Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Gość rottana
o masakra jaka tu dzisiaj pustka... nie ma co czytać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto Pusto ...Dziewczyny a nie wydaje wam się że tak pusto bo ten topik bardziej przypomina już w oczekiwaniu na dzidzię,od paru stron tylko udzielamy się my ...już ciężarne i piszemy co czujemy,jakie badania robimy i co się dzieje nowego.....Może osoby które starają się o dzidzie zaczęło to denerwować :( Zresztą zauważyłam że mało jest już osób starających się na tym topiku.....Szkoda że Ania się odzywa,myślę o niej często, co u niej i jak ciąża,czy wszystko w porządku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satelite masz rację. Wydaje mi się, że zrobił się z naszego topiku topik przyszłych mam i niektóre Dziewczyny mogły się obrazić o to. A le z drugiej strony trudno jest zakończyć znajomość z dziewczynami z którymi dzieliło się rozterki w okresie starania się o dziecko. Ponadto gdyby faktycznie było pisane tu tylko o staraniach topik umarł by śmiercią naturalną tak mi się wydaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje że będziemy się trzymać do końca i podtrzymamy temat jak najdłużej oby się odezwała reszta dziewczyn :) Ja dzis muszę kupic oliwke dla dzieci od wczoraj czuje jak skóra mnie swędzi na brzuchu i końcu zacznę ją smarować...Używacie czegoś na rozstępy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sastelite używam oliwki w żelu Johnsona póki co później trzeba będzie zacząć smarować się czymś konkretniejszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta. Oj tak jakoś tu pusto się zrobiło, ale miejmy nadzieję, że my pozostałe damy radę utrzymywać kontakt :). Satelitte pytałaś czy używamy jakiś kremów. Ja początkowo smarowałam się oliwką Bambino a od 3 miesiąca zaczęłam smarować się kremem na rozstępy Perfecta mama. A w ogóle to cały czas używam i oliwki i kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od dwóch dni nie mam mdłości i przytulania z kibelkiem !! jeaaaaahhhhhhh!!! :D Powracam do żywych :) W przyszły weekend w Warszawie organizowane są targi Mother & Baby . Byłam w zeszłym roku, w tym tez zamierzam. Fajna sprawa, można pooglądać i posprawdzać wózki , foteliki i mnóstwo gadżetów. No i są konkursy z cennymi nagrodami :)Można porozmawiać z tym fizjoterapeutą dzieciowym Pawłem Zawitkowskim :) Tutaj proszę link : http://www.motherandbaby.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Cały czas was podczytuje. Bardzo wam zazdroszczę tych brzuszków. :(( U mnie jak wiecie jeden jajowod niedrożny ( dokłanie prawy) W poprzednim cyklu przy stymulacji Puregonem 50 j urósł jeden i to pechowo po prawej stronie. Wiec szans na cuda nie było. I tak też 01.06 dostałam @. Za to cykl skrócił sie do 28 dni. Teraz dokładnie od wczoraj mam zwiększoą dawkę puregonu do 75 j.Wizyta kontrolna w czwartek zobaczymy czy co ś rośnie i gdzie. Jeśli bedzie na lewym jajniku, to pdjeliśmy z M i gin decyzję że podejdziemy do inseminacji, nie ma na co dłużej czekać. wiem że inseminacja nie daje 100 % szansy, ale trzeba próbować wszystkeigo. Bo mi już nadzieje odchodzą w siną dal. Trzymajcie się w te gorące upalne dni..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby będzie dobrze zobaczysz, znam wiele par którym udało się dzięki inseminacji :) ! Wiem, ze jest Ci źle i przykro i łatwo pocieszać komuś kto jest w ciąży, ale wierz mi jeszcze kilka miesięcy temu lekarze nie dawali mi szans na ciążę (PCOS). Trzymam mocno za Ciebie kciuki i za inseminacje , bo wiem , że dziewczyny zachodzą przy jej pomocy w ciążę. Ważne , że wiesz na czym stoisz i jesteś zdiagnozowana a to już połowa sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja tez sie nie odzywam nie gniewajcie sie ale wciąz sie staram lecz nic tego narazie nie wychodzi:( biore od miesiąca luteine akurat jestem w fazie koło owulacyjnej zohbzaczymy czas pokaze moze mi cos doradzicie jak sie przytulac ale mam tez to tyłozgiecie macicy i nie wiem jaki ma to wpływ na mnie eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula fajnie, ze się odezwałaś :). Na wielu forach jest napisane by kochać się co drugi dzień, natomiast mój lekarz twierdzi , ze nawet kilka razy dziennie jeśli tylko para daje rade :)Co do tyłozgięcia to podobno jest to niewielkie utrudnienie przy zajściu w ciążę. . Najlepiej kochać się w pozycjach od tyłu szczególnie na leżąco i po wszystkim trochę poleżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzastolinatoja za odpowiedz mam nadzieje ze niedlugo