłaś jeszcze test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina81 jutro zrob tescikmz porannego moczu :) trzyma kciuki :* pppolaaa za Ciebie tez trzymam kciuki :* oczywiscie za reszte Kobitek też :* jestescie bardzo dzielne :) podziwiam Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. No i zrobiłam test. Jedna krecha... To wina testu :( Cos tam odbarwiło, skoro pojawiła sie jakas kreseczka. Są to testy za 1.95 zł/szt. Kupiłam je w sklepie internetowym. Wiedziałam, że nici z tego, bo ja i tak czuje że nie bede nigdy w ciąży. Najgorsze jest to, że kiedyś non stop prześladował mnie sen, ze jestem w ciąży i jestem bardzo szczęśliwa, ostatnio ten sen powrócił... Więc chyba podswiadomość mi mówi, ze nie zostanę matką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->bettina co Ty mówisz? nigdy tak więcej nie myśl:( napewno ci się uda,nam się uda. musisz w to wierzyć,bo wiara czyni cuda:) będzie dobrze trzymaj się kochana:) wogóle wszystkie się trzymajcie. ppolaa a Ty robiłas drugi test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
Bettina81 a może to ten test co robiłaś teraz jest felerny i dlatego nic nie wykryło.Zresztą słuchaj do miesiączki masz jeszcze 6 dni to dużo u mojej koleżanki w dniu miesiączki test nie wykrył ciąży a co dopiero 7 dni przed,poczekaj.... nie wiem czy jest sens takie testowanie tak wcześnie tylko się stresujesz i teraz będziesz myśleć co znaczył ten pierwszy test:)Bettina81 będziesz mamą i pewnie przyjdzie to w najmniej dla ciebie spodziewanym momencie jak to przeważnie była z tymi ciążami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca2
Bettina ja tez pomalu trace nadzieje na zostane mama kiedykolwiek -po prostu samo sie wypala we mnie cos - wiesz ja kiedys tez przez taki wlasnie test jak ty uwiezylam ze sie udalo - oczywiscie sie nie udalo tylko test do bani byl..... smutne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za mile słowa :) Ale cieżko mi uwierzyć, że kiedyś się uda. Niedługo mój M wyjezdza na jakiś czas to już w ogóle będzie ciężko cokolwiek zmajstrować. Wydaje mi się, ze test był felerny, czego się mozna spodziewac za taka niska cene :/ 11 kwiecień już niedługo. Moze gin mi pomoże :) W sumie to już ponad rok starań... Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina cena nie świadczy o jakości produktu. Te testy (ja za nie płace 1 zł/szt) są bez opakowań i pięknej grafiki , dlatego są tak tanie. Najlepiej będzie jak za kilka dni powtórzysz test :) Trzymam kciuki za dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
Bettina poczekaj spokojnie do dnia miesiączki i wtedy się okaże czy ten pierwszy test może coś znaczył:) U mnie na razie nic,to już 31dc. temp.nie spada więc to już 16 dzień wyższych temperatur ale boję się robić test aaaaaa .....Jutro Prima dies Aprilis więc może zrobię test w sobotę:) pppolaaa co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podjęłam decyzję, że na jakiś czas muszę Was opuścić. Te starania sa dla mnie coraz trudniejsze i niestety forum mi tego nie ułatwia. Mam nadzieję, że za jakis czas będę mogła się odezwać z dobrą nowiną. Póki co dziękuję Wam za wszystko i trzymam za Was bardzo mocno kciuki! Jesteście naprawdę super babki i głęboko wierzę, że mi i Wam w końcu się uda. Ja po prostu muszę wyluzować, a kafe mi w tym nie pomaga. Trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca2
