Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

hej ;) dolaczam sie do was ;) w sylwestra moj ukochany mnie zaskoczyl bo oznajmil ze nie chce juz dluzej czekac i ze zaczynamy sie starac od teraz ;D tak wiec zaczyna sie wielkie oczekiwanie ;) musze czekac do 16 stycznia ;) gratuluje wszystkim przyszlym mamom ;);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Znowu sie za mocno nakręciłam. Ubzdurałam sobie ze w tym miesiącu będę w ciąży. Spodziewany okres mam za tydzień w niedzielę, zawsze przychodzi punktualnie. Ale od kilku dni cały czas pobolewa mnie w dole brzuch, więc sie już cieszyłam że to może ciąża. Zrobiłam dziś test (nie z porannego moczu) i wyszedł negatywnie. Może to jeszcze za wcześnie a może znowu niewypał. Postaram sie teraz wytrzymać bez testu az do przyjścia @. Mąż już nie chce słuchać moich narzekań bo mówi że to przesadzam, ze staramy sie dopiero 4 m-c i ze wszystko w swoim czasie. A ja nie mam z kim pogadać i komu się wyżalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) tez się staram---> tak robiłam, bez obciążenia idealnie, z obciążeniem za dużo wrosła, więc dostałam 1,4 tabletki dostinexu raz na tydzień, ale gin powiedział, że nie widzi żadnego problemu. Miałam monitoring w tym miesiącu i wszystko jest podobno ok. Szkoda tylko, że nie mogę zajść w ciążę :( ale w sumie to 3 miesiąc starań, więc może narazie nie warto się dołować, choć to trudne. Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane, u mnie kolejny dzien z wysoka tempką:)))0 a jutro dzień sądu...mam nadzieje ze @ nie przyjdzie:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIAŁABYM WAM OPOWIEDZIEC MOJA HISTORIE I PRZESTROGĘ NA PRZYSZŁOŚC.A WIEC W 2009 NA KONIEC ROKU ODSTAWIŁAM TABLETKI ANTY I TAK WKROCZYŁAM DO DZIEŁA,W KAŻDYM MC CZEKANIE NA OKRES BĘDZIE CZY NIE,TESTY PRZED DOSZUKIWANIE SIĘ OBJAWÓW I PRZYCHODZIŁA TA GŁUPIA @ I ZAŁAMKA ŻE NIC Z TEGO.W KONCU POSTANOWIŁAM IŚC DO LEK I POWIEDZIEC NA CZYM STOI PROBLEM.ZBADAŁ POWIEDZIAŁ ŻE TAM W ŚRODKU OKI KAZAŁ MOJEMU FACETOWI ZROBIC BADANIA JAK WYJDĄ OKI TO SIĘ WEZMIE ZA MNIE.OCZYWIŚCIE MÓJ TO NIE BYŁ ZADOWOLONY ŻE ON PÓJDZIE SIĘ BADAC BO TO JASNA SPRAWA ŻE TO NIE JEGO WINA ŻE NIE MOŻEMY.BYŁAM U NIEGO 10.12.2010 ROKU NA BADANIU,OKRES MIAŁAM OSTATNI 25.11.2010.WIEDZIAŁAM ŻE COŚ JEST NIE TAK COŚ MNIE JAJNIK WYJĄTKOWO POPOLEWAŁ MYŚLAŁAM ŻE MOŻE SIĘ UDAŁO.23.12.2010 TEST JEDNA KRESKA MYŚLE NO CHOLERA ZNÓW NIC BĘDZIE OKRES 27.12.2010 KOLEJNY TEST POZYTYWNY HURRRRRRRRRRRAAAAAAAA.WIZYTA U LEKARZA 29.12.10 JESTEM.ABY ZAŁOŻYC KARTE CIĄŻY MUSI BYC BIJĄCE SERDUSZKO WIZYTA 11.01.2011.OD RAZU RZUCIŁAM PALENIE BO PALIŁAM DUŻO I WITAMINY.CZUŁAM SIĘ ŚWIETNIE POZATYM ŻE BOLAŁ MNIE BRZUCH TAK JAK BYM MIAŁA OKRES.04.01.2011 WSTAJE RANO BIORĘ KĄPIEL NAJPIERW KREW Z NOSA POTEM PO WYJŚCIU POLECIAŁO MI TAM Z DOŁU TELEFON DO MOJEGO LEK.SZYBKO NA POGOTOWIE KRWAWIENIE SIĘ POWIĘKSZAŁO.ZANIM PRZYJELI MNIE NA ODDZIAŁ 3 RAZY COŚ Z MNIE WYLECIAŁO I DUŻY KRWOTOK,NIC MNIE NIE BOLAŁO PRZY TYM.PO BADANIU USG POWIEDZIAŁ ŻE ANIOŁKA JUŻ NIE MA.ZABIEG ŁYŻECZKOWANIE JESTEM ZAŁAMANA.NIE WIEM CO BYŁO PRZYCZYNĄ CZEKAM NA WYNIK HISTOPATOLOGI,ALE STARY DOBRY LEKARZ W SZPITALU POWIEDZIAŁ ŻE TO MOGŁO BYC PRZEZ:NAGŁE ODSTAWIENIE PAPIEROSÓW,OPRYSZCZKĘ KTÓRA MI WYSKOCZYŁA W SOBOTĘ LUB NATURA TAK CHCIAŁA.JESTEM SMUTNA I ZŁA NA SIEBIE SZUKAM W SOBIE WINY.ALE WIEM JEDNO ŻE NIE BĘDĘ CZEKAŁA DŁUGO TERAZ DO PIERWSZEJ @ I ZACZYNAM SIĘ STARAC OD NOWA.AHA POWIEDZIAŁ ŻE CIĄŻA NIE BOLI,WIĘC NIE NALEŻY BAGATELIZOWAC SWOICH BÓLI I TRZEBA SIĘ ZGŁASZAC DO LEKARZA Z NIMI BĄDZ NA POGOTOWIE.UWAŻAJCIE NA SIEBIE TRZYMAM KCIUKI ZA WAS A WY TRZYMAJCIE ZA MNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tika....jestem po podobnych przezyciach, pisałam wczesniej....wciaze zaszłam w maju 2010, od razu po odstawieniu tabletek....niestety ciaza obumarła....