bede mogla z wami pisac o przypadlosciach ciazowych a nie staraniach;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewczyny. ale u mnie dzisiaj była piękna pogoda!!! pojechałam sobie ze swoim miśkiem nad wode i mimo starań zjarałam sie na maxa:/ ale na szczęście nie mam na skórze żadnych przebarwień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewczyny, właśnie wracam od gina i nie jest wesoło.... lekarz skierował mnie do szpitala, jutro położą mnie na patologii ale nie wiem na jak długo... szyjka macicy mi sie mocno skróciła i jest to konieczne....:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana współczuję, ale żeby aż tak szybko Ci się skróciła?? Trzymam kciuki, żeby jednak wszystko oki było. W którym tygodniu jesteś?? Mnie też się skróciła ale na szczęście skończyło się na tabletkach. A przyznam nie oszczędzałam się. Do 31 tygodnia miałam pokój na poddaszu (mieszkam w domu jednorodzinnym) i niestety schodziłam na dół i wchodziłam kilkadzieścia razy dziennie (a schody bardzo strome). Ale gdy mnie gin postraszyła od razu na dół się przeniosłam. I jak zaczęłam brać leki wszystko się unormowało. Więc może i u Ciebie będzie oki. Położą Cię na obserwacji dadzą leki i na pewno będzie oki. Z tym, że będziesz musiała na siebie uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana mozliwe , ze założą Tobie pessar, bardzo to pomaga przy skracającej się szyjce. Podobno założenie i zdjęcie są bezbolesne. A w którym tygodniu ciąży jesteś dzieciaku kochany ??? Wiem , ze strasznie brzmi nazwa "patologia ciąży" - ja tez jeździłam na taki oddział i będę do końca ciąży tam jeździć ze względu na cukrzyce (której zresztą pewnie nie mam ale to inna para kaloszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ja jestem w 25 tc. 20 dni temu było jeszcze wszystko ok... no niestety też sie nie oszczędzałam... codziennie urządzałam sobie spacerki:/ ugh nie lubie szpitali no ale dla swojej córci zrobie wszystko. a z tego co słyszałam te krążki i pessar trzeba sobie samemu kupić nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zakupu to szczerze nie wiem . Musisz dużo odpoczywać i już tak się nie spacerkowac :)Leżeć leżeć i jeszcze raz leżeć i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ciężko tak leżeć leżeć i leżeć jak jest taka piękna pogoda:( ale ciesze się że w zeszłym tygodniu kupiłam już większość do wyprawki dla małej a reszte moge zlecić tatusiowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety czasem trzeba leżeć .. Ale Ci zazdroszczę tej wyprawki :) Chciałabym już coś kupować, ale wstrzymuje się bo przecież jestem na początku ciąży, ale chęci są ogromne. A jeśli mogę zapytać to jakiej firmy/model wózek kupiłaś bądź kupisz?? Bo ja to jestem maniaczka wózkowa i lubię oglądać i porównywać w internecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
no zakupy to frajda, rzeczy dla małej zaczęłam już zbierać jakoś po 14 tygodniu:D (chodzi mi o ciuszki) wózek mam dostać od znajomych wiec nie zwróciłam uwagi jakiej jest firmy ale oni byle czego nie kupują. ale łóżeczko mamy już kupione także. zaraz znajde na allegro to ci pokaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana wszystko będzie dobrze, uważaj na siebie i odpoczywaj..teraz trzeba zwolnic tempo z myślą malutkiej:) Łóżeczko super teraz jest tyle ślicznych rzeczy dla dzieci że aż ciężko wybrać. Ja jestem chodzący zabobon i pewnie pierwsze rzeczy zacznę kupować około 8 miesiąca jak nie później chociaż czasami wchodzę na jakąś stonkę i ogladam wózki i łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
każdy myśli inaczej. jako że z największym brzuszkiem będę chodzić w te upały wolę już teraz wszystko kąpletować żeby później nie było mi za ciężko chodzić;] i w ten sposób musze kupić tylko kosmetyki, wózek i wanienke:) no i teraz jak będę musiała leżeć okaże się dobrze bo większość wybraliśmy wspólnie i nie musze sie wkurzać na Pawła że kupił takie a nie inne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie staram o dziecko dopiero od miesiaca.W pierwszym cyklu sie nie udalo, wlasnie dzisiaj dostalam okres, ale narazie sie nie martwie przeciez dopiero to moj pierwszy cykl po odstawieniu tabletek.Jestem ciekawa ile czasu potrzebowaly inne dziewczyny, aby zajsc w ciaze po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ania8277---> witaj;] a długo brałaś tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam 3 lata, potem mialam przerwe kilka miesiecy, i znowu bralam przez 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×