Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Gość rottana
kiderka---> dobrze wiesz ze jest to nie realne o tym nie myśleć:D dziwie się sobie że jeszcze mnie nic nie podkusiło żeby sobie test zrobić:) ale to chyba też ten strach że zobacze 1 kreche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
kiderka---> a tobie z całego serca gratuluje:* codziennie miziam swoja kupele po brzuszku co by przeszło na mnie a jest w 5 miesiącu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> Kiderka moje gratulacje:) tak własnie patrzałam ostatnio na tabelke i myślałam o Tobie a tu proszę:) Superrrrrrr..... mi został tydzień oczekiwań na @ albo jej brak A powiedz miałaś jakieś objawy albo ich brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) nie byłam u gina, bo gin musiał gdzieś wyjechać i przełożył wizytę na za tydzień ..:/ no cóż poczekam. Na mikroskop tez jeszcze czekam. Dziś mam 102 dzień cyklu.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelka wiesz co jeśli chodzi o objawy to: nie miałam podwyższonej temperatury, najwyższą miałam 36,9 a ogólnie to 36,5; 36,6. Z tym, że jak już wcześniej pisałam to ja temperaturę ciała to taką naturalną mam 35,6. Miałam delikatne skurcze w podbrzuszu, czasem były bardziej bolesne ale to rzadko. I ciągłe uczucie sytości. Niby nic nie zjadłam a czułam się taka napompowana. Ale zobaczymy co i jak, jak się do gina zapiszę. Oczywiście @ nawet nie miałam plamień jak co niektórzy mają tylko od razu jej brak. No i jak nigdy piersi mnie nie bolały przed @ to teraz tak bolą. I nawet mój mąż stwierdził, że się powiększyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnikaG
KIDERKA gratuluje!!!!!!! daj mi troche tych twoich...yyyyyy...no wiesz\:):) tych dwoch kresek:):) nie opuszczaj nas:) pisz codziennie jak sie czujesz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta dla pewności zrobiłam kolejny test i wyszedł tak samo. Ogólnie dobrze się czuję tylko...hehe non stop chodzę głodna ;) A co tam u was dziewczynki, cały czas trzymam za was kciuki :) . Miejmy nadzieję, ze jak to zapoczątkowałam to już poleci :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj jak ja ci zazdroszczę :) Wiem jakie to wspaniałe uczucie nosić pod sercem nowe życie... Aż mi się płakać chce:) No jeszcze tydzień i będziemy działać... U nas dziś wspaniała pogoda, cieplutko:) Taka zima to mi się podoba... ja z gór wiec my tu już śnieg czasem mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chetnie sie do was przylacze!! Ja z mezem staram sie juz prawie 2 lata o malenstwo! Bylismy na badaniach oboje badania wszystkie wyszly nam bardzo dobrze!! Teraz biore CLO i uzywam testow owulacyjnych!(ale nie wiem czy warto im ufac:( bo dzis jestem przed okresem a tescik znow wyszedl mi pozytywny) Ok lece teraz poczytac wszystkie wasze wpisy buzka :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie mnie dopisac do tej waszej tabelki ?? Do dziewczyn ktore staraja sie duzej o malenstwo!! Mialyscie robione badania jak tak to jakie i jaki byl wynik czy wasz maz/partner rowniez byl u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy w naszym gronie :) im więcej tym weselej ;) obyśmy wszystkie sie jak najszybciej zaraziły od kiderki :) ja mam 11 dni do testowania, nie wiem jak to wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny jeszcze tydzien i biore tescik ciazowy w rece :) Mam nadzieje ze wkoncu mi sie uda :) I zycze z calego serca wszystkim Wam kobietki tego samego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Widzę także , że mamy nowe koleżanki :) kinderka- GRATULACJE!!!:):) U mnie dzisiaj taka piękna pogoda , że aż się żyć chce :) Cztery dni wolnego tak szybko zleciały nawet nie wiem kiedy i jutro trzeba wracać do obowiązków. A jak tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny mi został ostatni tydzień oczekiwań...nie wiem czy wytrzymam bez testu:( Dziś miałam dziwny ból brzucha-tak jak na miesiączkę, no ale brak jej... Mam nadzieję że się nie nakręcam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! Kiderka - gratulacje!!!! cudownie, że się udało :) ja robię na razie testy owulacyjne. 2 były negatywne, wczoraj były 2 kreski, ale ta testowa słabsza od tej kontrolnej, więc chyba to jeszcze nie??? no i dziś będę sprawdzać a jak tylko pojawią się 2 mocne krechy to działamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnikaG
Ja kolejny test zrobię dopiero po 26 listopada:) nie wiem jak to wytrzymam, aczkolwiek jutro idę na badanie krwi:) na BHCG:) tak dla samej siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kiderka jak ja Ci zazdroszczę, ale tak pozytywnie :) Tzn cieszę się i zazdroszczę równocześnie :) Ja też w tym miesiącu działam z testami, chociaż czytałam, że one są dość zawodne. No ale na pewno nie zaszkodzą :) A tak w ogóle to właśnie weszłam na facebooka, patrzę... a na stronie głównej zdjęcia bliźniaków, które urodziła moja koleżanka (w sumie nawet nie wiedziałam, że jest w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnikaG
O matko dziewczyy, dajcie mi jakś pomysl na obiadek bo nie mam dzis natchnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis znów czuje brzuch.... i nie wytrzymałam zrobiłam test-negatywny... za wczesnie albo i nie jestem... do niedzieli powinna przyjśc @... zwariuje przez ten tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorealka mam nadzieje że za wcześnie na test i że następny będzie pozytywny :) ja w zeszłym miesiącu też zaczęłam wcześnie testować i to było chyba gorsze niez zekanie, co rano test i co rano załamka.... dlatego w tym postanowiłam czekąć chociaż nie wiem czy wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cykle 28-29 i testy zaczynalam robic tak od 12 dnia, tak mi wyszło za tabelki na ulotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×