łyzeczkowanie i depresja,teraz konczysie 3 cykl staran od nowa, i po moich doswiadczeniach wiem, zepowinnas odczekac 3 mesiące, 3pełne cykle....nie spiesz sie bo gdybys teraz zaszla....ryzyko obumarcia jest wieksze a na pewno nie chcesz tego ponownie przezyc....zreszta łyzeczkowanie to zabieg jak kazdy inny,wiec na pewno sie fizycznie nie zregenerowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaG----> Trzymam bardzo mocno kciuki :) A ja 3 dzień z kolei plamię... okresu brak :( Juz sama nie wiem, co się dzieje, zawsze na 3 dzień miałam rano potop, a teraz sucho i od czasu do czasu plama na podpasce... Oby jutro przyszła @, bo już sie chcę brać do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja......pamietaj co mi obiecałas, jezeli do jutra @ nie przyjdzie, to rano testujemy:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheheh no wlasnie czemu tego nie mozna sprawdzic na drugi dzien ;) trzeba byc dobrej mysli :) nie wiem ale sie tak jakos za bardzo nie martwie :) moze sie udalo?? bo w sumie mysle ze znam swoje cialo i np jak mam owulacje to mnie boli w dole brzucha ale to chyba jak wiekszosć ;) i teraz np. nie mialo to miejsca 14dnia jak to wszystkie artykuly pisza tylko 12. i akurat w tym czasie sie staralismy. Najsmiesniejsze jest to ze teraz caly czas mnie kuje :D moze jeszcze mam plodne?? hehe nie ma co ale to czekanie dobija strasznie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dołączam do Was. Dwa dni temu skończyłam 34 lata. Mam syna 13-letniego. Od około półtora roku staram się o drugie dziecko. W pierwszą ciążę zaszłam bez problemu. Ciąża przebiegała bez żadnych zakłóceń. Synek urodził się po terminie duży, silny i zdrowy (4kg, 56 długi) siłami natury. Myślałam że z drugim będzie to samo lecz niestety mam problem z zajściem. Ponoć nie jajeczkuję co miesiąc i dlatego ciężko się wtrafić a poza tym mam podwyższoną prolaktynę. Od półtora m-ca biorę Bromergon. W poniedziałek idę do mojego ginekologa na sprawdzenie czy jajeczkuję. W styczniu 2010 zaszłam w ciążę ale niestety poroniłam w 11 tyg. Wiele już przeszłam ale staram się być silna i cierpliwa. Mam cichą nadzieję że w końcu mi się uda czego i Wam wszystkim życzę w tym Nowym Roku. Pozdrawiam i trzymam kciuki. Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja!!!...zrobiłam i....na razie jedna kreska:(((( ale jakis tam zarys niby jest tej kreseczki, ale trzeba sie dobrze napatrzec:)))) poczekam i zrobię w poniedziaek...a dzis temperatura nadal 37 stopni, do tego 38 dzien cyklu....a Ty robilas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No to super!!! :) Czekamy zatem do poniedziałku, ale jestem pewna, że skoro jest cień to w poniedziałek będa 2 grube krechy. Tym bardziej, ze masz podwyższona tempkę :) Ja nie orbiłam bo dostałam okres :( ale w sumie się cieszę, bo już się martwiłam tymi plamieniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, można się jeszcze przyłączyć? :) Mam 29 lat i właśnie zaczynam starania o dzieciaka. W październiku odstawiłam tabletki, w tym mies. intensywnie się staraliśmy :) OM miałam 8 grudnia, ale mój pierwszy cykl po odstawieniu tabsów trwał 51 dni, a ten jest drugi - więc zupełnie nie wiem kiedy się spodziewać @... W każdym razie jutro rano robię test i sama się boję tego, że mam nadzieję na dwie kreski... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOniaG --> i gratuluje drugiej kreski! :) Strasznie jestem niespokojna przed tym testem jutro - co najmniej jakby miał moc sprawczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatonka, jeszcze nie zapeszaj:))))) ta druga kreska to taka ledwo ledwo ledwo widoczna, moznaby powiedziec cien cienia:))))))) w poniedzialek zrobie kolejny test i w tygodniu pojde na badanie z krwi BHCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK to trzymam kciukasy! I jestem dobrej myśli:) A na razie dopisuję się do tabelki: Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............09.12.................27-28........ .............4. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............23.12................28-30......... ..............4 ................23.01 szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaG...............02.12................29-37......... ..............3...........? rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................20.11.............37-44.......... ..............2................ testuje na Swieta G.........................11.12................31........ .......3............. tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ .. Fabiankowa.................3............................< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś wyszło nierówno, poprawiłam i jeszcze raz wklejam Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............09.12.................27-28........ .............4. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............23.12................28-30......... ..............4 ................23.01 szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaG...............02.12................29-37......... ..............3...........? rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................20.11.............37-44.......... ..............2................ testuje na Swieta G.........................11.12................31........ .......3............. tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.................. 1 ............. Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ .. Fabiankowa.................3............................< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej, jest tu kto? :) Zrobiłam dzisiaj test rano no i wiecie co, nie pokazała się ani jedna kreska! Jakiś wadliwy test czy co... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie test był wadliwy no bo chyba wszystko dobrze zrobilas ;) kup drugi i zrob jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zrobię drugi test ale coraz mniej mam nadziei że się uda. Zero objawów na ten moment - wręcz przeciwnie, energii mam jakoś dużo, w ogóle nie jestem zmęczona. Chyba tym razem nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda kobieta inaczej przechodzi ciaze!! jadna zaraz ja odzczuwa a druga w ogole... ogladalam nie dawno program o ciazach i sa przypadki gdzie kobieta do porodu nie wie ze jest w ciazy ;) takie rzeczy sie zdarzaja :) ja trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Witamy nowe kolażanki. Ja tak jak pisałam Moni dostałam @, więc poprawiam tabelkę... :) MoniaG--> mam nadzieję, że w poniedziałek też poprawisz tabelkę... ale skoro @ nie przyszła i jest cien drugiej kreski, to w zasadzie wszystko pewne :) Pozdrawiam! Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............08.01.................27-28........ .............5. ................nie testuję aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......01.12................37-119......... ............4..? Lorealka..............23.12................28-30......... ..............4 ................23.01 szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 .............. róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 .......... MOnikaG...............02.12................29-37......... ..............3...........? rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję Felicja^..................13.12..............29-33....... .............6. ............................. kasia444.................6.12..............28-30......... ................4 ...................? celinka88................1.12...............27-31........ ................5........................nie kiki007.................20.11.............37-44.......... ..............2................ testuje na Swieta G.........................11.12................31........ .......3............. tatonka81.............. 8.12 ............. ? max 51.......... 1 Nam się udało : Nick............................cykl starań.................termin porodu......................syn/córka sara!............................3....................... ........... zapamietam_cie..........5................................ .. Fabiankowa.................3............................... G..................................3.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od prawie tygodnia kuje mnie w dole brzucha, ból jest raz silniejszy raz słabszy i bardzo bolą mnie piersi z boku, mam podwyższoną temp. 37,6. Czy to może być oznaka ciąży? Jak na razie wynik testu ciążowego negatywny. A do przyjścia @ jeszcze 7 dni. Nie wiem czy mam sie cieszyć czy to może oznaki ciąży czy objawy przyjścia okresu. Okres mam bardzo regularny bo co 28 dni. To już mój 4 cykl starań, tak chce żeby sie w końcu udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×