dziewczyny jesli moge wam cos doradzic - od razu mowie nie chce nikogo pouczac pisze tylko o moich odczuciach - ale( ja i tak na razie zawiesilam wszystko lacznie ze staraniami pisalam o mojej sytuacji wczesniej wiec nie dopisalam sie bo i po co? po prostu nie ma sensu...)--- jedyna rzecz ktora nie spodobala mi sie u was na forum to ta tabelka -- to jak jakis kat i bat nad wami ... - co miesiac przymus obowiazek aktualizacji(nie wazne jak to nazwane ) -niekiedy niektore dziewczyny wrecz nawoluja zaktualizuj tabelke (tak widzialam takie wpisy) .... szok to moze bolec - to w koncu nasza prywatnosc niejednokrotnie bol poronienia... niemoznosc zajscia ... a tu bach tabelka ma byc aktualna ....---- wiescie mi dziewczyny to moze bolec..... nie wyobrazam sobie dopisania sie do czegos takiego --- to zbyt mocno by bolalo te odliczania co miesieczne na forum....przeciez kazda z nas i tak opisala juz swoja historie ---- naprawde jestescie bardzo sympatyczne i tego wam odmowic nie mozna ale nie naciskajcie tak na te aktualizacje - wogole proponowalabym aby moze tylko te co im sie udalo to niech maja tabelke - tak dla pokrzepienia serc, ze w tym i tym miesiacu staran sie udalo i ze tez walczyly o swoje szczescie .... reszcie dajcie spokoj - tu trzeba wyluzowac i nie napinac sie na dodatkowy stres tabelki - prosze rozwazcie to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ignacja:( Ale skoro czujesz,że tak będzie lepiej... odezwij się jak będzie już wszystko ok. A co do tabelki,to uwazam,że jest to każdego indywidualna sprawa. Mnie np nikt nie dopisywał do niej. Jest to tylko i wyłącznie wybór dziewczyn,chca to będą aktualizowały tabelkę co miesiąc,nie chcą,wypiszą się. I już. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez do tabelki wpisałam się sama,osobiście uważam nie jest to zły pomysł chociaż pozycja "cykl starań" troszkę może dobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja szkoda że nas opuszczasz.. Ale może faktycznie masz rację. Jak nie będziesz tu zaglądała, to może m niej będziesz myślała o tych staraniach, mniej się skupiała na tym, że chcesz zajść w ciąże, no i dzieki temu mniej napinała :) Życzę powodzenia i napisz do nas jak Ci się uda :] No i oczywiście zawsze wtedy jak będziesz miałą ochotę napisać ;) Dziewczyny, jednak to prawda ,że najlepiej wyluzować, odpuścić sobie trochę i po prostu cieszyć się bliskością ze swoim facetem i seksem :) I żadnych testów przed terminem @! :D Tak, wiem, że to tak łatwo wygląda tylko w teorii.. :/ Jeśli chodzi o tabelkę. Podczytująca, po części rozumiem o co Ci chodzi. Ale żadna z nas nie ma przymusu wpisywania się do tabelki. Jakby jakaś dziewczyna była wpisana, mimo, iż nie chce, zawsze może skasować się z tabelki i powiedzieć reszcie, że nie chce być w tabelce. Ja uważam że forum nikogo do niczego nie zmusza. Z nowości u mnie ,to zrobiłam sobie wczoraj tą betę, i ładnie wzrosła. Z 717 z 23.03 zrobiło się ok. 13 500 :D W przyszłym tygodniu pójdę popodglądać swoją fasolkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja - szkoda, ze nas opuszczasz.. choc ja po czesci Cie rozumiem, sama sie rzadko udzielam na forum..ale czesto podczytuje.. Co do tabelki to dla mnie jest ona ok, mysle, ze to sprawa indywidualna. Po czesci rozumiem, moze byc dolujaca jak dopisuje sie cykl staran.. ale daje tez poczucie przynaleznosci do grupy ;) takze sa i jej plusy i minusy. Co u mnie? kolejny