Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Hej dziewczęta, jest już 12 a ja do tej pory nie dostałam @. W październiku dostałam 11. Cykl na ogół miałam regularny 28-29 dni. Ale puki co jeszcze boję się zrobić test. Poczekam do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O niee... u mnie nie było by mowy o czekaniu z testem :D kiedy wiem ze mam test w domu nie dałabym rady go nie zrobic ;D Powodzonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Kiderka ja nie wiem, jak Ty możesz wytrzymać, ja to bym pewnie już 2 testy zrobiła :) Jeden, żeby zobaczyć, a jakby nie wyszedł to drugi, żeby potwierdzić (zresztą gyby wyszedł, to pewnie też bym powtórzyła :) Więc nie trzymaj siebie i nas w niepewności! :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiecie ja jeszcze tego testu nie mam. Ale zaraz do pracy idę i kupię. A jutro rano zrobię test )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a we Wrocławiu piękne słońce :) My też sie wczoraj staraliśmy o potomka :) z objawów potwierdzonych testem podobno to był najlepszy czas a co z tego wyszło okaże sie za 2 tyg :) kiderka trzymam kciuki za dwie krechy i podziwiam za cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydka pogoda, więc postanowiłam zrobić coś dla ludzkości i z mojego piekarnika uśmiechają się do mnie właśnie muffiny bananowe :) Kiderka, coś mi mówi, że ten test to by Ci nawet już dzisiaj wieczorem wyszedł pozytywny :) W końcu to całkiem długo po terminie @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja dziś zaczynam chyba z testami na owulacje :) jeszcze nigdy ich nie stosowałam i działam trochę po omacku :) oby coś z tego wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammmmmmmmmmmmm
Ja nie wiem po co zakładacie takie głupie tematy. Najlepiej jeszcze zorganizujcie jakiś seks zbiorowy to może Wam się uda. Takie niepotrzebne nakręcanie siebie. Jak widzę tematy tego typu jak ten to aż mi się żmiać chce że na świecie są takie głupie tematy. Sama jestem matką 8 m-cznej dziewczynki i nie potrzebowałam opisywać na necie kiedy mam okres, owulacje lub ile testów robię itp. Powinniście jeszcze sobie doradzać w jakiej pozycji najpiej zajść w ciążę i ile razy na dobę "to" robicie. Głupota. I wy macie być matkami?????? Pózniej będziecie zakładać topiki typu: moje dzieco płacze i co zrobić, jak często zmieniać pieluchę lub co kupić na wyprawkę. SAME nic nie potraficie zrobić???? Nawet dziecka???? Jestem ciekawa co Wasi partnerzy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pomarańczku! Właśnie tak - same NIC nie potrafimy zrobić i uwielbiamy tematy typu: moje dziecko zrobiło kupkę i co dalej? Po prostu je uwielbiamy!!! A ten pomysł z grupowym seksem jest naprawdę świetny, na pewno skorzystamy, a jeśli masz ochotę to również będziesz mogła o nas i naszych partnerów dołączyć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - Ignacja nieźle się ubawiłam :D swoją drogą to ciekawe poznawać różne sposoby patrzenia na świat. i ta nasza polska sympatia dla bliźniego od razu rzuca się w oczy :) a podobno najlepiej zajść kochając się od tyłu, co często praktykuję :) hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, zaraz po raz pierwszy będę robić testy owul. one działają tak jak ciążowe??? tak samo się odczytuje wyniki??? poradźcie, bo ja zielona w tym jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) mam pytanie : Czy któraś z Was stosowała kiedyś castagnus ?? albo ktoś z Waszych znajomych ? i czy pomógł wyregulować cykle lub zajść w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś mi wcięło mój wpis... więc dziewczynki ponawiam pytanie: Czy któraś z Was bądź Waszych koleżanek stosowała kiedyś tabletki Castagnus ?? Czy wyregulował ten preparat cykle ?a co za tym idzie ułatwił zajście w ciążę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymałam z tym testem do rana i zrobiłam go dziś.... wyszły 2 kreski, choć jedna jest nieco bledsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto na poczatku ta druga jest blada :) gratulacje :) najlepiej zrób jutro drugi, powinna byc ciemniejsza albo idz na krew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIDERKA! GRATULUJE!!! Fantastycznie!! :* :* :* :* Dzieciątko me od godziny śpi, mialam ogarniać kuchnie ale zrobie to rano... nie chce mi sie.. na dworzu zawierucha że głowe urywa ale na spacer wyszliśmy bo siostra nas odwiedzić chciała i trzeba było kawałek wyjść na przeciw ;) Ależ sie cieszę! KIEDERKA! i co tylko tyle napiszesz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, wchodzę a tu taka wiadomość!!! Tzn spodziewałam się tego, ale i tak baaardzo się cieszę, gratuluję i w ogóle ściskam. Mam nadzieję, że nas tu wszystkie pozarażasz! :) Dzastolina ---> niestety nic nie wiem o tym castagnusie. A jak u Ciebie? Byłaś u gina? Piszcie o tych testach, bo mnie tez czekają za jakiś tydzień (mam na mysli owulacyjne oczywiście :) A ja dzisiaj znalazłam sobie nowy cel, tzn stwierdziłam, że jak się nie uda z dzieckiem, to w wakacje pojedziemy za to de Kenii :) Więc starać się będziemy, ale czy się uda, czy nie, to perspektywa i tak jest boska i nie ma co się stresować :) Kiderka - jeszcze raz CONGRATULATION!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta teraz przesyłam do was, oby i u was jak najszybciej się udało :) Jutro albo w niedzielę powtórzę test. A potem do gina się zapiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIEDERKA dzieki dzieki ;D ale było by gdybyśmy tak wszystkie stały się sierpniówkami 2011 :) kiedy zaszłam w ciąże z Fabiankiem to uz od samego początku wiedziałam że bede w ciąży... nawet przez zrobieniem testu wiedziałam, ba po stosunku wiedziałam.. ;) teraz też czuye że coś z tego może byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dzień dobry kobitki;] mi został jeszcze ponad tydzień do miesiączki... strasznie się boje że dostane@, bardzo bym się rozczarowala... też bym chciała podrzucić pod choinkę swoim teściom małe buciki:) chyba by płakali ze szczęścia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×