cykl staran, i wlasnie zdalam sobie sprawe, ze castagnus mogl opoznic moja owulacje.. bo ostatni cykl mialam 46 dniowy i tak po 30dniu, przestalismy sie starac. Pozniej jakos na 10-12 dni przed okresem mialam mocne klocie jajnikow, ze nie mialam objawow przedokresowych po castagnusie, zadnych boli itd.. to myslalam ze to juz okres nadchodzi -ogolnie mialam bardzi bolesne miesiaczki- i naczytalam sie , ze po tych tabletkach moze byc inaczej, wiec myslalam, ze to juz @. Jak sie pozniej okazalo, jak bylam na badaniach hormonow ponoc owulka byla w tym cyklu (bylam na badaniach 3 dni przed miesiaczka).. takze pewnie przegapilam owulke.. a myslalam, ze wcale jej nie mialam przez castagnusa.. dzis znowu czytalam, ze w pierwszym cyklu brania castagnus moze wydluzyc cykl + wtedy owulka jest pozniej.. ehh zmarnowalam caly poprzedni cykl (a cholercia mam dlugie) - ale jestem zla.. :( Skrzatunio - super !! co ja bym dala, zeby tez miec juz w sobie male szczescie.. ehh tak w ogole niedlugo mam 29 urodziny.. najwspanialszym prezentem bylby dla mnie pozytywny wynik testu..niczego wiecej nie pragne :( pozdrowionka Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===skrzatunio piękny przyrost Bety przy takim wyniku na pewno już zobaczysz fasolkę:) ===Ignacja czekamy na dobre wiadomości od ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca2
no wlasnie tabelka daje przynaleznosc do grupy ale nie musi oznaczac czegosc dolujacego czy dobijajacego jak to same napisalyscie (takie slowa padly w wypowiedziach) i w sedno sprawy trafia wlasnie kiki007 bo daje jak pisze daje przynaleznosc do grupy - no wlasnie bo o przynaleznosc tu chodzi wszystkie szukamy tu pomocy i zrozumienia wiec po co mamy tu znajdowac takie dobijajace czy dolujace elementy? dla mnie idealna bylaby taka tabelka :) jak ponizej aha kazda moglaby jesli ma ochote dopisac kolo swojego nika z czym sie zmaga np: slabe plemniki czy poco albo po prostu zostawic tak jak jest - wolny wybor..- przeciez jest nas niewiele i znamy sie wiec nie ma potrzeby utrzymywac dolujacych elementow forum aha sama inicjatorka tabelki wlasnie nas opuscila gdyz kafe nie pomaga jej (oki ja to szanuje potrzebuje sie wyluzowaci powodzenia jej zycze z calego serca)- tylko po co utrzymywac taka forme tabelki ktora kogokolwiek doluje czy dobija ? starajace sie: Scarlet0983 Ignacja aja_wolę dzastolinatoja szczęśliwa róż-owa gragragraaaa Sylwanka89 kasiula201 Felicja^ kasia444 celinka88 kiki007 tatonka81 Bettina81 klara1984 scooby84 AniaMyszula Satelite Ania P Zafasolkowane Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września.............. Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... Skrzatunio............2....................???????....... ............... szczesliwe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w pracy:( Ale do 14tej tylko, albo aż :) podczytująca podoba mi się ten twój pomysł na tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca2
Ania P dzieki :) moze innym tez sie spodoba i jest miejsce na szczesliwe mamusie gdzie beda mogly dopisac sie kiedy dzidzi bedzie juz z nimi i beda mogly wpisac tam imie dziecka i wage... takie tam:) fajnie by bylo, bo nasze ciezarowki:) juz niedlugo beda mamami:) nio do takiej tabelki to i ja bym sie dopisala - milego weekendu zycze wszystkim pappapapaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubię nasza tabelę, bo przynajmniej wiem kiedy miałam okres :D serio nie mam do tego natchnienia aby zapisywać w kalendarzach :) a tak gdy idę do gina wcześniej sobie sprawdzam i wszystko wiem. Nie dołuje mnie, że znowu się nie udało, wręcz przeciwnie wpisy Dziewczyn dają mi nadzieje, że kiedyś się uda :) Poza tym nikt nikogo nie zmusza do wpisywania się, a proponuje. Sama tez tak robię, gdyż nowym koleżankom może być trudno dołączyć do grona osób które się znają. Jeśli ktoś nie ma na to ochoty to rozumiem, nie wszyscy lubią się uzewnętrzniać. Uważam jednak za uciażliwe pytanie się sto razy dziewczyn jak długo się starają skoro wystarczy zerknąć :) To tyle filozofowania z mojej strony :) Teraz ogłoszenia parafialne ;) Biorę ten p#%^*!#%&y metformax po którym źle mi jak nie wiem :( I pomyśleć że biorę tylko 1 tabl dziennie, a lekarz chciał by od razu zaczęła brać 3. Marzyciel :) Obecnie mam @ oczywiście wywołana, bo jakże inaczej i przedwczoraj dostałam w nocy takiego bólu jajników, ze wyłam jak kojot i nie mogłam się ruszyć z podłogi. Chcieliśmy już wezwać pogotowie, bo oprócz tego dostałam dosłownie krwotoku. Nie należę do osób które coś troszkę zaboli i lecą do lekarza, ale ten ból był nie do wytrzymania :( jakbym w dole brzucha czuła ogień. Będę niebawem u gina to zdam relacje z tego incydentu. Podobno przy PCO podczas okresu mogą pękać torbiele i tak boli. Nie wiem, ile w tym prawdy ale sie dowiem bo nie chce z 3 tygodnie przechodzić tego samego . Ponadto jutro wezmę pierwszą tabletkę CLO :D Już nie mogę się doczekać :) To dla mnie duża szansa . No może z tym "duża" przesadziłam , ale jakaś szansa na pewno :):):):):) Dzisiaj jestem taka szczęśliwa, bo cały dzień opiekuję się moim dwuletnim chrześniakiem ❤️. Jesteśmy po 3 godzinnym spacerze huśtawkach zjeżdżalniach i innych bajerach i to małe ciekawskie stworzenie wreszcie usnęło :D Spadam Kobietki obiad jakiś wykombinować , bo zaraz wróci z pracy moje głodne stworzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie tabelka + ostania miesiączka to dobry pomysł przynajmniej wiemy z kim jest się na tym samym etapie i można się wspierać:)Co do pozycji " starania" jak wcześniej pisałam mam mieszane uczucia.... A teraz wiadomości: wczoraj robiłam test wieczorem i są 2 grube krechy:)Nie mogę się cieszyć jeszcze pełną parą dopóki gin nie potwierdzi ciąży w macicy(rok temu była pozamaciczna ulokowana w jajowodzie) mam 50% szans że się powtórz:( Dzwoniłam już do lekarza ale on powiedział że muszę poczekać i wtedy na pewno będziemy wiedzieć na czym stoimy.Na razie czuję się ok oprócz bólu brzuchu i piersi wszystko gra:) Odezwę się w piątek po wizycie u ginekologa mam nadzieje że z dobrymi wiadomościami:)Pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinaja współczuję Ci tej męki. Kiedyś miałam ostre zapalenie jajnika i również odczuwałam okropny ból. W skutek czego zemdlałam bo nie byłam wstanie wytrzymać. Może jednak gdyby się to powtórzyło to zgłoś się do lekarza. Satelite ja pogratuluję jak wszytko będzie oki, a do tego czasu będę trzymała kciuki, żeby wszystko było dobrze. Ale wierzę, że będzie :) Cieszę się, ale powiem szczerze to przeczuwałam, że się pojawią dwie kreseczki u Ciebie :) A ja coraz większa jestem, niestety zapominam się i czasem zbyt wiele wykonuję czynności na raz przez co potem padam zmęczona bo niestety szybciej się męczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×